Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) brekiisti válasza audi100td (#40997) üzenetére


brekiisti
tag

Ha a gép helyszíni garanciás be kell jelenteni pl Smartba megrendelik az alkatrészt és megcsinálják helyszínen

(#41002) audi100td válasza brekiisti (#41001) üzenetére


audi100td
nagyúr

Azaz kijönnek hozzám?

CharlieDrop: az azért elég messze van a helyszíni gartól, előbb vinném be személyesen már ha van a közelben normális szerviz

[ Szerkesztve ]

(#41003) CharlieDrop válasza audi100td (#41002) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nem azt mondtam, hogy az helyszíni gari.
Amit ajánlottatok múltkor smart service az kijött volna a gépemért, de mondtam nekik, hogy a közelben dolgozok, így beviszem :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#41004) brekiisti válasza audi100td (#41002) üzenetére


brekiisti
tag

Kimennek igen vagy ha olyan a baja elviszik megnyúzzák és vissza viszik ha helyszíni gar van a Warranty site on írva

(#41005) sagit válasza AxBattler (#41000) üzenetére


sagit
addikt

Ilyen hamar lecseréled a 2540p-t? :DDD

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#41006) cellpeti


cellpeti
veterán

megjött a T500asom

Tigris, tigris, csóvafény...

(#41007) audi100td válasza brekiisti (#41004) üzenetére


audi100td
nagyúr

Na, ezt nem tudtam, jól hangzik. Korábban a központi szerviz szerint (ami már megszűnt) nem volt Mo-n ez a szolgáltatás semmilyen formában elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#41008) AxBattler válasza sagit (#41005) üzenetére


AxBattler
félisten

Még nem, de a jövő bizonytalan... :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#41009) brekiisti válasza audi100td (#41007) üzenetére


brekiisti
tag

Lassan de fejlődik a Lenovo is :) néha vannak mellé nyúlások de összességében szerintem pozitívan változnak

(#41010) Chaser válasza CharlieDrop (#40987) üzenetére


Chaser
titán

Egy másik hirdetést másolt ki. Árulnak fenn egy gépet, egyedi ragasztó megjelölés van rajta a szellőzőknél. Erre azt mondta a tag DNS megjelölés - nem tudom, én ilyet még nem láttam -. Aztán az a marha azt hitte ez valami extra fícsőr' és kimásolta azt is az idiótája :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41011) CharlieDrop válasza Chaser (#41010) üzenetére


CharlieDrop
veterán

jaaaa :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#41012) Tim82 válasza CharlieDrop (#41011) üzenetére


Tim82
nagyúr

Arról az apróságról nem is beszélve, hogy a kategóriára sem figyelt - betette a 15", asztali notebook-ok közé. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#41013) CharlieDrop válasza Tim82 (#41012) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ilyenekkel kevésbé foglalkozok, van egy autós témájú weboldal, ahova sűrűn járok, na ott aztán vannak érdekes nyelvezetű hirdetések és össze-vissza kategóriába.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#41014) tototos


tototos
őstag

Használ valaki Win8-t T61-en? Van valami különbség gyorsaságban a Win7-hez képest?

(#41015) CharlieDrop válasza tototos (#41014) üzenetére


CharlieDrop
veterán

valahol lehet már venni egyébiránt?
nem láttam még egy árlistában sem

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#41016) rgeorge válasza tototos (#41014) üzenetére


rgeorge
addikt

Én nemrég telepítettem egy T61-re Windows 8 x64-et, de előtte XP volt, Windows 7 összehasonlításom így nincs. Mindenesetre a Windows 8 T7300-al, 4GB-al és egy új 320GB-s WD 5400-es HDD-vel elég jól megy. Egy gond van: a teljesítmény-felmérés nem fut le, és utána kicsit megbolondul a VGA: az aktuális felületen átsejlik az alatta lévő.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#41017) azbest válasza CharlieDrop (#41015) üzenetére


azbest
félisten

rossz helyen nezed :)
webshopokban is lattam mar. Telepito lemezes upgrade valtozat a boltban talan 18ezer huf, de online ms-tol lemez nelkul (iso) 30 euro + afa (35), ha lemez is kell, akkor +15 meg afa. Upgrade advisort meglevo win alol inditva kinalja fel a vasarlast. Egyik gepemen van xp matrica, gondolkodom is vasarlason (jan 31ig ennyi). De van msdnaa (dreamspark) hozzaferesem, igy onnan is van licenszem, hogy kiprobaljam.

A nem upgrade verzio dragabb.

(#41018) CharlieDrop válasza azbest (#41017) üzenetére


CharlieDrop
veterán

köszi, akkor jobban körülnézek

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#41019) Peter M válasza audi100td (#40997) üzenetére


Peter M
tag

Én úgy tudom van, nekem ki is jöttek és javították is kb 1,5 éve. Kérdés x50 szériánál bal oldali felső usb feletti műanyagrepedéssel vki találkozott?

https://www.behance.net/marosi-peter-k

(#41020) HXY


HXY
addikt

A Lenovo milyen SSD-vel adja a gépeit?
Csak annyit írnak, hogy "240GB SSD".
Ez Intel 520, vagy valami más?

(#41021) audi100td válasza Peter M (#41019) üzenetére


audi100td
nagyúr

Mármint X60 vagy X40? X50 ugyebár nincs :)

Nálam az X61s-nél van elrepedve a bezel a tápcsati mellett, rendeltem hozzá egy új palmrest-et, ezzel le lesz tudva a dolog. Esetemben nem anyaghibáról van szó, nem figyeltek oda amikor a dokkolóba illesztették, egy fül beakadt a váz és a bezel közé ami utóbbit eltörte.

CharlieDrop: Szerencsémre Dreamspark-ról hozzá férek ingyen, fent van már pár hete, boltban nem tudom hol lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#41022) THomas007


THomas007
senior tag

Sziasztok!

Az mennyire normális, hogy egy T410 alaphelyzetben is maxon járatja a hűtést (3500-as fordulat)?

(#41023) brekiisti válasza THomas007 (#41022) üzenetére


brekiisti
tag

A 3500 még nem a max :) érdemes kipucolni és ha az sem segít szerviz ha még garos

(#41024) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok!

volt a lenovo oldalán egy olyan dolog, hogy az IE felismerte, hogy milyen gépről vagyok. Ezt most hol tudom megtalálni?

Az SL500ast felismerte, de most nem találom, hogy hol is volt az oldalon belül

Tigris, tigris, csóvafény...

(#41025) CharlieDrop válasza audi100td (#41021) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nekem csak az utolsó, talán comsumer prewiev van meg, de tervezem megvásárlását...

Skacok!
Az NVS Quadro 3100 mennyire komoly VGA?

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#41026) Peter M válasza audi100td (#41021) üzenetére


Peter M
tag

Sorry x20-asra gondoltam, most vettem észre bal oldalon W520-on de gondolom a cover az pont ua az mint a T520-on.

https://www.behance.net/marosi-peter-k

(#41027) CharlieDrop válasza cellpeti (#41024) üzenetére


CharlieDrop
veterán

csáó, a support részen kell lennie

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#41028) HXY válasza CharlieDrop (#41025) üzenetére


HXY
addikt

Belépőszintű dedikált kártya. Régen elment. De manapság már nagyon gyengének számít.
Az integrált HD 4000 is jóval erősebb.

Full HD filmeket, illetve régi játékokat elvisz. Pl. CoD 4

(#41029) salieri.


salieri.
őstag

W700 vajon tökéletesen működik DDR3 1333 Mhz modulokkal?
köszönöm a választ! :R

(#41030) HXY válasza salieri. (#41029) üzenetére


HXY
addikt

Bármilyen DDR3 mehet bele. Akár 1333, vagy 1600-as is, de csak 1066-on fog menni.

(#41031) Shatterstar


Shatterstar
aktív tag

Ki akarom próbálni T61-en a Prototype játék első részét és az lenne a kérdésem hogy vajon a videó kártya ezzel még megbirkózik vagy egyáltalán nem? Intel GMA X3100-ról van szó!

Why are you wearing that stupid man suit?

(#41032) dbius válasza Shatterstar (#41031) üzenetére


dbius
veterán

Az ilyen kérdésekre a YT elég jó válaszokat tud adni ;) [link]

(#41033) CharlieDrop válasza HXY (#41028) üzenetére


CharlieDrop
veterán

T410-ben van :)
Gondolom a benne lévő i5 HD graphicsánál jobb :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#41034) Borote válasza dbius (#41032) üzenetére


Borote
addikt

Tecsővel óvatosan, egyáltalán nem ritka a fake videó :(

(#41035) dbius válasza Borote (#41034) üzenetére


dbius
veterán

2-3 videó megnézése után azért le lehet szűrni a lényeget.

(#41036) Francia91


Francia91
veterán

ATI FireGL V5250-re van-e vmilyen normális Windows 8 driver megoldás? Minden jó már, csak a VGA driver hiányzik...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#41037) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Sziasztok!

Korábban írtam, hogy tervben van egy kijelző nélküli T60 készítése. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem:

- a WLAN antenna vezetékét, ha elvezetem a ház belsejében az működőképes megoldás lehet-e vagy feltétlenül kell a végekre a gyári megoldás?

- a kijelzőt egyszerűen lehúzom és kész vagy kell valamit kötözgetni?

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#41038) sutszi válasza !Overdose! (#41037) üzenetére


sutszi
veterán

Mi lesz belőle amúgy?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#41039) audi100td válasza Francia91 (#41036) üzenetére


audi100td
nagyúr

Töltsd le a W7-es verziót (vagy vista, ha nincs újabb), de ne indítsd el a driver telepítést csak csomagoltasd ki vele. Ha ez megvan, keresd meg a setup.exe-t és futtasd W7 kompatibilis módban (az admin-t is bepipálhatod nyuodtan). V5700-nál működött, switchable graph is megy rendesen, talán V5250-nél is megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#41040) !Overdose! válasza sutszi (#41038) üzenetére


!Overdose!
őstag

Asztali gép a szüleimnek nagy külső monitorral.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#41041) solaris7 válasza tototos (#41014) üzenetére


solaris7
tag

Mióta letölthető azóta az van telepítve.Tökéletesen fut a win 8 T61-en főleg ssd-vel de vinyóval is.Talán annyi negatívum full képernyős módban nem minden flash jelenik meg,pl itt az aprón lévő sem.(középen fent az autó) Vagy még a linkelés sem működik.Normál használatnál nincs ez a probléma.
Nekem sokszor dobott kékhalált a win7 valószinű a system update tett fel olyan drivert ami ütközött egymással.Nem tudom pontosan szinte mindig mást írt ki hiba üzentnnek.De legtöbször driver probléma volt.
Windows 8 alatt még soha nem volt kékhalál,a boot fel annyi idő az alul feszelős progi is telepíthető és stabilan működik.Van egy pár portable progi ami nem indul el.

(#41042) Francia91 válasza audi100td (#41039) üzenetére


Francia91
veterán

Tökéletes! Köszönöm :R

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#41043) audi100td válasza Francia91 (#41042) üzenetére


audi100td
nagyúr

remek, nincs mit :)

(#41044) brutte


brutte
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy egy t61 14" wide-nak mennyit kéne bírnia egy új 7800mAh vagy 5200mAh akkuval?
Valaki használ utángyártott aksit?

Köszönöm :R

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#41045) Francia91 válasza brutte (#41044) üzenetére


Francia91
veterán

Megfelelő energiasémával a nálam járt 15,4-es nVidia-s T61 net mellett 6 cellással 2 óra 20 percet vitt 90%-os Panasonic cellás akkuval. 3-3,5 órát nettel használva el kéne mennie a Tiédnek új 6 cellással...
Én a T60p-mben SANYO cellásat használok 9 cellásat, böngészgetve 3 óra üzemidő akkukímélő sémával.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#41046) salieri. válasza brutte (#41044) üzenetére


salieri.
őstag

Nekem egyszer volt utángyártott akku a gépbe ,de többet nem is lesz .
ipari hulladékok.
inkább egy használt ,jó állapotú panasonic cellásat keress!
Amúgy 1, 1,5 órát bírtak nekem azok a kínai csodák:D

[ Szerkesztve ]

(#41047) brutte válasza salieri. (#41046) üzenetére


brutte
aktív tag

Azért kérdeztem, mert pl a Nikonhoz vett utángyártottak jók voltak.

Ehhez ebayen találtam egyet. 9 cellás 7800mAh és 8500 forint :)

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#41048) audi100td


audi100td
nagyúr

FireGL V5700-at be lehet fogni video konvertálásra? Ha igen, milyen formátumot illetve programot támogat?

(#41049) Fido01


Fido01
aktív tag

Hali
Egy ilyen gép vásárlását tervezem [link]
És az érdekelne hogy ebbe tudok-e ssd-t rakni a garancia elvesztése nélkül, a boltban nem tudtak 100% os választ adni. Ugye 2opcio lehetséges egyrészt a HDD helyére egy ssd HDD pedig repül külső meghajtónak, vagy pedig mSATA ssd (ha jól vettem ki a users manualt akkor van neki foglalat) viszont nem tudom hogy megéri-e az mSATA az árát (van olyan gyors mint a sima SATA3 ssd? )
Köszi

(#41050) salieri. válasza brutte (#41047) üzenetére


salieri.
őstag

Ezek abszolút nem ajánlottak szerintem. :U

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.