Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119001) Dr. Akula válasza peti_s (#119000) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Elbírja az a 10-et is (némi parancsorral a 11-et is), miért szivatod magad 7-tel?

(#119002) peti_s válasza Dr. Akula (#119001) üzenetére


peti_s
addikt

Halihó!

Egy régi ismerős. :)

Amire nekem kell jó, és nem kell egy új rendszert belaknom, át tudom másolni az X200-ról az egészet. :)
Munkahelyemen tavaly kezdődött, idén álltunk át teljesen W10-re, sajnos rengeteg a hálózati probléma, nyomtatás előtt rendszeresen újra kell indítanom a munkahelyi gépemet.
W7 alatt ilyen gondom nincs. Mint korábban is, Excel, Word van leginkább használva rajta, nem hiszem, hogy ebben az említett hátrányokon kívül, tudna olyan újat adni a W10, amivel kompenzálni tudná. :)

Van egy "hurcolászós" T470P-m W11-el, Office-ra jó, de nem dobta be magát a szívembe, ezért is vettem egy 6. generációs T470s-t, hogy menjen szépen vissza a W7. :)

üdv. Peti

(#119003) FoxiestFox válasza peti_s (#119002) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azért a döcögős kezdet óta eléggé beérett a 10, nem hiszem hogy félni kell tőle.

(#119004) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

X395 van itt valakinek?

(#119005) Tikakukac válasza FoxiestFox (#119004) üzenetére


Tikakukac
titán

Sokat akartam...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#119006) FoxiestFox válasza Tikakukac (#119005) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Rám jött, hogy vennék egyet. :))

(#119007) Dhampir válasza peti_s (#119002) üzenetére


Dhampir
félisten

Ennek ellenére már érdemes lehet a 11-re fókuszálni, ha netán muszáj lesz váltani.

(#119008) Ed_007 válasza HSM (#118993) üzenetére


Ed_007
aktív tag

"USB-C-n rendszeresen előfordul, hogy ez-az nem adja ki jól, vagy nem működik, és akkor kezdődhet a ki-be kapcsolgatás, perifériák lehúzása, és hasonló időrabló nonszensz dolgok... :N"

Azt hittem, csak én sz.p.k az X1 Extreme géppel; az rendszeresen művel ilyet, már az utódát keresem.

(#119009) Ed_007 válasza zsolti75 (#118860) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Hát, én is szopóágon vagyok dokkolóügyben. Amikor leveszem a dokkolóról, esélyes, hogy lefagy, vagy kék haláloz. Az is előfordult, hogy hibernáláskor dokkolva volt, majd be kellett kapcsolnom dokkolóhoz csatolás nélkül, aztán amikor visszadugtam dokkolóra, akkor halt meg.

Elég idegesítő, mert szeretem nyitva tartani a használt alkalmazásokat, hogy ne kelljen minden belépéskor indítgatni őket, meg megnyitogatni a fájlokat és keresgetni, hol tartottam...

Most ki szeretném próbálni másik dokkolóval, bár szerintem a gépben a hiba (X1 Extreme, kimaxolva).

Hasonlót még nem tapasztaltam egyetlen gépemmel sem, sőt, egyetlen Lenovoról sem hallottam, amelyik ezt produkálta volna.

(#119010) bzolika10


bzolika10
aktív tag

Sziasztok!

Kezembe került egy T580, aminek csereszabatos az akksija a csakádban lévő T470-essel, amivel töltési nehézségek voltak. Most ki tudtam próbálni, hogy működik-e másik akkuval, ég igen, így megy róla. Tehát van egy két döglött akkus (külső és belső is) T470-em. Mennyből lehetne kihozni legalább az egyikk akku cseréjét? Eddig ilyen 25k-s árakat láttam, amit kicsit soknak tartok érte.

(#119011) Tikakukac válasza bzolika10 (#119010) üzenetére


Tikakukac
titán

Ilyenek az árak :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#119012) Tim82 válasza bzolika10 (#119010) üzenetére


Tim82
nagyúr

7k-ért van kis méretű, gyári külső akku a Hardveraprón. [link]

Egyet vettem pár napja az eladótól, az rendben van. Azt nem tudom, hogy postázza-e is esetleg.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#119013) Bondi


Bondi
csendes tag

Sziasztok! Erősen nézelődöm a Thinkpad felé, mert ismerősök dicsérték. Viszont amit kinéztem, annak ezt találtam a leírásában: „Graphic Card: Integrated Graphics"

A többi paraméter jónak tűnik, de nem olyan ez, mint Ferrari kasztniban a trabantmotor? Lenovo ThinkPad L14 Gen 3, AMD Ryzen™ 7 PRO 5875U, 32 GB DDR4-3200MHz (SODIMM) - (2 x 16 GB).

Otthoni gép lenne, monitort dugnék rá, illetve filmnézés esetén tévét (is).

(Próbáltam itt visszakeresni integrált kártyákra, de nem találtam sokat, szóval nem csak idepofátlankodtam eme csodás május elsején.)

(#119014) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

Üdv szakik.
Hozzám került egy Z51-70 -es 5. gen I7 procival szerelt masina alaplap hibával.
Ezt egy az Aliról rendelt [link] alaplappal orvosoltam, most tökéletesen működik. (Na jó az optikai meghajtója designe elemként van benne. A rendszer megtalálja, de leginkább nem szeret olvasni, de ez most lényegtelen.)
Amiért írok, az egy engem meglehetősen bosszantó apróság, ami a működést egyáltalán nem befolyásolja.
Nevezetesen a billentyűzet "közepe" fel van púposodva. (Nem simul bele a lapba.)
A körmök nincsenek letörve, a bill mérete passzol. Csavarok nélkül kb fél millimétert löttyen jobbra / balra.
A jelenség annyi, hogy gépeléskor az egész billentyűzet lenyomódik, mintha nem lenne alátámasztása, illetve valami elemelné a tasztarútát a tartó lemeztől.
A "púposodás" az F7 - Jobb Alt vonalától bara eső területet érinti. Az ettől a vonaltól jobbra erő terület tökéletesen stabil, nem "rugózik" gépeléskor.
Valakinek van valami ötlete, hogy mi okozhatja ezt a jelenséget?
Vagy ezek a gépek ilyenek, és ne foglalkozzak vele?
Előre is köszi a segítséget.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#119015) Tikakukac válasza Sándor -P20- (#119014) üzenetére


Tikakukac
titán

Rossz topik, a Z51 nem thinkpad :B

És igen, normális, az és az elődje a legnagyobb f0skupac gépek egyike, újonnan is azok voltak.

Most nézem mennyi volt az alaplap. Hát láttam pénzégetést, de ez abból is a komolyabb szint :))

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#119016) FoxiestFox válasza Sándor -P20- (#119014) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szedd ki a billzetet, és hajlítsd úgy, hogy eltűnjön a jelenség. Simán lehet őket ívbe hajlítani, csak érzéssel, hogy ne pattogjanak le a gombok ;]
Még a legendás tömör aljú T60 billzet is képes volt mozogni kicsit fel-le, míg vagy alá nem támasztottuk, vagy nem hajlítottuk úgy, hogy ügyesen simuljon a helyére.

(#119017) Tikakukac válasza FoxiestFox (#119016) üzenetére


Tikakukac
titán

Másik dimenzió a kettő mértéke. A T60 billzet ugyanakkora erőnél 2mm-t mozog, míg ez a kupac hulladék már a két felét összeérinti :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#119018) Kbali válasza Bondi (#119013) üzenetére


Kbali
nagyúr

Erre a felhasználásra tökéletesen elég, sőt ez a konfig még arra is overkill.
Mondanám, higy Ferrarit akarsz oda, ahová egy Golf id elég.

[ Szerkesztve ]

(#119019) FoxiestFox válasza Tikakukac (#119017) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Általánosságban igyekeztem segíteni. :D Nem is hallottam még a modellről, amit írt a fórumtárs.

(#119020) Sándor -P20- válasza Tikakukac (#119015) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Köszi a segítséget, és ajánlom a figyelmedbe a fejlécet!
Biztos ami biztos idemásolom!

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Én mintha olyant is láttam volna, ott hogy Z !!!

Szal szerintem nem olyan rossz itt ez a hsz.
A többi megnyilvánulásodat nem minősítem, azokat minősítik a saját hsz-eid.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#119021) Kbali válasza Sándor -P20- (#119020) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ideapad - ezt kihagytad. Na a tiéd az az.

(#119022) FoxiestFox válasza Sándor -P20- (#119020) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Thinkpad Z60, Z61 és alváltozataik 2005-ből és 2006-ból, illetve Z13 és Z16 most újabban, ezek a Thinkpad Z-k.
A tiéd nem az.
Ez itt egy business noti topik, a tiéd annak az ellentéte, Tikán viszonylag vékony a kedvességréteg, de azért igaza van.

(#119023) HSM válasza Bondi (#119013) üzenetére


HSM
félisten

Én az L14-et nem nevezném Ferrari kasztninak, és az 5875-ös Ryzent sem Trabanmotornak, de ahogy gondolod. :DDD

(#119024) Tikakukac válasza Sándor -P20- (#119020) üzenetére


Tikakukac
titán

3 szó van a topik nevébe írva, abból az egyik tagadószó.

:U

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#119025) Dr. Akula válasza Sándor -P20- (#119020) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Én mintha olyant is láttam volna, ott hogy Z !!!"

Akkor mehetett volna a Zbook topikba is, abban is van Z. :)

(#119026) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

Naszóval akkor most kérek bocsánatot, hogy eltévedtem, és az életem nem a laptopok betűjelzéseinek értelmezése körül forog.
Őszintén szólva, nekem totál mind1, hol milyen színű tintapad, vagy akármi.
Ütőm a billentyűt, kattintok, és nagyjából azt csinálja amit elvárok tőle.
Ezen felül, hogy mi van ráírva totál nem érdekel.
Közel mind ugyanaz a kínai ipari hulladék. (legalábbis pár év múlva az lesz belőle)
Hogy még jobban felborzoljam a kedélyeket, itthon a "nagy" gépem egy Voyo V1, és tökéletesen megfelel az elvárásoknak.
A segítséget pedig köszönöm.
Sejtettem, hogy nem sok mindent fogok tudni kezdeni vele. Ez ilyen, de ki tudja, egy próbát megér kérdezni.
A megjegyzésekre pedig nem igazán vagyok kíváncsi.
Azt hogy ez pénz pazarlás volt, nem mennék bele.
Szívesen várom az ajánlatokat, hogy mit ajánlotok az alaplap áráért ami ezt üti.
Ugyanis ennyiben van a cuccos, meg 3 tubus pillanatragasztó, meg egy zacskó szódabikarbóna amivel a kiszakad műanyagokat helyre raktam.
Szóval egy öröm volt a köreitekben és őszintén irigykedem néhány csatilakó problémáin... :DDD

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#119027) FoxiestFox válasza Sándor -P20- (#119026) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Közel mind ugyanaz a kínai ipari hulladék. (legalábbis pár év múlva az lesz belőle)
Néhányan itt bőven hajtunk még tizenéves laptopokat ezek közül a hulladékok közül ;]

[ Szerkesztve ]

(#119028) Reggie0 válasza Sándor -P20- (#119026) üzenetére


Reggie0
félisten

Pont azert vannak termekvonal szerint kulon topikok, mert nem ugyanaz az ipari hulladek :)

(#119029) Saskakas18 válasza Saskakas18 (#118942) üzenetére


Saskakas18
tag

Valaki esetleg?

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#119030) fatpingvin válasza Sándor -P20- (#119026) üzenetére


fatpingvin
őstag

pár év múlva lehet, szerencsére a kb tíz éves kontingens még nagyon nem az. nem véletlenül használjuk :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#119031) Tim82 válasza Saskakas18 (#119029) üzenetére


Tim82
nagyúr

Volt valaki esetleg.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#119032) Tikakukac válasza Sándor -P20- (#119026) üzenetére


Tikakukac
titán

7480-7490 egyértelmű, főleg ha jól olvasom akkor nálad a kasztni is atomjaira van már hullva (mint minden hasonló konzumer levonó vasban), ergo ez tényleg effektíve 3-4 darab Deák bankó felgyújtása volt, plusz munkaidő ;]

További sok szerencsét, szükség lesz rá. :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#119033) Dr. Akula válasza Sándor -P20- (#119026) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Közel mind ugyanaz a kínai ipari hulladék. (legalábbis pár év múlva az lesz belőle)"

A konzumer kategóriában, amilyet te is vettél, ez igaz. Viszont aminek a topikjában vagy, az pont nem. Ezért hívják üzleti modellnek, aminek a lényege hogy teljesen más ligában játszik mint az általad is ismert "falura jó lesz" gépezetek. Nyilván azért azt választottad, mert feleannyiba került, mint az ugyanolyan CPU-val szerelt, de ebbe a topikba tartozó darabok. Amik viszont nem véletlenül kerülnek 2x annyiba, pl. pont nem ipari hulladékok. Még akkor se, ha azért a Lenovo aktívan tesz róla hogy így legyen, és az IBM által gyártott régebbi darabok tartósabbak voltak.

Mi a célod a notebookkal? Most raktál bele új deszkát, ami - csatlakozva Tikakukachoz - azért volt pénzégetés, mert ezzel semmivel nem ér többet a géped. Szétrohadt Wartburgba se rakunk vadiúj motort, hanem belökjük az árokba, és veszünk legalább egy Szuszkát. Te most hosszútávra akarsz olcsó és jó notit, vagy ezt a szart akarod jóra kihozni? Utóbbi nem fog sikerülni, előbbire viszont legjobb opció, ha veszel egy használt Thinkpadet (testszés szerint Lifebook, Latitude, Elitebook) az apróról, és majd ha 5-10 év múlva valami beszarik benne, na abba veszel valamit az Aliról, mert annak legalább az alapjai jók, érdemes nekiállni javítani. Az Ideapaddal a legjobban akkor jársz, ha kidobod a kukába. Ez, ahogy te is mondtad, ipari hulladék, ennyi volt a tervezett élettartama, és direkt nem is fordítottak figyelmet a minőségre, sőt, inkább arra hogy véletlenül se legyen minőségi, mivel így hamarabb visszamész a kasszához venni egy másikat. Úgy van vele a gyártó, hogy ha már olcsót vettél, kevés profittal, legalább többször csengesd ki azt a keveset.

[ Szerkesztve ]

(#119034) zsolti75 válasza Dr. Akula (#119033) üzenetére


zsolti75
senior tag

"IBM által gyártott régebbi darabok tartósabbak voltak."
Az melyik is volt? T43?
Azóta azért letett az asztalra a Thinkpad pár jó gépet, szerintem.
Továbbra is ugyan az a japán csapat tervezi őket, már amennyire a marketing engedi.

(#119035) Dr. Akula válasza zsolti75 (#119034) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Elsőnek a kijelzőfedél merevítést hiányolom. Aztán rollcage van még ezekben? Az s végűekben tudtommal nem, de én a T14-emben se láttam. Első blikkre se olyan masszív, mint a Lifebook E736-om (abban még van). Nem merném vele megcsinálni az autóval áthajtós tesztet, pedig már azt is Lenovo Thinkpaddel csinálták, nem IBM-el.

(#119036) HSM válasza Dr. Akula (#119035) üzenetére


HSM
félisten

"Az s végűekben tudtommal nem"
Minek rollcage egy magnézium unibody házú gépnek? Az egész maga a rollcage... :C
T14-ben van egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#119037) zsolti75 válasza Dr. Akula (#119035) üzenetére


zsolti75
senior tag

Igen van rollcage. a mai napig. Az egyikben több, a másikban kevesebb (még az L-esekben is).
Te jöttél az IBM érával, akkor most mi van?

(#119038) Tikakukac válasza zsolti75 (#119037) üzenetére


Tikakukac
titán

T43 vázzal bátran mennék verekedni, egy mostani rollcage csúfsággal mondjuk már nem:B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#119039) Dr. Akula válasza HSM (#119036) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Magnéziummal ötvözött műanyag, ahogy az s nélküli is. Régen is ez volt, csak alatta volt rollcage is. A Lifebookom azért sokkal masszívabb, és örülnék neki ha a Thinkpadem is az lenne. Persze messze nem konzumer kategória ez se, de igény az volna mégjobbra.

Közben megtaláltam, és meglepő módon t440"s"-el volt a teszt.

[ Szerkesztve ]

(#119040) zsolti75 válasza Tikakukac (#119038) üzenetére


zsolti75
senior tag

Na nehogy te is ezekkel gyere!
A P50/51-essel, meg szarrá lehetne verni bármelyik T-set.
Nem verekedésre és autóval áthajtásra terveznek gépeket, hanem hogy kibírja a 5év ipari körülmények közötti használatot.
És azt kibírja! A hardver úgyis előbb avul el manapság.
Volt sok db T42/43-asom, és nem volt olyan nagy szám mint sokak emlékeiben él.
A másik amit sokan emlegetnek, a HP w7570/7770 mint ami "mindent kibír". Ja lehet a kasztni, de nálunk 3-ból 3 ment tönkre a gari lejárta után, szóval az én emlékeimben meg úgy él mint "szemét". És még sok ilyet tudnék sorolni...

(#119041) Saskakas18 válasza Tim82 (#118945) üzenetére


Saskakas18
tag

Köszi szépen :)

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#119042) zsolti75 válasza Dr. Akula (#119039) üzenetére


zsolti75
senior tag

Magnéziummal nem lehet ötvözni a műanyagot!
Amire te gondolsz az az ABS allu/magnézium por keverék.
Igen használják, a P16 alsó fedele ilyen, de úgy is hasznáják, hogy a felületet "szórják" meg allu porral a kopásállóság miatt, a rugalmasságot meg az ABS adja.

(#119043) HSM válasza Dr. Akula (#119039) üzenetére


HSM
félisten

Nem nyert. Vagyis, a két kakukktojásnál nyert, amik szvsz nem is "igazi" S-modellek (T440s, T450s), én a T460s-től induló generációra gondoltam, ami már ténylegesen egy külön modell sorozat volt, ahol a műanyaggal burkolt/mixelt rollcage-et felváltotta egy merőben más, unibody magnézium konstrukció. Tudom, miről beszélek, van T460s-em és T480s-em is. Féltégla mereveségűek, a sima T14 (vagy T460, T480) és hasonlóak egy vicc hozzájuk képest ilyen téren, ezekhez is volt/van szerencsém.
Itt írnak is róla: "Such a diet can always hold risks for the stability and torsion resistance. But not in this case: A complex material mix of magnesium and carbon-fiber reinforced plastic – which can, by the way, convince with a surprisingly sophisticated tactile feel – ensures that the chassis does not warp a lot even under heavy pressure." [link] .
A CFRP egyébként a fedlap, alul minden magnézium ötvözet, műanyag nélkül. ;)
A hátrányuk is ebből fakad egyébként, ha ezt sérülés éri, akkor nem csak egy karc lesz a műanyagon, hanem egyből jó eséllyel ki fog látszani a fém a festés alól.

[ Szerkesztve ]

(#119044) Tikakukac válasza zsolti75 (#119040) üzenetére


Tikakukac
titán

Tekintve, hogy nálam lassan a teljes X és T sorozat ki van rakva, olykor több példánnyal is... szóval rossz embernek mondod mi és milyen volt :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#119045) FoxiestFox válasza zsolti75 (#119040) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A T4x tényleg nem jó példa ide, gyenge konstrukció volt a ház, nagyon sok elhullott emiatt chipset hibával, főleg a 14"-esek.
Mondjuk szerintem nagyon szép gépek, nem tudtam őket utálni sose. Van egy szép állapotú maxos T42-m, az egyik kedvenc TP-m.

David Hill mondta valamelyik interjújában, hogy amikor tanakodtak a Lenovo átvételnél, hogy hogy ne dögöljön meg a brand, végül az a javaslat nyert, hogy olyan állat TP-ket kell csinálni, amiket még az IBM sem csinált volna, és abból születtek azok a modellek, amik minősége a legtöbb IBM-esen túltett.
Persze azóta ennek a nagy része ment a kukába az Apple majmolás és olcsósítási törekvéseknek hála, de az a 3-4 generáció az átvétel után nem véletlen lett annyira jó, hogy én ezt is W500-on gépelem :DDD

A régi klasszik IBM éra is végig volt tűzdelve fostartály gépekkel, de mindig voltak olyan sarokkő modellek, amikre tudtak brandet építeni, illetve szinte generációról generációra megpróbáltak valami újat, valami innovatív feature-t bedobni, néha működött, néha nem, de volt egy ilyen evolúciós flow, amit én nem érzek a brandben vagy 10 éve.

[ Szerkesztve ]

(#119046) zsolti75 válasza Tikakukac (#119044) üzenetére


zsolti75
senior tag

Tudom hogy képben vagy, nem ez a gondom, csak ha valaki itt ilyen autóval áthajtásos hülyeségekkel jön akkor feláll a szőr a hátamon.
Van silányulás minden téren ezt én is látom, de ha most vissza kéne ülnöm melózni, a mai szoftverekkel egy nem régi, csak 3-4éves gépre azt hiszem befonnám a hajam.

(#119047) zsolti75 válasza FoxiestFox (#119045) üzenetére


zsolti75
senior tag

Egyet értünk.
Volt egy nagy doboz (kb.10-12db) T42/43-asom, mindnek volt valami baja. Egy nagyon szép T42p-t összeraktam, a többi ment egyben a vaterára. Ez volt kb.10-éve, és már akkor is épp csak netezni offiszozni volt elég a vas.

(#119048) Tikakukac válasza zsolti75 (#119046) üzenetére


Tikakukac
titán

Mondjuk ha az elvárás az lenne, hogy kibírják az autóval áthajtást, akkor lehet nem úgy hívnám fel a supportot, hogy srácok, adjatok valami támpontot akkor mennyi billentyű és milyen hosszú palmrest dara fér bele nálatok gari nélkül egy LCD-n, mert kezdem unni ez a sok csíkos sz@rt :B

Amúgy már jóideje sajnos azon agyalok, hogy lesz egy desktopom odabent, mert jó ez a 12 magos proci meg 10 sec alatti pdf egyesítés 30 fájlból, de ehhez olykor kell egy teljes restart, mert a gépem elkezd usb hibákat dobni a dokk miatt és nem látom mit csinálok :P

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#119049) Dr. Akula válasza zsolti75 (#119046) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Merthogy mi is lenne benne a "hülyeség"? Az hogy kibírja? Ott a videó! Vagy az hogy szerinted ez nem feladata, ne élje túl a leejtést, egyéb fizikai behatásokat, elég csak a ráhulló port, meg pár csepp vizet? Neked. Nekem azért elvárás hogy ne törjön.

(#119050) zsolti75 válasza Tikakukac (#119048) üzenetére


zsolti75
senior tag

Megértem, de én ws-ről írok ezeknél hál istennek ilyen gondok még annyira nincsenek. Mondjuk az nekem sem tetszik, hogy a szénszálas fedlapot felváltották ezzel a kamu-allu fedlapra ami most van a p16-on, de a gumi szegély még megvan így esélye sincs beleérni. De mindegy ez van.
A usb-c-re én is nagyon haragszom évek óta, nem is nagyon szólok hozzá a témához inkább.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.