Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#148101) Bowser válasza Kommy (#148097) üzenetére


Bowser
aktív tag

Köszi sikerült :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#148102) B-L-A-C-K válasza Petiapó (#148100) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Úgy tudod kihagyni a bánkártyát ha App Store-ból regisztrálsz közvetlenül egy ingyenes app alól.

(#148103) Petiapó válasza B-L-A-C-K (#148102) üzenetére


Petiapó
tag

Nagyon szépen köszönöm szépen! Nagyjából a kishölgy is ezt üzeni! ;)

Valamiféle Iphone-os félistenség lehetsz. Ugye? :D

Mégegyszer köszi! Üdv: Petiapó

...az ember akkor a legveszélyesebb, ha kétség nélkül elhiszi, hogy igaza van...

(#148104) B-L-A-C-K válasza Petiapó (#148103) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Á nem, csak pár éve mondhatni képbe vagyok. ;)

(#148105) bigdady válasza bigdady (#148082) üzenetére


bigdady
nagyúr

De most tényleg: mire?

(#148106) B-L-A-C-K válasza bigdady (#148105) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nevében is benne van, bejelenti a hívásokat. Azaz pl hív Anyukád, úgy van benne a telefonodban Anya, kimondja csörgés közben Anya.

[ Szerkesztve ]

(#148107) oszy válasza csacsi67 (#148099) üzenetére


oszy
veterán

Azt így képről is látom, hogy minőséégi anyagból lehet/van. Csak a 6 plus formája más, mint az általad említetteknek és talán máshogyan ér az oldala tokhoz. :F

Most látom, hogy plusra nincs is.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#148108) domojko válasza agabe (#148087) üzenetére


domojko
senior tag

Köszönöm a tanácsot, figyelni fogom. Bár ma nem rakoncátlankodott. :R

(#148109) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#148106) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ez hol van?

(#148110) Horovic válasza Gsx-rr (#148109) üzenetére


Horovic
aktív tag

Beállítások -telefon-hívások bejelentése

(#148111) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Azt tudjatok, hogy a safari miert keri mindig a jelszavaimat, pl. itt a mobilarenan ha uj oldalt nyitok meg?
A beallitasokban a safari resznel a jelszavak automaikus kitoltese be van kapcsolva, es ki is tolti a rendszer, de mindig ra kell nyomnom a belepes gombra...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#148112) Kommy válasza HUTCHDB (#148111) üzenetére


Kommy
veterán

Be vannak pipálva az oldalon a megfelelő négyzetek hogy autómatikusn bejelentkezzél /benn maradjál?

(#148113) lacy86 válasza Kommy (#148112) üzenetére


lacy86
addikt

Ez erdekes mert Nalam is be van pipalva es pl. mikor ceges gepen belepek majd kesobb telon akkor ujra keri az adatokat.

(#148114) HUTCHDB válasza Kommy (#148112) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, be van pipálva.
Nagyon idegesítő, hogy naponta 20x kell belepnem ... ráadasul amit írok az sem láthato, mert egyik böngésző sem követi az oldal mozgatásával a beírást.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#148115) Kommy válasza HUTCHDB (#148114) üzenetére


Kommy
veterán

Akkor nálad valami cookie gond lehet, mivel abban van mentve, hoy be vagy e jelentkezve.

A követésre csak azt a megoldást tudodm, hogy lekicsinyíted akkorára a képet, hogy látszódjön a teljes szövegbeviteli mező és akkor látszik amit írsz, nem szép megoldás, de ez van sajnos.

(#148116) HUTCHDB válasza Kommy (#148115) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Es a kukival mit lehet kezdeni?
En szerintem itt van valami gond ios-en, mert a masik rendszeren soha ilyen gondom nem volt.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#148117) Kommy válasza HUTCHDB (#148116) üzenetére


Kommy
veterán

Meg kell rpóbálni, hogy törölni az Prohardver lapcsalád összes tárolt adatát a telefonról:

Beállítások (settings) / Safari / Fejlett (Advenced) / Weboldal adatok (Website Data) --» itt felül edit (szerkesztés) --» törölni az összes prohardver lapcsaládhoz tartozó oldal adatait vagy (Remove all website data / Összes webhely adat törlése)

Meg megnézném a cookie beállításokat is: hogy az Allow from Website I Visit-en van e (A látogatott oldalak engedélyezése)

Ha lenne ilyen gondom egyszerűbb lenne, de ez megoldotta a teljes nézetes problémát is.

Természetesen először majd be kell jelentkezni újra.

[ Szerkesztve ]

(#148118) HUTCHDB válasza Kommy (#148117) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Megcsinaltam, semmi nem valtozott... :(

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#148119) Kommy válasza HUTCHDB (#148118) üzenetére


Kommy
veterán

Az a baj, hogy itt próbálkozni kéne, de mivel nálam nem csinálja így nehéz pontosan megmondani miért csinálja.
Annyit próbálj még talán meg, hogy ne mobilarena alól hanem ph alól próbáld meg, hátha.

Szerk.:
Na amit én most észrevettem, ha váltok a lapcsaládon belül akkor engem is kijelentkeztet.

[ Szerkesztve ]

(#148120) lacy86 válasza Kommy (#148119) üzenetére


lacy86
addikt

Szerintem ez PH! bug.

(#148121) HUTCHDB válasza lacy86 (#148120) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Biztos, hogy nem ph bug, hanem ios, mert androidon ilyen hiba nincs.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#148122) Kommy válasza HUTCHDB (#148121) üzenetére


Kommy
veterán

Ráadásul 9.3.5 alatt sincs ha minden igaz, de írtam a bugos topikba majd kiderül.

(#148123) #35104512


#35104512
törölt tag

Találkozott már valaki olyannal, hogy van internet a telefonon csak az appstore nem tölt be semmit? 6s plus az alany..

(#148124) agabe válasza HUTCHDB (#148046) üzenetére


agabe
addikt

No..mi a gond vele, hogy mar el is adod ?
Ennyire nem jott be a 6, 6S plusz utan, vagy csak siman nem ad neked tobbet annyival 6S plusznal mint amennyibe most kerul ?

(#148125) Tibee86 válasza HUTCHDB (#148121) üzenetére


Tibee86
veterán

De ahogy látod csak nálad hiba, mindenki másnál (nálam is évek óta) jó.

(#148126) HUTCHDB válasza Tibee86 (#148125) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Lehet en ertek felre valamit, de ugy latom, hogy masnal is hibas, pl. Kommy es lacy86.

Nezd meg magad is, mar ha ios10-et hasznalsz.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#148127) -Ben- válasza agabe (#148124) üzenetére


-Ben-
veterán

Elég sokan visszaváltanak/eladják... (én is ezt tettem)

(#148128) agabe válasza -Ben- (#148127) üzenetére


agabe
addikt

Hat jo..nagy fejlodes nincs vagy nem erezheto mondjuk 6S-hez kepest, de azert kiprobalni sztem veszek egyet, meg nekem az OIS meglete es a jobb fenyero sotetben a normal meretu keszulekben eleg vonzo :)

(#148129) Newyorker válasza Tibee86 (#148125) üzenetére


Newyorker
addikt

Nálam os jó, I7, 10.0.2 ios

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#148130) T.ati


T.ati
tag

Sziasztok!

Lecseréltük párom Lumia 820-át egy Iphone 7-re. Van valamilyen egyszerű módja, hogy a régivel készült képeket átmásoljuk a 7-esre? Ha lehet PC nélkül, de ha nem megy nélküle, megoldjuk. Jól gondolom, egyedi csengőhangot nem lehet beállítani PC nélkül?

Egyébként jó kis készülék, a gomb nélküli gomb a rezgéssel nagyon tetszik. Viszont a 820-as a menüben mászkáláskor gyorsabb, akadásmentes volt, ez egy kis csalódás, de csak megszokja.

(#148131) Rage47 válasza T.ati (#148130) üzenetére


Rage47
veterán

Onedrive-ba feltölteni, majd letölteni a képeket i7-re?
Csengőhangot talán lehet valahogy, de még nem próbáltam. Lehet van rá app, mondjuk Garageband.

[ Szerkesztve ]

(#148132) -Ben- válasza agabe (#148128) üzenetére


-Ben-
veterán

Jó kis telefon. :) Egy próbát megért nekem is, nem buktam sokat az árán.... De inkább megvárom, mit hoz az i8.

(#148133) Tibee86 válasza HUTCHDB (#148126) üzenetére


Tibee86
veterán

"Az a baj, hogy itt próbálkozni kéne, de mivel nálam nem csinálja így nehéz pontosan megmondani miért csinálja."
Én ebből nem úgy látom, mintha Kommy-nál baj lenne vele.

(#148134) agabe válasza -Ben- (#148132) üzenetére


agabe
addikt

1 evig ugysem birok nyugton maradni mostani plus-al :D

[ Szerkesztve ]

(#148135) nikos21 válasza T.ati (#148130) üzenetére


nikos21
aktív tag

esetleg google foto alkalmazással ha a felhőbe mented

(#148136) HUTCHDB válasza Tibee86 (#148133) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Megteszed, hogy vegigolvasod a kommentjet Kommynak, es nem csak a szamodra kedvezo reszt kopizod be?

Tedd mar meg, hogy magad is megnezed, hogy VAGY a ph lapcsalad oladalai kozotti lepkedes (pl.hirdetesi oldal utan ismet probalsz a mobilarena oldalara lepni), VAGY egy bongeszett mobilarena oldal mellett nyiss egy uj mobilarena oldalt.
Meglatod mirol beszelek.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#148137) agabe válasza HUTCHDB (#148136) üzenetére


agabe
addikt

En tableten most kiprobaltam uj ablakban (bar a safariban megvolt niyatva mas ablakban ez a topik pl.) megnyitottam mobilarena.hu-t, ott egy blogot megnyitottam aminek a hozzaszolasaira ugorva be voltam lepve (igaz valamikor korabban a heten mar beleptem valamikor).
Azt nem tudom mi lenne, ha az osszes safari ablakot bezarnam es utana be is zarnam safarit, mert tul sok tab van kesobbi olvagatasra nyitva.

Szerk:
Na azt most megcsinaltam, hogy safarit csak kilottem, es ujrainditas utan a megmaradt fulek kozul ide kattintva betoltodes utan is be vagyok lepve, de cookie-kat nem toroltem.

Nem ertem mi lehet nalad (meg masnal is) a problema ami miatt allandoan keri e bejelentkezest :(

[ Szerkesztve ]

(#148138) T.ati válasza Rage47 (#148131) üzenetére


T.ati
tag

Köszönöm, máris csinálom.

Ott akadtam el, hogyan lehet az összes képet egyszerre kijelölni, mert csak egyesével engedi?

Nikos21, Neked is köszönom a felhő ötletet, nem jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#148139) Rage47 válasza T.ati (#148138) üzenetére


Rage47
veterán

Google Photos csökkenti a képek méretét/minőségét alapból, erre érdemes figyelni, azért ajánlottam a Onedrive-ot, ha már úgyis Lumiáról váltasz. Van még Dropbox/Google Drive esetleg meg egyéb tárhelyek. Ezer éve volt Lumiám, nem tudom, hol lehet többet kijelölni egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#148140) puru


puru
senior tag

Sziasztok!
Ki lehet már valahogy kapcsolni a Voice Control-t?

Köszi

(#148141) agabe válasza HUTCHDB (#148136) üzenetére


agabe
addikt

Na most megcsinaltam mobilon kilottem osszes tabot, kilottem safarit, elonditottam ujra, behivtam hardveraprot es be voltam lepve. Uj tabon mobilarena, cikkhez tartozo hozzaszolasokra kattintva be vagyok lepve.
Tegbap tesomeknal mas wifin meg utcan 4G-n hasznaltam utoljara.
Nem ertem mitol fugg, hogy van akinel megjegyzi van akinel nem (10.0.2-es ios)

(#148142) Tottinho


Tottinho
csendes tag

Az appok, hogy ne frissüljenek automatikusan a legfrissebb verzióra, azt a Beállítások -> (pl.) Chrome -> Alkalmazás frissítése a háttérben lehet kikapcsolni? Viszont egyes appoknál nincs ilyen beállítási lehetőség, pl. Shazam, ez miért van?

(#148143) Gsx-rr válasza Horovic (#148110) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Koszi, ez regen Nokias feature volt ha jol emlekszem.

(#148144) dns86


dns86
tag

Sziasztok. Lehet hogy hülye kérdés, de hogy lehet küldeni üzenetet azzal az eltűnős tintával?

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#148145) Diokhan válasza puru (#148140) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem. Vagy Siri, vagy Voice control mindenképpen van.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#148146) Color777


Color777
újonc

Téma: iPhone 5s-nél az Értesítések (pl: Viber üzenetről, Gmail-es levélről) megjelenése anélkül, hogy maga az üzenet szövege megjelenne

Sziasztok! Lehet, hogy kicsit amatőr kérdés, de tudnátok segíteni abban, hogy tudom beállítani azt, hogy amikor megjelenik az Értesítés a zárolt képernyőn arról, hogy pl. új Viber üzenetem, vagy Gmail-es levelem érkezett, akkor maga az üzenet (illetve annak az első néhány sora) ne jelenjen meg, csak az értesítés arról, hogy jött egy új üzenetem. Előre is nagyon köszönöm!!

(#148147) Diokhan válasza Color777 (#148146) üzenetére


Diokhan
addikt

Messenger: Jobb oldalt alul "me", azon belül "Notifications", vagy ha magyar akkor értesítések és ott előnézet mutatása, vagy show preview.

Viber: Jobb alul "more" vagy több, lefelé görgetsz beállítások, értesítések, és ott legfelül ugyanaz a menüpont, mint a messenger esetében.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#148148) ittakary válasza dns86 (#148144) üzenetére


ittakary
nagyúr

a küldés gombon rajtatartod az ujjad

(#148149) Color777 válasza Diokhan (#148147) üzenetére


Color777
újonc

Szuper, köszönöm!! :C Már csak az emiljeimnél marad ez a kérdés. Arra esetleg nincs valami tipp? Be van állítva a Gmail-es fiókom, az ide érkező emilekről szóló értesítésekre szeretném még ugyanezt beállítani, hogy itt se lehessen olvasni az emil szövegét az Értesítésben.

[ Szerkesztve ]

(#148150) Kommy válasza HUTCHDB (#148136) üzenetére


Kommy
veterán

Na nekem most már nem lép ki sehogy. Annyit kell csinálni, hogy a Settings (Beállítások) / Safari / Block Cookies (Sütik blokkolása) / Always Allow-ra (Engedélyezés mindig) kell állítani.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.