Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35574) priti válasza Dark Archon (#35564) üzenetére


priti
addikt

Erről a vicc jut eszembe, amikor két homi beszélget a strandon, hogy milyen a víz? Jó meleg. Akkor ugrok egy seggest.
Én még nem használtam TP-Link-et, de látom, hogy nagyon megnyomták a felhasználói támogatást, szóval szájba van rágva kellőképpen a konfigolás. Két darab AP elé 30Mbit/s-es sávszélű vonalra ti milyen vezetékes routert preferáltok manapság az olcsók közül, ami elég stabil? Az elég alatt azt értem, hogy magasan van a szekrény és nincs létra :DDD Ha már popós ugrás és kipróbálom menet lesz, akkor lehet bevállalok egy TP-Link konfigot ha már a POE kit TP-Link. Szünetmentes lesz a szekrényben, szóval a táplálása ideális lesz a routernek, viszont vendégvárós az egész. Wifi nagy alapterületen, nem nyílt de ki lesz írva a jelszó, szóval majdnem nyílt. Könnyen lehet, hogy sok mobil kütyü kér majd ip címet parallel a DHCP-től, ami meg a router lesz, mert más nincs a vonalon csak a router meg a két AP. Amit a szolgáltató hoz végponti eszközt az lehet csak egy modem lesz, nemtom, de nagy reményeket nem fűzök hozzá.

Hardverlesen

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.