Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Speeedfire válasza TOZ (#1999) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

igen de azokra a 100as gépre is mennyi gari van? ha akksit kell venni az megint nem olcsó dolog mert ha venni akarok akkor már 9 cellásat veszek
és akkor az a 100 sem 100 már sajnos pedig jó kis gépek
a hp-ra meg van egy év gari nullos akksival :K
180am meg már tényleg nincs rá az már nagyon sok lenne nekem, meg sajnálnék is annyi pénzt kiadni érte :U
muteromnak volt t40ese egy jó darabig semmi gond nem volt vele sokat hurcolta a munkája miatt csak ugye az sem mai darab

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2002) evone


evone
őstag

Az mitol van hogyha letrehozok egy uj energia gazdalkodasi profilt, akkor az lenti elemre kattintva se jelenik meg, illetve az FN+F3as menuben se?

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#2003) Tim82 válasza Speeedfire (#1997) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm a dicsérő szavakat, de azt a cikket megírhattam volna jobban is kicsivel.

XGA-felbontású T60-at kb. 2-3 órás akkuval kapsz 100-110 ezer Ft körül, ami nem is rossz. Igaz, valószínűleg 1 GB RAM-mal, Intel VGA-val, 80-120 GB körüli vinyóval és DVD-ROM-mal vagy combo drive-val felszerelt lesz.

Mindenesetre a lehetőségekhez képest szerintem valóban a 6910p volna a legjobb, éppúgy business class, alu-magnézium házzal stb. Az SL500 amolyan "Thinkpad-light", és így a kerethez képest nem a legjobb választás.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2004) Dottore válasza Speeedfire (#1997) üzenetére


Dottore
addikt

"sl500 sem rossz mégiscsak thinkpad igaz nem t széria de akkor is"
Nem, ez nm TP, még ha de akkor is, akkor sem az. Nagyon nem.

6910p. Nekem is volt, ismerem. Akkor inkább azt.

(#2005) Speeedfire válasza Tim82 (#2003) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

szerintem jó cikk volt, tömör lényegre törő és minden hasznos infó benne volt, mely jó kiindulási alapként szolgált

mostmár tényleg nagyon sok voks érkezett a 6910p mellé, ár/érték arányban azt hiszem ez a legjobb választás és mások szerint is

tény h nem olyan rossz a 2-3 óra, de közel sincs az 5-6 órához :(
"Igaz, valószínűleg 1 GB RAM-mal, Intel VGA-val, 80-120 GB körüli vinyóval és DVD-ROM-mal vagy combo drive-val felszerelt lesz." ez a része nem annyira zavaró, mert nem játékra kell, nemis 3dsmaxra

Dottore: hát akkor nem értem miért TP, ezzel csak "átverik" az embereket, amit nem tolerálok :W

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2006) cqr válasza Speeedfire (#2005) üzenetére


cqr
aktív tag

hát akkor nem értem miért TP, ezzel csak "átverik" az embereket, amit nem tolerálok

Ügyes marketing, végülis nem hazudnak mert nem TP hanem TP-SL de tudják, hogy az emberek meglátják a névben a TP-t és... :DDD
Renew 6910p-t ki lehet fogni egész sok garival is.

Más: Mostánaban mikor kezembe veszek t4x-et mindig feljön, hogy milyen kár hogy a lenovo műanyagizálta a T-t is, sokat kivesz a feelingből. T510 wish-thread-ekben nem véletlenül jelenik meg olyan sokszor, hogy legyenmáolyanaborítás mint ibm időkben. : P

[ Szerkesztve ]

(#2007) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Hello mindenki!Lenne egy nagy problémám!Fogalmam sincs hogyan lehetne helyrerakni a dolgot de biztos van rá megoldás!
Van egy Lenovo Thinkpad T61 notebookom! (c2d t7500, 2 gb ram, nvidia quadro nvs 140m)
3dmark06ban nem fut le a cpu test mert kidobja ezt a hibát:

IDirect3D9::CreateDevice failed: Invalid call (D3DERR_INVALIDCALL)

legfrisebb vga driver van fenn amit a lenovo weblapjárol tudok csak leszedni mert az nvidia weblapján lévőt nem támogatják a thinkpadok, legfrisebb directx 9.0c van fenn a márciusi tudtommal!vista és xp alatt is ugyanezt csinálja, illetve a directxbe is ha bemegyek ott minden engedélyezve van de ha le akarom futtatni a directdraw tesztet illetve a 3ds teszteket kiir hibát hogy nem támogat 640x480as felbontást 16 biten vagy vmi hasonlo halandzsa! Vki tud rá vmi megoldást???
Azért sem értem a dolgot, mert pl a notebookcheck.de -n teszteltek már t61es thinkpadon 3dmark06ot és ott kaptak pontot én viszont igy nem tudok mert nem kapok cpu scoret ezmiatt!
Előre is köszönöm a hozzáértő emberkék segitségét!

(#2008) Dottore válasza Speeedfire (#2005) üzenetére


Dottore
addikt

Nem vernek át, te vered át saját magad. :)

Egy jól csengő márkanév aminek megalapozott a minősége az úgy működik az emberek fejében mint egy kapcsoló. Ezt már csak a megfelelő helyen a megfelelő időben be kell kapcsolni.

Valójában a Thinkpad mint név sokkal többet ér mint maga a termék.

[ Szerkesztve ]

(#2009) Speeedfire válasza Dottore (#2008) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Dottore & Dottore: hát igen marketing h ... meg
mindenesetre "mert hülye azért nem vagyok" :DDD és PH! user vagyok, megkérdezem a hozzáértő szakembereket ezekben a dolgokban és nem hagyom becsapni magam (megveregetem a vállam) :))

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2010) HAYES válasza HAYES (#2000) üzenetére


HAYES
csendes tag

Az én problémámra nem tud valaki megoldást? Fontos lenne.

(#2011) Dottore válasza HAYES (#2010) üzenetére


Dottore
addikt

Sajnos én nem. Soha nem használtam még az Access Connections programot.

Talán azt azért fontos lenne tudni, hogy előtte, mielőtt még feltetted volna, volt wifi vagy sem. Vagy soha nem volt wifi kapcsolatod és ez egy kétségbeesett kísérlet csupán. Netán míg csak a drivert használtad addig volt, aztán az Access Connections után már nem.

Szóval pontos diagnózis kellene.

(#2012) Mészike válasza HAYES (#2010) üzenetére


Mészike
aktív tag

Nálam működik a T60-ason is.
Hardveresen nincs kikapcsolva? BIOS-ban?

(#2013) tototos válasza HAYES (#2000) üzenetére


tototos
őstag

Downloading files

1. Click once on the underlined file name with the left mouse button. Once this is done, a pop-up window will appear.
2. In this pop-up window, choose (using the left mouse button) the directory you would like to download the file to and click the "Save" button. A different window will appear and the download will begin and complete without your assistance.
3. Once the download has completed, there may or may not be a message stating that the download completed successfully.
4. After being downloaded, the file will need to be extracted.

Extracting files

1. Locate the directory where the file was downloaded.
2. Locate the file that was just downloaded and double click it using the left mouse button.
3. The file will begin to extract in the directory where the downloaded file is located.

Install files

1. Make sure to be logged on with administrative privileges.
2. Open an Explorer and locate the directory where the files were extracted.
3. Double-click Autorun.EXE.
4. Follow the instructions on the screen.
* Note: If you use ThinkVantage Access Connections, Intel PROSet/Wireless component needs to be installed as pre-selected during the above procedure.
5. Restart the computer.

Tehát ki kell választani azt a komponest is különben nem fog menni az acces connection

(#2014) N4nI


N4nI
tag

sziasztok

nincs valakinek egy elado x subnotija? x40 pl. érdekelne esetlegesen holnapi átvétellel.

köszi

(#2015) Integra válasza Speeedfire (#1997) üzenetére


Integra
titán

70ért vettem t42-t, 1 giga ram, 1.7 pentium m, 1204x768, 40gb hdd rázkódásvédelem, ultranav, kékfog, wifi etc.. újszerű akksival, tökéletes állapotban, dokkolóval etc..
régebben linkeltem be képeket róla. semmi baja.
biztos jó gép lehet a hp is amúgy.
és ha neked egy sl500 thinkpad... ajaj, ott nagy a baj:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2016) mv válasza Integra (#2015) üzenetére


mv
aktív tag

Gratulálok a gépedhez. :K

Milyen dokkolót vettél hozzá? Az akksi milyen állapotban van?

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#2017) charg


charg
tag

Hali!

Le szeretném takarítani az Vista-t a t500-asomról. Ilyenkor csak bootolnom kell az xp cd-ről, törölni a vista particiót, újat létrehozni, és feltolni rá az xp-t?

Recovery particióval kell vmit kezdenem, vagy a drivereket és az egyéb progikat is a lenovo oldaláról kell levadásznom?

Más:
Hogyan tudom ellenőrízni, hogy van-e HSDP modem a gépemben?
A lenovo oldalán nincs részletezve hogy konkrétan mi van a gépben, mert vevői igény alapján rakták össze.

(#2018) Integra válasza mv (#2016) üzenetére


Integra
titán

sima kicsi van hozzá.
másfél óra lazán max fényerőn, ha leveszem, akkor 2,5 óra körül van bekapcsolt wifiel netezve. csak erre használom

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2019) rankesz válasza charg (#2017) üzenetére


rankesz
veterán

1.: IGEN

2.:Recovery, maradjon, progikat és drivereket a Lenovo System Update Utility levadássza neked.

3.: Eszközkezelőben a modemeknél van e a szabvány 56k-s modemen kívül másik modem. PL Ericsson F4507G

(#2020) #91574272


#91574272
törölt tag

Hello mindenkinek!

Thinkpad T500 tulajoktól kérdezném elsősorban (bár ha más is tudja a választ nyugodtan megmondhatja :) ) , hogy milyen márkájú ramokat szeret a T500?
(természetesen DDR3 1066 -osat)
Mivel szeretném bővíteni a meglévő 2-t még ugyanennyivel. A segítséget előre is köszönöm.

Ui.: esetleg meg tudja mondani valaki, hogy alapból milyen van benne?

Üdv Zolee

[ Szerkesztve ]

(#2021) rankesz válasza #91574272 (#2020) üzenetére


rankesz
veterán

Én a T400-ba Transcend 2Gb-os modult tettem a gyári mellé, tökéletesen működik.
Lehet kapni Lenovo által cimkézett "gyári" ramot is, de a többihez képest aranyárban van.

(#2022) hcpeter válasza #91574272 (#2020) üzenetére


hcpeter
tag

Én szintén T400-ba pakoltam Kingston Hyperx-eket, tökéletesen megy.
Lenovo ram kicsit nagyon drága, ráadásul a Kingstonnak jobb az időzítése.
Úgy értem lehet venni jobb időzítésű ramot olcsóbban mint gyári lenovos:)

[ Szerkesztve ]

#include <sör>

(#2023) Prom


Prom
tag

Sziasztok!

Ha esetleg valaki szeretne Blu ray-es olcso szinte uj thinkpadet az néze meg.. Az ár minimálisan alkuképes..
Üdv.[link]

(#2024) gecsoz


gecsoz
aktív tag

Sziasztok!

Lassan egy éve használom a T400-asomat gond nélkül.
Egy olyan "hiba" jött elő, amit nem tudok hova tenni, Egészen egyszerűen semilyen Lenovo -s szoftver nem indul el. Se power manager, se acces connection, se system update.. minden más ok, csak a lenovo -s szoftverek nem indulnak.
Egészen egyszerűen indítom őket, és abban a pillanatban kiírja Vista, hogy az xy szoftver működése leállt.. mi lehet a gond?

Más. Ha már ez a hiba gondoltam újratelepítem a rendszert, jócskán megérett rá.
Kérdésem az lenne, hogyha elindítom a recovery-t akkor ugye visszaállítja agyári állapotot, és minden adat eltűnik a gépről. Van -e erre valami megoldás? mondjuk ha csinálok egy külön partíciót a PQMagic -el, és oda átmásolom az adatokat, akkor a Recovery lefuttatásánál az megmarad, vagy azt a partíciót is eltünteti, és a teljes gyári állapotot állítja vissza? Ha igen, akkor mit lehetne tenni, hogy legyen egy partícióm, amit újratelepítésnél nem tűntet el a Recovery?

Jah, és még valami. Rossz helyre világít a billentyűzet megvilágító lámpám. Mióta megvan a gép így van. Mit lehet tenni? márkaszervíz? egész egyszerűen a szemembe világít, nem a billentyűzetre..

Előre is köszönöm a segítséget! :W

(#2025) atesss


atesss
addikt

Üdv !
X40-esbe melyik a legerősebb proci, amivel gyárilag szerelték, és melyik a legerősebb, amit működésre lehet bírni benne ?

(#2026) Ringman


Ringman
nagyúr

Hello!

Használ valaki T61 quadro-s gépet valamilyen linux-szal? Gondolkozom rajta, hogy felrakok valami disztót, ha kevesebbet fogyaszt, mint a win7.
Mekkora a fogyasztás, Wattban?
Nálam netezés közben, közepes fényerőn olyan 18-22W között mozog.
Ha kevesebb, akkor váltok.

(#2027) Shadowfax válasza atesss (#2025) üzenetére


Shadowfax
addikt

X40-nél 1.6 GHz a legerősebb gyárilag szerelt proci, viszont rá van forrasztva az alaplapra, nem tudod lecserélni. (Vagyis csak alaplappal együtt tudod upgradelni, de az már nem éri meg.)

(#2028) evone válasza gecsoz (#2024) üzenetére


evone
őstag

Eltunik minden adat a geprol igen. Teljesen gyari allapot lesz.

Van megoldas. :) Ments le elotte a geprol a cuccaid.

Masik: itt ne nagyon kerj ilyen teren segitseget, mert max lehurrognak hogy ne nyafogj, mert olyan nincs hogy egy ThinkPad hibas legyen.

Irj ra a szervizre, de sztem ok is annyit fognak mondani hogy ez ilyen alapbol, vagy jo esetben segitenek, mert volt aki azt irta hogy neki nem vilagit a szemebea ThinkLight, vagy nem hasznalod es kesz. Mostanaban enis elszoktam a hasznalatatol.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#2029) Shadowfax válasza evone (#2028) üzenetére


Shadowfax
addikt

Masik: itt ne nagyon kerj ilyen teren segitseget, mert max lehurrognak hogy ne nyafogj, mert olyan nincs hogy egy ThinkPad hibas legyen.
Ez egy vaskos baromság. Ebben a topikban és elődjeiben rengeteg ember kapott már gyors és jó segítséget, ha baj volt a ThinkPadjével.
Amit nem bírok/bírunk, ha valaki folyamatosan nyafog és hisztizik, hogy ilyen meg olyan szar a ThinkPadje, ahelyett, hogy megoldást keresne. (Végső esetben pl. eladná a pöcsbe a gépét, s venne magának másikat.)

Amúgy ha visszaolvasol a T topikban, én sem kedvelem a Thinklight-ot, mert a legtöbb ThinkPadben inkább vakít, mintsem a billt világítaná meg.

(#2030) buherka válasza #91574272 (#2020) üzenetére


buherka
addikt

Nekem ilyen modul volt a T500-as notimban:

[link]

[link]

Micron a márkája és DDR3/1066Mhz-es 2GB-os, 7-7-7-20-as időzítéssel. Kimondottan lenovo brand memória.
Nekem is "csak" ez a 2GB volt benne, és ugyan ilyent akartam mellé venni, de ahogy az előttem hozzá szóló is írta arany árban van. Szemrebbenés nélkül 20K-t kérnek el egy ilyenért....ha egyáltalán tudnak szerezni.
Már én is vettem a gépbe 2X2GB Geil Dual-Kit ramot.

Ha gondolod, már viheted is ezt a Micron csodát...vagy akárki, akinek szüksége van rá...persze jutányos áron, mert még megvan.
Mert azért mégiscsak jobb ha két azonos ram van a gépezetben :B

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2031) atesss válasza Shadowfax (#2027) üzenetére


atesss
addikt

Értem, köszi. :R
Nem ismertek esetleg valamilyen hardveres moddolást, amivel húzni lehetne ?
Vagy szoftver, pl. SetFSB szerű ?

buherka
Ha ez tényleg "Product of Singapore", és nem China, akkor az egy üdítő kivétel már manapság. :)

[ Szerkesztve ]

(#2032) evone válasza Shadowfax (#2029) üzenetére


evone
őstag

Este neha hasznos mondjuk, de csak akkor ha szepp mattak a billzeteden a gombjaid.

Neked is elmondom hogy egyaltalan nem kenyerem hogy en most itt ellensegeket gyujtsek, es sajnalom ha ellenszenvet valtottam ki beloled.

Most fogok megoldast keresni, irok egy hosszab mailt az IBM kozponti szerviznek hogy mibajom van, es hogy orulnek ha rendelnenek alkatreszt mert sajnos diak vagyok videken es nincsen penzem sem sok idom arra sajnos hogy percenkent utazzak BP-re. A gepet nelkulozni pedig nem szeretnem.

A masik meg hogy, mikor legutoljara ott voltam, azt mondta az ablakban az ember aki eppen ott volt, hogy: ha legkozelebb BP-n jarok, dobjak elotte egy mailt es berendelik az alkatreszt amire szuksegem van, jelen esetben a gep kijeljozenek a fedele es egy processzor huto mert azota elkezdett azota is zugni, most par perce zorgott is ( ilyet meg soha nem csinalt ) de ez nem idegesit annyira. Ez aprilisban volt, jovohonapban megyek ismet BP-re. Mennyi az esely ra hogy ugyanaz az ember dolgozik még ott illetve mennyire jegyzik fel hogy milyen ( serial es tipus alapjan ) gepet vittek be mikor, hogy esetleg emlekezzenek is erre a kijelentesukre ( hogy dobjak mailt es berendelik )?

Elore is koszonom.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#2033) TOZ válasza atesss (#2031) üzenetére


TOZ
addikt

Mit futtatsz rajta, hogy huzni kellene?!

(#2034) cqr válasza evone (#2032) üzenetére


cqr
aktív tag

dobjak elotte egy mailt es

Hát ez nem túl bíztató ;] Bár lehet csak nekem nem válaszolnak a mailekre..

#buherka: seagete momentus hdd-vel mi lett? Lett megoldás a problémára vagy csak simán cserélted ?

(#2035) TOZ válasza Ringman (#2026) üzenetére


TOZ
addikt

Nagy altalanossagban linux tobbet fogyaszt. Nemi undervolting (esetleg sajat kernel forgatas) segit, de csodat ne varj.
Ha csak a fogyasztas a szempont en nem eroltetnem.

(#2036) evone válasza cqr (#2034) üzenetére


evone
őstag

Nekem eddig valaszoltak 2-3x. De azota eltelt egy kis ido. Napfenysuti is azt mondta mostanaban hogy nem valaszoltak neki, valaszolnak mostanaban egyaltalan valamire?

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#2037) Ringman válasza TOZ (#2035) üzenetére


Ringman
nagyúr

Köszönöm a választ.

Akkor marad a win7:)
Undervolt lehetőséget én is használom RmClock-kal, 800 MHz-cel, 0,8500V SuperLFM, 0,8875V Normal beállításnál nálam stabil, battery save üzemmódban.

(#2038) Frenky89


Frenky89
őstag

Milyen WiFi kártyát érdemes venni ThinkPad R500-ba? A router egy "csak" G-s TP-Link WR542G.

Intel 512AN vagy 533AN?

(#2039) atesss válasza TOZ (#2033) üzenetére


atesss
addikt

Hát konkrétan semmi olyat nem akarnék, ami külön annyira megterhelő, tehát pl. videót nem azon kódolnék (bár szerintem még gyorsabb is lenne az asztali gépemben lévő P4 2@2,4-nél).
De az álltalános sebességet növelni tudná, az akksiidő meg számomra nem annyira érdekes. A hűtés hangereje is csak akkor, ha bekapcsolva marad a gép, akkor meg úgysem lenne felhúzva.
De nincsen még ilyen notim, éppen azon gondolkozok, hogy vegyek-e egy használt X40-est.
Láttam asszem 55e körül valami erősebb procival, 512 rammal (ezt 1GB-re rögtön bővíteném, vagy többre ha lehet ? ), boltból, pár hó garanciával.
Ha esetleg lehetne növelni a sebességét, akkor jobban lenne kedvem venni...
Akár pl. 1-1,5 év múlva is jobban / használható maradna.

Mondjuk a lassú, és kicsi vinyó probémáját ez sem oldja meg, ahogy olvastam ebbe való (milyen csatlakozású is kell pontosan / milyen nem jó, mert a múltkor egy másik topicban már összezavarodtam ebben ? ) SSD min. 30-35e lenne, és az is csak 32GB.
A legújabb 1,8" vinyókat meg már SATA-n adják csak ki ráadásul (láttam pl. 5400rpm-est is) , és azok se lennének valami sebességbajnokok a mostani 2,5"-osokhoz viszonyítva...
Meg olcsó azért az se lenne gondolom, még ha csak 80GB kell is.

(#2040) buherka válasza atesss (#2031) üzenetére


buherka
addikt

Hmmm...ezt nem is néztem, hogy Singapore....de amúgy ez a matrica van rajta, akkor biztos az.

"Mondjuk ami manapság nem kínai, az hamisítvány"... :D

(#2034) cqr...gariban volt egy Samu 7200-es 200GB-os vinyóm ami helyett kaptam egy új 250GB-os M7-es 5400-es Samut. Ez a 250-es került a Momentus helyére a noteszba.
A Momentus meg ment külső USB-s rack-be.
A szerviz azt mondta, a Seagate-re hogy ha gondolom bevihetem és 2 nap múlva kapok egy újat, de még egyenlőre lusti vagyok a dologgal foglalkozni. :B
Csak a Sentinel írja rajta azokat a gyanús szektorokat, amik mai napig hibátlanok.
Amúgy meg ez az új M7-es Samu vinyó meglepően jó...78MB/sec-es olvasása van. Kb. olyan gyors, mint egy 7200-es és zéró hangja van. Valamint 35 fok fölé képtelen vagyok tolni...egyáltalán nem melegszik.
Majd linkelek teszt képet a 7200-es Seagate-ről és az 5400-es Samuról.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2041) guppy


guppy
őstag

nekem is r500 asom van és én intel 5100 asat vettem 3.5 ért 1 bontóból. de ha viszaolvasol még linket is találsz meg szerelési útmutatót meg videót róla.

(#2042) Frenky89 válasza guppy (#2041) üzenetére


Frenky89
őstag

Igen, azokat láttam már.

Bevált a cucc?

Igazából én nem látok sok különbséget az 5100-as és az 5300-as széria között. :F

(#2043) tototos válasza evone (#2032) üzenetére


tototos
őstag

Hát én ugye most cseréltettem az adaptert mentem érte mondtam asrácnak hogy zúg a venti, meg sem nézte rendelte az alkatrészt.

(#2044) evone


evone
őstag

Jezus...

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#2045) evone válasza tototos (#2043) üzenetére


evone
őstag

Az jo, mennyi ido alatt erkezik meg az alkatresz? Max 2-3 napot tudok BP-n tartozkodni majd.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#2046) hcpeter válasza evone (#2044) üzenetére


hcpeter
tag

Ez milyen király dolog lehet egy ilyen Tablet... fura helyen van az ujjlenyomat olvasó:)
Mindig is erre vágytam, de sajnos még nem érkezett el az idő, hogy birtokoljak egyet.

Amúgy, csak említés képpen: amikor együtt vannak fotózva a T400-al, ott is látszik a felpúposodás a szalagkábel alatt. Bár én már annyira megszerettem, hogy asztali gépem nem is használom. Illetve, ha leülök elé, automatikusan elkezdem keresni az ujjaimmal az ultranavot:D

#include <sör>

(#2047) gecsoz válasza Shadowfax (#2029) üzenetére


gecsoz
aktív tag

Nekem a T41 -esben tökéletes volt, és nagyon szerettem, és most nagyon hiányzik így a T400 -ból :| utánakérdezek a szervízben, hátha csak valami egyedi hiba lesz az enyémnél. Teljes mértékben a billentyűzet elé világít, akkor világítja meg a billt, ha csak 45 fokig nyitom fel a kijelzőt..

(#2048) gecsoz válasza cqr (#2034) üzenetére


gecsoz
aktív tag

Mikor kértem tőlük egy Recovery CD -t egy régi T43 -ashoz nekem sem írtam vissza.. :|
Hanem 2 nap múlva ingyen megkaptam postán a gyári CD -ket :D:D:D :R

(#2049) tototos válasza evone (#2045) üzenetére


tototos
őstag

Ez jó kérdés. Nekem azt mondta a srác hogy talán már délutánra meglesz, de nem hagytam bent a gépet, majd csütörtökön benézek hogy most mi van.

(#2050) evone válasza tototos (#2049) üzenetére


evone
őstag

Ha ott élnék szivesen bent hagynám, de igy nem tudom.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.