Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) salieri. válasza Daffni2 (#25999) üzenetére


salieri.
őstag

Nekem nem az elso processzorcserem, sem az elso T60 gep a kezemben.
Es igen nem fogok barkacsolni, mert a rollcage vaz cserehez szet kell szedni csavarjaira a gepet, egy processzor csere mindossze 9 db csavar kitekereset jelenti. :U

tudod : Ne itelj, hogy ne iteltess!

[ Szerkesztve ]

(#26002) Chaser válasza Daffni2 (#25999) üzenetére


Chaser
titán

Azt tegyük hozzá, hogy hosszú távon nem tudom okozott volna-e gondot, mert pár nap múlva eladtam. Nem ezért, amúgyis ment volna. Annyira nem tulajdonítottam neki jelentőséget, meg annyira nem voltam még képben hogy nem is közöltem a vevővel. Halvány fogalmam nem volt még akkor hogy az a rollcage része, annyira vékony:D A srác nemrég szólt vissza, hogy észrevette ám, csak nem szólt mert megoldotta. Persze én is visszavettem volna egyértelműen.

buvartacsko: Ezek az inercia rendszerek...:) ennyi erővel mondhatnám azt is, hogy egy 1400x1050 IPS panelhez nem lehet hasonlítani 1280x800-at, 1440x900-at, 1680x1050-et ha az TN. De még 1920x1200 sincs egálban vele színhűség és beláthatóság terén. Esetleg a legújabb fejlesztések amiknek tudjuk az árát. Mégse mondom hogy akik olyat használnak hülyék, vagy nekem van igazam. Nem a leghalkabb gép a T60. Vannak belőle defektes érzékelősek, az állandó ventijárás miatt nyilván elöregszik a venti és hangos lesz. De amiknél ez a probléma nem áll fenn nem hangosak, sokat járnak passzívan. Most kifejezetten meleg lakásban vagyok, megy a venti állandóan 3300rpm körül. De cpu magok 50 fokosak, gpu 46...alja épp hogy kézmeleg, pedig fotelben használtam egész nap. Nekem 12" kevés, volt, tudom, nem lesz x200-asom. Én elégedetten használom a T60-at, te a tiedet, más a másik thinkpadját..ennyi a lényeg, nem kell mindig fikázni főleg ha jó állapotú T60-nal még nem is találkoztál. Legalábbis reakciódból ítélve nem hiszem. Nem arról kéne szólnia a topiknak hogy mennyire hangos és forró gép a T60, mert amelyik jól működik arra egyik állítás se igaz. Tegnap kicsit keményebb hangnemben írtam, de nagyot felbosszantottál...Peace :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26003) Daffni2 válasza salieri. (#26001) üzenetére


Daffni2
addikt

Nem ítéltem, csak megosztottam az aggályaimat a történettel kapcsolatban.

Egy biztos Én egy ilyen helyzetben /mármint ha legjobb tudomásom szerint hibátlan darabot adok el/ és valaki azzal jönne, hogy barkácsolni próbálta és úgy vette észre a törést..........
Ráadásul tényleg lehet olvasni sok helyen erről, hogy CPU csere folyamán eltört...........
Szóval engedtessék meg a pici kételkedés. :R

"Aki ad,az nyer"

(#26004) salieri. válasza Daffni2 (#26003) üzenetére


salieri.
őstag

En nem barkacsolni szoktam, hanem szerelni egyebkent.
Es csereltem mar procit jo par db thinkpadben, egyik sem volt eltorve es nem is tort el :U

(#26005) N.GÁBOR válasza Chaser (#26002) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Elnézést kérek minden korábbi T60-at ért "nyávogásomat" illetően. Teljesen hülye voltam. Itt van tőle 15 cm-re a radiátor ami nem kis hőforrás. Most, hogy erre figyeltem, valamint ha az órajelet némileg visszaveszem, nagyon halk. 5x-foknál alig melegszik tovább passzívon, de ha épp, hogy bekapcsol a venti (fan controllal alacsony fordulaton tartva) akkor 45-48 fok a proci. Ezek az értékek a T23-mam 6x-70 fokos értékei után döbbenetesek.

Szóval maximal respect.:)
Ma egy 3-4 órát úton leszünk Kedvesemmel, de mivel iszonyat sok dolgom van, megkérem, hogy Ő vezessen, addig had haladjak. Kíváncsi vagyok az aksija meddig húzza office-os terhelés mellett.

Üdv

May the force be with you!

(#26006) lapa


lapa
veterán

hires fotók korábbi eszközökről:

t széria (többek közt a kitört ábrával - poszternek)
x széria

mondjuk vannak benne viccesek, mint a szőrös lábú nőci vagy a krikszkrakszokat-bámulós-meeting.

[ Szerkesztve ]

(#26007) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!

Adott egy T43P, egy ATI FireGL V5200-zal a fedélzeten.
A hiba: rendszeresen magától kikapcsol a noti. Idle nem, csak ha terhelés alá kerül. HDSentinel szerint hibátlan a vinyó. Valami ötlet, hogy mi lehet a bibi?

Beauty is pain

(#26008) HarryPotter válasza Narancs (#26007) üzenetére


HarryPotter
őstag

hőmérséklet?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#26009) Chaser válasza N.GÁBOR (#26005) üzenetére


Chaser
titán

A gépedtől kérj elnézést :P Nekem T42 volt az első gépem TP-ből, nagyon halk volt az igaz, meg az is hogy égette a lábamat...én rmclokot használok alulfeszre, perpill most minden 46 fok alatt van. Akuról is jól bírja, hiába 15" meg ips meg ati vga. 6 cellással 2-3 óra simán megvan nettel. Szimplán olvasgatás közben biztos több is.

Narancs: első körben arra tippelnék gpu vagy cpu túlmelegszik. Hőmérsékleteket kellene megnézni terhelés alatt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26010) Narancs válasza Chaser (#26009) üzenetére


Narancs
őstag

Köszi a választ mindkettőtöknek, megnézzük a hőmérsékletet terhelés alatt és jelentkezem :K

Beauty is pain

(#26011) beriimi


beriimi
csendes tag

Hello mindenki

Lenne egy kêrdésem.
Van egy EEE pc 901 em.tom elég régi fajta de nekem tökéletessen megfelel.
Nos meghalt benne a vinyo azaz az ssd meghajtó.
Az érdekelne hogy megvegyem e hozzá az asus p2 ssd ps meghajtót laza 30 k ért a 16gigásat vagy érdemes e beprobálni a sokkal olcsobb kingspec pcie ssd-t ami szálitással együtt cirka 16k,de ugyanugy 16gigás
Nincs tapasztalatom ezen a téren és látatlanba nem dobnák ki ennyi pénzt.
A válaszokat elörre is thx.

(#26012) Tim82 válasza beriimi (#26011) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szia! A kérdésedet inkább a megfelelő szaktopikban érdemes feltenned, mert ott fogsz inkább segítséget kapni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26013) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

az igert fogyasztas-ertekek kicsit csuszni fognak, nem ment (illetve nem megy) minden siman ezzel a geppel (x220).. persze ez csak az en hibam, hasznalhatnek kicsit mainstream-ebb OS-t is :D

most igy konkret, pontos adatok, screenshotok nelkul par dolog:
- a hangrol: alapjaraton abszolut kussban van (nem csak siman halk, x200s-halk :) )
- fogyasztas FreeBSD-n X nelkul, WiFi-vel, max fenyeron 9-10 watt koruli (x200s is hasonlo)
- X-es erteket nem irok, mert itt paran ledolnenek a szekrol :D FreeBSD-n a GEM/KMS tamogatas meg csak egy keszulofelben levo patch formajaban letezik, igy a HD Graphics 3000 tamogatas is gyerekcipoben jar; sajnos ha bekapcsolom az RC6-ot, nem toltodik be a driver, enelkul meg zabalja az aramot.. na jo, leirom megis: 23-24 watt alapjaraton!!
- 10.04-es Ubuntuval alapbeallitasokkal 8-9 Watt korul fogyasztott,, netet nem sikerult ra varazsolnom, igy a PowerTOP, es hasonlo nyalanksagok nem lettek kiprobalva.. majd ket unnep kozott, akkor lesz szabadidom szivni vele :)

ket dolog, ami nagyon zavar:
- a proci csak akkor kepes lemenni C3-ba, ha akksirol uzemel
- GPT-s lemezrol csak EFI-vel kepes bootolni, legacy BIOS modban nem..

in asm we trust

(#26014) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Üdvözletem, van valakinek elfekvőben egy T61-hez való billentyűzet rögzítésére szolgáló csavarja? Enyémből sajnos hiányzik... :R (M2 × 14 mm, flat-head, nylon-coated (1) )

(#26015) bwoay válasza lapa (#26006) üzenetére


bwoay
nagyúr

:D
a meetingest nem találom

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#26016) lapa válasza bwoay (#26015) üzenetére


lapa
veterán

x61t-nél kis asztalkán kávék meg poharak között néni kígyós projektet prezentál. nemtom most linkelni.

(#26017) Fifi


Fifi
őstag

Chaser kolléga által hirdetett bill. wireless-ben nem létezik? Nekem google nem segített :(
Egy olyan nagyon jól jönne :K

[ Szerkesztve ]

(#26018) bwoay válasza lapa (#26016) üzenetére


bwoay
nagyúr

fenomenális! :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#26019) N.GÁBOR


N.GÁBOR
aktív tag

Lenne egy kérdésem. Letöltöttem az rmclockot, láttam, hog free program. Még nem mertem nekifutni a használatának, mert soha nem csináltam ilyet. Igazából az lenne a kérdésem, hogy hogyan kell alulfeszelni a T60-amat?

Most igazából teljesen elégedett vagyok már a hűtésével, de azért lenne előnye?
Esetleg nem mehet tönkre ettől a masina, vagy nem lehet baja?
Lassabbnak lassabb lesz
Mennyire szabad alulfeszelni? (T2500-ös a proci benn)

Nah, bocs fiúk-lányok a sok láma kérdésért, de ennyire tudatlanul még nem merek belevágni, fogalmam sincs, hogy ez jó-e, káros-e stb.
Talán annyit kitudok logikázni, hogy emiatt esetleg kevesebbet fogyasztana, de ha emiatt károsodhat, akkor inkább hanyagolom.

Előre is köszi a választ.

Üdv

May the force be with you!

(#26020) lapa válasza N.GÁBOR (#26019) üzenetére


lapa
veterán

károsodni nem fog, lassabb sem lesz. addig szabad (és szokás) alulfeszelni, míg normálisan működik.

képzeld úgy, mintha a kocsin az alapjáratot vennéd vissza. addig kell visszatekerni, amíg még nem fullad le. annyi a különbség, hogy itt több alapjárat van, minden frekvenciához egy.

a lényeg, hogy ne tesztelés közben írd életed fő művét, mert a van mikor csak pár óra (esetleg nap) múlva "fullad le", azaz fagy meg. akkor az el nem mentett cuccokat nyilván bukod. az a célszerű, ha megtalálod a határt, és annál egy kicsivel (3-4 lépéssel) több feszt adsz neki.

szerintem azért olvasgass még konkrét leírásokat, mielőtt nekifogsz.

(#26021) BalazsKKa67j


BalazsKKa67j
tag

Üdv fórumtársak!
Egy kis segítségre lenne szükségem.Az alany egy ThinkPad R500.
Az elmúlt 2 hétben 2x-3x produkálta a következő hibajelenséget:
A gép hirtelen lefagy,a képernyő elsötétül,nem reagál semmi billentyűre sem billentyű kombinációra.Csak kikapcsolni lehet,majd a start up kicsit hosszadalmasabb.
Találkozott már valaki hasonlóval?Hogyan kereshetném meg a hiba okát,nincs kékhalál,szóval win log-ban nem szerepel.
P8600-as cpu,undervoltolva 1V-ra,bár ez már régóta így van,nem hiszem ,hogy ez lehet a hiba forrása.
videokártya:ati 3470

Előre is köszönöm a segítséget!

(#26022) N.GÁBOR válasza lapa (#26020) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Köszi a tippet és a szemléletes analógiát. Még mindenképpen utánajárok, addig nem fogok bele.

Köszi

May the force be with you!

(#26023) N.GÁBOR


N.GÁBOR
aktív tag

Lenne még valami.

Ez a jelenség azt hiszem tegnap óta van.
A gépet a lakásban szinte kizárólag dokkolóval és külső monitorral használom.
Néha olyan a kép, mintha "fészkelődne", picit arrébb megy majd visszajön. Alig látszik, de azért észrevehető. Olyat is csinál, ha pl kiadok egy parancsot - bár ezt inkább csak böngészés közben pl prohardveren kiadott utasítások után csinálja - és egy pillanatra elsötétül a kép, aztán visszajön. Nem tudom mi lehet ez.

May the force be with you!

(#26024) lapa válasza N.GÁBOR (#26023) üzenetére


lapa
veterán

minden kábel rendesen bedugva? külső monitor auto set megnyomva?

(#26025) Chaser válasza Fifi (#26017) üzenetére


Chaser
titán

Nem tudok hogy lenne róla, persze lehet van. De ha van is el lehet képzelni annak az árát:)

N.GÁBOR: Autó nem jó példa. Képzelj el egy led-et, pl 3V nyitófessz-el. Ha valamivel kevesebbet kap elromlani attól nem fog..de lehet hogy világít. Évek óta használom asztalin is, ott persze bios-ból. T2500-nél 95%-ban működni fog ez. Max órajele 1.15V, alatta levő 1.05V, összes többi 0.95V. Hőtermelés kisebb lesz, ha akuról használod a gépet tovább bírja.
Amennyiben túl kicsi feszt állítasz be BSOD-t kapsz. Prime 95-tel kell tesztelni, akkor nem csak napok múlva derül ki a dolog:) Beállítgatod őket, beállítod performance on demand mdra, elindítod a prime-ot, csodálkozva nézed az új hőfokot. 15-20 percig futtatod, közben netezel lehetőleg fox alól, mp3-at nyomsz, film is mehet. Ha 20 perc alatt nincs BSOD 99%-ban 1év múlva se lesz. Érdemes minden köztes órajelen is eljátszani ezt, de gyakorlatban 0.95V-on 1700mhz alatt minden T2xxx stabil volt amit eddig láttam.

szerk: Megjött az optika helyére szerelhető hdd rack...jó. Egy bibi van, kék benne a led..érdekesen mutat a sok zöld mellett:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26026) LaptopSystem válasza Chaser (#26025) üzenetére

Nem változott a helyzet sajnos ugyan úgy újra indulgat :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#26027) LaptopSystem

Sziasztok itt is megkérdezem hátha találkoztatok már ezzel a problémával :K

Lenne egy lenovo Z570 es laptopom

az lenne a gondom vele hogy ujra raktam a rendszert rajta de a mikor befejezte a telepítést nem Bootol be a win 7 ez mitől lehet a Biosban már beállítottam,hogy a HDD-röl Bootoljon!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#26028) !Overdose! válasza LaptopSystem (#26027) üzenetére


!Overdose!
őstag

Hogy érted, hogy nem boot-ol? Hol áll meg a folyamat?

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#26029) LaptopSystem válasza !Overdose! (#26028) üzenetére

Végig megy a telepítés a végéig :K

a Végén amikor az első indulást csinálná na onnét már nem áll fel a rendszer azt is írják hogy az ACHI driver lehet hiányzik de akkor már akkor sikitana amikor kiválasztom hogy hova rakja fel a rendszert nem?Nem látná a HDD-t egyáltalán!

végig megy a telepítés!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#26030) Chaser válasza LaptopSystem (#26029) üzenetére


Chaser
titán

ACHI W7-be integrált, az nem lehet baj. 5letem azóta sincs más. Olyan mintha nem primary lenne a partíció, de akkor már sztem a telepítés se ment volna fel. Azért másik gépben pl easeus-szal ellenőrizheted.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26031) !Overdose! válasza LaptopSystem (#26029) üzenetére


!Overdose!
őstag

Úgy értem, hogy a boot folyamat hol szakad meg? Egyszerűen fekete képernyő vagy kiír esetleg valamit?

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#26032) LaptopSystem

Egyszerű fekete képernyő aztàn ujra indul semmit nem ir ki!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#26033) !Overdose! válasza LaptopSystem (#26032) üzenetére


!Overdose!
őstag

Akkor sajnos nincs ötletem. :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#26034) Chaser


Chaser
titán

Az ultrabay hdd keretet ugyanúgy kivehetem mint az optikai meghajtót? Tehát nem kell előtte eltávolítani a rendszerből, nem lesz baja a hdd-nek? 1ébként teljesen korrekt, hozza amit a hdd-k tudnak. 2db 250GB 7k2 hdd 70-90MBps-sel másolnak egymásra. Szintetikus tesztek max 3MBps-t mondtak, szóval nagyon jó. Viszont ahogy elnéztem ebbe magasabb hdd nem fér, csak az alacsonyabb verziók.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26035) N.GÁBOR válasza lapa (#26024) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

lapa: elvileg minden okés, nem tudom mi lehet ez. Remélem nem a vga-val vagy a géppel van vmi. Talán csak vmi programütközés vagy nem tudom, nem értek hozzá.

Chaser:Ejha, köszönöm a részletes instrukciókat. Hétvégén ha lesz kis időm, akkor még olvasgatok utána, aztán belevetem magam. Közben akkora sikere lett a T60-nak a családban, hogy úgy néz ki szükség lesz mégegyre :))

May the force be with you!

(#26036) lapa válasza Chaser (#26034) üzenetére


lapa
veterán

azért ntfs-t nem mernék kihúzni mert annak akkor reszeltek. talán eszközkezelőből le tudod csatlakoztatni. vagy ugyanezt devconnal. többit rádbízom, meg a guglira. esetleg ha a write cache-t deaktiválod... de inkább keress rá a konkrétumokra.

@alfa156: ram tuti jó? memtest. cd tuti jó? asszem vista óta van valami cédé csekkoló kütyü amit el tudsz indítani.

[ Szerkesztve ]

(#26037) Chaser válasza N.GÁBOR (#26035) üzenetére


Chaser
titán

Kb ennyi a lényeg. Legújabb cpuz-t rakd fel, azzal látod a tényleges feszt, régebbiek nem ismerik a cpu-dat. Aztán már csak profilokat kell csinálni saját belátás szerint. Én performance on demandot használok kijelölve minden lehetséges órajelet, ezt hálózatról. Akuról meg szintén, csak kb 1.4Ghz-ig. Azért van 1-2 profil powersave-nek is.

lapa:Köszönöm. Közben azért kikísérleteztem:) Eszközkezelőben leválasztottam és ennyi. Mint asztalinál mikor hdd-t raktam menet közben p-ata v s-ata csatira, ott is így vettem le.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26038) brd válasza Chaser (#26037) üzenetére


brd
nagyúr

Ezzel talán kényelmesebb lesz.

The only real valuable thing is intuition.

(#26039) ixtom válasza Chaser (#26034) üzenetére


ixtom
tag

Én ezt szoktam használni: HotSwap!
XP-n az ikonja olyan, mint a "Hardver biztonságos eltávolítása" csak nem zöld, hanem piros.

Néha kiírja, hogy az eszköz még használatban van ne vegyem ki, de hallani a leállást.
Eddig nem volt vele gondom.

mod: Vazze, lassú vagyok! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26040) Chaser válasza brd (#26038) üzenetére


Chaser
titán

Köszi:) Most nézem W7-ben ez alapból benne van. Látja a dokkolót és a hdd-t is:) Vagy ha nem is pont ez de hasonló, dokkoló leválasztásnál működött a wines is másik menüből, hdd is biztos fog. XP-n tudom van rá közvetlen FN gomb, de 7 alatt nem megy.

szerk: Így néz ki, gondolom ugyanazt tudja mint amit linkeltetek.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26041) LaptopSystem válasza Chaser (#26040) üzenetére

úgy néz ki sikerült úgy megoldani hogy másik laptopból át tettem a HDD-t úgy jó működik is

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#26042) BalazsKKa67j


BalazsKKa67j
tag

Bárkinek bármi ötlete erre?
Köszönöm!

(#26043) Fifi válasza Chaser (#26040) üzenetére


Fifi
őstag

Látom jól működik a Power manager (vagy az a program, ami a battery kijelzéséért felel) :DDD

(#26044) LaptopSystem válasza BalazsKKa67j (#26042) üzenetére

az aksid jó?
nem kuka?
mert ha zárlatos akkor produkálhat ilyen hibát! :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#26045) !Overdose!


!Overdose!
őstag

A ThinkPad-ek működnek kijelző nélkül? Gondoltam rá, hogy leszerelném a T41 kijelzőjét és külső monitorral használnám. Van ennek valami hátránya? Hirtelen a Wifi antenna jutott eszembe, amit meg kéne oldani, de arra van ötletem. :F

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#26046) BalazsKKa67j válasza LaptopSystem (#26044) üzenetére


BalazsKKa67j
tag

Tudtommal jó,de szinte mindig hálózaton van,és ha jól emlékszem amikor ez történt akkor is hálózatról üzemelt.

(#26047) brd válasza Chaser (#26040) üzenetére


brd
nagyúr

Az csak a sima HW secure remove. Ez a program annyival tud többet, hogy ha a driver fos (vagy a HW? Intelnél sosem tudni, pl. ICH9), vagy direkt ki akart szúrni a HW készítője a júzerrel, és nem írta meg (rendesen) a secure remove-hoz szükséges részt, akkor is el tudod távolítani. Kb. annyit csinál, mintha az eszközkezelőből eltávolítanád a meghajtót, csak pl. a HDD-nek tud spindown-t is küldeni azzal együtt.

The only real valuable thing is intuition.

(#26048) Chaser válasza LaptopSystem (#26041) üzenetére


Chaser
titán

Örülök hogy segíthettem, ezeröccáz' lesz:D

Fifi: Jól látod, tökéletesen működik mert most nincs a gépben aku:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26049) Fifi válasza Chaser (#26048) üzenetére


Fifi
őstag

Akkor ez mellément részemről :B

(#26050) Ringman válasza !Overdose! (#26045) üzenetére


Ringman
nagyúr

t61 húgomnál ugyanígy kijelző+szalagkábel nélkül megy. c64 feeling :D

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.