Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53051) ZooLee válasza agabe (#53049) üzenetére


ZooLee
őstag

Bocs, nem kedvenc, hanem "Gyakori helyek!

Beállítások -> Adatvédelem -> Helymeghatározás -> Rendszerszolg. -> Gyakori helyek

(#53050) sanyi0627: "Egyszerűen sokkolt az a dolog,hogy nincs kézbesítési"

Kedves Sanyi barátnője :) Ez miért annyira fontos, hogy "sokkolt"? Azt el tudom képzelni, hogy időnként jó lehet (gyereket seggberúgni, hogy miért nem csinálta meg, amit üzentem) de hogy minden egyes SMS-nél kelljen, az nekem furcsa. Mondjuk én már többet használok IM-et (VIBER-t pl.) mint SMS-t.

Egyébként azért érdekes, hogy nincs benne a kézbesítési riport kérésének a lehetősége, mivel a másik oldalról az kézbesítési riport küldés engedélyezésének a lehetősége viszont ott van!

[ Szerkesztve ]

(#53052) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

Tegnap full restore és új készülékként beállitva még egész használható is lett i4-en,20 perc alatt vissza is lett állitva a komplett levelezés meg caldav és carddav szolgáltatás.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#53053) #33846528 válasza agabe (#53049) üzenetére


#33846528
törölt tag

A tapasztalaitok alapján én is erre gyanakodtam, de a telefont ujkent beállítva sem javult a helyzet. Azért végtelenül idegesítő, mert tényleg reccenes nélkül fut, sőt egyszer sem rebootolt magátol. Ha nem változik, beviszem valamikor, hogy nézzenek rá, csak a következő pár hétben baromira nem lesz időm erre :/

(#53054) M@te válasza #33846528 (#53048) üzenetére


M@te
senior tag

nekem azóta jobban bírja mióta letöröltem a facebook MESSENGER-t
mivel az új fb app frankón küld már értesítést akkor is ha üzenetet kapok ezért az feleslegesség vált.
hab a tortán hogy így már nem vagyok folyamatosan online cseten mert a fb appban ki lehet kapcsolni normálisan.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#53055) #33846528 válasza M@te (#53054) üzenetére


#33846528
törölt tag

Köszi, ez elég jó tipp, a fb-ot visszatettem, a messengert még nem, úgyhogy kiváncsi leszek.

(#53056) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Köszönöm akkor meg várok

(#53057) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

'Az Apple fórumán egyre többen panaszkodnak szédülésre az iOS 7 miatt.' lolll

(#53058) dzsonesz válasza -secret- (#53057) üzenetére


dzsonesz
tag

:D
Még pár hét és kiderül, hogy aranyered is lehet tőle. :)

(#53059) oszy válasza sanyi0627 (#53050) üzenetére


oszy
veterán

én is majdnem! :) android-Lumia800-i4S messze ez a legjobb rendszer. ami hibái vannak meg nem érdekelnem, mert szép és jó telefon :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#53060) -Ben-


-Ben-
veterán

Sziasztok! Van már iOS 7.0.1? Én ezt olvastam, de nekem azt írja a teló, hogy 7.0 - naprakész.. :F

(#53061) nord_ válasza -Ben- (#53060) üzenetére


nord_
veterán

7.0.2 van.

(#53062) -Ben- válasza nord_ (#53061) üzenetére


-Ben-
veterán

De az én telóm szerint miért naprakész a 7.0? :S Nem értem...

iOS7 véglegesre nem volt valami frissítés? OTA nem volt, az tuti, de még az a verzió van a telón, amit felraktam a megjelenés előtt pár héttel, beta 6 talán? Nem tudom melyik volt az utolsó..

[ Szerkesztve ]

(#53063) nord_ válasza -Ben- (#53062) üzenetére


nord_
veterán

Bétára nem jön OTA. iTunes-on keresztül frissíts (és ha el akarod kerülni a bugokat, akkor Visszaállítás - Beállítás új telefonként).

(#53064) samgar válasza majestic (#53002) üzenetére


samgar
őstag

Szerintem nem förtelmesek, sőt a most kijött ios7 dizájnos appok kimondottan igényesek és szépek. Még sok nincs kész belőlük, de már nem tudnék visszaszokni a régi felületre. Walpapers HD, Endomondo, Navigon, Weather Pro, stb.. :K

Oppo Find X5 PRO

(#53065) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

i5 esetén ios7ről szeretnék visszalépni 6ra. Még megtehetem mindenféle varázslás nélkül DFUból?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#53066) czgh válasza czgh (#52988) üzenetére


czgh
tag

Valaki légyszi segítsen ebben a problémában: másnál is előfordul?

(#53067) TheMarci válasza FuckeR19 (#53065) üzenetére


TheMarci
addikt

Nem, de varåzslåssal sem.

Do You Dream?

(#53068) ZooLee válasza czgh (#53066) üzenetére


ZooLee
őstag

Már írták páran, de én is leírom, nem, nem találkoztam ilyen hibával. De ne várd, hogy minden topiclakó leírja ezt. Ha valaki találkozik vele, olvas róla, majd szól.

(#53069) icecave válasza ZooLee (#53068) üzenetére


icecave
Topikgazda

Többek közt én is válaszoltam, nem is röviden....

(#53070) DanielK válasza icecave (#53069) üzenetére


DanielK
addikt

write onlyban van szegény :U

(#53071) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Megkaptam a pár napja emlegetett i4S-t.
5.0.1 iOS van rajta JB-vel.
Rádugtam gépre és felajánlotta a 7.0.2-t. Fel is dobom rá.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#53072) czgh válasza ZooLee (#53068) üzenetére


czgh
tag

Többször görgettem vissza és senki nem válaszolt rá közvetlenül. de köszi, madj megpróbálom megoldani.

(#53073) legiaap


legiaap
nagyúr

Körbejártam UK-ban 6-7 boltot sehol sincs iPhone 5S. Feketéből van, meg az 5C-kből, de fehér és pezsgőszínből sehol sincs. Minimum 1 hónap míg lesz újra.
Benéztem az Apple boltjában is, még mindig sorakoznak az emberek, de ott sincs.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#53074) sanyi0627 válasza ZooLee (#53051) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Mert szerintem ez egy alap dolog egy telefonba,egy sima mezei nokia 3410es is tudta ezt a funkciót,akkor egy i4 ezt nem? :F :F
És sok olyan ismerősöm van,akik mondjuk csak wifiről neteznek vagy olyan a telefonjuk,hogy nincs nekik ilyen alkalmazás...
És mivel havi 3 ezerből úgy megúszom a dolgokat,hogy korlátlanul küldök hálózaton belül smst(havi 1100 ért max) és közben ingyen hívok hálózaton belül,és csak szinte ilyen ismerőseim vannak,akik épp nem esnek ebbe a kategóriába azokat szoktam hívni csak pénzért.Szóval vannak olyan emberek akiknek a viber szinte "felesleges sajnos" :(

És azoknak hiányzik ez a funkció!És még ha folyamatosan vibereznék,akkor is hiányozna!

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#53075) sanyi0627 válasza oszy (#53059) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Pont én is így vagyok ezzel :D :D
a külső volt az első szempont számomra ,bár a kézbesítési dolog pár nap után tűnt csak fel,de ha akarok kézbesítésit,akkor megoldom :D csak akkor a karaktereket kell figyelni ami zavaró azért.De valamit valamiért... :))

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#53076) Tallin válasza czgh (#53066) üzenetére


Tallin
csendes tag

Nálam ugyanez a helyzet. Szintén béta óta áll fenn. Nem újként állítottam be a telefont. Egyelőre nem idegesít annyira, hogy adatot és beállítást veszítsek. Hard reset meg szokta oldani átmenetileg, vagy léptetek fülessel. 7.0.2-t még nem raktam fel. Ha változik valami tőle írok.

(#53077) ZooLee válasza czgh (#53072) üzenetére


ZooLee
őstag

Többször görgettem vissza és senki nem válaszolt rá közvetlenül. de köszi, madj megpróbálom megoldani.

Hm.

Egy
Kettő
Három

Ebből ugyan az egyik linkel közvetlenül a Te hozzászólásodra, de mind a három neked szól, ráadásul közvetlenül a hozzászólásod után következnek! Nem kell megsértődni, mindenki szívesen segít itt - ha tud, de nem fog olvasni és keresni helyetted!

(#53074) sanyi0627: korlátlanul küldök hálózaton belül smst(havi 1100 ért max) és közben ingyen hívok hálózaton belül

Jah, így már értem, köszi!

(#53078) DanielK válasza sanyi0627 (#53074) üzenetére


DanielK
addikt

[link] :U van rá megoldás, ha annyira kell.

(#53079) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

azt nem tudjátok hogy azt hogy lehet elkerülni h például hívnak engem nem tudom felvenni ÉS MÉG KÜLD egy SMS-t is hogy hívtak...

(#53080) r3dsnake válasza -secret- (#53079) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A szolgáltatódnál kérdezd, az iPhone-nak nincs köze hozzá.

(#53081) -secret- válasza r3dsnake (#53080) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

azt hittem valami beállítás kérdése, mondjuk nem találtam semmi erre utalót... de köszi

(#53082) TakeIt


TakeIt
tag

Azt hallottam az i5-el kapcsolatban, hogy hajlamos a meghibásodásra, többen is vissza vitték a készüléküket az adott szolgáltatóhoz. Igaz ez i5 használók?

(#53083) TheMarci válasza TakeIt (#53082) üzenetére


TheMarci
addikt

Melyik az a telefon, amely nem hajlamos a meghibåsodásra? :) Szerintem nem rosszabb, mint a többi telefon, csupán vagy százszor több iPhonet adnak el, így a hibások száma is arányosan nő. De ezért van rá gari, ha baj van, úgyis cserélik.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#53084) Rage47


Rage47
veterán

jól látom hogy nincs push a gmailben? a gmail app gondolom megoldás lenne. használja valaki? van vmi ismert problémája?

(#53085) TakeIt válasza TheMarci (#53083) üzenetére


TakeIt
tag

Jogos a kérdés, de úgy értettem hogy állítólag az i5 különösen hajlamos rá.

(#53086) Criton válasza TakeIt (#53082) üzenetére


Criton
veterán

kb annyira mint az eddigi iphone-ok.

(#53087) TakeIt válasza Criton (#53086) üzenetére


TakeIt
tag

Nem tudom igazából, hogy az eddigi iphone-ok mennyire voltak azok, mert még sosem volt iphone-om. Most szeretnék majd egyet karácsony körül.

(#53088) sanyi0627 válasza DanielK (#53078) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Köszi szépen :) de már miután pár napig használtam a telefont és nem találtam ezt a funkciót,én is ezt az infót találtam a neten :)) szóval ez már egy "régi jó bevált módszer"nálam :U

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#53089) icecave válasza TakeIt (#53087) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nekem az i5 a hatodik iPhone-om és egyikkel sem volt semmi baj sosem. :)

(#53090) sanyi0627 válasza ZooLee (#53077) üzenetére


sanyi0627
senior tag

:) :R

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#53091) Freddy76 válasza icecave (#53089) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem igen, ez volt a negyedik iPhone-om, de az első, amit elhagytam. Szóval lehet benne valami :F

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#53092) privacy99 válasza Freddy76 (#53091) üzenetére


privacy99
senior tag

Tehát azért hibás az i5, mert Te elhagytad? Ezt csak én nem értem? :D

(#53093) icecave válasza privacy99 (#53092) üzenetére


icecave
Topikgazda

Lehet inkább csak arra utalt,hogy van, aki sosem botlik problémákba a dolgaikkal kapcsolatban, van aki meg egyenesen vonzza őket.

(#53094) TakeIt válasza icecave (#53089) üzenetére


TakeIt
tag

Hát bízok benne hogy sikerül vennem egyet karácsony körül a T-nél és nem lesz baja :S

(#53095) Freddy76 válasza privacy99 (#53092) üzenetére


Freddy76
addikt

Viccféle akart lenni...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#53096) TheMarci válasza TakeIt (#53094) üzenetére


TheMarci
addikt

i5-öt már nem nagyon.

Do You Dream?

(#53097) TakeIt válasza TheMarci (#53096) üzenetére


TakeIt
tag

Hát van ott egy ismerős aki olcsóbban ki tudja hozni majd, és talán el tudna tenni egyet.

(#53098) privacy99 válasza Freddy76 (#53095) üzenetére


privacy99
senior tag

Akkor elnézést :R Végülis nevettem, csak nem azon amin kellett volna :B

(#53099) zaskar válasza TakeIt (#53085) üzenetére


zaskar
senior tag

Nekem 6 hetes korában cserélte az i5-öt a T wifi hiba miatt, de ettől még nem hajlamosabb meghibásodásra, mint bármelyik más telefon. Olyannyira, hogy most is ezt vennék, csak nagyobb tárhellyel. De most már megvárom a T-s árakat 5S fronton, bár semmi jóra nem számítok. Emlékszem, 2 éve, amikor a 4S bejött, a 64 gigás 4-eseket leakciózták. Attól tartok, ezek a jótékonysági akciók a T részéről már elmúltak, és nemigen számíthatunk az i5-nél árcsökkentésre készletkisöprés címén...Pedig nekem több okból is megfelelne a T- től venni:
- most éppen hosszabbíthatok szerződést
- részletfizetés ( tavaly dominóval vettem az i5-öt, egy összegben, de most ez jobb lenne)
- itt Debrecenben leadhatom, ha garis probléma van ( a függetlent már nem, mert iStyle bezárt)
- csere után újraindul a gari
Sajnos a jelenlegi áraik olyanok, hogy egyelőre kénytelen leszek elférni a 16 gigán...:(

(#53100) TakeIt válasza zaskar (#53099) üzenetére


TakeIt
tag

Egy 5s nekem is inkább meg felelne, ha meg tudnám engedni magamnak :/ Attól tartok, hogy mivel az i5 hivatalos forgalmazása leáll, nem tudom majd a T-nél karácsonykor meg venni, pedig nagyon jó lenne. Én is bízok abban, hogy, ha vásárolható lesz az 5s akkor hátha lejjebb menne valamennyivel az i5 ára és akkor boldog lennék.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.