Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-05 18:35:36

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43603) SLYM válasza Multibit (#43602) üzenetére


SLYM
veterán

köszi mindkettőtöknek

ez szomorú. igazából a sebesség kérdés másodlagos a számomra, a 280-300 megabit is jóval több, mint a mostani router 80 megagitje, ami a legtöbb volt, amit egyszer egy laptop tudott rajta produkálni, tegnap pont néztem, a mostani egyik lapos már csak 60-at "kap" a 120-as netből kb 1 méter távolságból a routertől. itt gyorsan fel is tenném a kérdést, hogy ugye egy átlagos mai laptop wifi vevő egysége azért többnyire fel tudja venni ezt a 280-300 megabitet ugye amit ez a router tudna? (bocs, ha nem pontosan fogalmazok)

visszatérve a hatótáv fontosabb lenne nekem, most amiatt érek el a ház másik végén kb 10 megabitet, mert 1 falat megspórolva beraktam bridge-nek egy másik routert, ha ez nem lenne 1-6 megabit körül lenne ott a netsebesség. már régebben is írtam ide [link], akkor javasoltátok egy ilyen eszköz beszerzését (kicsit máshogy oldottam meg, de a lényeg ugyanaz lett). tehát a kérdésem a végére ismét: lehet olyan routert kapni most, aminek a mostani TP-LINK TL-WR1043ND (régi verzió) routeremnél lényegesen nagyobb hatótávja van és mellé megfelel ennek az új szabványnak, amivel akár 300 megabit netsebesség is elérhető? köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.