Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz julius666 #113647 üzenetére

    Lehet már nem releváns, mert mindent átváltottál forintra, de hátha lesz akinek igen.
    Nekem volt nagyobb és rengeteg kis tétel USD pénzeszközöm Erstén és mind hiánytalanul, mindenféle levonás nélkül érkezett át.
    A kis tételek a sok osztalék, ami még az Erstéhez futott be, pedig már minden instrumentumom az IB-n volt. Nekem még ezért nem zárult le kb. egy hónapja tartó transzferem, mert még mindig van osztalék, ami az Erstéhez fut be és azt egyenként utalgatják át, ezért már nem vonnak le külön díjat, de erre rá is kérdeztem az elején. Kb. azzal kell számolni, hogy az osztalékfizetés declaration date-je számít, azaz amikor kihirdetik, akkor hol van a részvényed.
    Érdekes viszont az, hogy eddig egy cég osztaléka, remélem több ilyen nem lesz mindkét helyre megérkezett. Ebből nem tudom mekkora gond lesz, remélem az IB kezelni fogja, hogy két osztalékot kaptam ugyanattól a cégtől és visszautalják. Van egy olyan gyanúm, hogy a tényleges transzferkor egy ideig a részvény két szolgáltatónál is bejegyezve van, bár ez elég hibás dolognak tűnik.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés