Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149101) Kornel válasza szőröscica (#149100) üzenetére


Kornel
veterán

Nem nyomod neki eléggé. ;]

(#149102) focvis válasza TheProb (#149095) üzenetére


focvis
veterán

Szvsz helyénvaló az ára.
Voltam ebben a kereskedésben, egész normális alakok, az autók fotón jobbat mutatnak, mint élőben.
A tulajdonos / üzemeltető a Csonti-Carnál dolgozott (asszem'). Ők nagyon erősek marketingben, az autóik - jellemzően - hagynak kívánni valót.

(#149103) #94529552 válasza szőröscica (#149100) üzenetére


#94529552
törölt tag

De az nem BMW....de 11-12 köröli városit írnak neki. 5 személlyel ki tudja, talán be is nyeli. Amúgy meg lényegtelen, mert majd kiderül, ha lesz tapasztalat róla, vagy nem, de az biztos. ;]

[ Szerkesztve ]

(#149104) diegho válasza TheProb (#149095) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha itt akarsz autót, akkor keresd a Balló Marcellt, a száma ott van a honlapjukon.

[ Szerkesztve ]

(#149105) TheProb válasza focvis (#149102) üzenetére


TheProb
veterán

Lenne rá keret, tuti elmennék megnézni. :O

(#149104) diegho: Ő a jó zsaru? :D

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#149106) diegho válasza TheProb (#149105) üzenetére


diegho
nagyúr

Régi toyotaklub-os cimbora.

(#149107) blt.62


blt.62
őstag

Bocsi hogy képet rakok ki de telefonról nem tudok linket belüldeni mert most valamiért nem engedi.
Az a kérdésem hogy a két kocsi közül melyiket érdemesebb megvenni? Mindkettő 2006-os.270ezer km körül.

MegtorloXp

(#149108) htomi85 válasza blt.62 (#149107) üzenetére


htomi85
tag

Hamarabb raknék tábortüzet húszezresekből.

(#149109) kisza25 válasza diegho (#149085) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na ja nagyon sok múlik a sofőrön.
Szoktam látni másokat pirosnál utolsó pillanatig nyomja, majd satu, én látom messziről piros akkor már csak gurulok, ha közben átvált visszakapcsolok és gyorsítok, meg nem az elöttem lévőt szoktam nézni, hanem 2-3 autót előre.
Most 5,1 az átlagfogyim az utolsó 2000 km-en , de 5,8-7,5 volt KIA-val és 5,5-6,5 fabiával, 6-6,5 A vectra-val

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#149110) diegho válasza blt.62 (#149107) üzenetére


diegho
nagyúr

4M és kb 1M, amit ráköltesz évente (ha nem több), így 5 év alatt 9M lesz alsóhangon és már most is csak egy 11 éves autó. Miért nem veszel újat? 4M befizet, havi 100k részletre már kapsz jó autót, árban ugyanott vagy, csak új az autó. Persze nem Mercedes, hanem csak Passat, vagy SuperB, de új és 5 év múlva nem 2M-t fog érni, mint ezek.

(#149111) kisza25 válasza Kornel (#149101) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tegnap ültem egy új vitara-ba, nem alap volt, 1,6 szívó kapcsolható összkerék, nagy navi, tolató kamera... 5,7M-es listaárral, piros, szerintem jól néz ki ezzel a színnel.
őőőő kopogós műanyag abban is mindenütt, nekem kicsit keskeny volt az ülőlap, amúgy kényelmesen ültem, elég magas üléspozíció, kicsit terepjárós érzés.
Voltunk vele rosszabb úton és kicsit terepen is, rugózása aszfaltra való, de egy hétvégi házhoz kimenni, ki lehet vele, mert elég magas az alja és kapcsolható összkerék és zárható diffi.
1,5 sáv széles beton/ föld úton jött szembe egy teherautó, felmentünk vele a jobb oldalával a löszfalra, i30-al nem is tudom ...el sem fértünk volna, azzal ezt nem tudtam volna megcsinálni, vitara-val olyan természetes megoldás volt.
Srác kint dolgozik télen Ausztriában hegyekben, kipróbálta téli gumival nagy hóban mindenhol el tudott vele menni.
Vegyes benyomásaim voltak, anyaghasználat gyenge, de műszakilag jó kis autó, kívülről szerintem nagyon baba, ennyi pénzért ez van, inkább belső anyagokon spóroljanak, de műszakilag legyen jó.
A srác itthon taxizik 15e km-et ment el vele 6-6,5 litert fogyasztott neki eddig.
Párom 170 kényelmes volt neki hátul.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#149112) Kornel válasza diegho (#149110) üzenetére


Kornel
veterán

+1

Kisza: nézd majd az enyém is, ahhoz hasonlítva akár. ;)

[ Szerkesztve ]

(#149113) kisza25 válasza Kornel (#149112) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mert milyen a tied? meg is van már? vagy most mi a helyzet?
A honda elment azt tudom
Ami még fura volt, hogy az egész motorháztető látni, mert magasan ülünk.
A srác tesztautóként 4,5M-ért el tudta hozni,1000 km-el, itt vette Bogláron, 700+500eFt kedvezményt kapott összesen, 4,5 M-ért elégé megéri, de csajomnak nem tetszett, szóval suzuki sanszosan nem lesz :P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#149114) Kornel válasza kisza25 (#149113) üzenetére


Kornel
veterán

Scross 1.4T GL+, szerdán/csütörtökön nálam lesz.

(#149115) kisza25 válasza Kornel (#149114) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

pontosan milyen felszereltséggel és mennyiért sikerült megvenni és miért off az autó vásárlás, a milyen autót vegyek topikban :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#149116) TROG AIR válasza Kornel (#149114) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Grat,szerintem jó választás. ( a szín is...) :K

430 pozitív , 0 negatív....

(#149117) #94529552 válasza kisza25 (#149113) üzenetére


#94529552
törölt tag

A Vitara jó vétel, végre megtaláltad ami neked való. Az asszony meg majd megbarátkozik vele.
Sztem azért off-ba írta Kornél, mert még nincs meg. Vagy mert az is lehet, hogy nem jön be neki, és visszaviszi.

(#149118) kisza25 válasza #94529552 (#149117) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az a helyzet, hogy engem nem kapott el a birtoklási vágy, kia rio nekem még mindig jobban tetszik és az 1M+ árkülönbséget sem engedhetem meg magamnak sajnos :( (kia rio 1,4 MPI lx + ex felszereltséggel 3,6-3,7M)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#149119) Kornel válasza kisza25 (#149115) üzenetére


Kornel
veterán

GL+ felszereltség, a jelenleg futó GL+ vitaranal azért bővebb az extra lista, gondolom ott is követik majd FL után. Itt van a lista: [link]

Motor 1.4T, karakterre már - már sportos, persze nyilván maga az autó nem, építésébol fakadóan. Nincs kettostomegu, részecskeszűrő, és EGR sem. Egy egyszerű Mitsubishi turbo van rajta. A gyár szerint nem kormolodik. Árban így 4,7M, 1.0T-vel 4,4M a legolcsóbb helyeken.

Pumma: nyilván nem viszem vissza (vagy adom el), ha emelett tettem le a voksom.

Trog air: köszi.

Kisza: a kettő között legalább 1 méret van, mondjuk a vitaraval összevetve lehet csak egy fél.

[ Szerkesztve ]

(#149120) focvis válasza kisza25 (#149118) üzenetére


focvis
veterán

Csak a számok szintjén gondolkozva:
- A 3,7-es Kia Rio és a - ha jól emlékszem- 4,1 milliós Vitara GL+ között 10% árkülönbség van. Ez azért nem a világ vége; és érzésem szerint százalékosan ez a különbség inkább nőni fog az autó jövőbeni újra-értékesítésekor.
- A magyar gyártás és a nagyobb értékesítési volumen miatt a Vitara karbantartása kedvezőbb költségekkel járhat.
- Nem tudom pontosan, mekkora abroncs kell a Riora és a Vitarara, itt viszont a Rio költségelőnyét sejtem.

Erősen szubjektív, nekem a Vitara megjelenése nagyon tetszik. Más kérdés, hogy a felhasználási szokásaimhoz nem passzol, nem autópályára való; és elvből sem vennék "SUV"-t.

[ Szerkesztve ]

(#149121) kisza25 válasza Kornel (#149119) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen, de az a méretbeli különbség csak külsőben van meg, belseje nem kisebb
Közben nézegetem a használt i30/kia ceed 1,4 MPI-t is, nyár végére lesz meg a pénzem, a cserére, addig még megnézek annyi autót amennyit csak tudok, most szeretnék minimum 10 évre venni valamit.
Mondjuk haver megnyugtatott kicsit, ha így használom az i30-at 2-3 évet tutira elmegy, mert ő is így használja
Szlovákiában kitisztítják részecskeszűrőt és egr-t 150 euróért és jól csinálják, mert még 2 éve no problém nála

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#149122) Kornel válasza focvis (#149120) üzenetére


Kornel
veterán

Itt a pont.
I20/Rio pont nem vitara konkurens ;)

Kisza: én beültem az új rioba, véleményem szerint nagyon nem egy kategória a vitaraval.
Az egy nagyra fújt kisautó, de tovább megyek, nekem az i30/ceed is kisautós feeling.

(#149123) kisza25 válasza Kornel (#149122) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha így nézzük a vitara még jobban fel van fújva, mert beltere érzetre nem nagyobb, csak fejmagasságban, meg az egész autó magasabb, de az ülések kisebbek, mint a RIO ban, keskenyebb és rövidebb, az ülőlap, de a háttámla viszont nagyon kényelmes volt.
nem versenyezni akarok ez csak az én véleményem.
Külsőre 1 kategóriával nagyobb autó a vitara, igazi SUV a mai divat szerint. Tetszetős is, jó az ár/érték aránya, néztem 3,8-ért már van 1,6 klímás.
Itt helyben van szerviz, vettünk is már 3 új autót ott, még stifteket fater. Szóval tulaj ismerős.
Biztos megyek egyet még oda is tesztvezetni, mert tegnap csak utas voltam. :R
az 1,6 szívó MPI?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#149124) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok! Korábban már írtam a helyzetről, nem emlékszem hogy ide, vagy a VW csoportba. Van egy 2004/6 golf 4 autóm, 1.6 16v bcb. Kb 1.5-2 éve van meg, 1 millóért vettem annó. 207e km van benne jelenleg. Beljebb költöztem a városba, így a munkába járás napi 13x2 km. Kicsit csalódás a golf, azt olvastam a széria végéről problémamentesebb a jármű. Nekem gyakoatilag majdnem minden betegsége előjött. Futómű, alapjárati ingadozás, váltó nagyon rosszul jár melegen, az 5 ajtóból 3 nehezen nyitható, a küszöb rohad megint, pedig már 1x megcsináltattam. Költöttem rá nem keveset, de még vannak bajai. Az alapjárati ingadozás és a váltó nehezen járása melegen és a rohadás még hátravan. Mivel most többet kell autózzak a melóba, így nem tudom megéri e lecserélnem az autót valami kevesebbet futottra, esetleg kisebb fogyasztásura, vagy tartsam meg és járjak vele még, aztán vegyek később egy jobb autót. Attól félek, ha veszek egy másik használtat, arra is költeni kell, hiába eszik 1-2 literrel kevesebbet. A másik meg nem tudom mennyire tolerálnék a golf után egy kisebb autót.

(#149125) Kornel válasza kisza25 (#149123) üzenetére


Kornel
veterán

Nekem a vitara ülései határesetek, az scross ülőlapja hosszabb, ezáltal nekem kényelmesebb.
Rio / ceed ülései nekem nem jöttek be, a Dacia üléseire emlékeztettek.
Vitara alapára 3,8M+130k metál, ezért a GL felszereltséget kapod, 1.6 szívó van benne, amiben elvileg euro6 óta már EGR sincs egyesek szerint.
Közel ennyiért egyébként megvan az 1.0T GL scross is.

[ Szerkesztve ]

(#149126) vzsryl válasza FrankMonzano (#149124) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

Én lehet megpróbálnék egy gombóc stiftet. Azzal lényegesen kevesebb probléma lenne, és az alkatrészek is sokkal olcsóbbak, a fogyasztásról meg már ne is beszéljünk...
Próbálj ki egyet.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#149127) #94529552 válasza FrankMonzano (#149124) üzenetére


#94529552
törölt tag

Úgy látszik, ezzel most mellényúltál. Aztán meg mindegy milyen márkát és típust veszel, ha rossz állapotú, és már 3-4x annyit futott, mint a km óra állása. Talán törve is lehetett, mert úgy tudom, hogy ezek nem igazán korrodálnak.
Swiftből is ki lehet fogni hasonló állapotút.

(#149128) bajnokpityu válasza focvis (#149120) üzenetére


bajnokpityu
félisten

vitara alap R17 215/55 ha jól emlékszem. R17hez képest olcsó,de R15, R16hoz képest nem. lehet kérni azonos pénzért R16al is, de vitarához illik az R17 szerintem.

vitara előtt megnéztem 4.5Mért focust, astrát, ceedet. (riót nem, ránézésre se egy kategória)kb velük konkurál.mármint az alap felszereltségűekkel. nyilván egy focus titaniumban már sokkal jobb üléseket találni, gerinctámasszal,stb. de az még 1.5M
ami miatt nem lett astrafocusceed, hogy mindegyik nagyon passzentos, tiszta klausztofóbia. széltében sokkal keskenyebbek. nem fejtérben, mindenütt. térdnél, fejnél egyaránt. jóval nagyobb kocsi a vitara, mint a focusastraceed. utóbbiakat eléggé egy kalap alá lehet venni, kb ugyanolyan hibák, előnyök vannak. focus műszerfala akkoriban ritka hányás volt.

vitarának, és egyáltalán suzukinak elég nagy baja, hogy még a magasabb csomagban (GLX) se kapni jó üléseket. ugyanaz az alakja, ugyanúgy nicns deréktámasz, csak a széleken bőrrel varrták. szvsz buzukivól a legkisebb felszereltség fölöttit érdemes venni, arra álltak rá. GLXben van pl esőérzékelős ablaktörlő. hja, nevetséges, külön gomb van a műszerfalon, stb.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#149129) Kornel válasza kisza25 (#149123) üzenetére


Kornel
veterán

Egy kis összehasonlítás az autonavigator mérései alapján: [link]

bajnokpityu: FL után valószínű a vitaránál is javítanak az általad is jelzett hiányosságokon, Scross-nál már normális automata esőérzékelős ablaktörlő van, és már GL+ban is. Ugyanúgy automata lámpa, automata szintezővel, ha van eszük, ezeket is hozzák majd a vitara-ba.

[ Szerkesztve ]

(#149130) bajnokpityu válasza Kornel (#149129) üzenetére


bajnokpityu
félisten

elég sokat kellett mérnünk a hátsó üléssort, és a vitaránál pontosan 128cm széles a könyöklőkön belül (a legszűkebb helyen). ez talán lényegesebb adat, mint az ablakok milyen távol vannak. vagy a rossebb tudja, h ezek mit mértek tök amorf fomájú beltereken.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#149131) Kornel válasza bajnokpityu (#149130) üzenetére


Kornel
veterán

Ez nyilván jó kérdés, ha van eszük, akkor konzisztensen ugyanazt mérik mindenhol ;)
Az biztos, hogy a számok csak támpontoknak jók, mert sok múlik a belső kialakításokon is, ahogy írtad fentebb.

(#149132) bajnokpityu válasza Kornel (#149131) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nem tudják ugyanazt mérni. nincsenek párhuzamos felületek egyik autóban se.
csak szélességi mérés esetén: mérhetnek ülőlőlap, könyök, váll magasságban is szélességet, de még ez se sztenderd, hiszen nem mindegy hol az ülés, előrébb, hátrébb, lentebb, fentebb... és akkor még a egyéni arányoktól is függ, kinek melyik paraméter meghatározó.

félreértés ne essék, nem tudnám ojjektivebben mérni,de meg se próbálnám úgy beállítani a méréseket, hogy ojjektivnek tűnjön, excellben..

ami biztos, hogy vitara esetén nem annyi a hátsó használható szélesség, amit a táblázatban irnak, hanem jóval ksiebb. de még igy is nagyobb, mint az átlag. ezt az adatot pont jól ismerem, mert hónapokig számolgattuk különböző autókban.

olyan ez, mint régebben okos zsolt TCről irta, hogy milyen tré az smax hátsó ülése, hogy három egyformán szar ülés van. bezzeg az xy tipusokban milyen kényelmes a két szélső.

nézőpont kérdése, mert én pl pont annak nem örülök, hogy úgy kell vadászni olyan tipust, ahol 3 egyforma ülés van hátul. kinek mi fontos.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#149133) AMD Power


AMD Power
titán

Egy ilyen 850-900e Ft autó árából reálisan mennyit lehet alkudni szerintetek? 10%? Gondolom állapot függő is nem? Meg kérdés ,hogy az ember még mit szúr ki "problémát" az autón.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#149134) Kornel válasza bajnokpityu (#149132) üzenetére


Kornel
veterán

Én ülés próbával nézegettem az autókat, az biztos, hogy sokat nőttek a kisautók (rio, baleno), de közel nem akkorák, ami még egy nagyobb testalkathoz kényelmes lenne.

lenne egy javaslatom, citroen grand Picasso, szerintem az méretben tökéletes lenne neked.

[ Szerkesztve ]

(#149135) diegho válasza AMD Power (#149133) üzenetére


diegho
nagyúr

Attól függ mennyire van árazva. A Meriva-ba mivel beszámoltattam autót, 20k-t tudtam alkudni, Zafira-ból is csak 20-at tudtunk barátommal, de az így is az évezred vétele volt. Alapvetően az átírást érdemes megpróbálni lealkudni első körben.

(#149136) FrankMonzano válasza vzsryl (#149126) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Hát az nem az én világom lenne. Gombóc stift tuti nem játszik. Szívem szerint ennél a méretnél maradnék, talán a Honda Jazz, vagy valami ennél a golfnál modernebb kisautó. A stift nén tetszik annyira meg nagyon műanyag az nem?

(#149137) Kornel válasza FrankMonzano (#149136) üzenetére


Kornel
veterán

A jazz sem kevésbé műanyag.
Sőt...
Összeszerelésre esélyes, hogy rosszabb is.

(#149138) FrankMonzano válasza Kornel (#149137) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Neked úgy emlékszem volt suzukid. Igaz, hogy az a sport volt, de milyen az autó?

(#149139) vzsryl válasza FrankMonzano (#149138) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Műanyag, de látszik rajta, hogy modernebb egy Golf 4-esnél. Szerintem jobb autó, csak ugye picike, főleg a csomagtartó.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#149140) Kornel válasza FrankMonzano (#149138) üzenetére


Kornel
veterán

Sok suzukim volt, most is az lesz, nem véletlenül.
Igaz messze van a prémiumtol, de legalább őszinte autók.
A Swift sport szerintem az egyik legjobb volt az összes közül, bár az ülése elég szűk.

(#149141) FrankMonzano válasza Kornel (#149140) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nem tudom volt e dolgod 4-es golffal, ahhoz képest milyen a stift? Vezetési élmény, futómű, kormányzás, stb.

(#149142) Kornel válasza FrankMonzano (#149141) üzenetére


Kornel
veterán

Nekem a 4-es golf az unalom netovábbja.
Gombóc swift azért jóval kisebb, nem egy méret a két autó.
Viszont egyáltalán nem rossz méretkategóriájában a Swift, főleg az 1.5 és az 1.6 sport.
Persze azok megint kicsit drágábbak, főleg a sport.
1.5-nel nincs váltó nyelestengely csapagy hiba, ami az 1.3-nal megvan, illetve nem kicsivel jobban is megy.

(#149143) SG3rg0 válasza Kornel (#149140) üzenetére


SG3rg0
őstag

Milyen Suzukid lesz?

(#149144) Kornel válasza SG3rg0 (#149143) üzenetére


Kornel
veterán

Kék ;)

(#149145) ACAB95


ACAB95
tag

Üdv
Elkezdtem nézegetni a mobile.det és feltűnt, hogy milyen jó árban van a Mazda 3. Az 1.6 és 2.0 benzines érdekelne. Második kiszemeltem VW Passat B5 leginkább tdi motorral. Legfontosabb tényező a megbízhatóság volna. Szerintetek melyik volna a jobb választás?

"Ami nem öl meg, az megerősít."

(#149146) lenko válasza FrankMonzano (#149136) üzenetére


lenko
aktív tag

Ha az alábbira gondolsz ez már vállalható, az előd 1 kalap kaka. :)
Ilyen sportban még nem ültem, csak simában full extrával. 16-os felnivel közepes úthibán is felüt a teló...ahol G4-el töredéke amit észreveszel.

(#149147) Kornel

Havernak volt az előd, bnőm jelenlegije amiről beszéltem fentebb. ;)
Ha sport akkor golfból is lehet gti-t nézni.

[ Szerkesztve ]

Az embereknek fáj az igazság!

(#149147) Kornel válasza lenko (#149146) üzenetére


Kornel
veterán

Volt már neked, illetve vezetted mindkettőt?
Az előd sokkal jobb, ez már egy sokkal kifinomultabb, szofisztikáltabb autó, az előd egy sokkal keményebb, sportosabb autó.
Ami biztos, mindkettő nagyon jó, aki még nem vesztette, nem is tudja mennyire.

(#149148) Luck Dragon válasza lenko (#149146) üzenetére

Ez a swift a legszebb, szívesen elfogadnék egy 5 ajtós, 1.6-os kivitelt belőle. :)
Azt nem tudom hogy van már metál fehér a kínálatukban.

Régebben olvastam hogy az 1.6-hoz van egy hat sebességes automata váltó, arra is kíváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#149149) Kornel válasza Luck Dragon (#149148) üzenetére


Kornel
veterán

Kifutott, nincs már csak használtan.
Q3-Q4 környékén jön az új, 1.4T-vel, na az igazi sport autó lehet 1 tonna alatti súllyal, 150-160 ló és 240 Nm környékén.

(#149150) mdani01 válasza Luck Dragon (#149148) üzenetére


mdani01
aktív tag

Van 5d 1.6 Sport belőle, metál fehérben :K

iPhone 6S SpaceGray

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.