Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-05 18:35:36

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40558) libus


libus
őstag

Sziasztok!

Van egy Tp-Link WDR3600 routerem, amin Vargalex 1.1.7 fw van fent, és repeater módban működik nálam.
Ugyanis mástól kapom a Net-et, egy irányított antennával vagyok ráállva, ami a 3600 egyik levehető antenna helyére van rácsatlakozva.
Meg az NFS is fel van telepítve ebbe a Vargalex Fw-be, mert Média lejátszóval nézem a filmeket, a routerhez csatolt HDD-ről.
Ami problémám van a 3600-os routerrel, hogy ha filmet akarok nézni, és az a film elég magas bitrátájú (pl. 40MB/s feletti), akkor vissza kell vennem a feltöltési sebességet, vagy le kell állítanom addig a Transmissiont, mert néha beakadozik a film. :(((
Meg pl. ha töltök le valamit, akkor a routerhez csatolt HDD-ről elég lassan tudok a gépre másolni.
Meg a wifi sebessége se valami fényes. :(
Ennyire gyenge lenne a 3600 hardvere?
Már nézegettem más routert helyette, de érdemes lenne pl. erre: ASUS RT-N18U cserélni?
Megszűnnének ezek a problémák az ASUS RT-N18U-vel??
Ha igen, akkor az ASUS RT-N18U-nek le lehet cserélni az antennáit? Mert csak akkor jó nekem ez a típus, hisz csak akkor tudom az irányított antennám hozzá csatlakoztatni.
NFS szervert is tudom létrehozni? Vagy ezt csak Tomato fw-vel??
:R :R :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.