Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48101) Francia91


Francia91
veterán

A mostani T60p-mben is 1680x1050-es LG-Philips panel van, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Sok laptop járt már nálam (minimum hetente 2 db), de egyik TN panelosnak sem volt ilyen minősége. FHD felbontás meg elég lesz a külső monitoron, én maradok a WSXGA+ -nál, nagyon bejött. Akkor majd a T60p mellé egy T500 lesz betervezve, dedikált VGA-s verzió, amikor kell a kraft, akkor az ATI-n a világ szeme.
Ha hozza az asztali Radeon HD2600XT szintjét, akkor nekem az bőven jó lesz, nem vagyok nagy játékos. Amit most is tolok, azt a FireGL V5250 is viszi, igaz küszködve, alacsony minőségen, leszámítva a CS Source-t

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#48102) karamblo válasza Tim82 (#48058) üzenetére


karamblo
tag

Próbáltam a "wizard"-odat, semmi eredmény. :W Asszem, szervíz, vagy bontás, ha alaplapi gond lesz. Remélem, a vinyó halt meg, vagy ram-probléma. Kösz a segítséget.

(#48103) AxBattler


AxBattler
félisten

A TP-rajongók figyelmébe, avagy van még élet a chiclet után:

Meanwhile, the major improvements to the AccuType keyboard and the reimagined touchpad are terrific. The greater travel and feedback of each key and the considerably large touchpad for a 14-inch notebook make the notebook very easy to use. We’re missing the traditional beveled layout less and less as the Chiclet layout continues to improve overtime. Lenovo’s big bet on integrating the five dedicated mouse keys onto the touchpad has certainly paid off and we would not be surprised to see it expand onto other ThinkPad lineups in the future. Although it is the manufacturer’s first release of a glass touchpad for a T Series, it is already one of the best for an Ultrabook.

Review Lenovo ThinkPad T431s Ultrabook

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#48104) Tim82 válasza AxBattler (#48103) üzenetére


Tim82
nagyúr

Van élet? Aha.

Gone are the dedicated volume, microphone, and even the ThinkVantage keys in favor of more multi-function F keys that are commonly found in consumer Ultrabooks.

Bár a mélyebb nyomáspont mindenképpen pozitív. Touchpad-ről nem tudok nyilatkozni, hogy jobb lesz-e, trackpoint-ot/egeret használok, mikor mit. Szerencsére a trackpoint-hoz kellő gombok megvannak.

RAM is provided by a single module: 1x soldered 4 GB PC3-12800 DDR3L in single-channel mode. Luckily there is an available dual-channel compatible SODIMM slot for additional user-removable memory as 4 GB may not be enough for heavy multi-tasking or editing work.

No meg a T szériában alaplapra forrasztott RAM + csak 1 bővíthető slot mindenképpen visszalépés, még egy ultrabook-like s-nél is.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48105) AxBattler válasza Tim82 (#48104) üzenetére


AxBattler
félisten

A több gyorsgomb nekem is hiányzik a HP-nál, pedig a XX40p szériánál imádtam. Ez van. :(

Ultrabook-nál mire kell 4+4 GB memóriánál több? Munkához?
Arra szerintem nem ez a gép való, hanem a T, meg a W széria, bár nyilván valakinek jól jön a mobilitás is a komoly feladatok mellé... :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#48106) Chaser válasza brd (#48100) üzenetére


Chaser
titán

Én is valami ilyesmire gondoltam, mert ez így elég tré:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48107) Tim82 válasza AxBattler (#48105) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha ez nem "munkára" való, akkor az FPR is felesleges bele, meg a Thinkpad-eknél megszokott security feature-k. Amúgy mire lenne való akkor, Starbucks-ban ücsörgésre? A review szerint is vállalati felhasználás/IT management a célterület. Amúgy ahogy írtam, engem az zavar, hogy ez visszalépés, illetve megint egy területtel kevesebb téren szólhat bele a felhasználó a saját gépe konfigurálásába.

A nem cserélhető és 3 cellás akku meg nem kedvez nagyon a road warrior-használatnak, vagy legalábbis a 8-9 órás üzemidővel kapcsolatban vannak fenntartásaim.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48108) Chaser válasza Tim82 (#48107) üzenetére


Chaser
titán

Vagy meddig él az a 6-8 óra üzemidő:) Eleve itt nincs elválasztva a géptől az akku, nem védi a légrés, hanem kapja a fűtést. Megfejelik egy gyenge minőségű akkuval és kalap.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48109) AxBattler válasza Tim82 (#48107) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, meggyőztetek! (Bár nem tudom, hogy vállalati felhasználás/IT management esetében mire kell 8GB-nál több, de én tudatlan vagyok.)

Tényleg jobb nekem a HP-val... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#48110) Tim82 válasza AxBattler (#48109) üzenetére


Tim82
nagyúr

A fene se akar meggyőzni, csak a véleményemet írtam le. Persze, érveltem, de nyilván hasonlóan lehetne pozitív érveket felhozni a T431s mellett.

Már csak azért is különbözőek vagyunk, mert én soha nem adtam volna el azért EliteBook-ot, hogy utána ProBook-om legyen. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48111) AxBattler válasza Tim82 (#48110) üzenetére


AxBattler
félisten

Ott a pont, de...

I'll be back! ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#48112) Borote válasza Tim82 (#48107) üzenetére


Borote
addikt

Totál átlagos 47Wh-s akkuja van. Egyáltalán miért nézed a cellaszámot? Annyira semmitmondó, hogy az hihetetlen.
Az inkább kényelmetlen, hogy Li-Po az akksi, ezek meg talán még érzékenyebben is a hőre...

(#48113) Tim82 válasza Borote (#48112) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyáltalán miért nézed a cellaszámot? Annyira semmitmondó, hogy az hihetetlen.

Beidegződés, miszerint az akku üzemideje és a cellaszám között van némi összefüggés, de ezek szerint nyilván téves.

ezek meg talán még érzékenyebben is a hőre...

Ööö, ez mennyire fog számítani nem terep-körülmények között? :) Merthogy a különálló akkuk tárolása nyilván nem játszik...

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48114) Tim82 válasza Tim82 (#48113) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ehh, never mind az utóbbit, nem kapcsoltam össze fejben Chaser megjegyzésével.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48115) atesss válasza Tikakukac (#48086) üzenetére


atesss
addikt

Megnéztem és kipróbáltam azt hiszem elég alaposan, amit ott lehetett, és meg is vettem a gépet tegnap.
Külsőleg 1 dolgot leszámítva nagyon szép állapotban van. Ez sem olyan komoly probléma, hogy emiatt most szétesne, vagy ilyesmi.
De amúgy kíváncsi vagyok, hogy ilyet mégis hogy sikerülhetett a volt tulajának - majd rakok fel róla egy képet.

Viszont már a későesti-éjszakai terheléses teszt során kiderült, hogy hardveres probléma van a géppel, konkrétan a videokártyával. Azóta megnéztem még pár dologgal, de csak a bizonyosság kedvéért.
Elég egyértelmű a dolog szerintem, de azért feltettem róla az összes képet amit csináltam, kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is azért: [link]

Más (de szintén a képeken):
- Minden eddig használt tesztprogram azt írja, hogy a gépben L9400 proci van (és nem SL9400). Próbáltam utánanézni, hogy ez mit is jelent, találtam is infót, de nem teljesen egyértelmű. Ti mit tudtok az L9400-ról ?
- Ilyen magas procihőmérséklet amúgy mennyire ok ennél a gépnél Prime95 alatt ? A végén már elkezd throttlingolni is.
- A proci max. szorzója elvileg 7-es. Ennek ellenére a CPU-Z és a CoreTemp szerint is felmegy 7,5-re; sőt egyik program szerint 8-ra is. :U

(#48116) Chaser válasza atesss (#48115) üzenetére


Chaser
titán

Ott lehet a hiba, hogy két különböző gyártójú ram modul van a gépben. Mintha olvastam volna olyat, hogy a virtualizáció kikapcsolásával is megszűnhet a jelenség.
Cpu-t valszeg nem árt újrapasztázni. Szorzó azért ugorhat fel, mert a cpu IDA ready, ez olyan mint i5-nél a turbo. Ha max performance van beállítva felkapcsolhat. Segédprogival tetszés szerint szabályozhatod az órajelet és feszültséget is bizonyos mrértékig, pl rmclock.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48117) Tim82 válasza atesss (#48115) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak hogy alátámasszam Chaser-t: megfejtés.

"L9400".

A proci max. szorzója elvileg 7-es. Ennek ellenére a CPU-Z és a CoreTemp szerint is felmegy 7,5-re; sőt egyik program szerint 8-ra is.

Gondolom, a Dual IDA-nak köszönhetően.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48118) noorbertt


noorbertt
őstag

hi

relative olcsó de nem gyari hibás gépek között mit ajánlanátok?
most halt meg a t61p laptopom... egy hosszú és kettő rovid pittyegest enged magának és annyi.
szétszedtem de semmi baja, vga ment tönkre vagy az alaplap és lehet jobban jönnék ki egy komplett gepvaltassal..

debian menne rajta

javaslatok?
elnézést telefonról írtam..

[ Szerkesztve ]

(#48119) atesss válasza Tim82 (#48117) üzenetére


atesss
addikt

Hogy a jó .... az Intelnek !
(inkább nem írom le, mért még kitiltanának...)

(#48120) Chaser válasza noorbertt (#48118) üzenetére


Chaser
titán

ment egy 5let pm-be:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48121) Shatterstar


Shatterstar
aktív tag

Már egy ideje problémám van a töltéssel és ez abban nyilvánul meg,hogy az elem ikon át van húzva piros x-szel és azt írja ki "nem észlelhető a telep". Most minek van baja: az akksinak vagy a töltőkábelnek?

Why are you wearing that stupid man suit?

(#48122) Borote válasza Tim82 (#48113) üzenetére


Borote
addikt

"Beidegződés, miszerint az akku üzemideje és a cellaszám között van némi összefüggés, de ezek szerint nyilván téves." - az a gond, hogy gyakran még iránymutatónak sem jó:

Y500: 6 cellás akku, 72Wh
X61T-m: 8 cellás akku, 65Wh
Inspiron 5521: 6 cella, 65Wh
Chronos: 8 cella, 91Wh
Átlagnotebook: 6 cella, 47-48Wh
NP530: 4 cella, 45Wh
Asus X202: 2 cella, 36Wh
NP370: 3 cella, 43Wh
X200s: 4 cella, 26Wh

És amit most nem tudok mutatni, volt olyan gép, amiben 8 cells akku volt, kb 44Wh kapacitással.

Szóval meglehetősen össze vissza van ez, hogy az ember kijelenthesse akár azt, hogy egy 8 cellás akku nagyobb kapacitású egy 6 cellásnál. Vagy azt, hogy egy 3-4 cellás akku kisebb, mint egy 6 cellás.
Kizárólag a Wh-s kapacitás alapján lehet konkrétat mondani egy akkuról.

[ Szerkesztve ]

(#48123) Tim82 válasza Borote (#48122) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm a felvilágosítást. :R Alapvetően nem gondoltam azt, hogy minden noti mindenféle akkuját ugyanolyan cellákkal szerelték, de feltételeztem, hogy nincsenek ekkora eltérések.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48124) atesss válasza Borote (#48122) üzenetére


atesss
addikt

Kizárólag a Wh-s kapacitás alapján lehet konkrétat mondani egy akkuról.
Ez szerintem egyértelmű !
(Nem mindegy hogy egy cella pontosan hány mAh-s.)

Ezen kívül szerintem egy Wh kapacitásban fele akkora akksi komolyabb terhelés alatt nem fogja pont feléig bírni. Nem tudom Li-nál ez pontosan mekkora különbség, de biztos hogy a nagyobb terhelés alatt kivehető össz. energia néhány %-al kisebb.
Erre konkrét példát nem tudok, csak elektronikai szempontból gondolkoztam.

(#48125) atesss válasza Chaser (#48116) üzenetére


atesss
addikt

És egyben Tim82-nek is

Köszönöm az infót. :R

A belinkelt Intel leírás alapján nem a márkával van a baj, hanem szimplán a Flex Memory konfigurációkkal (ahol a két modul mérete nem azonos).
Vagy erről tudsz valami konkrét információt ?

Mivel egy másik 2GB-os DDR3 modult könnyen tudok szerezni próbára (itt van a másik notiban egy). De két ugyanolyan 2GB-os modult már nehezebb...

Cpu-t valszeg nem árt újrapasztázni.
Pontosan mennyi lenne szerintetek a megfelelő hőmérséklet (értsd: új korában egy ilyen gépnél mennyi lehetett Prime95 alatt) ?
Ja és jön a kép is mindjárt, mert lehet azzal is egy kis összefüggés....

Amúgy meglepő módon nekem úgy tűnt hogy magasabb (proci) hőmérsékletnél jobban előjön a képhiba (windows alatt). :F

(#48126) Tim82 válasza atesss (#48125) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha érdekel, van két egyforma 2 GB-os DDR3-modulom, T500 gyári moduljai, bővítés miatt kerültek ki belőle. Ha jól rémlik, Hynix-ek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48127) atesss válasza atesss (#48125) üzenetére


atesss
addikt

Vicces, annó még pont én is beszéltem a problémáról :) (bár akkor nem pont a grafikai hiba tekintetében érdekelt): [link]

Tim82
Nem igazán szeretnék most beruházni ramra.

Igazából 2*4GB-ra akarok bővíteni majd 1-2 hónap múlva.
A 3GB addig bőven elég lesz, így más "lépcső" felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#48128) Tim82 válasza atesss (#48127) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem feltétlenül eladásra gondoltam, egyelőre tartalékban jó, ha megvannak a modulok. Tesztelést, illetve próbát írtál.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48129) SNor


SNor
tag

Travel keyboarddal kapcsolatban tudna valaki abban segíteni, hogy a kék thinkvantage gombon miként lehetne átkonfigurálni, hogy ne az msinfo induljon el (Win7)?
A neten fellelt regedites megoldás csak a notebook gombja esetén működik.

S

(#48130) atesss válasza Tim82 (#48128) üzenetére


atesss
addikt

Ha lenne ilyesmire lehetőség, megköszönném. :R
(Ha jól rémlik annó az Asus F2HF-nél is te segítettél nekem ram próbában :) )

MOD:
De először kipróbálom azért a helyben lévő 2GB-os modullal.
Ha két eltérő márkájúval is működik, akkor nincs tovább tesztelni (akkor nyilván fog két ugyanolyan modullal is).

[ Szerkesztve ]

(#48131) atesss válasza Tim82 (#48117) üzenetére


atesss
addikt

Kipróbálva, az Intel VT-d Biosban való kikapcsolása úgy tűnik megoldja a problémát !
Legalábbis pár perc játék alatt nem csinálta (pedig eddig már rögtön a legelején megjelent a képtorzulás).
De azért még megnézem GPU caps viewer-el, és 3DMark-al is mindjárt.

(#48132) Tim82 válasza atesss (#48130) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jól rémlik. :K Ha mégis szeretnéd teszteléshez a RAM-okat, írj rám nyugodtan, megoldható Bp.-n belül. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48133) Tikakukac válasza atesss (#48131) üzenetére


Tikakukac
titán

Tesztelheted ahogy akarod, nem fog torzulni.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#48134) atesss válasza atesss (#48115) üzenetére


atesss
addikt

Itt van az ígért kép, a ház töréséről:

[ Szerkesztve ]

(#48135) Tikakukac válasza atesss (#48134) üzenetére


Tikakukac
titán

Kapott az élettől rendesen. Valaki erősítsen meg, de mintha ez a gép keringett volna már aprón valamikor :U

Az a kilencvensok fok meg szerintem marha sok. Lamellákat visszahajtogatva is ennyi? Most épp nincs lefeszelve a gépem, de ilyet én nem tudok csinálni, igaz, SL9300-am van.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#48136) Tim82 válasza Tikakukac (#48135) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az nem a cerkás volt?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48137) Tikakukac válasza Tim82 (#48136) üzenetére


Tikakukac
titán

A cerkás is volt elég sokáig itt is meg ott is, de ez a kitört rácsos gép is ismerős. Bár az lehet nem x200s volt, passz. Áldom az agyam, hogy anno megvettem a mostanit. Alsó része és egyéb drága dolog minden patika, minden más amúgy is kopó-fogyó alkatrész.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#48138) Gondwana válasza SNor (#48129) üzenetére


Gondwana
addikt

Nem tudom, a neten hol, mit találtál, de
REGEDIT4
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\IBM\TPHOTKEY\8001]
"File"="C:\\Program Files\\Lenovo\\SimpleTap\\SimpleTap.exe"
@="C:\\Program Files\\Lenovo\\SimpleTap\\SimpleTap.exe"

X201 saját TVT-gombja, illetve

REGEDIT4
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\LTON_HIS]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\LTON_HIS\UNav]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\LTON_HIS\UNav\HOTKEY01]

"DisplayName"="opera.exe"
"PathInRegName"=""
"Configurable"=dword:00000000
"WebLaunched"=dword:00000000
"ActionCommand"="C:\\Program Files\\Opera\\Opera.exe"
"ActionParam1"=""
"ActionType"=dword:00000017
"Enabled"=dword:00000001

a külső USB Travel cucc megfelelő shortcutja, ha felpakoltad a driverét (mert ugye, különben mi kezelné le?)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#48139) atesss válasza Tikakukac (#48135) üzenetére


atesss
addikt

Kapott az élettől rendesen.
Úgy tűnik... De ez pont az a fajta gép, ami egész jól bírja még az ilyet is.
És azért ez szerintem nem egy annyira komoly gond - az esztétikán kívül. Vagy szerintetek ?
Cserébe elég jó áron adta az eladó a gépet - azért mentem bele ennek ellenére.

Azért kíváncsi vagyok, konkrétan hogy sikerülhetett szerintetek ezt pont itt megtörni ?
Be akarta dugni a tápcsatlakozót, csak nem találta ? :U

Azt ne felejtsük el, hogy a Prime95 nagyon be tud fűteni a procinak !
Bármilyen valós alkalmazásnál jobban.
De attól függetlenül ez szerintem is sok.

Lamellákat megpróbálom óvatosan visszahajlítani, ha megy.
Bár lehet először kitesztelek minden mást a gépen, és ezt majd csak utána.

(#48140) Shatterstar válasza atesss (#48139) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Én a helyedben biztosan nem vettem volna meg egy ilyen látványosan sérült gépet. Egyrészt mert rád hárul a javíttatása, másrészt felesleges pénzkidobással jár (szerintem). Ha valamire nincs elég pénzem akkor inkább addig gyűjtögetek míg össze nem jön az összeg egy makulátlan állapotú gépre ;] Talán még nem késő visszavinni az előző gazdájának!

Why are you wearing that stupid man suit?

(#48141) rgeorge válasza atesss (#48139) üzenetére


rgeorge
addikt

Az, hogy a burkolat sérült, egy dolog (mondjuk nem kicsi dolog az sem). De a hűtőlamellák is? Ahhoz nem leesnie kellett, vagy pont ráesett valamire, ami ott bezúzta a lamellákat? Milyen állapotúnak hirdette az eladó?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#48142) soldi3r válasza rgeorge (#48141) üzenetére


soldi3r
veterán

a haz merevebb mint a lamella, ha mar kitorik belole egy darab, onnantol a lamella konnyen megserul

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#48143) Tikakukac válasza atesss (#48139) üzenetére


Tikakukac
titán

Nos, semmiféle buzerálás nélkül én 71 fokot tudok kitolni az enyémből, a legdurvább Prime-al. 20 perc után beállt ennyire és lefele ingadozik, szóval ez a teteje.

Az a gép azért volt jó árban, mert ott van valami. Plusz elég rendesen törték is. Erre mondják az olcsó hús dolgot. Ha tényleg bagó pénz volt, akkor mondjuk nem halál, szívesen megvesszük és elbontjuk, nekem is kéne belőle 1-2 dolog. :B :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#48144) rgeorge válasza soldi3r (#48142) üzenetére


rgeorge
addikt

Az ok, de mi tud oda bejutni és ekkora sérülést okozni? Mire esett rá? Egy csavarhúzóra?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#48145) lapa válasza atesss (#48134) üzenetére


lapa
veterán

thinkpad vs valami kemény 1:0.

(#48146) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Vicces, mert mikor néztem notit magamnak, volt hasonló sérült, bár ő jelezte előre.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#48147) SNor válasza Gondwana (#48138) üzenetére


SNor
tag

Jee! Istencsászár, köszi. A 8001-es regedites megoldást találtam, az működik is, a másikat nem ismertem. Reggel kipróbálom!

(#48148) Chaser válasza atesss (#48134) üzenetére


Chaser
titán

Pasztázd újra. Ha nem változik elképzelhető ettől az ütődéstől kicsit deformálódott a hűtő és nem jól fekszik fel. Lehet a defekt óta nem is volt újrapasztázva.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48149) mdk01


mdk01
addikt

Kérnék egy kis segítséget.
Raktam egy új win7-et és FN+F5-tel hoztam elő a kom. eszközök ki és bekapcsoló paneljét. Az nem az access connection volt?
Mit telepítsek fel hogy megint működjön mert most nem jön elő és szeretném a bluetooth-t bekapcsolni.

Köszönöm

(#48150) lakkusjj válasza mdk01 (#48149) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

Hotkey features és Power management driver kell neked.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.