Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49751) FoxiestFox válasza bads1 (#49750) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nalam is volt regebben t61p-n, szerintem a gpu gyoesitott bongeszes okozza

(#49752) audi100td válasza bads1 (#49750) üzenetére


audi100td
nagyúr

Tényleg, a többi böngészőnél nem jelentkezik. Az Office bug továbbra is rejtély számomra. :F

(#49753) PNP


PNP
őstag

Üdv!

HV121WX4-120 panelt honnan érdemes szerezni? Esetleg csoportos rendelésre van esély?

(#49754) sutszi válasza audi100td (#49747) üzenetére


sutszi
veterán

Chrome hibárval kapcsolatban +1. Itt még annyi a történet része, hogy 2 verzióval ezelőtt már volt. Bosszankodtam is rajta...javították. Erre most megint itt van. Ha nagyon hosszú oldalt próbálsz meg görgetni elég extrém módon kijön.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#49755) audi100td válasza sutszi (#49754) üzenetére


audi100td
nagyúr

Értem, egyelőre visszatértem Opera 12-re, majd meglátom. Megnézem Win7 alatt mi a helyzet az Office-al, lehet a vga driver bugos W8 alatt.

(#49756) rekop válasza PNP (#49753) üzenetére


rekop
senior tag

Sztem ebay-en kívül nem nagyon találsz, de nem lesz olcsó sajnos. Még a 110-es "glossy" panel olcsóbb valamivel, de most az sincs jó áron sehol. :(

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#49757) letix


letix
aktív tag

Uraim!

Gyors kérdés.:
Igaz-e, hogy 14"-os IBM T60-ból csak a dedikált VGA kártyások képesek lekezelni az SXGA+-os kijelzőket?

Teszem azt, ha lecserélném az X1300-ast egy GMA950-es gépre és átpakolnám az inverter/szalagkábel/kijelző triót, akkor nem menne?

Köszönöm!

udv
letix

don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

(#49758) Chaser válasza audi100td (#49747) üzenetére


Chaser
titán

Nálam soha nem volt ilyen hiba chromban, évek óta azt használom.
intel HD4500 alatt sem volt hiba.

szerk: letix: De menne. Volt inteles 1400-es T60-am, most inteles ugyanolyan T61-ről írok. Gyárilag nem volt inteles T60 1400-es kijelzővel, de megoldható.

Shadowfax: Nem fog összejönni, a uk seller úgy hülye ahogy van, inkább le se írom az ajánlatát:) Találtam egy kínai tagot, nála egy darabnál is 23k, részemről az lesz a vége.

x200 x200t venti kompatibilitással kapcsolatban fogadnék még tippeket. Egyik eladó úgy hirdeti x200 x200t, másik x200 x200s x201, nem tudok rajta elmenni.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49759) Shadowfax válasza PNP (#49753) üzenetére


Shadowfax
addikt

Chaser, rekop és Ed Parker fórumtársak érdeklődnek X200 AFFS panel iránt, lassan összehozhatnátok a csoportot. :)

Az én régi kijelzőmet meg már elvihetné valaki. ;] :U

(#49760) audi100td válasza Chaser (#49758) üzenetére


audi100td
nagyúr

Gondolom olyan vga-val használtad ami nem gyorsít hardveresen, ebből adódóan eddig én sem tapasztaltam, utóbbi időben T61-et nyúztam, most lett meg a T510.

[ Szerkesztve ]

(#49761) letix válasza Chaser (#49758) üzenetére


letix
aktív tag

Köszönöm!

A megoldható alatt azt érted, hogy cserélem mindhárom eszközt és kész?
Közben érdekes dolgokat találtam, thinpkad fórumon azt írják, hogy nem lehet, lenovo fórumon azt hogy igen, illetve itt a PH-n is volt eladó 14-es T60, inteles és SXGA+-os kijelzős..

Érdekes, az infót viszont köszönöm, keresek egy inteles gépet. Remélem lesz olyan, ami még IBM. (keret, hátlap, stb..)

udv
letix

don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

(#49762) rgeorge válasza audi100td (#49760) üzenetére


rgeorge
addikt

Tudsz olyan oldalt mondani, ahol a Chrome hiba előjön? Megnézném én is.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#49763) audi100td válasza rgeorge (#49762) üzenetére


audi100td
nagyúr

Pl. Prohardver akármelyik topik görgetése. :)

(#49764) Chaser válasza letix (#49761) üzenetére


Chaser
titán

Igen. Invertert lehet nem is kell csak kábelt cserélni. 15-ös IPS-es T60-am volt intel lappal, tehát biztos lehetséges, méret az mind1, lap az ugyanaz mindkettőben. De az hozzátartozik, hogy T60-aknál épp az intel chipes lapok döglődősebbek.

audi100td: A 4500HD gyorsít már flasht, nem volt vele gondom.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49765) Francia91 válasza letix (#49757) üzenetére


Francia91
veterán

A családban is van keresztfateromnak GMA 950-es T60 1400x1050-es panellel, tökéletesen működik, úgy hogy ne mondják, hogy nem lehet megoldani ;]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#49766) audi100td válasza Chaser (#49764) üzenetére


audi100td
nagyúr

Akkor passz, igaz eddig nekem sem volt vele gondom, másnak meg szintén volt, egyelőre rejtély marad.

(#49767) Tim82 válasza letix (#49761) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tuti, hogy volt gyárilag is GMA 950 / 14" SXGA+-os modell, nekem viszont kifejezetten CTO-s típusszámok rémlenek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49768) chab7


chab7
addikt

Üdv!

Kezemben tartom az új masinát :DD Megvan a T500-as. Most barátkozom vele. Hát az R52 után valami mese :B Innen az apróról, fightair fórumtárstól vettem a gépet, kensington zár és dokkoló társaságában. A gép maga olyan mintha nem is használták volna. Ezen nem látni semmi nyomot, egyedül az alján a windows matrica van megkopva kicsit - de a gép saját matricái egy cseppet sem.

Összehasonlítva első perceiben az R52-hez képest egyetlen negatívot tudok csak mondani, amit már sok helyen olvastam is, hogy a billentyűzete kicsit "lötyögősebb" és emiatt gépelés közben zajosabb. Ez valóban így van, de ha nem használnék R52-est több mint 6 éve, akkor lehet észre sem venném.
Szerencsére minden teljesen ugyanott van ahol volt, nem kell félreütögetnem a karaktereket :) (Még kaptam is +2db billentyűt, mert az R52-n nincs "ablakos" gomb :) )
Ami még feltűnt elsőre, hogy a kijelzőnek igen pici holtjátéka van. Ezt az R52-vel nem tudom hasonlítani mert annak már a jobb oldali zsanérje el van törve, a bal is lötyögős - de teszem hozzá, kihajtott állapotban így is teljesen tartja a kijelzőt, csak ha 90 foktól sokkal jobban kihajtom "pottyan" le 180 fokos helyzetbe, ill. ha félig lezárom akkor ezt a folyamatot magától be is fejezi. Szóval lehet a T500-as típusnak eleve megvan ez az igen pici holtjátéka, miközben a zsanér még olyan tökéletes, hogy a kijelzőt rendesen meg kell ragadni ha ki akarom nyitni - nem egy ujjas művelet :U (Na meg ha mégis csak volt használva a gép és amiatt van akkor ez igencsak semmi a közel 5 éves élettartama alatt).

Apropó, hol is tudnám megnézni, hogy mik voltak a gépben eredetileg szériaszám alapján? Magát a garanciaidőt megtaláltam, ebből megvan mikori vásárlás, de azt hogy mik voltak a gépben azt valahogy nem találom a lenovo oldalán.

Most fedeztem fel, hogy a fedélen a lenovo feliraton, és a kijelző fölött a webkameránál még rajta van a fólia :Y
Legszembetűnőbb különbség még a kijelzője. Bár még nem tudom milyen van benne (a napokban sokat írtatok erről itt, hogy van többféle gyártású), de az R52-re visszapillantva, háááááát.... úgymond nem is tudom hogyan tudtam azon eddig dolgozni :DD
Még a felbontás csak-csak (1024-es), de az a sárgás még maxon is igen sötét megvilágítás :U
(Aztán majd ki tudja, lehet ezen a fényes nagy felbontás miatt meg pár nap múlva panaszkodni fogok hogy fáj a szemem ;] de ne így legyen).
Elsőre ennyi, "gyötörgetem" most még kicsit, kipróbálgatok mindent amit tudok rajta - szoknom kell eleve a windowst is, mert ezt a 7-est még sosem használtam, menni is fog fel linux amint mindent rendben találtam, hogy a megszokott rendszeremmel is tesztelgessem.
Annyit kiderítettem win alatt is, hogy hitachi dvd író van benne és western digital vinyó (ezek nem rossz cuccok), de kíváncsi lennék eredetileg ezek voltak-e benne, vagy a megkímélős gazdája rakta bele a jó cuccokat.
Most már többet írogatok én is a topicba :) lesz miről ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#49769) scarbantia


scarbantia
aktív tag

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy ez milyen szám lehet?

1S8890Z1RL3B56Z

Elvileg széria és type szám, de sehogy sem jön össze vele a Parts Lookup a Lenovo oldalán.
Ebay-es eladó küldte, a leírás szerint elvileg 8890-CTO, tehát a type számot részben tartalmazza.
A szériaszámnak meg 7 számjegyűnek kellene lennie. Valahogy ki lehetne ebből következtetni? Már elég sok variációt kipróbáltam.

T61p-ről van szó amúgy.

(#49770) letix válasza Chaser (#49764) üzenetére


letix
aktív tag

Rátapintottál a lényegre, viszont én éppen hogy a dedikált VGA-s gépeknél hallottam/olvastam hibáról, főleg X1400 és X1300 valamely szériájánál legfőképp a silány hűtés miatt..
Bár előbb hiszek egy szaki véleményének, mint egy-egy régebbi nevesincs fórum bejegyzéseinek. :)

Van egyébként valami konkrét oka az inteles hibának?

udv
letix

[ Szerkesztve ]

don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

(#49771) letix válasza Tim82 (#49767) üzenetére


letix
aktív tag

Köszi az infót, én is úgy gondolom, hogy rendelt gépek között előfordulhatott..

Többen is megerősítik Chaser kolléga álláspontját, miszerint a T60-as szériából inkább az intel chip-es lapok haltak el sűrűbben? Mert akkor maradok az X1300-as radeonosnál. :)

udv
letix

don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

(#49772) Tim82 válasza letix (#49771) üzenetére


Tim82
nagyúr

Többen is megerősítik Chaser kolléga álláspontját, miszerint a T60-as szériából inkább az intel chip-es lapok haltak el sűrűbben?

Én semmi ilyet nem hallottam, olvastam, tapasztaltam, szóval nem tudom megerősíteni. Személyes tapasztalatom azonban csak Radeon-os T60-nal van (bár lehet, hogy a közeli jövőben lesz az egyik családtagnak egy Intel GMA-s változat véve).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49773) Francia91 válasza letix (#49771) üzenetére


Francia91
veterán

Sok hibás T60 fordult meg nálam, de ATI-s még nem halt meg, csak Intel VGA-s (amivel én találkoztam).

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#49774) Francia91 válasza chab7 (#49768) üzenetére


Francia91
veterán

Én is tőle vettem, nálam is ugyanez a helyzet. Webcamon rajta a fólia, a gép új állapotban, tökéletes :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#49775) Tim82 válasza Francia91 (#49773) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az Intel-es T60-ak, amik nálad jártak, milyen hibajelenséggel haláloztak el?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49776) Francia91 válasza Tim82 (#49775) üzenetére


Francia91
veterán

Képet adott, de világítást nem adott a kijelzőre. Megpróbáltunk mindent ThinkPad-os szaki ismerősömmel, először invertert cseréltünk, majd szalagkábelt, mikor már ezek sem hoztak eredményt, akkor komplett, hibátlan kijelzőket pakoltunk rá, de ugyanaz volt a jelenség, így kizártuk azt, hogy a kijelzőben okozná valami. Működő, hibátlan T60-asokból tettük át a kijelzőket próbára. 5-6 ilyen Intel-es T60 biztos járt nálam, minden lehetséges dolgot végigjátszottunk velük, de akkor sem adott világítást a panelra. Csak külső kijelzőn lehetett őket használni a továbbiakban (már amelyik nem mondta fel végleg). Szervizben asszondták, hogy vezérlőhiba az oka (alaplapi vezérlés). Már beadtam oda is végső menedékként, asszondták, hogy csak új, vagy egy jó használt alaplappal orvosolható. ATI chip-es T60-ból még nem találkoztam hibással, főleg ilyen jelenséggel

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#49777) Tim82 válasza Francia91 (#49776) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm. :R

Ennek utánanézek mjd, hátha van rá valami okosság rá.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49778) Chaser


Chaser
titán

Aki szeretne x200-ba AFFS IPS panelt pm-be támadjon le. 22k kb az ár árfolyamtól függően + 2.5k posta, nekem csak utánvétes jó ekkora tételnél ezért csak a pk árát kérem előre. UK-ból jön, tehát gyorsan itt lesz elvileg. 5-en össze kéne jönni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49779) Chaser válasza Chaser (#49778) üzenetére


Chaser
titán

Lemaradt erről van szó. Az eladó roppant jó fej, 6db vásárlásánál ad darabonként 1.5Ł kedvezményt, nekem ezen nincs semmi biznic :N aki nem hiszi kérdezze meg rekop kollegát, neki 5-re 1Ł ;] árengedményt adott, amit ő úgy gondolt, hogy darabonként 5 font, de sajnos nem.
De még így is pár ezressel olcsóbbra jön ki mint egyénileg rendelve és elég jó a csóka értékelés és eladási száma.

szerk: LINK

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49780) Gondwana válasza Chaser (#49779) üzenetére


Gondwana
addikt

A linkelt képen a Wacom cucc antennája rajtamaradt a kijelzőn, viszont a hozzá tartozó vezérlőelektronika le lett róla zúzva/tépve.

... [szerk] és a BoeHydis matrica felírata is hiányos a bal felső sarokban. (de én most csak a képről írtam, attól még a termék lehet más, mert a szövegben szerepel, hogy touch stuff included, de az jelentheti azt is, hogy nem a képen látható állapotban kapod, meg lehet az is, hogy amit a hátuljáról tépni kellett, azt lezúzta, de amit az elejéről lefaragni, azzal meg szenvedjen a vevő.)

[ Szerkesztve ]

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#49781) solaris7


solaris7
tag

Sziasztok!
Valaki nem tudná megmondani az 1,67 powermanager telepítés után miért nem jelenik meg a gyorsindító tálcán (jobb sarokban) gép T61 Win8.Már idegbajt kapok :K Feltelpítem restar és semmi :((

(#49782) Francia91 válasza solaris7 (#49781) üzenetére


Francia91
veterán

Menj a Tálcára, ott jobb klikk, és nézd meg, hogy be tudod-e kapcsolni az Eszköztárak menüpontban

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#49783) Gondwana válasza solaris7 (#49781) üzenetére


Gondwana
addikt

1.67? Ezt már Kádár halála után adták ki? :Y

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#49784) solaris7 válasza Francia91 (#49782) üzenetére


solaris7
tag

Sajnos nincs ott az eszköztárban :F

(#49785) Chaser válasza Gondwana (#49780) üzenetére


Chaser
titán

Sok lap volt nyitva, helyesbítek, ERRŐL van szó. 40k közeli eladás 99.9-es rátával biztató. Kínából egyénileg 23k-ra jönne ki, de az ő rátájuk nem biztató.
Más kérdés, hogy kiröhögteti magát a 1.5 fontos "kedvezményével", de legalább azt küldi amit kérünk.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49786) solaris7 válasza Gondwana (#49783) üzenetére


solaris7
tag

Teszek egy próbát vele :R elkerülhette a figyelmem? :B

(#49787) solaris7 válasza Gondwana (#49783) üzenetére


solaris7
tag

Cannot run on this system :F
Pedig ott a T61 a listában

[ Szerkesztve ]

(#49788) audi100td válasza solaris7 (#49787) üzenetére


audi100td
nagyúr

Win8 hivatalosan nem támogatott a Power Manager által, a C:\swtools mappában keresd meg és futtasd Win7 kompatibilitás módban a Setup.exe-t.

[ Szerkesztve ]

(#49789) solaris7 válasza audi100td (#49788) üzenetére


solaris7
tag

Köszönöm a segítséget mindhármótoknak :R
Wn7 kompatibilis módban települt és ott van a tálcán !

(#49790) norbyone

Üdv. ezt betudnám építeni egy 15,4-es T61-be? Jelenleg 1680*1050-es kijelző van benne....
Ha igen ( elvileg igen ) akkor nagyon más lenne mint a gyári? ( kisebb ikonok vagy ilyesmi ) Vagy csak szimplán szebb,és jobb felbontás... Elvileg ez is matt, ha minden igaz....

(#49791) Chaser válasza norbyone (#49790) üzenetére


Chaser
titán

Ezeknek általában nem olyan jó a színhűségük, ha szép panelt szeretnél 1680-as LG-t keress.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49792) solaris7 válasza norbyone (#49790) üzenetére


solaris7
tag

Ne cseréld le a z 1680-ast 1920-ra ! én fordítva cseréltem :) az már túl kicsi volt a 15,4-es kijelzőben.

(#49793) chab7 válasza Chaser (#49791) üzenetére


chab7
addikt

Na most hogy megvan a T500-asom, hogyan tudnám kideríteni milyen a panelem? (LG vagy más)

(#49792) solaris7: Néhol már ezen (1680-as) is kicsi számomra is a betű :)

(#49794) Chaser? Na, most hogy még egyelőre a win7 van rajta amivel kaptam, hát meglesem ezt a programot. :R

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#49794) Chaser válasza chab7 (#49793) üzenetére


Chaser
titán

Aida64 pl.

szerk: Napokban láttam egy LG-s T500-ast, szép volt :K Lenovonak a hátsóját is szét kéne rúgni, ha már volt ilyen minőségi panel mért nem ezt rakták az összes T500-ba. Samu ahhoz képest nagyon gyenge.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49795) YumeD válasza Gondwana (#49783) üzenetére


YumeD
tag

Még jó hogy újabban a TVSU nem közli az ilyesmiket se... :/

(#49796) solaris7 válasza chab7 (#49793) üzenetére


solaris7
tag

Állítsd a böngészőt 110%-ra vagy nagyobbra még akkor szép marad :)

(#49797) norbyone válasza solaris7 (#49792) üzenetére

Na erre voltam kiváncsi :) Köszönöm, akkor maradok az 1680-nál :) Viszont Samum van, és azt érdemes lenne leváltani LG-re? Nagyon észrevehető a szinhűség, vagy inkább haggyam, annyit nem ér? :)
Köszönöm mindenkinek a tanácsot.. ;)

(#49798) Chaser válasza norbyone (#49797) üzenetére


Chaser
titán

Mondjuk úgy szembetűnő a különbség. De nem olcsó meglépni a cserét. Szép panelt se könnyű találni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49799) scarbantia válasza norbyone (#49790) üzenetére


scarbantia
aktív tag

Szöveget olvasgatni lehet nem a legjobb az 1920x1200-as felbontás, de fotók/videók(ja meg amúgy Full HD videót képes megjeleníteni) esetén a kis képpontméret miatt igen nagy élességet kapsz! Nagyon jó látvány.

Színekben tényleg nem tökéletes, de TN panelhez mérten igen jó! Nem hinném, hogy az 1680-as sokkal jobb lenne. Hamarosan beszerzek egy monitorkalibrálót, akkor tudok majd nyilatkozni, hogy mire is képes valójában a panel.
Jelenleg egész jó színprofillal(a fehérek fehérek, a szürke nem hajlik más színbe) a pirosak gyengék, a bőrszínek kicsit sápadtak, és nem elég élénkek a zöldek.
Nem rossz annyira, a fentieket UXGA IPS panelhez és Eizo L768-hoz viszonyítva kell érteni.

(#49800) solaris7 válasza norbyone (#49797) üzenetére


solaris7
tag

Nekem LG panel van benne,de sokszor úgy érzem hogy nem elég éles a kép.Dokkolón külső monitoron ott jóval élesebb ;] akkor most mi lehet ? régi a panel az biztos 2005 gyártású.
Használtat ne vegyél mert honnan tudod hogy tuti ? csak az új jelentene változást (az meg igen drága) szerintem.
Nekem ez a 2.kijelző és mégsem vagyok 100%-ig elégedett :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.