Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) simonjoe válasza buvartacsko (#55996) üzenetére


simonjoe
senior tag

Nagyon remélem, h a léket megjavítják, és nem süllyed el ez a hajó. Lassan csak összeszedik magukat azért nem kis brand-ről beszélünk. Igaz nem tudom mekkora szelet lehet a Lenovo-é a piacon, de azt látom, nagyon sok helyen jelen vannak. Csak nem hagyják veszni magukat........és minket! :)

Joe

(#56002) buvartacsko


buvartacsko
addikt

na közben ránéztem gyorsan a 8.1-re. nincsen normális opengl továbbra se, és a wifi továbbra is szarakodik suspend után. szóval a helyzet változatlan.

a lenovo már nem lesz jobb, ahogy magyarország is egyre szarabb, ez is.

szerintem szervize pl már az apple-nek is jobb. :)

(#56003) Chaser válasza solaris7 (#55999) üzenetére


Chaser
titán

Akkor szerintem nem, olyankor csak az intel drivert kell felrakni winben.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#56004) audi100td válasza buvartacsko (#56002) üzenetére


audi100td
nagyúr

Már arról is a lenovo tehet, hogy intelék nem szeretnek drivert íni? :) Vagy netán Magyarország? :D

(#56005) buvartacsko válasza audi100td (#56004) üzenetére


buvartacsko
addikt

a szervizről beszéltem, meg arról hogy basznak támogatást adni a régi gépekhez. :)

konkrétan x200 tableten boot előtt nálam úgy el van csúszva a kép hogy az valami förtelem, fél év alatt képtelenek voltak megcsinálni. mert csak 1 alkatrészt tudnak cserélni egyszerre. hiába adtam nekik tippet hogy esetleg a kijelző szalag kábelét kellene cserélni... cseréltek (volna) vagy 4x kijelzőt (2x sikerült, mert 2x olyan kijelzőt küldött a lenovo ami nem is jó a gépemhez), cseréltek alaplapot, (teljesen feleslegesen) és lejárt a garancia, lehagyták a webkamera matricáját a gépről, azt is csesztek visszarakni, így az is szabadon fityeg. (igen ez semmiség, csak k**va igénytelenül néz ki) (igen tudom, vadásszak ilyet íbéjen a 400 ezres géphez) a kijelző amit cseréltek ráadásul szarabb is lett mint ami a gépben volt.

a szervize közben elmondta hogy volt olyan nem 1x, hogy rendeltek egy alkatrészt és teljesen más jött helyett, pl alaplap helyett hdd.

tényleg g*cire nagyszerű ez a lenovo !!!!!!!!!!!!444444444444444444 :C :R

a végére odáig jutottam hogy szarok az egészbe, panaszolhatnék, sőt, írhattam volna egy 9873498274982 oldalas levelet az egész sztoriról, aztán a lenovo elbírálta volna hogy adnak másik gépet. de mivel csere kijelzőből is szarabb jött, gondoltam max kaphattam volna valami szaros edget.

a probléma hogy se az új thinkpadek nem jönnek be semmilyen szinten, se más gyártók gépei. fogalmam sincsen mire válthatnék, vagy notebook vagy desktop pc.

[ Szerkesztve ]

(#56006) Tikakukac válasza buvartacsko (#56005) üzenetére


Tikakukac
titán

Ugye? Tőlem megkérdezték mit vinnék most a boltból, ha végtelen pénzem lenne: notiból nem nagyon tudnék mondani egyet sem, a felhozatal enyhén szólva gyászos.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#56007) audi100td válasza buvartacsko (#56005) üzenetére


audi100td
nagyúr

Lehet másik szervizhez kellene fordulnod, már ha még garis a géped.

Tikakukac: Gyászos, de még így is a TP a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#56008) soldi3r válasza Tikakukac (#56006) üzenetére


soldi3r
veterán

precisiont :))

E30 (oo=[][]=oo)

(#56009) Tikakukac válasza audi100td (#56007) üzenetére


Tikakukac
titán

Hááát, most ha kéne vennem akkor Latit vennék, legalább van support és a legutóbbi 6430-as masina nem okozott sírógörcsöt nálam, ellentétben a T430-al.

soldi3r: Hát azok elég otrombák sajnos :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#56010) buvartacsko válasza audi100td (#56007) üzenetére


buvartacsko
addikt

tudtommal az okos szervíz elég jó. de úgy tűnik ennyire ők sem. :) leírtam hogy lejárt a garancia. szóval így maradt. hiába volt garancia, nem sikerült megoldani a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#56011) audi100td válasza Tikakukac (#56009) üzenetére


audi100td
nagyúr

Én is azért kipróbálnám a T540p-t 3K IPS kijelzővel. :)

(#56012) sutszi válasza audi100td (#56011) üzenetére


sutszi
veterán

+1
Egy ilyet én is megnéznék...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#56013) soldi3r válasza audi100td (#56011) üzenetére


soldi3r
veterán

akkora felbontashoz mar 32" jarna

(#56009) Tikakukac, iszonyatosan osszerakott gepek, en jobbal meg nem talalkoztam
csak ne 1000 font lenne...

E30 (oo=[][]=oo)

(#56014) audi100td válasza soldi3r (#56013) üzenetére


audi100td
nagyúr

Az apple-nél ott van a retina, még sem panaszkodik senki.

(#56015) Chaser válasza sutszi (#56012) üzenetére


Chaser
titán

Én is megnézném de meg nem venném az tuti:)

szerk: audi100td: Ha már retina, érdekelne a TP kijelzőben ugyan no-pwm vezérlés van-e mint retinában. Felbontással egyébként semmi gond nincs szerintem se...lefelé lehet butítani ha úgy adódik.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#56016) Tikakukac válasza audi100td (#56011) üzenetére


Tikakukac
titán

Nyilván érdekes, kérdés meddig lesz olyan amilyen :U

soldi3r: DTR-nek többet notit nem, elegem volt, minden másra meg már van gépem bőven, így részemről mindegy :B :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#56017) soldi3r válasza audi100td (#56014) üzenetére


soldi3r
veterán

10-bol legalabb 6 ember azert vesz applet, mert az franko, de egy nyomorult dokumentum kesziteshez keresnie kell egy windowsos gepet

(#56016) Tikakukac, dtr?

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#56018) sutszi válasza Chaser (#56015) üzenetére


sutszi
veterán

Nekem csak a felbontás a 4 mag és a 4 slotos memória vonzó ami inkább már w540 lenne...a grafikai rész annyira nem hoz lázba...Plusz vagyok olyan hülye, hogy tetszik ez a szögletes és fekete doboz...utálom a csicsát. Ami ennél több az már az...A többi gyártó meg...látjuk mi történik.
Na bele ért a kezem a bilibe.. :DDD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#56019) Tikakukac válasza soldi3r (#56017) üzenetére


Tikakukac
titán

Túl nagy, túl bumfordi, túl minden, az csak asztalit kiváltani jó vagy valakinek használni aki nem dobálgatja ide-oda.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#56020) audi100td válasza soldi3r (#56017) üzenetére


audi100td
nagyúr

A lényeg, hogy bármi van, lehessen fikázni. :)

Ha nem tetszik ott van az FHD, vagy ha ez is sok, a HD a milliméter nagyságú pixeljeivel.

(#56021) Chaser válasza sutszi (#56018) üzenetére


Chaser
titán

Gari miatt nálam esélytelen lenne ha kellene is ilyen hw-rel és kijelzővel mobil gép, de szerencsére nem kell. Fekete doboz kevéske nekem 3-4-500k kidobásához.
De megnézném, azzal nincs gond:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#56022) soldi3r válasza audi100td (#56020) üzenetére


soldi3r
veterán

en nem fikazom, felenk sok van belole, mindenki azt vesz amit akar, ez csak szemelyes tapasztalat

E30 (oo=[][]=oo)

(#56023) sutszi válasza Chaser (#56021) üzenetére


sutszi
veterán

Te már eleve feltételezed, hogy sz@r.
Garancia itt is van. Max nem kopognak be az ajtómon...Lehet nem is akarom. Smartservice-nek jó híre van. Tudom, hogy oda kell csörögnöm, és megmondják mi legyen.
DE ez már megint a házassági szerződés esete...még el sem kezdődött valami de már készülünk a problémákra. Én azt várom ettől a géptől, hogy ne legyen garanciális ügyintézéses történetem...De mivel munkaeszközt veszek ez max akkor lenne kidobás, ha az a pénz nem térülne meg a munkával amire vettem...vagyis szervízben töltene 3 évet és a végén visszaadják, hogy nem jó, és lejárt a gari...erre akkora az esély mint a holnapi világvégére.
Nyilván azért mielőtt ennyi pénzt kiadnék biztos körbenézném a piacot, de az új HP-k is olyanok mint egy vödör takony...Dell...hát jó a gari...ezen kívül tud mást is?!

Ha le akarom fedni az igényeim akkor valahol kompromisszumot kell kötni...ki itt, ki ott enged...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#56024) soldi3r válasza sutszi (#56023) üzenetére


soldi3r
veterán

nem vitazni akarok, de igen, a latitude, osszeszerelesben, anyaghasznalatban veri thinkpadot

E30 (oo=[][]=oo)

(#56025) sutszi válasza soldi3r (#56024) üzenetére


sutszi
veterán

Ha ott fogok tartani megnyomkodok párat... :)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#56026) Chaser válasza sutszi (#56023) üzenetére


Chaser
titán

Az a világ rég elmúlt, amikor lehetett tervezni bármelyik géppel úgy, hogy nem kell gariztatni:) Nem negatív vagyok hanem reális, ez van.
Ilyen értékű/kategóriájú gépnél meg elvárom hogy 1-2 napon belül rendezzék ha gond van és ne kelljen mennem sehová, ha dell meg tudja oldani más is.
6520/6530 nagyon el van találva, tehát tud mást is. Megint más kérdés aki hozzászokik a letisztult egyszerű formákhoz annak ez már sok designban. De nekem pl a szigetes billzet se idegenebb. Ráadásul épp tegnap "dicsérte" valaki T430 backlit megoldását, szóval na. 6520/30-ban olyan billzet van mint az álom és backlit is frankó, szóval garon túl is van élet dellnél. Gép felépítése is jó, új szériát még nem láttam. Ha sw-esen is összeszednék magukat elég ütőképesek lennének a TP szériával szemben, de így sem kell félteni őket. HP meg egyre jobban qrvul, soha nem szerettem igazán.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#56027) Tikakukac válasza sutszi (#56023) üzenetére


Tikakukac
titán

A Dell tudott még nálam valamit: kussolt. Tehát ha ököllel vertem is kussolt. Ellenben ahány 30-as TP elém keveredett mindegyik vagy keményen illesztési hibás volt, vagy ropogott, vagy valami takony volt benne. Az az NBD gari pedig olyan plusz, amit pontosan amiatt választanak az emberek, mert retek drága gépet vettek munkára, hogy legyen pénzük, amiből megtérül a gép is. Nem hobbiból. Igenis kopogtasson a kollega és cserélje ki a fél gépet 48 órán belül ha kell, az infoparkba menjen az aki tanulni is akar, a'la én pölö, fél milla körül jár a fenéktörlés nyelvvel azt hiszem.

Én ha engedek valamiből az a minőség, pénzért. Az ár jelenleg stagnál, a minőség esik, ergo itt valaki átkurjant engem, ez nekem veri a csőrömet, pedig én aztán fanboy vagyok, ezekbe az x200-akba belevertem vagy fél millát szerintem.

btudos: Hát, ha ilyen szórás lesz minőségben akkor hamarosan megtudjuk milyen a levonó féle NBD gari :DDD

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#56028) btudos


btudos
veterán

Csak halkan jegyzem meg, hogy az új Thinkpad széria NBD garanciás, tehát elvileg itt is adott az 1-2 napos megoldás. A gyakorlattal kapcsolatban persze nekem is vannak kétségeim, amit olvasok itt, meg máshol is a Lenovo alkatrészkezeléséről.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#56029) Chaser válasza btudos (#56028) üzenetére


Chaser
titán

Eddig is voltak NBD garis TP-k. NBD gar is van itthon, papíron. Gyakorlatban még nem hallottam senkitől, ez a szomorú. Oké hogy kis ország, de nem hinném hogy a dellnél ellőtték az országhatárokat és hozzánk adtak még pár hektárt. De minőségben sem jobbak, sőt, szóval részemről nem lenne miről beszélni ha drága mobil gép kellene. A fekete doboz kevéske, billzet se olyan mint rég, szomorú de ez van.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#56030) Dhampir válasza Tikakukac (#56027) üzenetére


Dhampir
félisten

runner fórumtárs szerint ThinkPadekhez is helyszíni gari van már. Míg megírtam, látom a többiek megelőztek ezzel az infóval. Állítólag az előző 30-as szériára is jár. A német Cyberporton árult w530 is helyszíni garos.

(#56031) Tikakukac

Ja, hogy mit takar, az kérdéses, de jobb is, ha nem tudja meg az ember. :)

(#56032) soldi3r

Lehet, hogy Jani hamarabb megy házhoz, mint a szerviz. :D

[ Szerkesztve ]

(#56031) Tikakukac válasza Dhampir (#56030) üzenetére


Tikakukac
titán

Igen a 40-es TP-k azzal jönnek/tek, kérdés ez mit takar náluk, mert erről eddig is volt szó, gyakorlatban meg nagy csend.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#56032) soldi3r válasza btudos (#56028) üzenetére


soldi3r
veterán

egy ismerosomnek van jelenleg garancias gondja egy on-site garis geppel (x230)
igaz, karacsony stb... de meg elotte jelentette be a hibat, eddig meg nem hivtak vissza, bar azt mondtak, hogy hazhoz mennek! kivancsi leszek

(#56030) Dhampir, persze, az uk-ban is mukodik a dolog

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#56033) sutszi


sutszi
veterán

(#56026) Chaser : Akkor bennem van a hiba. Hozzá vagyok szokva, hogy a cuccok amiket veszek jól működnek...sokáig...messze a garanciaidőn túl.
Én egyelőre egy 20-as szériát céloznék meg...azzal el tudnék éldegélni addig míg talán eljön az ésszerű irányba fejlesztés kora...

(#56027) Tikakukac : Ha retek drága gép akkor 3 órát se essen ki...0-át max. Ha már ilyen szőrös szívvel nézzük...De komolyan.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#56034) Tikakukac válasza sutszi (#56033) üzenetére


Tikakukac
titán

De mivel ennyire szőrös szívűek nem lehetünk, ugyanis tudjuk, hogy ez egy olyan dolog, amit ha 50 oldalról védjük is beüthet a baj, így kénytelenek vagyunk a kevésbé rosszat választani, ami még mindig a helyszíni gari.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#56035) xcds válasza soldi3r (#56032) üzenetére


xcds
őstag

A T500-amra is helyszíni gari volt. Venticsere miatt hívtam a szervízt, nagyon segítőkészek voltak, ki is akartak jönni, de amikor konkrét időpontot akartunk egyeztetni, onanntól belassultak a dolgok. Szóval inkább bevittem. :D

(#56036) Dhampir válasza xcds (#56035) üzenetére


Dhampir
félisten

Fel kell kötniük a gatyát, ha NBD-ben a Dellt szeretnék utolérni.

(#56037) soldi3r válasza Dhampir (#56036) üzenetére


soldi3r
veterán

lehet, hogy rajottek, hogy nem kevesen vesznek inkabb dellt ez miatt?

E30 (oo=[][]=oo)

(#56038) simonjoe


simonjoe
senior tag

...azért azt se felejtsétek el, h hosszú évek óta a DELL vezeti az eladási listát úgy globálisan és mindkét kategóriában. Szerintem nem véletlen. A TP-nál meg nagyot nyom a latba azon fanok gondolkodása mint amilyen a miénk. Megvesszük, mert hiszünk, reménykedünk, majd egy kicsit köpködünk. Nem tudom mi lenne ha ez a réteg (is) elfordulna a márkától?

Joe

(#56039) audi100td válasza simonjoe (#56038) üzenetére


audi100td
nagyúr

A céges beszerzéseknél nem igen számítanak a fanok, márpedig ebben a kategóriában így adják el a legtöbb gépet, nagy tételben.

(#56040) metal01


metal01
őstag

Mitől lehet az, hogy az SSD-nél és a HDD-nél is a hardverteszt lefutásakor a SMART Short Self Test "Cannot Run"-al nem fut le? Valami driver hiba lehet?!

(#56041) metal01 válasza metal01 (#56040) üzenetére


metal01
őstag

Ez a helyzet:

(#56042) Dhampir válasza soldi3r (#56037) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem tudom, hogy mennyien veszik valójában, mert ez a szakmai fórumokról nem derül ki számszerűen. Arról sincsen fogalmam, hogy a cégek mi alapján döntenek a laptopok márkájának kiválasztásakor és hogyan szervizeltetik a gépparkjukat.

Ami egyik oldaláról nézve számomra megkapó a ThinkPadben, hogy jó a közösségi támogatás, nagyon segítőkészek az itteni fórumtagok, nem a "sznobista" felfogás jellemző.

A hardver oldalát tekintve pedig szerény tapasztalataim alapján az a véleményem, hogy rendkívül jól dolgozik az ember keze alá ez a gép. Habár egyébként szeretem a numpadet használni, de ezt a hiányosságot meg tudom bocsátani neki. Ízlés kérdése is, de a ThinkLight megoldás nekem jobban tetszik, mint az alulról több fokozatban beállítható billentyűzetmegvilágítás.

A Lenovonak van egy-két olyan pluszt hozzáadó szoftveres megoldása, amellyel még más notebookok esetében nem találkoztam. Apróságok, amelyek gördülékennyé teszik a használatot (például Access Connectionban a Mobile Hotspot, amelyet külsős szoftverrel szarakodással is meg lehetne oldani, de itt készen megkapom). A ThinkVantage System Update is remek, a Fujitsunak van ezenkívül értelmes driverletöltő alkalmazása (a HP letöltő szoftvere szoftvere is jó). A ThinkVantage Tools és lenovo Solution Center is hasznos alkalmazások. A Dellesek a driverek letöltésével és feltelepítésével általában nehézkesebben végeznek.

(#56043) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Félelmetes, hogy képesek vagytok szopni a Win8.e-gyel :DDD
Milyen program, ami igényli feltétlen azt a rendszert, és nem jó pl fél év múlva, mikor már remélhetőleg minden működik rajta?

(#56044) Francia91 válasza FoxiestFox (#56043) üzenetére


Francia91
veterán

Én is próbálkoztam, de a sok szívás miatt elálltam a Win8-tól :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#56045) Fifi válasza peteracs (#55980) üzenetére


Fifi
őstag

Nálam a T410s linux alatt sima böngészgetés alatt teljesen hangtalan és most ezt hozza:
Fan status and speed:
level: 1
speed: 1968 RPM

Temperature: 51°C

CPU Temperature:
Core 0: +44.0°C (high = +95.0°C, crit = +105.0°C)
Core 2: +43.0°C (high = +95.0°C, crit = +105.0°C
)

Hozzá kell tennem, hogy 2011. decemberében vettem használtan és én még soha nem takarítottam ki, nem volt újrapasztázva. :B

Bye, Fifi

(#56046) FoxiestFox válasza Francia91 (#56044) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ötvenszer leírtuk már a fórumban, hogy a 8-8.1 alatt egyelőre szar rossz a Lenovo szoftverek/driverek többsége, főleg régebbi gépekkel, de azért mindegyik teszi fel sorban, hogy majd neki hátha nem lesz olyan szar rossz... Zseniális.... ;]

(#56047) hito válasza FoxiestFox (#56046) üzenetére


hito
nagyúr

1000éves hardverkomponensekből építkező gépek esetén nem tudom mit vártok. Nekem gyönyörűen megy minden Sandy Bridge-es gépen. Minden driver fenn van, gond egy szál se.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#56048) Francia91 válasza hito (#56047) üzenetére


Francia91
veterán

T60p-n is hibatlanul ment, de akkor meg a kiforratlansaga miatt tertem vissza a 7-re. T500-nal pedig kizarolag a GPS modem beuzemelese volt kisse kacifantos, itt meg ezert tertem vissza a 7-esre :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#56049) franc0 válasza hito (#56047) üzenetére


franc0
őstag

Hát srácok lehet bármilyen fos a mostani Thinkpad, de én mégegyszer nem fogok touchpadot simogatni ebben az életben az hótziher. Trackpoint az isten, de csakis a lenovoé.
Szerencsére a munkámhoz elég az X200 teljesítménye, de ha már nem így lesz, veszek egy Surface Prot.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#56050) Dhampir válasza FoxiestFox (#56046) üzenetére


Dhampir
félisten

Amennyiben jól értelmeztem egyéb fórumokon olvasható visszajelzéseket, abból kiderül, hogy más márkagyártók háza táján is akadnak problémák egyes hardverekkel. Most már nemcsak a Linuxosok szopnak, hanem az új MS Windowsok is kéjesen megörvendeztetik népes felhasználói táborukat. :D

(#56049) franc0

Mihez képest "fos"?
Ja, a TrackPoint, amit csak egyszer kell kifizetned és milyen sokáig, zokszó nélkül simogathatod.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.