Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49451) Ed Parker válasza Tikakukac (#49429) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

tudsz esetleg mondani egy linket,forrást hogy honnan tudok venni?

(#49452) Ed Parker válasza Chaser (#49430) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

van egy retinás ipad-em,abban is jó kijelző van :D
de nekem ebbe kellen olyan mint az x220-ban v x230-ban van.
ha jól olvastam ott sem mind az alapból,csak feláras extra.

(#49453) audi100td válasza Chaser (#49450) üzenetére


audi100td
nagyúr

"Abból tudtommal csak 14-es inteles verzió van."

Van abból NVS 140m és FX570M is, persze elég ritka. 14,1" 4:3 akksi téren szintén kompatibilis a 15,4"-os modellekkel. Az alaplap viszont mind a 3 kivitelnél különbözik.

[ Szerkesztve ]

(#49454) Chaser válasza Ed Parker (#49452) üzenetére


Chaser
titán

Nem mind az, IPS premium kategória még, sajnos. 35-40k körül van IPS panel bele ha jól rémlik.

audi100td: Most hogy mondod nvs140 tényleg van, FX meg T61p-ben, de az butított 14"-ban. 128MB ram, feleannyi számolóegység vagy felezett adatbusz, vagy mindkettő. akku persze csereszabatos 15"-hoz, a 14-15" wide verziókról beszéltem, azok nem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49455) Ed Parker válasza Chaser (#49454) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

az nem gond,megveszem annyiért is ha van,mert maga a gép jó,illetve elég.
csak tudnom kéne hogy mire keressek rá:)

(#49456) Chaser válasza Ed Parker (#49455) üzenetére


Chaser
titán

Ez 34k körül van. Azt írtam be: x230 IPS panel - ezt dobta ki :P valaki mondta itt az FRU-t, nincs tapasztalatom vele, bár sztem panelnél nem nézi a BIOS az ilyet, wlannál, 3g modemnél szokta, de pl ramnál, hdd-nél se nézi.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49457) Picco válasza Chaser (#49450) üzenetére


Picco
addikt

nv quadrot akkor hanyagolom szvsz. ugyis csak netezesre lesz max bongeszobol jatszok valamivel...
14-esbol 1440-es felbontasbol van a legtobb.
minden t61-es lapba bele lehet tolni a 800-as fsb-vel rendelkezo procikat?
bocsi a lama kerdesekert, de majd csak belejovok...

3 kiszemeltem van, ezeket csak meg kell venni es upgradelni amit akarok.
1
2 ez 1680-as
3 ehhez van minden, meg drive bay is.

ti melyiket valasztanatok ha az arat nem vesszuk figyelembe? koszonom turelmeteket :R
(btw: ssd-vel fogom hasznalni, es masodlagos vinyo megy majd a dvd helyere)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#49458) Chaser válasza Picco (#49457) üzenetére


Chaser
titán

Első kihúzva. 30 eladás, 93%-os értékelés. viccelsz?:) :U
Másodikat sztem itt is kapsz hasonló áron.
Harmadik meg licites.

szerk: Harmadik eladónak is van kemény 130 biznisze, igaz legalább 100%-os. Bár ha vevőként kapta őket akkor az se jelent semmit.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49459) Ed Parker válasza Chaser (#49456) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

De várj, az x200-ba ugyanaz a méret es csatlakozás, mint az x230-ba?

(#49460) Chaser válasza Ed Parker (#49459) üzenetére


Chaser
titán

Nem, dehogy. x230-ba mutattam panelt, azt hittem oda kell. x200 12" 16:10, általában CCFL, x230 12.5" LED. x200-ba ez kell. Ha rendelnél szólj, lehet én is veszek.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49461) Ed Parker válasza Chaser (#49460) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Na mer nekem még x200-am van.
Ezért írtam hogy vennék x220-at v 230-at, mert abba láttam hogy van ilyen opció.

Gondolod hogy ezzel beljebb lennék a gyári kijelző helyett?

(#49462) Picco válasza Chaser (#49458) üzenetére


Picco
addikt

uk-ben elek, tehat ez a mervadol.
elsonel igazad lehet, nem is neztem az ertekeleseket.
licit miatt mondtam h az arat ne tekintsuk mervadonak, 100-120-ert tuti megkapom, de valsz az alatt is.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#49463) Chaser válasza Ed Parker (#49461) üzenetére


Chaser
titán

Utoljára tán x230-ról beszéltél, azért mondtam azt. Ha beljebb nem is lennél, de állad kopogna az biztos ;] Itt elég sok emberke cserélte le a hitvány alap TN panelt erre. Nekem x200t van most, abban is ez van. Mit mondjak, felbontástól eltekintve nincs hiányérzetem :N pedig finnyás vagyok a panelekre. Betekintési szögek, színek, minden ok. Majdnem 180 fokból látható minden irányból, a színek élnek, nem úgy mint a TN verzióknál. Valakinél biztos meg tudod nézni.
Na jó, T60 IPS jobban bejött, na de az egy csoda :B viszont engem abszolút nem zavar az antireflex glossy, teljesen más mint x61t-nél volt. Dob a színeken még az is.

szerk: Picco: Ok ezt nem tudtam, akkor 2. ha megfelel az nv vga. Gyártásra azért rákérdeznék, ritka az ami 2008 aug. utáni. Ha a 3.-at megkapod jó áron és személyesen át lehet venni az se rossz.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49464) Picco


Picco
addikt

kicsit szetneztem x szeriaban, ez pofatlanul jo aron van :Y

asszem muvelodok meg egy kicsit es utana visszaterek, koszonom a segitseget :R

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#49465) Chaser válasza Picco (#49464) üzenetére


Chaser
titán

Nem rossz. Ez olyan mint nálunk az aprodponthuh:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49466) Picco válasza Chaser (#49465) üzenetére


Picco
addikt

vicces h ez is az ebay tulajdona, legnagyobb fejlesztes amit veghezvittek 2 ev alatt h mar alapbol nem irja ki a telefonszamod utolso par szamjegyet, szandekosan butan tartjak de neha jo uzletek vannak rajta :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#49467) Ed Parker válasza Chaser (#49463) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Azt azért mondtam, mert IPS kijelzőt akartam:)

Volt egy régi Fujitsu Siemens gépem, sztem abban is ilyen lehetett.
Nem IPS, de mai napig mikor ránézek, elcsodálkozom, hogy 2006-ban már milyen kijelzője volt.
Ez a TN valóban elég hitvány, akkor majd meglátom hogy sikerül vennem gépet.
Ha lesz x220, akkor abba veszek IPS-t, ha nem akkor keresek egy ilyet.

(#49468) Chaser válasza Picco (#49466) üzenetére


Chaser
titán

Az aprodon meg az összes számjegy helyén x van, lehet az is az ebay tulajdona?:) ;]

Ed Parker: Ha x200-ba veszel dobj egy pm-et, hátha beesnek mások is, pk free 2. darabtól, meg többnél lehet alkuképes is valamennyire.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49469) Francia91 válasza Chaser (#49450) üzenetére


Francia91
veterán

Igen, az WSXGA+ panelek közül tényleg jobbak az LG panelek, első ránézésre feltűnik a különbség. A T60p-ben, ami volt nekem, LG-Philips panel (1680x1050) volt, oldalról jó betekintési szögekkel, és szép színekkel. A mostani T500-asomban Samsung panel van (szintén 1680x1050), de fakóbbak a színei, és a betekintés oldalról elég gyér...
De azért láttam ennél sokkal rosszabb TN panelt eleget :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#49470) EasyKnight


EasyKnight
tag

Sziasztok!

Már több, mint 2 éve használok egy T60-as modelt. Az alap konfighoz képest annyiban változott, hogy kapott pár új RAM-ot, meg egy nagyobbacska merevlemezt.
A napokban tapasztaltam pár problémát:
Valószínű, hogy összefüggenek, viszont gőzöm sincs, hogy mi történhetett, mivel nem az én felügyeletem alatt történt... (Konkrétan a hugicám elvitte nyaralni, és így kaptam vissza... Jó tinihez méltón tagad mindent)

1) Az akkumulátor nem kap jelet, illetve nem tölt, vagy "nincs behelyezve" (pedig benne van)
2) A gép kikapcsol, ha hátuljában lévő csatlakozó megmozdul.

Ripityára szedtem a gépet, megnéztem az akkut, kicsit meg is takarítottam.
Most szigszalag tartja a helyén a kábelt, így nem mozdul el, de ez nem a legjobb megoldás, ha az ember hordozni is akarja a hordozható számítógépét.

Volt már valaki, aki hasonló helyzetből talált kiutat, vagy jöhet a teljes alaplap-csere?

[ Szerkesztve ]

(#49471) Tim82 válasza EasyKnight (#49470) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy csak a hátuljában lévő csatlakozót kell cserélni, nem a komplett alaplapot. Amúgy meg kellene nézni másik akkuval is. Ha budapesti vagy és nem túl sürgős, mindkettőben tudok segíteni (nem pénzért értem, természetesen, van egy elfekvő csatlakozóm, ami valószínűleg T60-hoz is jó - Z61p-ből van amúgy).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49472) mutyuru


mutyuru
aktív tag

Hello!

Felhuztam egy T60-as gepet XP-vel es telepitettem a drivereket.
Viszont, amikor hasznalom a touchpadot vagy az egerpockot, akkor csontra fagy es csak a kikapcsolas segit.
Tippelnem, hogy az ultranav vagy a touchpoint driver szorakozik.
Volt vkinek hasonlo problemaja, hogy megerositsen benne? Es mi volt a megoldas?

Udv,
M

(#49473) audi100td válasza mutyuru (#49472) üzenetére


audi100td
nagyúr

Ilyennel még nem találkoztam, de első lépésként töröld az ultranav drivert és tegyél fel egy másik verziót.

(#49474) Chaser válasza mutyuru (#49472) üzenetére


Chaser
titán

Előtte működött? Nálam 1x volt ilyen, bütykölés után fordítva dugtam vissza a kábeljét :W :B

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49475) Gondwana válasza mutyuru (#49472) üzenetére


Gondwana
addikt

Valahogy juss el odáig, hogy hányas IRQ-n lakik az UltraNav, ha 11, akkor lehet, hogy ez akad össze valamivel.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#49476) mutyuru válasza mutyuru (#49472) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Na ultranav es trackpoint driver leszedve, de semmi valtozas. Felperc hasznalat es ugyanaz a vege. :S

[ Szerkesztve ]

(#49477) scarbantia


scarbantia
aktív tag

Na, úgy néz ki, hogy a T60p-m nem támogatja a T7400-as processzort.
Alaplap reviziója 03. A processzort más gépben nem próbáltam, de nem valószínű, hogy fél maggal megdögöljön.

Más:
Hallott már valaki a Hydis HV150UX2-100 panelről?
15" UXGA IPS panel, LED háttérvilágítással.
A csatlakozókábeleit át kell alakítani, meg az invertert ki kell cserélni, és betehető 15" T60/T60p/Frankenpad gépekbe.
Igazából nem vagyok feltétlen oda érte, de kíváncsi vagyok, hogy mit tudhat.
Az biztos, hogy nagy fényerőt, egyenletes háttérvilágítást, talán jobb betekintési szögeket, 600:1-es kontrasztarányt(az UX1-es csak 400:1, vagy 500:1).
Persze a color gamut érdekelne, meg a kalibrálhatóság. A sima fehér LED háttérvilágítás miatt eleve szegény lehet a színspektruma, de ha nem rosszabb a hagyományosnál, akkor azért jó lehet.
http://forum.thinkpads.com/viewtopic.php?f=21&t=109527&start=0

(#49478) scarbantia válasza scarbantia (#49477) üzenetére


scarbantia
aktív tag

Még pár kép, meg kapható átalakítószett.

Azért elég meggyőzőnek tűnik, így megpiszkálva a színeket.
Persze este biztos vissza kell venni rendesen a fényerőt, hogy meg ne süljön az ember szeme, úgy meg nem tudom, hogy marad-e egyenletes kontraszt, színek, stb. Vagy kisebb fényerőre kell eleve kalibrálni.

(#49479) cildren


cildren
tag

Beszereltem a Kingston V300-at a T61-esembe, 700Mhz mellett ennyit tud.
ennyit

2Ghz melett pedig ennyit.
ennyit

A régi 5400rpm-es Hitachihoz képest óriási különbség!
itt

Véleményem szerint ajánlott vétel kb 25 ezresért, 3 év garanciával.

[ Szerkesztve ]

(#49480) Chaser válasza cildren (#49479) üzenetére


Chaser
titán

Én továbbra is maradnék a samu 840 mellett ha most kéne választanom. Nem mintha olyan óriási különbségek lennének, szekvenciális olvasás az újabb chipset eredménye, T61-ben lassabb volt valamennyivel. De végül is egyik sem rossz, lehet azt venném amelyik olcsóbb most:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49481) Veron válasza cildren (#49479) üzenetére


Veron
őstag

Pont tegnap vettem V300-ast a T400-amba, csak a kisebb, 60GB-os verziót. Ez 17k volt 3 év garival. :)

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#49482) Teejay83


Teejay83
tag

hello

Egy kis érdekesség

Van most nálam egy IBM R50e,olyan mintha most vették volna ki a dobozból :)
Hihetetlen mennyire masszív,és elég nehéz : kép

[ Szerkesztve ]

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#49483) Tim82 válasza Teejay83 (#49482) üzenetére


Tim82
nagyúr

A legjobb mód arra, hogy hosszú távon kinyírjátok a T40/T41/T42(p)/R50(e, p)/R51 széria alaplapjait, az az, hogy a képen látható módon emelgetitek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49484) Teejay83 válasza Tim82 (#49483) üzenetére


Teejay83
tag

Miért nyírnánk ki az alaplapot 1x-i megemeléssel?

[ Szerkesztve ]

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#49485) Tim82 válasza Teejay83 (#49484) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mert az alaplap kevésbé bírja a gyűrődést, mint a ház/burkolat, aztán keletkezik pár hajszálrepedés rajta. Ez két alaplapi probléma előfordulását is elősegíti: ha dedikált Radeon van benne, az szépen elhalálozhat, illetve az USB portok egyszer csak 2.0 helyett 1.1 sebességen lesznek csak hajlandóak működni.* Ebből az első nem fogja érinteni az R50e-t (mert abban nem Radeon, hanem Intel Extreme Graphics 2 videovezérlő van), de minek kockáztatni egy olyan használt géppel, amelyiknek az előéletéről valószínűleg nincsen túl sok infótok? Emelgessétek inkább két kézzel, nem kell vele legénykedni (én egyszer sem tettem volna a helyetekben) és akkor remélhetőleg még hosszú és produktív évek állnak az R50e előtt. :)

* Egyébként a felvázolt problémák nem Thinkpad-specifikusak, bármelyik 855GM/PM chipset-es alaplapú notival előfordulhatnak.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49486) Teejay83 válasza Tim82 (#49485) üzenetére


Teejay83
tag

Értem amit mondasz csak azt nem, hogy miben más két kézzel mint egy kézzel,hiszen ez a kép csak zsanérok feszességét és a kijelző burkolat masszívságát szemlélteti :) ezek szerint függőlegesen nem is tarthatom a notit? egyébként nem ez a kedvenc hobbim,hogy így emelgetem a gépeket, ez csak egy 1x alkalmi teszt,szerintem kapott ez a gép már többet is ettől

[ Szerkesztve ]

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#49487) Tim82 válasza Teejay83 (#49486) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egy kézzel tartva/fogva/lóbálva más irányból, más erők, más mértékben hatnak a kasztnira, mint két kézzel. Mindenképpen a legrosszabb egyébként pont a kijelzőkeretnél megfogva, egy kézzel lóbálni, úgy pont ki van téve az alaplap némi meghajlásnak.

Mivel utoljára gimnáziumban tanultam fizikát (és pontos, a fizika fogalmait használó magyarázatot én sem találtam rá), ezért nem fogom tudni jobban elmagyarázni. Itt egy elég átfogónak tűnő angol nyelvű topik a thinkpads.com-ról, ha érdekel a jelenség, de ugyanitt több hasonló topik is foglalkozik a témával.

Félre ne értsd amúgy, nem leoltani akartalak az egyszeri teszt miatt, csak jelezni, hogy általában véve ez nem tesz jót a gépnek.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49488) milestone


milestone
tag

Sziasztok,
Az 5 éves múlt R61-em ma bekapcsoláskor kiírta, hogy Fan Error...
Ki tudom én cserélni, laikusnak (PC-t gond nélkül szerelnék) is hozzáférhető helyen van? Honnan tudok ilyet ventillátort (gondolom a CPU Fan-ról van szó) beszerezni?
Ha nem, hol cseréltethetem (a Neumann J. u-i szerviz megvan még?) és mennyibe kerülhet?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#49489) Tim82 válasza milestone (#49488) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ki tudod cserélni magadtól is, Hardware Maintenance Manual-ban megtalálsz minden szükséges lépést hozzá. Hardveraprón biztosan találsz ventit bontásból, esetleg eBay.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49490) milestone válasza Tim82 (#49489) üzenetére


milestone
tag

Köszönöm.

(#49491) Tim82 válasza milestone (#49490) üzenetére


Tim82
nagyúr

Annyiban nem voltam figyelmes, hogy nem kérdeztem meg, 14" vagy 15" R61-ed van. Amit linkeltem HMM-et, a 14"-oshoz jó.

15,4" R61-hez HMM.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49492) milestone válasza Tim82 (#49491) üzenetére


milestone
tag

15"-os. Köszönöm :)

(#49493) mutyuru válasza mutyuru (#49476) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Megvan a megoldas... nem szoftveres volt a problema, hanem hardveres. Az aku kinyirta magat es segitett a gepnek csontra fagyni. Fura, hogy csak a touchpad illetve a pocokeger hasznalatakor jelentkezett a problema.
Viszont kiveve a rossz aksit a problema elmulott.
Tudom, hogy nem teljesen idevag a dolog, de klonozott mar vki Win7-s OS-t? A problema ott jelentkezik, hogy keszit maganak a telepiteskor egy kulon particiot a vinyon a rendszerallomanyoknak. Ezt is klonozni kell?
Utoljara meg XP-vel csinaltam ilyet es ott Norton Ghostot hasznaltam.

(#49494) audi100td válasza mutyuru (#49493) üzenetére


audi100td
nagyúr

Igen, klónozni kell mind a kettőt. Itt találsz hozzá útmutatót, innen meg le tudod szedni a bootolható ISO-t.

[ Szerkesztve ]

(#49495) Picco válasza Chaser (#49458) üzenetére


Picco
addikt

Meglett a 3. 82fontot fizettem erte szallitassal. Ebbe kellene nekem egy dual band n-es wifi, mit ajanlotok?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#49496) Csedit


Csedit
aktív tag

Létezhet, hogy ez IPS kijelzős???
Úgy tudom T60 után néhány tablet és az X230-ban van IPS, vagy AFFS panel.

(#49497) Francia91 válasza Csedit (#49496) üzenetére


Francia91
veterán

W szériában nincs IPS kijelző, én legalábbis sosem hallottam róla

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#49498) audi100td válasza Csedit (#49496) üzenetére


audi100td
nagyúr

Elírás lesz, viszont egy ritka jó TN panel van benne. :)

(#49499) norbyone válasza audi100td (#49498) üzenetére

T61-ben melyik a legjobb kijelző? Nekem most Samu van, de nem vagyok odáig érte...
Minképp matt-ot szeretnék és LG-t, csak nem tudom melyik az igazi, aminek tényleg szép szinei, illetve képe/fényereje van...
15,4 a kijelző méret 1680*1050 - ez van most: Samsung LTN154P2-L05
Talán ez: LG-Philips LP154W02-TL10...?

[ Szerkesztve ]

(#49500) audi100td válasza norbyone (#49499) üzenetére


audi100td
nagyúr

Állítólag az LG még a legjobb.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.