Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) kali válasza AXisBOLD (#3649) üzenetére


kali
legenda

bocsi, csak ironizáltam! :DDD mint olvashattad is, elég könnyű a menete, és csak néhány perc az egész!

(#3652) Chalez


Chalez
őstag

Hali!

A legjobb routert szeretném wifit 20-30k között. Tippeket várnék! :R

(#3653) Padam válasza Chalez (#3652) üzenetére


Padam
aktív tag

NETGEAR WNR2000, nekem nagyon bevált!
WNR2000

(#3654) AXisBOLD válasza kali (#3651) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:R

Aurea mediocritas

(#3655) ByB válasza bnss (#3650) üzenetére


ByB
addikt

Nagyon köszönöm a választ! :R

(#3656) sto1911


sto1911
veterán

Udv!

Szeretnek routert venni, a keret kb. 10k.

Vezetek nelkulire igazabol nincs szuksegem jelenleg.

Ami kellene, az a wake-on-lan funkcio, valamint a custom firmware-rel updatelheto legyen, ami ezt tudja.

Linksysekrol jot hallottam, abbol van olyan, ami ezeknek megfelel?

Ja, es debreceni DIGI nettel hasznalnam, uh legyen vele kompatibiis :)

[ Szerkesztve ]

(#3657) proof88


proof88
addikt

Üdv!
Realizáltam, hogy egy WRT54GL routert fogok beszerezni, viszont van egy iszonyatosan láma kérdésem... ne nevessetek ki, de nem értek hozzá.
Ha mondjuk nem 54, hanem 125 vagy 300 Mbps-es router lenne, akkor ugyanakkora távolságról nagyobb sávszélességgel menne a kommunikáció?
És még egy kérdés: ezeknél az újabb linksys routereknél mennyire változott a jelerősség, stb., mert szép alakjuk van, de nem tudom, hogy a kiálló antenna hiánya nem okoz-e gondot, mondjuk az 54GL kiálló antennáihoz hasonlítva?

(#3658) sto1911 válasza sto1911 (#3656) üzenetére


sto1911
veterán

Ezeket neztem ki:
Linksys WKUSB54GC 54Mbps WLAN router + USB vevő
Linksys WRT54GC 54Mbps WLAN router + WUSB54GC wireless adapter
D-Link DIR-300 54Mbps WLAN router

A dlink a legszimpatikusabb szamomra, jo dontes lenne? Ezt lehet flashelni dd-wrt-vel, vagy openwrt-vel ugye :)

(#3659) Alex91 válasza proof88 (#3657) üzenetére


Alex91
félisten

Ha a masik oldalon is n-es a keszulek, kulonben visszavalt...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3660) meelike


meelike
csendes tag

sziasztok!
Én is segítséget szeretnék kérni.
Wifi routert szeretnék 2 gép kábelen és 3 noti wifin.
Két szintes családi ház, és az lenne a lényeg, hogy mindenhol viszonylag elrős jel legyen!
Ehhez milyen routert javasoltok árban olyan 20e-ig.
Köszi

(#3661) proof88 válasza Alex91 (#3659) üzenetére


proof88
addikt

Ok, viszont ha n-es hálókártyák vannak, akkor ha másik szobából mondjuk 20% jelerősség van egy 54Mbps-es routertől, akkor egy 300-as routertől is 20% lesz, de ez még így is sokszoros gyorsabbságot jelent?

(#3662) Alex91 válasza proof88 (#3661) üzenetére


Alex91
félisten

Az n-nek nagyobb a hatotavolsaga is, es a sebessege is. Ha n-esek a cuccok, akkor erdemsebb n-est venni. Ha nincs n-es, akkor mar nem biztos, hogy megeri a felarat...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3663) Dorien


Dorien
veterán

Amik nálam beváltak:
TP-Link, D-Link, SMC
(TP-Link-hez nem jár UTP kábel.)

A Linksys-t csak a profiknak és az erősen mazochista jelleműeknek ajánlom.

Csak WLAN-ost vegyetek, a rádiós rész bármikor jól jöhet.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#3664) kali válasza Dorien (#3663) üzenetére


kali
legenda

nekem is volt smc router - nem volt vele problémám -, meg sokat telepítettem is ismerősöknek, de ettől még nem tenném dobogóra...

(#3665) And válasza Dorien (#3663) üzenetére


And
veterán

(Nem érzem magam sem profinak, sem mazónak, de a Linksys közkedvelt b/g routerei eléggé megbízható típusok. A konfigurálása semmivel nem nehezebb, mint más gyártmányoké, különösen az alap gyári fw-rel.)

(#3666) proof88 válasza Dorien (#3663) üzenetére


proof88
addikt

Nekem volt egy vezetékes D-Linkem, nem volt vele gond, de a wireless-es cuccait nem ismerem. SMC-től van egy wireless router, de azt nem ajánlom, csak ha csak weblapozásra használják a netet, mert egyébként friss firmware-rel is néha áramtalanítani kell, mert elérhetetlenné válik, és minél több dolga van, annál többször megy így el (pl. torrent sok szálon, stb.). SMC WBR14, EU2 asszem.
Ezenkívül, van egy SMC hálókártyám is, wireless, hát mondjuk a driver lehet, hogy jó, de a kezelőfelülete hagy némi kívánnivalót maga után. Pontosabban, elég idegesítő, amikor előjön olyan hibával indulásnál, hogy a Tálca ikont nem sikerült létrehozni, néha még rekurzívan dobja ki a hibaüzeneteket is. Kellett grafikus felületet csinálni meg minden, lenne alap vezérlős minden pucc nélkül azt' csá.
Az újabb SMC termékeket nem ismerem, ezek oldschool SMC-k, tehát újak lehet, hogy jobbak.
A hallomások alapján Linksys-t vennék, WRT54GL-t vagy ilyesmit, mindenki azt mondja, mennyire jók.

(#3667) eXodus válasza proof88 (#3666) üzenetére


eXodus
őstag

Mindenki Linksys-t ajánl... De miért azt nem tudja megmondani...
WRT54G* ára is csökken, talán kezdenek rájönni h drága és lassú. Bár talán még mindig drágább egy jobb N-es router.... :DDD

Linksys megítélése olyan mint az intel a p4 korszakban... mindenki csak azt mondogatta h húúú pentium így meg úgy.

(#3668) eXodus válasza eXodus (#3667) üzenetére


eXodus
őstag

javítás:
*Bár talán még mindig drágább mint egy jobb N-es router....

[ Szerkesztve ]

(#3669) tuxpingu


tuxpingu
csendes tag

Sziasztok, nemrég sikerült beszereznem egy d-link dir 301es routert, és az a probléma merült fel vele kapcsolatban, hogy nem sikerült vele netre kapcsolódnom. elvileg rádiós(parabola a háztetőn, veszi a jelet, a szolgáltató egyik adójából, tehát nem mobil) netem van, lehet ez probléma? vagy valaki tudna segíteni? wifit már sikerült beállítanom rajta csak a net elérést nem.

(#3670) Alex91 válasza tuxpingu (#3669) üzenetére


Alex91
félisten

Elotte a geped volt kozvetlenul rakotva? Probald meg a MAC cimet klonozni...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3671) tuxpingu


tuxpingu
csendes tag

igen. elötte a gépen volt, vagyis úgy van, h van az antenna az belemegy egy routerbe, amiből a hálózati kábel megy a gépbe és úgy lesz net, pont fordítva müxik mint ált. és most meg káne fordítani. remélem értitek. XD

(#3672) Alex91 válasza tuxpingu (#3671) üzenetére


Alex91
félisten

Fix IP van, vagy DHCP? A routerbe bedugod a WAN portba a netes halozati kabelt. Es mit allitottal be a WAN-ra a routeren?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3673) MadBlade válasza bnss (#3650) üzenetére


MadBlade
tag

Kedves Bon3ss ,
hogy szerintem elég biztonságot nyújtanak-e ezek a routerek ?
Önmagukban biztos nem. Nem áll szándékomban kizárólag a router védelmi protokolljaira hagyatkozni , de ezzel is szeretném erősíteni a gépem védelmét ...
Hiába volt már a gépemen az EsetSmartSecurity az Ad-Aware-el és a Spywareterminator-al párosítva , vagy a CounterSpy-al , a Trojanremover-el ...
hiába volt már fent a Norton360 a NOD helyett , egész egyszerűen , mintha piros célkereszt lenne a gépemen :(((
Hogy milyen támadásokkal volt dolgom?
Regeteg ínyencséggel :U A legutóbbinál , mire felkeltem , egy "Neues Textdokument (4)" nevű txt file virított az asztalomon , az alábbi szöveggel: "hallo hab dich du butze"
Azelőtt meg egyik pillanatról a másikra két , vírusirtónak álcázott "program" települt a gépemre "önmagától" , melyek folyamatosan arra figyelmeztettek hogy ellenőrizzem ezzel meg azzal a programmal a gépemet , mert vírusos , és mindenféle online vírusellenőrző oldalnak álcázott weboldalak ugráltak fel , állandóan tele volt a böngészőm minden oldala pop-up ablakokkal , meg amolyan egyél x banánt féle "flash csapdákkal" , ráadásul pár perccel később egész egyszerűen "eltűnt" a C és D meghajtóm és a start menüm 85%-a , amiket egyedül csak a TotalCommander és a vírusirtók láttak ... eddigre már a rendszergazda letiltotta a feladatkezelőt , az ablakkezelőt és a fontosabb funkciókat előlem , annak ellenére , hogy a rendszergazdai fiókomat is jelszó védte!
Soroljam még ? :D

Várom a javaslatodat , de persze akárki másnak lenne ötlete a 3647-es hsz-emmel ( http://prohardver.hu/tema/milyen_routert/hsz_3647-3647.html ) kapcsolatban , szívesen fogadok minden véleményt !

Előre is köszönöm ! :R

[ Szerkesztve ]

Ha azért vagyunk hogy segítsünk másokon , akkor minek vannak mások?! :0 )

(#3674) bnss válasza MadBlade (#3673) üzenetére


bnss
veterán

A vírusoktól nem fog védeni a router, maximum a NAT fog meg egy-két gyengébb támadást. Nem tudom, és nem is gazán érdekel, hogy milyen oldalakat látogatsz, de talán a böngészési stílusodon is változtatni kellene. Én a Comodo és AVG párossal tökéletesen megvagyok, nem is emlékszem mikor volt utoljára vírusom.

Ha van rá affinitásod térj át valamely Linux disztribúcióra, nagyságrendekkel kisebb a valószínűsége, hogy vírust szedjél be. Ha mindenképp a lehető legbiztonságossabb megoldást szeretnéd, akkor a router elé beraknék egy egyszer PC-t, rá egy Debian kicsontozva, tűzfallal - szvsz.

tuxpingu: a tető antennából UTP kábel jön a routerig? Milyen kapcsolattípust állítottál be (pl. DHCP - dynamic, PPPoE)?

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3675) MadBlade válasza bnss (#3674) üzenetére


MadBlade
tag

Nem is a vírusok , hanem a hack támadások ellen kéne , hogy ezzel is nehezítsem a dolgukat a jóindulatúaknak ...
A böngészési stílusommal nincs semmi probléma , mert nem szörfözgetek ész nélkül , mindig céltudatosan és figyelmesen böngészgetek , ráadásul a kevés szabadidőm miatt szinte csakis a már megszokott megbízható oldalaimat szoktam látogatni.
A Comodo-t még nem próbáltam , de volt már fent a gépemen a Agnitum Outpost , de az sem segített ...
Linuxon már én is sokat agyaltam , de sajnos egyelőre nincs annyi időm hogy kitapasztaljak egy Linux disztribúciót , még akkor sem , ha a "legegyszerűbb"-ről , a Debian-ról van szó.

Nézegettem közben a routereket és a D-Link DIR-300 ( http://www.argep.hu/product_683866.html ) elég szipatikusnak tűnik .... neked személy szerint mi a véleményed erről a routerről ?

[ Szerkesztve ]

Ha azért vagyunk hogy segítsünk másokon , akkor minek vannak mások?! :0 )

(#3676) proof88 válasza eXodus (#3667) üzenetére


proof88
addikt

Hát azt mondják rá, hogy jó, megbízható. Neked van tapasztalatod velük? Miért mondod, hogy lassú?

(#3677) tuxpingu válasza bnss (#3674) üzenetére


tuxpingu
csendes tag

no, hát fix IP.m van, amit a szolgáltató adott. és úgy épül fel, hogy antenna-router, utp router(ez amit be kéne állítani). aztán elvileg PPPoe, mivel betárcsázós (felhnév, jelszó) de azzal sem igazán jött össze, szal nemtoom mi van.

(#3678) Alex91 válasza tuxpingu (#3677) üzenetére


Alex91
félisten

Meg kellene esetleg kerdezni a szolgaltatot... :)!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3679) eXodus válasza proof88 (#3676) üzenetére


eXodus
őstag

"Hát azt mondják rá"
Erre most ne térjünk ki, de "a haverom haverjának a haverja mondta h az jó" akkor az sok esetben nem feltétlenül megbízható forrás. Persze az ellenkezője semkizárt.

"Neked van tapasztalatod velük?"
Igen van. De a neten is utána lehet nézni a dolgoknak, csak fontos h hol nézünk utána. Sajnos a ph! router teszt legnagyobb része sokat nem ér, ha a routerről szeretnénk megtudni valamit.

" jó, megbízható."
Szép szavak. " megbízható". Szerintem egy "normális" routernél(és másnál) az elvárható h megbízható legyen.pl.: ne fagyjon le, ne csináljon rendellenes dolgokat. pl.: SMC-t ezért soha nem vennék.

A lassúságát már kifejtettem (WAN port sebessége), és a linksys az összes routergyártó közül a leglassabb. Azt hiszem elvárható h ha már ennyire nagy hírneve van és ennyire drága, akkor legyen jobb egy kcisit az átlagnál.

(#3680) proof88 válasza eXodus (#3679) üzenetére


proof88
addikt

Te mit ajánlasz? SMC-t már én sem akarok ...

(#3681) crashbandi válasza Dorien (#3663) üzenetére


crashbandi
csendes tag

Én tulajdonosa vagyok 2 TP-Link-nek( WR642G, és WN841N) és 1 D-LINK DIR-300-nak (Felhúzva DD-WRT-vel). Tapasztalat alapján az N-es router nekem személy szerint jobbnak tünik...példa: DIR-300 1 antennás 3dbi-es(átlósan 20-30 centis falat átlóba 2db-ot) átlagosan 60%-os jelerősséget biztosított,míg az N-es TP-link G mode-ba 85%-ot produkált. A DIR-300 nem bírta a 20 méter távolságot már,míg a TP-LINK még mindig 35%-ot tudott produkálni. (kb mint 5 falon keresztül..de olyan jó vastagat kell elképzelni téglából). Szomszédba érve (+10 méter szabadba) még volt 10% jelerősség,még net ment..igaz 512k-s szinten. :) DIR-300 már semmit nem látott. DD-WRT-t meg csak annak ajánlom aki érti is a dologát a telepítésnél,mert én amikor megismerkedtem vele,kellemes fél napomba tellett mire a boot screent előcsaltam :) Utána már ment hálistennek ..igaz néha 2.jára,de ment...aztán 2. nekilendülésre sikerült 15 perc alatt megcsinálni az egészet. Egyébként eladom a DIR-300-am,akit érdekel. :) (Ha kell DD-WRT-vel,ha kell natur menüvel,irányár: 6k 1 hónapos,garis.)

(#3682) topyjo


topyjo
aktív tag

Sziasztok!
Én 30/20 netet szeretnék megosztani 3 asztali gép, és egy laptop között.
Az az asztali gépek kábellel csatlakoznak, de a laptopnak működni kellene 3-4 vasbeton falon túl is.
Tp-link routert néztem ki magamnak: TL-WR841ND vagy a 941ND
Mindenképpen a megbízható működés lenne az elsődleges szempont.
Jól választottam, vagy van valakinek más ötlete?

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#3683) sto1911 válasza topyjo (#3682) üzenetére


sto1911
veterán

En is hasonloan osztanam a hasonlo netemet, de en egy D-link dir 300-at neztem ki magamnak, megpedig azert, mert a DDWRT felmegy ra, a TP-Linkre meg nem, es jo lenne egy-ket funkciojara szuksegem lenne. Hasonlo arban, DDWRT tamogatott routert tud vki ajanlani? A fentebb olvasottak nem vmi meggyozoek a dir300-al szemben :S

(#3684) topyjo válasza sto1911 (#3683) üzenetére


topyjo
aktív tag

Nem tervezek moddolt firmware használatot, ezért szeretnék olyan portékát ami alapból megfelel az igényeimnek.
A mostani darab is működik január óta módosítás nélkül.
Nem szeretem,ha rögtön tuningolni kell.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#3685) sto1911 válasza topyjo (#3684) üzenetére


sto1911
veterán

En sem szeretnek egybol moddal inditani, de pl. milyen router tud 10k-ert WOL-t? En nem nagyon lattam olyat :) Es ha 10k-bol ki tudnam hozni azt, amit 30k-bol, akkor a dontes nyilvanvalo :)

Dir300 jelerossege, sebessege milyen? Az edimaxom stabil 30-as pinget hozott Q3 alatt, a nem ment a torrent mellette, viszont ha csak felfele toltottem, akkor is csak 40-60 kozt volt a ping. Letolteskor meg ugye 120-200 :S

(#3686) crashbandi válasza topyjo (#3682) üzenetére


crashbandi
csendes tag

Jó választás mind2,csak ajánlani tudom :) Hála az Xtended range-nek :R elég jó jelerősséget tud produkálni vastag falakon keresztül is! Menni fog..

(#3687) crashbandi válasza sto1911 (#3683) üzenetére


crashbandi
csendes tag

ha jól emléxem opensource-s router ebben a kat.-ba nem nagyon van másik (lehet én vok a tudatlan)..az ár felett viszont igen kb. 15-17 körül a Linksys WT54G-s szériái vannak,abból semm mind1ik opens.-os. Valaki erre esküszik :)

(#3688) topyjo válasza crashbandi (#3686) üzenetére


topyjo
aktív tag

Köszi, azt hiszem eldölt a 941-est fogom megvenni.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#3689) bnss válasza MadBlade (#3675) üzenetére


bnss
veterán

A Debian nem éppen a legegyszerűbb disztribúció, Ubuntuval kezdeném.

Az a router egész jó, van hozzá magyar nyelvű firmware és DD-WRT is telepíthető rá.

tuxpingu: az antennát az új routerre csatlakoztatod?

topyjo: a 941-es TP-Link jó lehet egy firmware frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3690) topyjo válasza bnss (#3689) üzenetére


topyjo
aktív tag

Szia!
Rossz a gyári firmware, vagy nem szereti a Digis hálózatot?
Már több hsz-ban olvastam, hogy frissíteni kell, de nem indokolta senki.
A legújabb még csak beta. Nem lellene megvárni a végleges verziót?

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#3691) bnss válasza topyjo (#3690) üzenetére


bnss
veterán

Úgy tudom nem kompatibilis a DIGI-vel, bár ez egy kicsit pongyola megfogalmazás, mivel PPPoE-t használ a DIGI, a PPPoE-t pedig kvázi minden router ismeri.

Az már a Te dolgod, hogy megvárod-e a véglegest, vagy a béta fw-t flasheled. Béta fw hiányosságairól nem tudok nyilatkozni, keress rá google-ban.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3692) topyjo válasza bnss (#3691) üzenetére


topyjo
aktív tag

És mit tudnál javasolni ami működik Digivel, bírja a nagy sebességet, és 15k alatt van az ára?

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#3693) bnss válasza topyjo (#3692) üzenetére


bnss
veterán

Azt, hogy a 30/20Mbps sebességet - vagy ennél többet - megfelelően tudna kezelni, azt sajnos nem tudom, de a DIGI-vel kompatibilis a magyar fejlesztőknek köszönhetően a D-Link DIR-300, a gazdasági válság előtt 9k körül mozgott az ára.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3694) MadBlade válasza bnss (#3689) üzenetére


MadBlade
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget ! :R
Ezek szerint amennyiben nem tudsz jobbat hasonló árkategóriában , akkor marad a D-Link DIR-300-as :)
További szép napot !

Ha azért vagyunk hogy segítsünk másokon , akkor minek vannak mások?! :0 )

(#3695) sto1911


sto1911
veterán

Melyiket?

LINKSYS WRT54GL
DLINK DIR 300

Arban a WRT54GL 4k-val dragabb.

Stabilitas, sebesseg, megbizhatosag, elettartam, stb szempontbol melyiket vegyem?

DIGI-vel hasznalnam.
Mindenkeppen megy ra DD-WRT soft :)

[ Szerkesztve ]

(#3696) bnss válasza sto1911 (#3695) üzenetére


bnss
veterán

A Linksys-szel kapcsolatban van komolyabb tapasztalatom, több mint egy éve használom, egyszer sem kellett valamilyen hiba miatt újraindítanom.

A sebesség már kérdéses, WAN áteresztőképessége nem valami fényes, a 30/20Mbps DIGI csomagot már nem valószínű, hogy teljes egészében ki tudnád használni.

A D-Link-ről eddig szintén pozitív véleményeket olvastam, DD-WRT-vel elég komoly router faragható belőle. Viszont a WAN áteresztőképesség - ha igaz, amit google talált - ~85-90Mbps.

MadBlade: ha csak a NAT által nyújtott "biztonság" miatt kell router, akkor 4-5k-ért vennék egy TP-Link R460-at (vezetékes router).

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3697) Muad_


Muad_
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Végül a TP-Link-t rendeltem.

(#3698) Matt-OPT


Matt-OPT
aktív tag

Router kellene 10k körül/alatt. Legyen nagyon megbízható, jó márka, egyszerű telepítésű.

Ötletek? ASUS WL-530g, ASUS WL-520GC, D-LINK DIR-300, D-LINK DIR-615. Ezek milyenek?

(#3699) kali válasza Matt-OPT (#3698) üzenetére


kali
legenda

az asus wl-520gc verziót nagyon merem ajánlani!
az utolsó (két) gyári firmware mellett is stabil, de igény esetén van hozzá dd-wrt és oleg firmware is - ha többet szeretnél belőle kihozni!

(#3700) sto1911 válasza bnss (#3696) üzenetére


sto1911
veterán

Ezek szerint megis dlink lesz belole, mert nem akarom, hogy a 30-as netbol 20-as legyen...

Linket esetleg tudnal dobni a a ket router efele adatairol? A WRT45GL-rol talaltam a DD-WRT forumon, de az 2006-os bejegyzes.

A legjobb az lenne, ha le tudnam tesztelni oket, de erre keves eselyt latok :(

FW upgrade-ben majd esetleg tudtok segiteni?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.