Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) soldi3r válasza vbbb (#64000) üzenetére


soldi3r
veterán

Ezen nincs mit gondolkodni. :)

E30 (oo=[][]=oo)

(#64002) vbbb válasza soldi3r (#64001) üzenetére


vbbb
őstag

Sok volt a kiadás mostanában, sajnálom rászánni a 45 fontot. Majd fizu után. ;]

(#64003) soldi3r válasza vbbb (#64002) üzenetére


soldi3r
veterán

Az most volt :)

E30 (oo=[][]=oo)

(#64004) Dhampir válasza Tikakukac (#63979) üzenetére


Dhampir
félisten

Milyen egy ThinkPad HD-panel a HD+ felbontásúhoz képest, van jó minőségű HD-panel is?

(#64005) Tikakukac válasza Dhampir (#64004) üzenetére


Tikakukac
titán

Biztos van. Az tuti, hogy a feláras HD+ T430-ban annyira rossz, hogy egyszerűen nem hiszem el, hogy ez gyári, pedig megnéztem és az...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#64006) HSM válasza Tikakukac (#64005) üzenetére


HSM
félisten

Nekem teljesen jó a HD+ a T410-ben, a botrányos betekintési szögeket leszámítva. :D

(#64007) Tikakukac válasza HSM (#64006) üzenetére


Tikakukac
titán

Azt nem ismerem. T430-ból nem az első van nálam és ez botrányosan szar ja nem kommenttörvény van. Izé. Nem túl esztétikus látóidegeimnek. Na.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#64008) orangutan4


orangutan4
tag

Üdv, a régi t60 as thinkpademnek a dvd olvasója nem nyílik ki gombnyomásra, a led folyamatosan világít. Bekapcsoláskor nem pörög föl, és nem látom a rendszerben sem. szerintetek ez hardveres hiba lehet?
És ide kapcsolódik, h van 6 recovery CD-m , és ha szeretném őket használni, akkor vajon a tartalmuk pendriveon keresztül is használható? Szal simán csak átmásolom az adatokat, és akkor arról is futtatható? v hogy van ez a thinkpadeknél? köszi :)

(#64009) FoxiestFox válasza orangutan4 (#64008) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kivetted és kiporoltad?

(#64010) orangutan4 válasza FoxiestFox (#64009) üzenetére


orangutan4
tag

Kivettem a gépből meg vissza, többször is, de semmi reakció sajan:/ nem volt koszos, de ahol tudtam letisztítottam

[ Szerkesztve ]

(#64011) vbbb válasza soldi3r (#64003) üzenetére


vbbb
őstag

Kinek mikor. :)

(#64012) Tikakukac


Tikakukac
titán

Valaki próbált már meg SSD-re költöztetni úgy gépet, hogy van rajta recovery? Mert a rendszert átvittem szépen, de a recovery na az nem megy...

sutszi: Macriummal álltam neki, az eddig mindent szépen átrakott és ezy mode. Na most nem, most volt minden. És hiába kezdtem azt a kis 20 gigát is kirakni saját backupperrel is, egyből kért fél terás vinyót, mikor köze nem volt hozzá...érdekes.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#64013) sutszi válasza Tikakukac (#64012) üzenetére


sutszi
veterán

Mivel próbáltad költöztetni?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#64014) Tim82 válasza Tikakukac (#64012) üzenetére


Tim82
nagyúr

Régen az Acronisnak nem okozott gondot a recovery sem, viszont az nem ingyenes program.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#64015) stojesz


stojesz
tag

Mivel szoktátok takarítani a fekete felső borítást, amitől nem lesz foltos, csíkos?

www.stojcsics.hu

(#64016) FoxiestFox válasza stojesz (#64015) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Egyszerű szappanos törlőkendő is jó rá, aztán még egy enyhén nedvessel áttörlöd, és csíkmentes.
Én alkoholmentes törlőkendővel szoktam, aztán vizessel, szintén csíkmentesre szárad.

(#64017) soldi3r válasza vbbb (#64011) üzenetére


soldi3r
veterán

Nekem ma. Jon is a T9800 es az SSD is, pedig a gepem meg sehol :)

E30 (oo=[][]=oo)

(#64018) stojesz válasza FoxiestFox (#64016) üzenetére


stojesz
tag

Köszönöm!

Másik kérdés: Windows 7, Opera böngésző. TrackPoint jobbra-balra görget, fel-le nem. Van rá megoldás, hogy működjön?

www.stojcsics.hu

(#64019) Gondwana válasza stojesz (#64018) üzenetére


Gondwana
addikt

(nàlam szintén W7/Opera fel-le megy, oldalra meg nem, de nem is kerestem még semmit ellene)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#64020) stojesz válasza Gondwana (#64019) üzenetére


stojesz
tag

Oldalra nem nagyon van szükségem, de azért fel-le jó lenne. Nemzetközi fórumokon is olvastam, hogy probléma, de a megoldást még nem volt időm alaposan felkutatni.

www.stojcsics.hu

(#64021) rgeorge válasza Tikakukac (#64012) üzenetére


rgeorge
addikt

Sima drive-klónozást csináltál vagy a célmeghajtón volt már más partíció is? Én egyszer nem vettem észre, hogy a másolandó partíciókkal együtt már több, mint 4 elsődleges partíció lenne a célmeghajtón, ami nyilván lámaság, de a Macrium se szólt, csak megszakította a másolást az 5. partíciónál.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#64022) jani0114


jani0114
tag

Sziasztok! Én általában csak olvasom a fórumot. De most lenne pár kérdésem a mobil internettel kapcsolatban. Van F3507g hardverem a thinkpad T500-ban, működik a mobilinternet. A GPS-t nálam elérhető-e? A Dell Mobile Broadband Managar van fönt, az nem írja ki, csak az SMS-t meg a súgót. Ezek jól működnek. A thinkvantage GPS is rajta van. Vagy nem mindegyik F3507g-ben van GPS is? Még egy kérdés, ezzel az egységgel tudok-e telefonálni valamilyen progival?

(#64023) Francia91 válasza jani0114 (#64022) üzenetére


Francia91
veterán

Elméletileg mennie kéne a GPS-nek is, nálam is megy f*szán :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#64024) Tikakukac válasza rgeorge (#64021) üzenetére


Tikakukac
titán

Teljes clone, sehol Sári a másikon.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#64025) rgeorge válasza Tikakukac (#64024) üzenetére


rgeorge
addikt

Én úgy költöztem SSD-re annak idején, hogy a két Lenovo-s partíció + oprendszer + adatpartíciót macriumoztam át gond nélkül. De lehet, hogy nem Macrium volt, hanem Norton Ghost.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#64026) Tikakukac válasza rgeorge (#64025) üzenetére


Tikakukac
titán

Mindegy, most mindkettő kiugrik kábelre és másik gépen áttolom őket Ghosttal.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#64027) hamika93


hamika93
csendes tag

Bocs hogy ide írok de nem tutam hova írjam szerintetek ezek aleptopok menyit tudak.?
IBM T20
IBM T23

Tel szám:06/70-341-04-62

(#64028) FoxiestFox válasza hamika93 (#64027) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Többet, mint amennyire valaha szükséged lesz. :K

(#64029) Francia91 válasza FoxiestFox (#64028) üzenetére


Francia91
veterán

:C

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#64030) hamika93 válasza FoxiestFox (#64028) üzenetére


hamika93
csendes tag

:DD remélem is .Viccet féretéve egy barátom szeretné eladni mert neki már nagyon rég nincsen rá szüksége és meg kért hogy kb tudjam meg hogy menyit kérhet érte.

Tel szám:06/70-341-04-62

(#64031) Francia91 válasza hamika93 (#64030) üzenetére


Francia91
veterán

Pár hete volt nálam egy T20-as 256 MB RAM-mal és 600 MHz-es procival. A windows XP meglepően gyorsan és fürgén futott rajta :). Netezésnél azért már előjöttek a a problémák, ami a hardver korából és képességeiből adódik... Office-ra, DivX filmezésre szerintem még tökéletes, esetleg e-mailt, meg híroldalakat olvasgatni (bár az index.hu szépen megakasztja....), de ajánlott a maximális 512 MB memória bele

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#64032) FoxiestFox válasza hamika93 (#64030) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát én bármikor rákívánnék egy T23-ra, mikor azok mentek, még diák voltam, és szegény a saját laptophoz :D

(#64033) hamika93


hamika93
csendes tag

Látom mind kettötöknek volt már dolga ilyen géppel de még most sem tudom hogy még is menyit érnek ezeke a gépek.?

Tel szám:06/70-341-04-62

(#64034) Francia91 válasza hamika93 (#64033) üzenetére


Francia91
veterán

Jó kérdés :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#64035) FoxiestFox válasza hamika93 (#64033) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pár ezresnél aligha többet, kivéve ha patent állapotban vannak, de sokat szerintem akkor sem.

(#64036) audi100td


audi100td
nagyúr

Aki kedves Salieri29-nek sároz a hátam mögött, legalább legyen olyan kedves és írja már meg nekem, hogy mit ártottam neki. Több száz üzletet kötöttem már itt az aprón de eddig nem érkezett panasz. Ő viszont csúnyán átvert és elképesztő hazugságokkal próbál még engem besarazni, majd ügyesen zárja a hirdetést, hogy esélyem se legyen reagálni. Nagyon köszi a sok köpönyegforgatónak, igazán rendesek vagytok.

[ Szerkesztve ]

(#64037) Tikakukac válasza audi100td (#64036) üzenetére


Tikakukac
titán

Bevallom, összefogtunk a topikkal ellened, mert Girls just gotta have fun :DDD
Rá kell hagyni. Van ilyen, na.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#64038) Peet91 válasza Tikakukac (#64037) üzenetére


Peet91
aktív tag

Te állat, ez a mini-pink-escalade, ezt most kinullázott agyilag :D

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#64039) kistewe válasza hamika93 (#64033) üzenetére


kistewe
tag

Szia,
itt tedd fel a kérdésedet:
[beárazós topic]

uff stewe

(#64040) kistewe válasza Tikakukac (#64037) üzenetére


kistewe
tag

Ez a pink akármi övön aluli volt... jaj..
[de itt a 63 milla megtekintés jelent valamit]

uff stewe

(#64041) Tikakukac


Tikakukac
titán

Lehet a 2014 nyara az x220 vásárlás nyara lesz... tegnap alfa mestertől elhoztam egy x220 billentyűzetet ami USB-s, és hát dögletesen állat élmény, plusz lassan tényleg ideje lenyugdíjazni az x200 meg s flottámat...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#64042) tototos válasza Tikakukac (#64041) üzenetére


tototos
őstag

usb-s x220 bill? van még nála ilyen?

(#64043) Tikakukac válasza tototos (#64042) üzenetére


Tikakukac
titán

Uccsót hoztam el :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#64044) soldi3r válasza Tikakukac (#64041) üzenetére


soldi3r
veterán

Az X220 valoban nem rossz, de akkor mar X230-at vennek. :)

E30 (oo=[][]=oo)

(#64045) Tikakukac válasza soldi3r (#64044) üzenetére


Tikakukac
titán

Irreálisan drága. Plusz már benne van az a "feature" halmaz ami miatt esik és esik a többi is. Még a 220 beférhet, de ezt a tető. Utána majd E7240 ha szintén negyedelődik az ára.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#64046) soldi3r


soldi3r
veterán

A 7mm-es HDD csavar furatai ugyanolyan magassagban vannak, mint a 9-esnek? W500 caddyjebe oldalrol be tudom csavarozni a 7mm-est?

E30 (oo=[][]=oo)

(#64047) SpeedR válasza soldi3r (#64046) üzenetére


SpeedR
őstag

Nem olyan magasan vannak a csavarjai, de ettől függetlenül bele tudod rakni, egy kis kézügyességgel.
Azt a fajtát rendelted, amit ajánlottam? :)

[ Szerkesztve ]

(#64048) soldi3r válasza SpeedR (#64047) üzenetére


soldi3r
veterán

Igen, epp azt nezem, csak kicsit elbizonytalanodtam, mert csak 7mm-es HDD-m van. Igy lehet, hogy ez jobban tartana. :F

E30 (oo=[][]=oo)

(#64049) SpeedR válasza soldi3r (#64048) üzenetére


SpeedR
őstag

Na kerítettem egy 7mm-es vinyót meg egy caddy-t, és tökéletesen bele passzol, úgyhogy hajrá. :)

(#64050) soldi3r válasza SpeedR (#64049) üzenetére


soldi3r
veterán

Akkor azt veszem, amit mutatta, koszonom.

E30 (oo=[][]=oo)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.