Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90001) Tikakukac válasza durmi_88 (#89997) üzenetére


Tikakukac
titán

Nagyobb a felbontás és... ööö, hát jó a kérdés. Nagyobb a felbontás.

Plusz ha kérdezik mondhatod, hogy feláras "Premium" panel van a gépedben. Amin mai napig tudok sírásig röhögni :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#90002) Picco válasza HSM (#90000) üzenetére


Picco
addikt

Ezt anno nem probaltam, T430/T430s kijelzoje is ilyen legyamatag amugy?
Most kinaltak egyet nagyon jo aron, lehet elgyengulok.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#90003) Tikakukac válasza Picco (#90002) üzenetére


Tikakukac
titán

Valamelyik nap jön haverom kis takarításra majd kimérem azt is. Nálam Top5 legviccesebb panel evör.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#90004) Chaser válasza Picco (#90002) üzenetére


Chaser
titán

minden 14-es panel "lagymatag" ami nem fhd ips, és az sajnos nem olyan régóta elérhető, 15-ben voltak értelmes panelek

jókat szoktam derülni mai fhd tn 15-ösökön is, 5-6 éves 8540p hd+ elég nagy átmérőjű köröket ver rájuk és még pwm free is:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#90005) Picco válasza Tikakukac (#90003) üzenetére


Picco
addikt

Koszonom de annyira nem all fel ra. Desktop replacement lesz a kovetkezo notim, amikor hurcolaszni kell meg pont a szinei nem fognak erdekelni. Sok T440/450-et is latok jo aron, mennyire kell felni a U-s prociktol? 2 monitor es foleg excel/bongeszo lenne a legfobb felhasznalasi terulet, dokkoloval.

Amugy azt tudja valaki miert ilyen elekepeszto draga a thinkpad wigi dokkolo? Vicc h dellek £40-tol siman kaphatoak, amig tp £200 hasznaltan...

8540p nem rossz konstrukcio de nalam laptop=thinkpad. Most adtam el egy M4700-at QCi7-et ami nem volt rossz, csak kibaszott nagy volt. Sebaj, jovore meglesz a sajat epitesu atomPC es melle majd egy x1 ha labalni kell powerpoint bemutatoval.

[ Szerkesztve ]

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#90006) HSM válasza Picco (#90002) üzenetére


HSM
félisten

Engem a betekintési szöge szokott elhervasztani, de amúgy elvagyok vele beállítva. :K
Nekem AUO 900p van, de inkább barátosnő LG 900p panelje tetszik. Utóbbiban finomabb a tükröződésgátló réteg. Az AUO mindig olyan érzés, mintha poros lenne, pedig csak a durva AG réteg. Mondjuk egy év után azt is megszoktam már. :B

Nekem is így volt... Otthon dokkolón használtam a 24" kalibrált IPS monitorral, amikor meg ide-oda hurcolásztam dolgozni, vagy az ölemben videóztam róla akkor totál nem érdekeltek a panel mérési adatai :DD
Csak az a fránya betekintési szög... :DDD Hiába, TN...

[ Szerkesztve ]

(#90007) buherka


buherka
addikt

(#89955) Tikakukac

(#89956) donjohnson

Köszönöm :R mindkettőtöknek a kimerítő választ. Így már engedi telepíteni a Win7-et.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#90008) Vasy09 válasza durmi_88 (#89997) üzenetére


Vasy09
őstag

Én is remélem, mert most szegény csak szomorúan ül a kanapén! :DDD :D

Gamertag: Vasy09

(#90009) g.gergo


g.gergo
senior tag

Üdv,

Tudtok nekem abban segíteni, h hol tudok rendelni T400-ashoz új nagy enter billentyűt? Ebay-en nem találtam, csak kis entert, ill. kompletten billentyűzetet. Pedig elsősorban onnan szeretnék rendelni, m ott van hozzáférésem, de bármilyen megoldást elfogadok. Köszönöm, buék!

(#90010) Chaser válasza g.gergo (#90009) üzenetére


Chaser
titán

ha ott nincs akkor marad vakera vagy apró, max bontott billzetből tudsz olyat szerezni itthon sztem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#90011) durmi_88


durmi_88
csendes tag

T420-asba 12,7-es optibay kell, ez tiszta. Ebbe a 9,5-es HDD belefér, ugye?
A HDD topikban találtam infot ajánlott HDD-ről (1TB HGST Travelstar 7K1000 (0J22423-428,0J30573) 32MB, 9,5mm) és ebből találtam is aprón egyet 13-ért.

Illetve valakinek nincs olcsón optibay-e? :P Aliról több, mint egy hónap, mire ideér, de közel 5000-et meg nem szívesen adok egy 1500 Ft-os tételért...

(#90012) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Sziasztok
Egy lenovo l440 próbálnék rákötni egy 24" monitorra d-sub kábellel,de amikor összedugtam és bekapcsoltam a laptopot,egyiken sem volt kép.Ezt pontosan hogyan kell összedugni?(csak a monitort szeretném használni,noi kijelzőjét nem )

(#90013) Aethelstone válasza ToBeY (#90012) üzenetére


Aethelstone
addikt

Ha kihúzod, mit látsz?

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#90014) ToBeY válasza Aethelstone (#90013) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha nincs bedugva dsub kábel a notiba,szépen betölt a win,de menet közben nem mertem ki-be dugdosni a kábelt.

(#90015) Chaser válasza ToBeY (#90014) üzenetére


Chaser
titán

mikor a win betöltött akkor is lehet kábelt csatlakoztatni
win gomb+p gombokkal előjön a kijelző menü, csak külső megjelenítő, ha úgy sem megy valami defekt van a dsub csatival vagy monitorral esélyesen

szerk: biosban megnézheted még, lehet van rá menü, elsődleges kijelző belső v külső

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#90016) Picco válasza ToBeY (#90014) üzenetére


Picco
addikt

pedig nyugodtan vard meg amig win betolt es akkor dugd ra a kabelt. en megprobalnek valami mas csatlakozast hasznalni dsub helyett ha megoldhato.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#90017) ToBeY válasza Picco (#90016) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi az infot srácok.Akkor megvárom amíg betölt a win, és csak ezután dugom be a kábelt.(ugye ezt nem kell minden alkalommal eljátszani:F) mert 24" fhd moniorral szeretném használni.
Sajnos a dsub a közös nevező,nincs egyébb opció...
A monitoron van:dsub,dvi,hdmi. A notin van display port és dsub.(lenovo l440)

[ Szerkesztve ]

(#90018) Chaser válasza ToBeY (#90017) üzenetére


Chaser
titán

dp-hdmi kábel, analógon nagy felbontásnál látszik a különbség azért

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#90019) ToBeY válasza Chaser (#90018) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azt mondod hogy vegyek dp to hmdi kábelt/átalakítót inkább?

(#90020) donjohnson válasza ToBeY (#90019) üzenetére


donjohnson
addikt

igen, de "mini dp to hdmi"-t vegyél, mert az l440-en mini dp port van.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#90021) ToBeY válasza donjohnson (#90020) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ok,de először megnézem milyen a kép dsub-al fhd monitoron.

(#90022) Tikakukac válasza ToBeY (#90021) üzenetére


Tikakukac
titán

Borítékolhatod, hogy homályosabb mint digitálisan.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#90023) charg


charg
tag

Sziasztok!

T460/T560-nal kapcsolatban lenne kérdésem.

A kijelzőfedél borítása milyen?
Kemény 'kopogós' műanyag vagy olyan mint a régebbi modelleké (pl. T500)?
A régebbi modelleknél gumi hatású, nehezen karcolódó volt.

Egyébként minőségérzetre mennyivel rosszabbak egy T500-nál?

(#90024) Chaser válasza ToBeY (#90019) üzenetére


Chaser
titán

ésszerűbb lenne, ha dsubon működik akkor is, főleg ha egy frankó ips monitor, ott már erősen látszik a különbség

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#90025) donjohnson


donjohnson
addikt

Lenovo: Classic ThinkPad-models with Kaby Lake announced (T470, T570, T470s, T470p, L470 & L570)

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#90026) Tikakukac válasza charg (#90023) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát szerintem kifejezetten karckedvelő a gumis változat, a kemény műanyag kevésbé háklis erre.

Az a gumiszerű bevonat vége, olyan már nincs :N Előnye, hogy lekopni sem fog úgy igaz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#90027) ToBeY válasza Chaser (#90024) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Áh nem sajnos. :( Ez egy régi TN paneles Benq g2420hd monitor,a betekintési szöge is elég béna...
De megnézegettem és ilyen 2000huf környékén már van ilyen kábel,lehet veszek egyet.
Valamiért azt gondoltam hogy 10k egy ilyen kábel.

(#90028) Tim82 válasza donjohnson (#90025) üzenetére


Tim82
nagyúr

A T470s specifikációinál az az "Up to 1GB PCIe SSD" abszolút biztatóan hangzik. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#90029) ToBeY válasza Chaser (#90024) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hol tudom kikapcsolni win10 alatt,hogy ne induljon el automatán amint felhajtom a kijelzőt?

(#90030) Chaser válasza ToBeY (#90029) üzenetére


Chaser
titán

gondolom valahol energiagazdálkodásnál, én maradtam w7 vonalon, a 10-et nem ismerem

Tim82 nem elég annyi? majd a lenovónak gyártanak külön akkorákat :K

anno volt egy idm logos 32-es 2,5-es ssd-m, 5k4 rpm-es hdd-nél alig volt gyorsabb, de lehet inkább lassabb volt ( : itt vettem, itt adtam tovább, az új tulaj is adta tovább, és aki tőle megvette az is:d csak úgy eszembe jutott:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#90031) azbest válasza ToBeY (#90017) üzenetére


azbest
félisten

azért nem árt, ha a monitoron is átváltassz a dsub bemenetre. Ha nem automatikus váltásra van állítva, vagy más is bele van dugva, akkor lehet neked kell a monitoron megnyomni egy gombot hozzá.

win alatt pedig ahogy már említették a win+p (win-t nyomva tartod a p-t nyomogatod, majd ha odaártél amit szeretnél, akkor mindkettőt felengeded) a beépített kimenet váltás gyorskombináció.

(#90032) ToBeY válasza azbest (#90031) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A monitor auton kapcsolja be, amin éppen aktív jelet észlel.Amúgy csak a noti lesz rákötve.(de már volt egyszerre rajta 3 eszköz is)

(#90033) azbest válasza ToBeY (#90032) üzenetére


azbest
félisten

egyébként úgy tűnik mások is panaszkodnak a hd4600 gpu-ra. Van akinek l440 -en csak némelyik vga kábellel működik a fullhd, másnál és másfajta gépnél pedig van hogy hibaüzenetet írogat.

Ehh... az utóbbin az inteles robert azt írja, hogy a 3adik generációs procikban 350MHz-et tudott a crt dac, a 4-edik generációsban meg csak 180MHz-et, ezért vannak problémái nagyobb felbontásokon. Hát gratulálok az intelnek.

szóval mindenképp jobban jársz az mDP - hdmi átalakítóval. Akár kábel, akár adapter. A sima szintillesztős adaptereket 2-3 dolcsiért vesztegetik ebayen, ha esetleg hurcolászáshoz is jól jönne valami kompatibilisebb megoldás. De a hdmi/dvi/vga kombó átalakítók is olcsók, csak azok többet esznek. [példa]

(#90034) ToBeY
ha van több kábeled, akkor valami rövidet, jobb minőségűt próbálj. Egyébként tényleg észrevenni némi küldönbséget, például a betűk elmosódottabbak. De a monitoron és a kábelen, meg a gépen is sok múlik. Van, hogy nem vészes az sem.

[ Szerkesztve ]

(#90034) ToBeY válasza azbest (#90033) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mindenképpen fogok egyet rendelni ebay-ről 1-2k simán megér.De azért kíváncsi leszek vga-kábellel mit fog csinálni.

(#90035) RoboGuru


RoboGuru
tag

www.rendszerguru.hu

(#90036) ToBeY válasza ToBeY (#90034) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kipróbáltam d-sub kábellel,nem olyan tragikusan rossz a kép,talán egy picit "zizisebb",de mindenképpen veszek olyan átalakítót,addig meg jó lesz.

(#90037) hahn.robi


hahn.robi
csendes tag

Üdv!
Olyan kérdésem lenne felétek, hogy jelenleg gondolkozom egy ThinkPad E460 vásárlásán. Tudom nem a legteteje kategória, de ennyire van keret és nem is szeretnék drágább notebookot venni, mivel visszafogottabban lenne használva. Nagyrészt sima 2D-s asztali folyamatokat végeznék el vele, néha kellene, hogy beleférjen 1-2 lol meccs, vagy hasonló játék.
Az vásárlásra fordítandó keret olyan 230-240 környékén állna meg, ennél többet nem szeretnék rá költeni és ilyen árban találtam is kettő nekem megfelelő konfigot.

Az egyik egy E450 lenne (tudom nem 460, de ahogy néztem nagy különbség nincs), ebben FullHD IPS panel van, aminek örülni tudnék már a felbontás miatt is, de az IPS az még egy plusz. Tudom ez nem az a több százezres IPS panel szint, de már annak is örülnék ha az átlagnál azért jobb lenne a kontraszt és a színhűség. Viszont ebben az árban ehhez a notihoz így csak egy két magos, 1.7 GHz-es i3-4005U jár egy Radeon R5 M240 társaságában. Ez 226.900 magyar forintért.

A másik szimpatizáns egy E460, ebben sima TN paneles 1366x768 kijelző van, viszont egy szintén két magos, viszont 2,3-as alap órajelű i5-6200U és egy Radeon R7 M360. 215.890 forintért.

A RAM mindkét laptop esetében 4GB, valamint egy 500-as 7200RPM-es winyó van bennük, tehát semmi számottevő különbség nincs az általam leírtakon kívül ha jól láttam. Winyót majd ahogy telik az idő szerintem leváltom SSD-re így az nem érdekel, ahogy egyenlőre a RAM se, mert azt is tudom bővíteni, de kijelzőt meg hasonlókat azért nem fogok cserélgetni, így itt megakadtam.
Számítana a teljesítmény mert nem csak netezni meg emailezni akarnék rajta, sokat használok Lightroomot, Photoshopot, Premiere-t, így azért hasznát tudnám venni a FullHD kijelzőnek. Bár nem tudom 14 colos méretben mennyit számít. Inkább az IPS panel ami miatt jobban tetszik. De nem akarok egy olyan gépet ami FullHD-ben überkirályul mutatja a facebookot, ha közben kicsit nagyobb használatnál meg elvérzik. (Tudom hogy ezekre az Adobe-os programokra, főleg a Premiere-re ez se komoly hardver, de kisebb-nagyobb dolgokat jó lenne tudni elvégezni rajta ha nem tudok az asztali gépnél lenni)

Így kérném aztán a ti segítségeteket, hogy ezeket mérlegelve nektek mi a véleményetek? Árban a kettő szinte ugyanaz. Ha esetleg ebben az árban tudtok jobb vételt akkor azt is szívesen veszem, nincs kőbe vésve, hogy ezek lehetnek, csupán nekem ezek szimpatikusak most. ThinkPadek tetszenek a leginkább, elég sok jót hallottam róluk, bár tudom, hogy ezért az összegért még nem feltétlen azt a minőségi szintet lehet megkapni, de mégis talán valami, bár ha nagy hülyeséget írtam valaki majd úgyis elküld a francba :)

(#90038) Aethelstone válasza hahn.robi (#90037) üzenetére


Aethelstone
addikt

Szerintem használt Thinkpad lenne a jó választás. Ezért a pénzért szuper vasakat kapsz.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#90039) Orionhilles


Orionhilles
senior tag

Sziasztok!

ThinkPadok BIOS-ában milyen security feature-öket javallot bekapcsolni, ha a cél az, hogy egy esetleges lopás esetén a nem túl intelligens tolvaj ne tudja eladni vagy beadni zálogházba? Power-On Password az kevés? :B

X200 Tablet, X201, T420, W520 gépeket kellene lezárnom.

Válaszokat előre is köszi!

Boldog új évet! :C

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#90040) azbest válasza hahn.robi (#90037) üzenetére


azbest
félisten

ha használt és t sorozat is lehet, akkor érdemes lehet ránézni alfa156 kínálatára is. Rendes bolti számlával és hosszú garival vannak nála úgy látom: t460 fhd ips, i5, ssd ... viszont nincs dedikált vga hanem intel hd 520 van a listában lévőknél. [link]. És van amelyik nem magyar, hanem európai (pl német) billentyűs. E460-okat is láttam az oldalán, de egyik sem fhd volt sajna.

[ Szerkesztve ]

(#90041) Tikakukac válasza Orionhilles (#90039) üzenetére


Tikakukac
titán

Hogyne lehetne beadni zálogba, ne viccelj :DDD

Amit lehet mindent jelszavazni, titkosíttatni. Igaz, sokat nem érsz vele, mert ez magát a gépet nem védi a lopástól, ez úgy lenne jó, hogy a tolvaj láthatná, hogy romra van jelszavazva és felesleges lopni mert kap majd érte 10k-t max, de inkább 5-öt se.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#90042) buherka válasza hahn.robi (#90037) üzenetére


buherka
addikt

Azért ezzel a Full HD IPS panellel vigyázz, mert nem mindegyik adja azt a színhűséget amit elvársz.
Könnyen pofára lehet esni, aztán lehet később átkozódni a fakó színek miatt.
Tudom hogy kicsit körülményes, de ha lehetőséged van rá, eressz rá a kiszemelt gépre egy AIDA-t és lesd meg hogy milyen típusú az a panel ami van a gépben.
Legegyszerűbb ha pendrive-on viszel egy "portable" verziót.

Az én W541-es gépemben ez a panel van: LP156WF6-SPB1...Ez a panel rendelkezik HCG (High Color Gamut) minősítéssel.
De pl. van hasonló AH-IPS kijelzője az LG-nek LP156WF4-SPB1 csak egy szám eltérés van a két panel között és itt már nincs is HCG minősítés.
Nem mindegy ám hogy 60% vagy 72% az az NTSC színskála.

Ezen az oldalon amit linkeltem, itt megtalálod az összes kijelzőt.

Sok fontos dologra kell odafigyelni a leendő gépednél, de ha gagyi lesz a kijelző azt nagyon megutálod. :U

alfa156 (Zoli) kollégát...én is ajánlom, Rettentő segítőkész és nagyon megbízható.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#90043) Tikakukac válasza buherka (#90042) üzenetére


Tikakukac
titán

Vagy ínyencek hagyják az LG-t meg az összes ótvarságát amit kiönt magából mostanában és megveszik az AUO VA-t :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#90044) buherka válasza Tikakukac (#90043) üzenetére


buherka
addikt

Nekem aztán mindegy hogy mit raknak a gépembe, legyen az LG, Samsung, AUO, Panasonic, InnoLux...tök mindegy.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#90045) Tikakukac válasza buherka (#90044) üzenetére


Tikakukac
titán

IPS vagy VA nagyon nem mindegy.

A gyártó sem mindegy, mert gyorsan összegereblyéztem fejben mivel van/volt szopó TP/Dell gépekben és hát mindegyik LG FHD volt :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#90046) buherka válasza Tikakukac (#90045) üzenetére


buherka
addikt

Van rá még több mint 2 év gari, tehát annyira nem parázok.
Anno nekem a TP gépemben a Samsung, meg az AUO szart be.
LG lett helyette...mai napig mennek gond nélkül.
Szóval ez lutri szerintem... ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#90047) Tikakukac válasza buherka (#90046) üzenetére


Tikakukac
titán

Van az amikor meghal egy panel, meg van amikor konkrétan tudjuk, hogy valami rossz. Úgy sorozatban. Meg van amikor a gyártó is elismeri, igaz, fű alatt. Na ez nem lutri hanem eldzsí :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#90048) donjohnson válasza Tikakukac (#90047) üzenetére


donjohnson
addikt

nekem most ilyen van benne: [link]

Képernyő azonosítója LEN40B4
Gyártó N156HGE-EA2
Gyártás ideje 40. hét / 2013

ez jó panelnek számít szerintetek? vagy inkább a rosszabbak közé tartozik? :B

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#90049) jjeahh válasza Tikakukac (#90045) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Létezik VA paneles thinkpad? :)) Melyik az? Vagy kérdem inkább így: melyik a legöregebb TP amiben VA panel van? :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#90050) Tikakukac válasza donjohnson (#90048) üzenetére


Tikakukac
titán

Sima TN panel, passzolom. W530-at kalibráltam 2 napja, na az egy érdekes panel volt, az már csak betekintéssel volt rossz, színhűségben parádés.

jjeahh: 14" eDP csatis gépek oda-vissza kompatibilisek AUO VA (leginkább Dell) és LG IPS( TP/HP) kijelzőkkel. Érdemes belekukkantani T440/T450 topikokba kint, hát nem az LG panel a keresett és cserélik ezerrel a népek :B
Default VA panel nem tudom mennyi van TP-ben, szerintem nem sűrű dolog.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.