Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82551) Mr.Grincs válasza Dany007 (#82549) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én is kihúztam a listáról..

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#82552) Ace owner válasza zolikaDB (#82546) üzenetére


Ace owner
addikt

Mint valami ratyi donk autó.. Inkább egy szett kisebb kerék nagyobb ültetéssel, szép fitmenttel.

Galaxy Fold 4

(#82553) Dany007 válasza Mr.Grincs (#82551) üzenetére


Dany007
veterán

Most van két új. Egy Székesfehérvári meg egy Szegedi. Külső alapján, fotók meg leírás érdemes lehet megnézni.

(#82554) bitpork válasza Dany007 (#82553) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Szegedit körbelövöm ha gondoljátok.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#82555) Richard! válasza bitpork (#82554) üzenetére


Richard!
addikt

megköszönnénk :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#82556) bitpork válasza Richard! (#82555) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Link kő ahol van szám és cím.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#82557) TaaT


TaaT
veterán

Ma voltam a szarvasi tuningtalin, lőttem pár gyöngyszemet. [link]

Telós képek, és a kocsim sem volt formában egy tavaszias zápor után. :B

Give them hell Ukraine!

(#82558) MunezXBK válasza Dany007 (#82553) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Fehérvári hol van?

(#82559) Ace owner válasza TaaT (#82557) üzenetére


Ace owner
addikt

Erre valami magyarázatot kérnék mert nem tudom feldolgozni :Y

Galaxy Fold 4

(#82560) zsolt19900 válasza TaaT (#82557) üzenetére


zsolt19900
őstag

vannak köztük, hogy is mondjam "furák" :D

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#82561) Dany007 válasza MunezXBK (#82558) üzenetére


Dany007
veterán

Itt a fehérvári: [link]

Képek alapján korrektnek tűnik. Csak a bal első ajtón, az ablak gombok környéke tűnik rettentően karcos lehasználtnak. Nincs túlextrázva, ellenben tele van lufival! :)

Valami struccautónál van... De amióta azt mondtad, hogy az összes fehérvári kereskedő telibekamuzza az ember arcát azóta már nem is veszem komoly esélyesnek az ilyeneket. Nemtom, valahogy elment tőle a kedvem. :)

Közben meg találtam mégegy fehérvárit: [link]
Ez már egész kellemesen fel van szerelve. De kép kb nulla van róla... Friss vizsga... Gondolom csak áttolták hogy eladható legyen... Hát nem tudom. Szépnek szép amennyit látni róla, a belseje sincs szarrá kopva a minősíthetetlen minőségű fénykép ellenére... De nagyon lutrinak tűnik. :)

@bitpork:

Ez meg a szegedi: [link]
Ez se tűnik rossznak a képek alapján. De miattam ne fáradj, nekem Szeged túl messze van. Miután "kicsit" megemeltem a költségvetést szegedi út oda meg két autóval vissza... Inkább szervizre költeném azt az összeget is. Mármint most az a terv, hogy az "első szerviz" olyan 150- de max 250k-ból megálljon. Plusz az átírás stb... Ja meg az autó ára olyan 900-1.0 környékén.
Szóval miattam nem kell fáradozni, de a kollegának lehet érdekes lehet.
Mindenesetre nekem a már a felajánlás is jól esik! :R Köszönöm!

(#82562) Ace owner


Ace owner
addikt

[link]
Milyen kedves és illedelmes rendőr :DD

Galaxy Fold 4

(#82563) TaaT válasza Ace owner (#82559) üzenetére


TaaT
veterán

Művészlélek tulaj. :)

zsolt19900: Bezony, de volt pár szép is azért. :)

Give them hell Ukraine!

(#82564) zsolt19900 válasza TaaT (#82563) üzenetére


zsolt19900
őstag

igen-igen azért láttam szépeket is valóban, de az a nagymagyar erbrásos is :D hát tyiijj

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#82565) bitpork válasza Dany007 (#82561) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Akkor hónap estig álmod meg hogy menjek vagy ne. Most Siófokon vagyok, de holnap este hazaérek. Akkor szombatra le tudom beszélni, amennyiben úgy gondolod.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#82566) mycso válasza Ace owner (#82562) üzenetére


mycso
veterán

Nyomtam volna olyan satut az "átszaladó nyúlmacskamókuslóelefántakármi" miatt.
Utána nem lett volna ilyen vagány....főleg, mikor a kollégái kijönnek röhögve helyszínelni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#82567) Dany007 válasza bitpork (#82565) üzenetére


Dany007
veterán

Miattam tényleg nem kell. :)

De richie meg Grincs kollega nevében nem tudok nyilatkozni. Lehet őket érdekli.

(#82568) DeFranco válasza Ace owner (#82559) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kitérdelt két hajtókar, így a lovak nem mennek tovább, rúzsa sándor pedig a szakadt ékszíjat a magasba emelve emlékezik meg szentimentálisan a falubéli "kedvesuram" lóhangolászati szakműhely mesteremberéről.

(#82569) MunezXBK válasza Dany007 (#82561) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem az összes. Sturcz-ék pont nem ganéskodnak.

(#82570) Ace owner válasza DeFranco (#82568) üzenetére


Ace owner
addikt

Köszönöm most már teljesen átértékeltem ezt a mesterművet, mindjárt pingálok egyet a családi kocsira is. :R

Galaxy Fold 4

(#82571) !Overdose! válasza m3tr0 (#82476) üzenetére


!Overdose!
őstag

;]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#82572) DeFranco válasza !Overdose! (#82571) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#82573) tomcsi23 válasza !Overdose! (#82571) üzenetére


tomcsi23
veterán

:C

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#82574) neduddki válasza !Overdose! (#82571) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

itt al tolam 10 meterre:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#82575) 8th válasza TaaT (#82557) üzenetére


8th
addikt

Zapi milyen komoly már. :C

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#82576) lapa válasza mycso (#82566) üzenetére


lapa
veterán

jah mekkora jó lett volna bezúzni a kocsi hátulját azon a két marha vasbökőn, ami minden ami rendőrautó elején van. nagy spílerség lenne, pláne kamera veszi az egész mestertervet. ilyet egykét arc csinált már a trakesz előtt is mégpontbeférekre, aztán mikor hallják mögöttük a 2 tonnát vonyítva csúszni már nagyon rajta vannak a belső visszapillantón.

(#82577) !Overdose! válasza neduddki (#82574) üzenetére


!Overdose!
őstag

Tőlem sincs sokkal messzebb a sajátom. Lenyomtam ma pár száz km-t az autobahn-on az alábbi tempóban, sportkipufogóval most valószínűleg hullafáradt lennék és szétszakadna a fejem a fájdalomtól. Nem vágyok rá. Ráadásul ilyen kis sor 4-es motorból még talán nem is hallottam igazán szép hangút.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#82578) mycso válasza lapa (#82576) üzenetére


mycso
veterán

Követési távolság.
ennyi

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#82579) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ezt nagyon meg kéne nézni....csak az óraállás a sok...A4

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#82580) TaaT válasza !Overdose! (#82577) üzenetére


TaaT
veterán

Mennyit eszik ilyen pályatempónál?

Mr.Grincs: "csak az óraállás a sok..."

Aztán meg csodálkozunk hogy miért tekernek a nepperek :U

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#82581) Mágus2 válasza Mr.Grincs (#82579) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

A többiben is ennyi van, csak ezt még nem tekerték meg, ha nem megy el egy hónapon belül, ebben is csábító 240 000 lesz. Nincs a motornak semmi baja ennyi után, a váltó is lehet jó, ha volt gazdája. Ismerek ettől jóval többet futottat is saját turbóval, lendkerékkel, fő alkatrészekkel.

[ Szerkesztve ]

(#82582) Dany007 válasza Mr.Grincs (#82579) üzenetére


Dany007
veterán

Hát igen, de ha szepen kered lehet visszatekerik neked! :D

(#82583) TaaT válasza Mágus2 (#82581) üzenetére


TaaT
veterán

Inkább 180-190e.

Give them hell Ukraine!

(#82584) Mr.Grincs válasza Mágus2 (#82581) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ezek az 1.9 tdi motorok meddig bírják? Azon gondolkodtam ha igaz, hogy most lett a váltóra ráköltve 380E plusz szervízelve volt akkor akár jó vétel is lehet. Szép tágas, lehet menni vele majd horgászni sátorozni, mert fér bele anyag.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#82585) !Overdose! válasza TaaT (#82580) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem tudom. Fedélzeti computer nincs, pályán pedig nem szívesen tankolnám tele (kétszer is), hogy abból kiderítsem. Azt már kitapasztaltam, hogy 100-nál 5l körül fogyaszt. Szerintem 150-nel, 4 személlyel és csomagjaikkal, klímázva biztos megvan a 8 is. :F Mint, nemrég írtam 6.3 az átlagom 42k km-re. Ilyen távon nehéz megbecsülni, de kb. 1/4 város, 1/4 autópálya és 1/2 városon kívül.

Szarvason nem találkoztál egy hazai kék G3-mal Porke felniken?

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#82586) Mágus2 válasza Mr.Grincs (#82584) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Van itt a kollégának egy szép b5.5 passat ezzel a motorral jelenleg 420 000km-el. Az egyik rokona cégétől kapta nászajándékba, amikor 240 000km volt benne. Mindenki azt mondta, hogy az a motor már sokat futott. No akik ezt mondták, azóta a 3.-dik keveset futott hulladékot hajtják. A futómű fel lett újítva, mielőtt megkapta. Az autó köszöni szépen, jól van, nem akarja kilehelni a lelkét. 1x rángatott, jött a sok okos. PD-elem csere lesz, de csak a csatlakozókat kellett megszorítani kicsit az elemeken, mert kirázódtak a sok kerregéstől. ezen kívül csak 1 hűtőt kellett cserélni és egy turbó nyomás szabályzó szelepet, a többi csak kopó. ;)

Ha rendesen van benne cserélve az olaj, vissza van hűtve a turbó, akkor nagyon sokat elmennek.

(#82587) TaaT válasza Mr.Grincs (#82584) üzenetére


TaaT
veterán

Havernak volt 115lovas PD négyesgolfja, és hát sok mindent kapott. 500e km+ [link]

!Overdose!: A 100-nál 5L elég jó érték, az enyém olyankor eszik 6L alatt valamivel. :)

Ilyen felnikkel? [link]

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#82588) Mágus2 válasza TaaT (#82587) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Ha már itt vagy, ezt is említsük meg.

(#82589) TaaT válasza Mágus2 (#82588) üzenetére


TaaT
veterán

Szülőknek is 96kw-os van, 1légtömegmérőn kívül nem jut eszembe semmi hiba a motorban. Persze a tiptronic az más tészta. :B

Give them hell Ukraine!

(#82590) neduddki válasza !Overdose! (#82577) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

JUliacsk gyari kipufal ugy szoollt, es nem csak a nosztagia mondassa velem bomosok midieg rakerdesztek hogy soros6 van-e benne?:- ) de ez az osszes nagy hengerfejesre igz vot...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#82591) -v- válasza !Overdose! (#82577) üzenetére


-v-
addikt

Ráadásul ilyen kis sor 4-es motorból még talán nem is hallottam igazán szép hangút.

Mer a sor4 az fos, annak sose lesz szép hangja ;)

(#82592) BlacKSouL válasza -v- (#82591) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Erről mindig ez jut eszembe :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#82593) zolikaDB válasza Melack (#82547) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nagyon begyere a Fluence. Osszeallitottam egy 6 sebesseges DCI-t, minden foldi joval, 5m korul volt. Corolla, Jetta ennyit nem ad ezert a penzert, de par ev mulva talan jo vetel lesz ez a Rönó.
Ismeros fuvarozasi cegenel eddig VW-k voltak, 200e-nel doglott meg mind. A DCI-k meg 500e-nel is bontas es hiba nelkul uzemeltek. Uh egy ideje mar nincsenek Caddyk es Transporterek.
Van nekik egy A6 is, 2.5 V6 TDI, ujonnan vettek anno. Mai napig megvan. Teny, h a szerviz nem egyszeru (vezerles), de a tulaj azt mondja, h a V6 az V6, ilyen szep hangja es jarasa mas motornak nincs...

(#82594) hobizoli válasza zolikaDB (#82593) üzenetére


hobizoli
nagyúr

dehogynem, az 5 hengernek
es azzal szopni sem kell ennyit, mint a V6-l

több drón kell ;P

(#82595) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ezt esetleg valaki látta már? Piros kombi mondejó

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#82596) MunezXBK válasza hobizoli (#82594) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Blablabla bla blabla bla.

(#82597) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Erre azt mondom, hogy szép. 307

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#82598) 8th válasza hobizoli (#82594) üzenetére


8th
addikt

Ráadásul a sor5 mennyivel jobban szól mint a V6. :K

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#82599) hobizoli válasza MunezXBK (#82596) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ja, de vmiert megis tobben csereltek mar VAG jarmuvekben johangu 2.5 V6TDI-t rosszhangu 1.9TDI-re, mint forditva. Szerinted mé?

több drón kell ;P

(#82600) MunezXBK válasza hobizoli (#82599) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

1 embert se ismerek, aki így cserélt volna. Szerinted mé?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.