Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) ToxLee


ToxLee
őstag

Sziasztok! Tudnátok mondani egy faja kis routert kb 20000Ft-ért ami körülbelül 3-4 gépet tud kiszolgálni. Előre is köszönöm.

(#3902) Tomszy1


Tomszy1
tag

Sziasztok, bocs ha olyat kérdezek ami már le volt irva, de vizsgaidőszakom van, sajna nincs sok időm.. Tehát a lényeg:

Karácsonyra szeretnék otthonra egy wLan routert, van két laptop és egy asztali PC, 10k alatt kellene, legyen gyors megbízható, stabil.. A TP-linket ajánlották.. Ti mit gondoltok? milyet érdemes, mire kell figyelni? ha van konkrét tipus az frankos lenne, köszi!!

Tomi, bocs tényleg, szét vok szórva...

(#3903) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!Változni fog a net sebességem 25/4 megára és ehhez keresnék routert, modemet ad a szolgáltató.Fő a megbízhatóság és működés,persze az ár sem elhanyagolandó!
WiFi szükséges 3gép lenne rajta.
Adnátok tippeket!!
Köszönettel:

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#3904) VaZso válasza ToxLee (#3901) üzenetére


VaZso
senior tag

A leírtak alapján majdhogynem a legolcsóbb router megfelel... :)
Kérdés, mit kell még a leírtakon kívül tudnia - pl. Wlan

Alapvetően 3-4 gép kiszolgálására az összes router képes, legfeljebb a stabilitásban lehetnek különbségek, ill. hogy pl. torrentre jellemző sok kapcsolat esetén van-e problémája.

[ Szerkesztve ]

(#3905) ToxLee válasza VaZso (#3904) üzenetére


ToxLee
őstag

Könnyű beállítás, stabil, bírja a több szálu letöltést stb. Nem baj ha olcsóbat mondasz. A 20000Ft csak egy lélektani határ. :)
A legfontosabbat elfelejtettem, vezetéknülire gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#3906) VaZso válasza ToxLee (#3905) üzenetére


VaZso
senior tag

Én nem vagyok otthon a jelenlegi ár/teljesítmény/kezelhetőség viszonyában.
Kezelhetőség a legérdekesebb kérdés, nekem eddig egyik routerrel sem volt gondom, de mindenkinek más lehet a legjobban kezelhető...

Router lehet akár WL-500G vagy WRT54G is, de inkább várd meg a többiek ajánlását.

Én az előbbihez hasonlót használok jelenleg, de biztos van még egy csomó használható típus, esetleg az újabb szabványok ismeretét is érdemes lehet számba venni.

Nekem az elsődleges szempont annakidején az volt, hogy minél inkább testreszabható eszközt vegyek - tehát az alapvető dolgoknál többet is lehessen állítani rajt.

[ Szerkesztve ]

(#3907) dmaty06


dmaty06
csendes tag

5 géphez keresek wifis routert, amiből valószínűleg csak kettő használná a wifit a többi pedig kábelen csatlakozna. Fontos, hogy megbízható legyen az ár az másodlagos, de persz minél olcsóbb annál jobb.
Előre is kösz a tippeket! :)

dmaty06

(#3908) Tomszy1


Tomszy1
tag

Hello, elfelejtettem hogy torrentezés is lenne a wlan routerrel, ezek közül mind1 melyiket veszem, vagy van ami jo, van ami semmiképp?

D-Link DI-524
D-Link DIR-100
MSI RG60SE
Edimax BR-6204Wg
D-Link DIR-120
Tp-link TL-WR542G
Tp-link TL-WR642G
Edimax EW-7209APg
Netgear WGR614

valaki ismeri valamelyiket???

(#3909) DrLEEi


DrLEEi
tag

Sziasztok!

Figyelmetekbe ajánlanék egy eszközt mely méltatlanul a háttérbe szorult :N
Ovislink WL-5460AP v2 [link]
A szoftver készítők végre összekapták magukat és sok új hasznos funkcióval láttál el
az eszközt a legújabb hozzá való firmwareban.

Többek között már routerként is működik(igaz csak 1 LAN port marad ebben a funkcióban,de akinek ez is elég..)
azon belül is pl. az ebben a kategóriában igen ritka Traffic Control LANra és WLANra is külön,vagy még a Wireless Client Isolation amit kiemelnék + sok alap dolog persze.

Ár/Teljesítményben sztem a legjobb eszköz ebben a kategóriában jelenleg.
Nekem ADSL-en van rajta ,tökéletesen működik.

2 féle ember létezik:vannak akik generálják a problémákat,és vannak akik megoldják azokat!

(#3910) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok!

Vásárolni szeretnék egy Routert, 2 asztali Pc-t (egyik Vista másik XP Op rendszeres) és egy Laptopot kellene kiszolgálni, a laptopot természetesen vezeték nélkül. Sosem volt routerem nem vagyok otthon a Tmában, Igazából valami Linksys lenne jó. Torrentezgetek is és a netem TvNetWork szolgáltatja jelszóval kell csatlakozni a hálózathoz de ez gondolom nem gond :D
max 15-20e szeretnék érte adni és nem ártana ha stabil lenne.

Ezer THX

(#3911) Steve-0


Steve-0
őstag

hi, allz havermnak kellene egy wlan router + vevő, minél olcsóbban szeretne kijönni belőle.
A wlan-hálózat egy házban lenne 2 asztali gép között, semmi extra nem kell.

én ezt találtam: SMC SMCWBR14 + Gigabyte GN-BT03D USB-s vagy jobb a pci kártya

SMC megbízható?
üdv.

[ Szerkesztve ]

(#3912) bnss válasza Steve-0 (#3911) üzenetére


bnss
veterán

Pl. TP-Link TL-WR542G és mellé egy PCI-os W-Lan adapter, lehetőleg nem fix antennával (az antenna szabadon mozgathatósága végett).

Dzsolo: ha megfelel egy régebbi Linksys modell, cserébe "atombiztos" egy 3rd-party firmware-rel, akkor WRT54GL.

DrLEEi: Ovislink vezetékes routerrel volt dolgom, tipikusan az az eset volt, hogy még a haaragosaimnak sem ajánlanám.

Tomszy1: a két TP-Link közül választanék, sajnos az Edimax 6204-ról is olvasni panaszokat, az MSI "ipari hulladék" kategória, D-Link-ből _talán_ a DIR széria jöhet szóba.

dmaty06: ha olcsóbb kategóriára van szükséged, akkor TP-Link, ha belefér a közel kétszeres ár, akkor Linksys, Asus. Mondjuk 5 PC folyamatos kiszolgálásához izmosabb hardver kell.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3913) eagR


eagR
csendes tag

Sziasztok!

Router vásárlás előtt állok, az otthoni ADSL netet szeretném megosztani. Jelenleg 1 gép kapcsolódna hozzá vezetékesen, és 2 wlan-on. Jelerősség: családi házban 3-4 falon át kb 10-12méter távolságban még jó jelet kellene adnia. Összesen max. 15ezret szánnék a routerre+1db USB vevőre.
Amiket néztem:
ASUS WL-520GC
Linksys WRT54GC
D-Link DKT-110
Melyiket javasolnátok? Más ötleteket is szívesen veszek de a max. 15ezer árkategóriában.

(#3914) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok!

Asus Rx 3041 Routerem van, most akarok szolgáltatót váltani ami már 10mbit-es!
Nem tudom jó-e ez a router hozzá. :F :F

Segítsetek pls. Köszi. :R :R

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#3915) Mozso26


Mozso26
senior tag

Sziasztok!

Segitséget kérnék töletek, mert egyáltalán nem értek a routerekhez és most halt meg idelye korán a "jofajta" Smc routerem. Légyszives adjatok tippet mit vegyek Legföbb elvárásom a megbizhatoság online és co-op is szoktam játszani , de szeretnék torrentezni is 8 mbit-es netem van , igy egy elég bika router kéne 25.000 huf-ig. Legföbb szivem vága hogy Wi-fi-s legyen és legyen benne torrent kliens ami képes usb akármire letölteni.
Még valami, én lanba csatlakoznék a routerhez , de bátyám és drága szülöanyám wi-fi-n három falall odébb ugy cirka 5-8 M-e belül.

[ Szerkesztve ]

(#3916) Dzsolo válasza bnss (#3912) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Köszönet a GL lett :D

(#3917) zsomax


zsomax
csendes tag

Sziasztok,

milyen jelentős eltérés van az alábbi 2 TP-Link router között:

TP-Link TL-WR841N
TP-Link TL-WR941ND

az látom, hogy a 941-es három adó/vevő párost tartalmaz, de ez a kiszolgált egységek számában vagy jel erősségében jelent eltérést? Egyéb eltérések vannak?

előre is köszönöm a válaszokat

(#3918) Mozso26 válasza Mozso26 (#3915) üzenetére


Mozso26
senior tag

Már mindegy ,megrendeltem az Asus Wl 500 G mert megtaláltam pesten egy elég olcso helyen , itt ni ha valakit érdekel.Habár a képe nem stimmel.

(#3919) nRu3


nRu3
addikt

Sziasztok, segitséget kérnék mien routert vegyek ? amihez kell nekem 1gép kábelel lesz csatlakoztatva, ezel nincs is gond, :D hanem a wifi lenne 1noti legaláb és egy acess point is amitt a digitális müholdvevőnek kéne, a lényeg hogy a 2 wifi-s cuc menjen egy időben viszonylag jól, a környezet pedig családi ház, a router földszint sarkában a 2 wifi cuc pedig az emeleten a routerhez képest légvonalban 15m , 3 téglafal elválasztásával.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3920) VaZso válasza Mozso26 (#3918) üzenetére


VaZso
senior tag

Konkrétan ezt a típust nem ismerem, de szerintem jó kis eszköz.

A kép valóban nem stimmel, mert az eredeti Wl-500g ill. gx volt ebben a dobozban. Olyan van nekem és tökéletes. :D
Abban ugyan nem volt HDD, de ha akarnám, torrent klienst és USB-n HDD-t tehetnék rá, elvileg bele is férne, ha 2.5"-ost vesz az ember, mert elég sok benne a hely.

...szóval a Wl-500gx-es tapasztalatok alapján szerintem a Premiumot sem ronthatták el.
(Bár hallottam már olyat a Linksys sorozatban, hogy egy újabb eszközbe (revízióba) kisebb flash és RAM került, így a custom firmware nem ment rá, de úgy nézem, itt erről nincs szó.)

(#3921) bnss válasza nRu3 (#3919) üzenetére


bnss
veterán

Miért kell WiFi kapcsolat a műholdvevőhöz? Bocs, de nem vagyok szellemi képességeim csúcsán. :)

Nálam is hasonló a helyzet, családi ház, emeleten a router, alatta lévő szobában pedig notebook, ott kb. böngészésre, kisebb letöltésekre van elég jelerősség. A Te esetedben - szvsz - elég nehézkes lenne még ekkora sávszélességet biztosítani, mivel a födém eléggé gátat szab ezeknek a kis kisugárzott teljesítménnyel bíró eszközöknek.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3922) nRu3 válasza bnss (#3921) üzenetére


nRu3
addikt

müholdvevőhőz állitolag access point-on keresztül tudnám csak netre kötni, mert ha jól értetem az access point a routernek a forditotja a jelet leszedi és vezetéken tudja tovább adni, ha most valami oltárian rosszul tudok akkor , ne végez ki inkább javits , tanits ki :) a müholdvevőnek csak azért kéne nett mert csak igy tudom a szolgáltatónak az extráihoz hozzájutni. Nem filmek letöltését végezné tudtomal a beltéri .

régeben volt persze routerem egy d-link G+ kategorián asszem 624 model vagy hasonló , de persze 1év után miután a gari lejárt a router is behalt. A lényeg hogy normális jelem volt böngészésre és egyszerü letöltésre elég volt 1 notival.
Azok a routerek amiből 2-3 antena is kiágadzik az mitt tudd?, mert nekem amugyis valami N , N+ tipusu router kéne ....?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3923) zoolii


zoolii
tag

Sziasztok!
Routert szeretnék venni, sima ADSL (1 Mbit/s) netmegosztásra max. 2 gép és egy notebook között. A notebook wi-fin fogná a netet. Erre a célra melyek szerintetek a legmegfelelőbb és leginkább megbízható routerek?
Max. 10 ezret szeretnék költeni rá.

(#3924) bnss válasza nRu3 (#3922) üzenetére


bnss
veterán

Az Access Point = a routerrel. Amire Te gondolsz az a Wireless Client. Nem szokásom senkit sem "kivégezi". :)

Tehát - ha jól értem - műholdvevőhöz Wireless Clienttel csatlakozás, majd vezetéken megosztod az internetet? De akkor hogy jön képbe a saját WiFi hálózat?

A 3 antennával rendelkező routerek Draft N-es "szabványt" is ismerik, papíron jóval nagyobb sebességre képes, mint a 802.11g. Mindez attól függ, hogy mennyi anyagi ráfordításod van routerre.

zoolii: TP-Link TL-WR542G, TP-Link TL-WR543G, TP-Link TL-WR642G.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3925) milan_


milan_
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsoljatok nekem egy megbízható könnyen konfigurálható routert, amiben ha jól tudom a legújabb whifi szabvány a N széria, illetve USB csatlakozója is van egy külső merevlemeznek.

Kérdés még az lenne hogy ez az N széria, képes wirelessen keresztül akár full hd-t is továbbítani ?

Öltöny Cipő Webáruház – http://kisznyer.hu/

(#3926) VaZso válasza bnss (#3924) üzenetére


VaZso
senior tag

"Az Access Point = a routerrel."

Ez nem teljesen így van... Acces Point = "hozzáférési pont", ami lehetővé teszi a vezetékes és vezeték nélküli eszközök (hálózatok) közötti kapcsolatot (valamint több vezeték nélküli eszközt is képes kiszolgálni).

A router pedig egy afféle útválasztást végez két (jellemzően vezetékes) hálózat között.

Léteznek külön AP-k, amik hagyományos router funkcióval nem rendelkeznek.

Sőt, ugyanígy létezik külön switch is, ami gyakorlatilag a routertől annyiban különbözik, hogy routolni nem képes - ill. léteznek komolyabb, "managed" switch-ek is.

Tehát egy hagyományos wlan router egyben router, AP és switch is. :D

[ Szerkesztve ]

(#3927) nRu3 válasza bnss (#3924) üzenetére


nRu3
addikt

Na a lényeg már lövésem sincs semiről nekem mitt mivel :D

Akkor a lényeg a főldszinten nálam van a adsl modem ami fix azt nem tudom mozgatni , az emeleten van a müholdvevé és a noti., a noti most nem lényeg, a müholdvevébe kell vezetékes kábel csak úgy tuddok netre kapcsolodni, Mikell nekem akkor? :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3928) And válasza nRu3 (#3927) üzenetére


And
veterán

Na, akkor bonyolítsuk még egy kicsit :DDD. Te a műholdvevőt akarod a netre kötni (?), amelyen egy LAN-aljzat van (?), ha jól értem, mindezt egy olyan eszköz segítségével, amely vezeték nélkül kapcsolódik a wifi-routeredhez, és LAN-on a vevőhöz. Ha ez a helyzet, akkor ehhez valóban egy külső vezetéknélküli kliens eszköz kell. Namost ilyen 'csak kliens' önállóan nemigen létezik, csak multifunkciós AP formájában.
Írtad: "mert ha jól értetem az access point a routernek a forditotja a jelet leszedi és vezetéken tudja tovább adni"
Ez alapjában nem igaz, az AP nem fordítottja semminek, főleg nem a (wifi-)routernek. Minden wifi-router egyben AP is (ettől lesz vezetéknélküli), és kismilliószor leírt alapszabály, hogy AP nem csatlakoztatható egy másik AP-hez (vagy értelemszerűen wifi-routerhez) vezeték nélkül. Vannak erre trükkök, mint a WDS, de ez most nem tartozik ide, és egy csomó egyszerű eszköz nem támogatja. Manapság viszont sok AP multifunkciós, azaz az eredeti nevét meghazudtolva nem csak AP lehet, hanem kliens is (meg esetenként több más funciója is lehet). Na ilyen kell neked, ha jól értem..
#3926: Szerintem ezzel Bon3ss kolléga is teljesen tisztában van ;). Csak a wifi-működést tekintve írta le ugyanazt, amit az előbb én is. Egy wifi-router funkciója alapesetben, a wlan felől nézve megegyezik az AP-vel.

[ Szerkesztve ]

(#3929) bnss válasza VaZso (#3926) üzenetére


bnss
veterán

Lemaradt két idézőjel, de a lényeg az érhetőségen volt. Pláne úgy, hogy akkor még mindig nem voltam tisztában a kolléga elképzeléseivel. ;)

nRu3: a műholdvevőt szeretnéd az internetre csatlakoztatni, ha jól értem. And kolléga már szépen megfogalmazta a lényeget, ettől függetlenül még kíváncsi vagyok, hogy milyen szolgáltatáshoz kell a műholdvevőt az internetre kötni. :)

szerk.: Hello HD a szolgáltatód, ha jól sejtem - szolgáltatások között nem találtam semmi olyat, ami internet kapcsolatot igényelne - vagy átfutottam felette.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3930) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Kellemes ünnepeket!
Van vkinek tapasztalata a Linksys WRT160n routerrel??
Üdv!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#3931) nRu3 válasza bnss (#3929) üzenetére


nRu3
addikt

Igen a hello hd.Nem mostani szolgáltatásra kell , mert most csak internet rádió meg, adás infok, hanem a jővőben talán elindul filmkölcsönzés féleség vagy olyasféle, ahhoz kell lehet, csak előre informálodok már, illetve a maga a router az amugy is kell nekem csak azt elsőre akkarok valami normálisat venni.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3932) BullZeye


BullZeye
veterán

üdv!

Bekötötték a Diginetet....és hát történt az, hogy állítólag "nem bírja az iramot" vagy mi...pedig 10 megabájttal tudok másolni oda vissza mindenhol hálózaton, viszont a digi, csak 1.7 megával, vagy kevesebbel (volt hogy 300 kilobájttal jött csak, speedtest.net szerint)

TRENDnet 432BRP (B1) routerem van egyébként....és erre írták hogy "N-es szabványú 300as router" kéne már, hogy menjen normálisan, nah ez nem tom mit jelent, de valami ilyesmi router kéne minél olcsóbban. Természetesen Wireless, és 4 portos (4 gépet kötnénk rá) tudnátok ajánlani ilyesmi féléket, hogy nézegethessek boltba így karácsony után?

köszi

(#3933) nRu3


nRu3
addikt

A lényegre kiváncsi lenék mien márkat szabad és miett nem?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3934) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Erről a routerről mi a véleményetek? St-Lab

(#3935) szeva000


szeva000
addikt

hali!
Edimax BR-6104K vagy az Edimax BR-6214K mennyire megbízható router?
Most ilyenhez tudnék hozzájutni,de ha nem nagyon éri meg,akkor nem ezeket szerelem be

(#3936) Chosen válasza szeva000 (#3935) üzenetére


Chosen
addikt

Nekem az első van , nagyon "rossz" .....

Lagg problémák , ami a routertől vannak , mert ha direktbe kötöm jól megy, de pl direktben 30-as ping , routerrel ( úgy, hogy 1 felhasználó aktív csak , a többi nem csinál semmit) ok nélkül 300-400 as pingek :( nemsokára lecserélem, a másikról nem tudok véleményt mondani

(#3937) Chosen


Chosen
addikt

Létezik olyan router, ami kábelels és wifis is?

(#3938) szelesjanos


szelesjanos
tag

Sziaaztok!
BUÉK!
Milyen WiFi-s routert tudtok ajánlani, ami megbízható, erős jelerősséget biztosít. Egy 3 szobás szint nélküli lakásba kellene. Ja, és van hozzá USB stick amit a notiba be lehet rakni. Valamit, lehessen hozzá külső HDD csatlakoztatni és esetleg PC nélkül tölteni lefele... Ha van ilyen...
Köszi!
Üdv: Jani

www.windydigital.hu

(#3939) nRu3 válasza Chosen (#3937) üzenetére


nRu3
addikt

:F a gyakorlatban a wlan és a fifi nem egy és ugyanaz? mert nagyon sok olyan router van.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3940) dr.bubo válasza nRu3 (#3939) üzenetére


dr.bubo
őstag

WLAN és "fifi"(ez talán kutya név :D ) WIFI ugyan az: vezetéknélküli mikrohullámu komunikáció. :)

TheChos3nOne A wifisrouterek kábellel is müködnek. Általában 4 lan port van rajtuk.
:)

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#3942) dr.bubo válasza Kalandor (#3941) üzenetére


dr.bubo
őstag

Ez megfelelő? :) [link]

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#3944) bnss válasza Chosen (#3934) üzenetére


bnss
veterán

Csak akkor vegyél St-Lab routert, ha mazoista vagy.

nRu3: felhasználási terület függő, hogy milyen rputert kell(ene) választani (teljesség igénye nélkül):

- TP-Link - olcsó, de megbízható kategória, ésszerű határokon belül a p2p-nek sem szab gátat (pl. );

- Linksys - drága, minőségi kategória - kivételek persze vannak (pl. WRT54GL, az új N-es széria is jó - legalábbis tesztek alapján);

- Asus - szintén drága a WLAN-os routerek;

- D-Link - a DIR-300-as router jó választás lehet az open source támogatás miatt, cserébe 8-10k-t kell fizetni érte.

Kalandor: nem lenne költséghatékonyabb megoldás egy router USB porttal és külső notebook HDD-vel?

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3946) bnss válasza Kalandor (#3945) üzenetére


bnss
veterán

Hirtelen két lehetőség jut eszembe:

- Asus WL-500G Premium v2
- La Fonera 2; FON, a wifi közösség - a topic vége felé olvashatsz tapasztalatokat a routerrel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3948) nord^ph


nord^ph
tag

Sziasztok!

Egy pár oldalt már végigolvastam, de nekem ez mind halandzsa :DDD
szóval inkább kérdezek:

chello silver netet szeretnék wifi-n használni a következő két laptoppal amik a mellettük lévő wlan vevőkkel dolgoznak:
- fs amilo L7300 - Ralink RT2500 802.11 b/g
- hp 550 - Broadcom 802.11 b/g

milyen routert ajánlanátok ehez? Tégla építésű ház, nem panel, és egy szinten vannak használva a gépek! 10-15e Ft lenne a határ!

Köszönöm előre is!

(#3949) nRu3 válasza dr.bubo (#3940) üzenetére


nRu3
addikt

:C :R picit elirtam,

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3950) nRu3 válasza bnss (#3944) üzenetére


nRu3
addikt

Én ezt a modelt szemeltem ki valamiért, 11év gar állitolag [D-Link] és 11500 pénz.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.