Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49701) Shatterstar válasza Francia91 (#49700) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Hol vettél ennyiért T500-at? Sok helyen még mindig 70 ezrekért mérik, holott majdnem 6 éves gép :U

Why are you wearing that stupid man suit?

(#49702) Tim82 válasza Shatterstar (#49701) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tőle. Néha cseppet változtatja az árait, hol olcsóbb, hol drágább.

Én amúgy februárban 52k-ért vettem barátnőm csak Intel-es T500-át (4 GB RAM-mal, P8400 CPU-val, 100 GB 7200rpm-es HDD-vel, 1680*1050-es kijelzővel, 5 perces akkuval), szóval ki lehet fogni, ha nem kell minden áron HD3650. (Azóta cseréltem a gépben RAM-ot (8 GB-ra), CPU-t (T9400-ra), HDD-t (80 GB Intel G2 SSD-re, xcds fórumtárstól), akkut + kapott egy WWAN modemet is.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49703) Chaser válasza Shatterstar (#49701) üzenetére


Chaser
titán

És mennyivel jobb használni mint egy új beugró gépet:) Szerencsével ki lehet fogni celeronos fuji A512-t 80k-ért, az még csak-csak kategória. De fölötte 100k-nál kezdődik értelmes új gép, természetesen csodálatos ledes HD kijelzővel. Mindenben jobb egy T500, kis szerencsével meg megy is még annyit mint egy mai beugró gép. És azért akadnak ott még fiatalabb darabok is, T60-ból vannak 6-7 éves verziók, utána jött a T61 és aztán T500. Akár 3-4 éves kor közötti gépet is ki lehet belőle fogni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49704) Shatterstar válasza Tim82 (#49702) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Ennyiért szerválni egy T500-at az nem semmi :R Megjegyzem ezt a tagot magamnak és hátha lesz még nála ilyen "párszázas ajánlat :DD

Chaser: Mióta rászoktam a TP-re azóta nem veszek magamnak ilyen egyszer használatos noteszokat! Inkább várok míg mérséklődik az általam kiszemelt Thinkpad ára, majd szépen lecsapok rá és élvezem amíg tart! Nekem egy T500 még akár évekig is üzemelhet mert se az új procik se az úgynevezett extrák nem érdekelnek annyira hogy új gépet vegyek :)

Why are you wearing that stupid man suit?

(#49705) Francia91 válasza Shatterstar (#49701) üzenetére


Francia91
veterán

HDD nélkül vettem, azt kihagytam, de akkor is jó vétel volt :)
Amúgy igen, "fightair"-től vettem, de mintha sose használták volna, úgy néz ki. Most úton van hozzá az FPR-es palmrest külföldről.
A Core I procik engem sem izgatnak, megelégszek a T500-as P8600-asával, majd cserélem vmikor P9700-ra, RAM-ot meg majd bővítem 8 Gb-ra. Az ATI HD3650/Intel X4500MHD páros meg szintén elég lesz nekem évekig :).

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#49706) karamblo


karamblo
tag

Sziasztok. Egy X300-as gépre fenem a fogam, milyen áron mennek ezek most ? Sajnos, egyelőre egy eladó darabot sem találtam... Ha van vagy volt valakinek , örülnék, ha informálna a gépről, előnyök, hátrányok, stb. a hivatalos teszteken túl.

(#49707) Chaser válasza Shatterstar (#49704) üzenetére


Chaser
titán

Na látod én se. Te csodálkoztál rá hogy 70k-ért is megy. Megy az fölötte is. És azért a 6 év túlzás, 4-5 évesek lehetnek átlagban.
Meg ott azért van ám 3g modem, dokk, akku, ati vga, magyar bill..ha ezeket hozzászámolod Tim gépéhez mindjárt nem is drága.

szerk: Nekem bőven elég 4GB ram, SL9300, dxva/flash gyorsítós vga, meg egy SSD. / T60-ról váltottam ide:)/ Ha ez kevés erősebb cpu is kevés lenne, komolyabb dolgokhoz vennék egy asztalit. Vicc, de ivy cerka 10k körül van, megeszik egy T9400-et is kisebb fogyasztással.

Francia91: 2.5-et? Úgy 3-4 órát illik neki menni wifivel közepes fényerőn, kicsit "csapj" oda a cpu-nak:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49708) Tim82 válasza Shatterstar (#49704) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, akkor félreérthető voltam, én nem tőle vettem, hanem egy dex44 nevű fórumtárstól (ez az egy volt neki, de arra céloztam, hogy ki lehet fogni hasonló ajánlatot). fightair-nél meg 65k-77k között mozog a váltható VGA-s T500 ára és azt hiszem, lehet vele egyezkedni, hogy mire van szükséged a konfigból és mire nem.

karamblo: egyszer láttam csak 80k alatt X300-at itt a HA-n, 10 perces akkuval. Szerintem túlárazottak, köszönhetően a "Macbook Air-killer" hype-nak.

Francia91: az nekem nagyon kevés üzemidőnek tűnik, a dedikált VGA-s T60-am egy jobban elhasználódott (70% körüli kapacitású) szintén 9 cellás Pana akksival megy 3 órát wifivel.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49709) Francia91 válasza Francia91 (#49705) üzenetére


Francia91
veterán

Jaa, és 18%-os elhasználódottságú, 9 cellás Panasonic akkuval, nettel integrált kártyával lazán megy 2,5 órát
Nekem dokkoló és HDD nem kellett, az maradt a T60p korszakból. Így adta 75k helyett 65k-ért. A T60p-t meg eladtam 68k-ért, egyből 3-an lecsaptak rá :D

Tim82: energiamenedzsmentet nem piszkáltam még, a procit sem vettem vissza még. Majd egyszer, ha ráérek, beálligatom, mint anno a T60p-nél, ott 32% elhasználódással ment 3,5 órát, többet nem tudtam belőle kihozni. Majd 1x nekiesek ennek is, és beállítom :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#49710) karamblo válasza Tim82 (#49708) üzenetére


karamblo
tag

Kösz. Engem is megfogott a külseje..:-)))

(#49711) Gondwana válasza karamblo (#49710) üzenetére


Gondwana
addikt

Itt kb. olyasmi erről a közvélekedés, hogy X300 helyett vegyél X200(s)-t ha a mérete miatt vennéd, vagy T400(s)-t ha kell az UltraBay is. Mindkettőt olcsóbban megúszod.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#49712) karamblo válasza Gondwana (#49711) üzenetére


karamblo
tag

T400 - asom van, ez csak megtetszett.....:-)

(#49713) Shatterstar válasza Tim82 (#49708) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Ha valóban lehet vele egyezkedni, azzal csak nyerek ugyanis az én igényeim nagyon minimálisak egy notebook terén. Egyedül a felbontásra és a kijelző minőségére vagyok allergiás, így a T500 esetében mindenképp az 1680-ast kell választanom! Viszont ami a teljesítményt illeti nekem bőven kielégíti az igényeimet az Intel vga :)

Chaser: A 4-5 év az már majdnem 6, bár ezeknél a kor annyira nem számít ;] Ha minden igaz akkor a T500-at 2008-ban dobták piacra.

Francia91: Na ilyen is ritkán van ám, mikor egy 4-5 éves gépen nem látszódik a kor. Remélem egyszer nekem is sikerül kifognom egy hasonlóan jó állapotú példányt.

Why are you wearing that stupid man suit?

(#49714) scarbantia válasza Chaser (#49695) üzenetére


scarbantia
aktív tag

És mi az az olcsóbb megoldás?
Élhető teljesítményű TP szép kijelzővel olcsón?

(#49715) Gondwana válasza Csedit (#49672) üzenetére


Gondwana
addikt

Jól tudod, ha X200s 1440x900 kijelzővel van, akkor a csere úgy kezdődik, hogy a gép aljából kitekered azokat a csavarokat, amik a zsanért tartják, majd szalagkábelestől leveszed a teljes kijelzőt, mert a benne lévő Toshiba panel nem sínhez van csavarozva, mint a WSXGA kijelzőik, hanem a CFRP kijelzőhátlaphoz, ráadásul a panel csatlakozói is alul vannak, nem a kijelző tetejéhez közel, lényegében teljesen más mechanikai kialakítású.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#49716) scarbantia válasza Francia91 (#49700) üzenetére


scarbantia
aktív tag

Ennyit én sem. Ha tuti jó széria lenne, ami nem hibásodik meg, akkor még igen.
3-4 hónapja lesem a piacot, ez a harmadik(!) 4:3-as képarányú T61p amit hirdetnek, egy volt a német ebay-en, egy Amerikában, egy meg most itthon. Az aranymosás lehet hatékonyabb, mint a Frankenpad donor keresés.
Amúgy meg annyira nem jössz ki rosszul, ha maradék T60p-t is eladod, végül is csak kicseréled a két gép belét, 20-30e Ft-os ráfordítás, attól függ, hogy mennyiért megy el a maradék.

A T500 tökéletesen felejtős. Lehet hogy új, meg olcsó, de számomra értékelhetetlen a kijelző miatt.
Elsősorban fotós, néha grafikus munkák bemutatására kell adott helyen.
Alapvetően asztali gépet használok, minőségi monitorral, de időnként kell a laptop.
Igazából ha lenne két izmosabb asztali gép, akkor maradhatna még egy darabig a T60p, mert akkor csak prezentálni kellene a munkákat rajta. Most kicsit megy a sorban állás a feleségemmel, ő grafikus, én fotózok, be kell osztani az munkarendet. Valami csodaTN-es W széria lesz előbb utóbb, de az most kicsit sok is, meg szívesen elszórakoznék egy ilyen Frankenpaddal, szeretem az ilyen leleményes moddokat.
A W szériákban mondjuk a 16:9 határozottan nem tetszik. A 16:10-el még kiegyeznék, de abból meg nincsen normális panel.

(#49717) chab7 válasza karamblo (#49706) üzenetére


chab7
addikt

ITT pont van egy X300-as 75-ért.

----------------------

Még két nap és csatlakozom a T500-as táborhoz. Remélhetőleg addig már nem lesz semmi probléma és nem viszik el a gépet az orrom elől - épp ezért nem is mondom meg, hogy honnan és melyiket veszem ;)
De nagyon jó lesz már felfrissíteni az R52-t ;)
Majd jövök beszámolni milyen a gép ha meglesz :K

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#49718) Chaser válasza scarbantia (#49714) üzenetére


Chaser
titán

Nem:) Nekem van egy 4:3-as 14"-os T61-em inteles, én is meg akartam lépni a modot, de közben leváltottam kisebb méretre kényszerből. Mivel ezekben az nv széria kb semmire nem való minimális 3D gyorsításon kívül - na jó, a real fx570 elég jó - , dxva nálam nem ment, ráadásul ott a rizikó hogy behalódik, ami mod után pláne kellemetlen lehet, én intelest kerestem és találtam nagy nehezen. De már nem lesz rá szükségem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49719) Csedit válasza Gondwana (#49715) üzenetére


Csedit
aktív tag

Az egyszerűbb megoldást választottam, veszek egy x200t-t, ips kijelzővel Chaser kollégától.
Úgyhogy eladó lesz az x200s nagyfelbontású kijelzővel.

(#49720) sutszi válasza chab7 (#49717) üzenetére


sutszi
veterán

Ha már lefoglaltad és megbeszélted az üzletet, akkor eléggé nem korrekt hozzáállás lenne ha másnak adná oda a gépet....

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#49721) donjohnson válasza Francia91 (#49705) üzenetére


donjohnson
addikt

ejj, nem igaz... annyit áradoztok itt a T500-ról, hogy már sajnálom hogy T400-at vettem :DDD

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#49722) sss


sss
senior tag

Hali,
Korábban érdeklődtem, hogy ebayről milyen utángyártott akkut érdemes venni x61s-be, és akkor kaptam is egy linket ami matrica stb. alapján jónak tűnt azt mondtátok. De most inkább ebay.uk tűnik befutónak.
Ez szerintetek jó lenne? link
Kicsit mondjuk még mindig szkeptikus vagyok az utángyártott akkumulátorokkal kapcsolatban.

(#49723) karamblo válasza donjohnson (#49721) üzenetére


karamblo
tag

Nekem T400-asom van, a legjobb thinkpadek egyike, nincs hangja,erős, megbízható. Nem hiszem, hogy túl nagy különbség lenne a két gép között. Két éve vettem 70 ropiért, akkor az x200-at nem kaptad meg 90 alatt, ehhz képest már láttam olcsóbban x200-at, a T400 pedig tarja az árát. Nagyon jó gép.

(#49724) karamblo válasza sss (#49722) üzenetére


karamblo
tag

Ne legyél. Két thinkpademben is utángyártott akksi pihen, egy év használat után is tökéletesek. Persze lehet, szerencsém van, ezt nem lehet kizárni.

(#49725) Veron válasza Veron (#49685) üzenetére


Veron
őstag

Tudtok javasolni valamit ennek a második felére? Kösz!

@sss: X60-asomba vettem nagy utángyártott akksit kb. 7 ezerért Sanyo cellákkal, ami két év múlva is 100%-os volt. Viszont tesóm HP-ba való akkumulátora nem volt ilyen jó eresztés. Attól függ kitől veszed, csak top sellertől szabad ilyesmit venni, és hosszú garanciát adjon rá!

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#49726) Chaser válasza sss (#49722) üzenetére


Chaser
titán

Amennyire nekem rémlik gyárit ajánlottunk, ugy.-t itt nem szokott ajánlani senki. Erősen ki kell fogni kategória. Sztem mindenkinek ér annyit a gépe hogy ne ezzel rizikózzon.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49727) sss válasza Chaser (#49726) üzenetére


sss
senior tag

Ezt linkelted: link Akkor ez eredeti lenne, az előző ebay.uk-s meg utángyártott? Mert árban kb. ugyanaz a kettő, csak a szállítási időben lenne egy kis különbség.
Többieknek meg köszi a tapasztalatokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#49728) Picco


Picco
addikt

a frissen vasarolt thinkpadembe akksi kellene, sajna utangyartott akksi van benne tehat fru-t nem tudok. lenovo oldala ha beirkalom a szeriaszamot es tipust hibad dob es nem adja ki a pontos adatokat a geprol.

14" t61. egy fajta akksi letezik (4 cellasat szeretnek) vagy tobb?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#49729) Chaser válasza sss (#49727) üzenetére


Chaser
titán

Igen ez gyári, a genuine szócska ezt jelenti, az original meg hogy gyári csomagolásában van. Ez nem túl nagy kapacitású, ezért is olcsó.

szerk: Picco Gondolom wide, az az akku kell bele ami T400-ba is, FRU-t kapásból nem tudok. 4, 6, 9 cellás is van hozzá. Ez elég jó árban van.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49730) ben11


ben11
őstag

Sziasztok!

Ez szerintetek megéri? 3év gari jól hangzik.
T60 akku

(#49731) Chaser válasza ben11 (#49730) üzenetére


Chaser
titán

Ez egy ugy. akku. 3 év gar jól hangzik, csak nem olcsó kiküldeni mert elég nehéz egy akku, de 2-3k biztos van, és nem hinném hogy túlzottan foglalkozna értékelés leadása után a dologgal, bár lehet tévedek. Van ott gyári is 1-2 ezressel drágábban, ráadásul most aprón is találsz hozzá panasonic akkut.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49732) Teejay83


Teejay83
tag

hello

Van egy T60 masinám és a kijelző alatt lévő led-ek (hdd visszajelző stb..) nem világítanak már bekapcsoláskor sem. Ötlet esetleg valakinek mitől lehet?

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#49733) Tin


Tin
veterán

sziasztok,

T500-asok mostanában mennyire mennek még használtan?

gondolkozom egy újabbra váltáson, a régit meg eladnám, mert teljesen jó még, de már nem garis.

(#49734) Francia91 válasza Tin (#49733) üzenetére


Francia91
veterán

Hardveraprón van néhány T500-as szép állapotban mostanság. Én is innen vettem alig 1 hónapja a T500-asomat

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#49735) Tin válasza Francia91 (#49734) üzenetére


Tin
veterán

igen, azokat néztem, azt nem tudtam, hogy mennek-e ezek még, vagy csak hirdetik őket.

de már kértem rá beárazást is:) köszi!

(#49736) Francia91 válasza Tin (#49735) üzenetére


Francia91
veterán

Én úgy gondolom, hogy még mennek, nem rossz masina. DDR3-as memória, 8 Gb-ig bővíthető, HD támogatású grafikus hardver és viszonylag jó procik. Nem mindenkinek van szüksége Core i3/i5/i7 procikra és 16/32 Gb memóriára szerintem :). Akiket ismerek, azoknak bőven megfelel egy T500, vagy olyan szintű masina. Még a T60-asokat is elég sokan viszik...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#49737) Picco válasza Chaser (#49729) üzenetére


Picco
addikt

koszontem fonok :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#49738) letix


letix
aktív tag

Tisztelt ThinkPad mágusok!

Jelentem alássan, nagy nehezen sikerült szereznem a 14"-os IBM T60-as gépembe SXGA+-os kijelzőt, egy itteni fórumozótól, mes kollégától. Ajánlom, korrekt.

14"-on nem semmi ez a felbontás méret, ámulok és bámulok! :)

Itt eladó egyébiránt egy hibátlan Samsung XGA kijelző.

Apropó, nincs valakinek véletlenül a T60-as géphez réz lapkás mókoláshoz alapanyaga/kész lapkája? Az is jó, ha valaki tudja pontosan, hogy X1300-as 14"-os géphez milyen vastag lapka kell a GAP helyett.

udv
letix

don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

(#49739) Francia91 válasza letix (#49738) üzenetére


Francia91
veterán

Olyan vastag kell hozzá, amilyen vastag egy 1 Ft-os pénzérme. Én ugyanis egy mindkét oldalán polírozott 1 Ft-os érmével csináltam meg a FireGL V5250 hűtését. T60-nál minden ATI chip felett azonos vastagságú Gap Pad van, a pontos méretét nem tudom, csak azt hogy kb megegyezik az 1 Ft-os érme vastagságával :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#49740) letix válasza Francia91 (#49739) üzenetére


letix
aktív tag

Köszönöm!

És milyen eredményeket produkált a módosítás után a masina? A T7200 meg az X1300 eléggé fűt..

Nem jobb hőleadó egy valamivel nagyobb területű réz lapka mindkét oldalán felpasztázva?

udv
letix

don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

(#49741) Francia91 válasza letix (#49740) üzenetére


Francia91
veterán

Csak 1 Ft-ossal volt lehetőségem próbálni és megoldani. Itt a T60p-m hirdetése, itt írtam róla infókat, a GPU hűtésről is. Átlagban 7-8 fokot hozott maximum terhelésen és alapjáraton is az 1 Ft-os érme alkalmazása.
FireGL V5250 is fűt, nekem elhiheted ;] . Az 1 Ft-os érme előtt 107 fok is volt... :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#49742) Chaser válasza Picco (#49737) üzenetére


Chaser
titán

Ne szidj ha nem jött be:D

letix: Látnád ezt a felbontást 12"-on IPS-ben...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49743) Chaser


Chaser
titán

Nem tudja valaki x200t és x200 ventije kompatibilis egymással? Most nincs időm guglizgatni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49744) ben11 válasza Francia91 (#49741) üzenetére


ben11
őstag

Szia!

A kérdésem, hogy egy ilyen fémdarab a gap helyén nem okozhat sérülést a lapkában/felületén?
Talán jövő héten megérkezik az új ventim a t60 laposomba, ha már úgyis szétszedem lehet alkalmaznám az ötleted. Paszta a két felülethatárra?

Köszi!

(#49745) Francia91 válasza ben11 (#49744) üzenetére


Francia91
veterán

Ha nem túl vastagot teszel oda, akkor nem okoz gondot. Igen, mindkét oldalára egy kis paszta vékonyan.
Ezért kell a megfelelő vastagság, mert ha vastagabbat teszel, vmi befeszül és törhet.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#49746) parkasz


parkasz
senior tag

Sziasztok!

Kaptam egy, ha jól sejtem ips paneles (fru 42t035, lp150e05) kijelzőt t60-ból bontva.
Csak még kipróbálni nem tudtam, csak x200 és t500 van itthon. Tudna valaki segíteni egy próba erejéig?

[ Szerkesztve ]

(#49747) audi100td


audi100td
nagyúr

Találkozott már valaki ilyen grafikai hibával? 01 02 ("fájl" gomb körüli halvány téglalap)

Chrome-ban gyors görgetéskor meg egy szürke-fehér kockás minta villan fel egy pillanatra.

Először a különböző gyártmányú RAM modulokra gyanakodtam, de egy modullal is ilyen.

A gép egy T510i, HD Graphics-al, Win8 Pro X64 a rendszer. Vajon szoftveres hiba lehet, vagy adjam be szervizbe?

[ Szerkesztve ]

(#49748) rgeorge válasza audi100td (#49747) üzenetére


rgeorge
addikt

Más gombok körül is jelentkezik, amikor azok aktívak?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#49749) audi100td válasza rgeorge (#49748) üzenetére


audi100td
nagyúr

Nem, csak a fájlgomb, de az minden Office alkalmazásban. Legalábbis eddig ezt vettem észre a görgetés mellett.

(#49750) bads1 válasza audi100td (#49747) üzenetére


bads1
aktív tag

Ez nem hw bug lesz hanem a Króm fícsöre, nálam is jelentkezik asztalin.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.