Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) taltos válasza Magnat (#7000) üzenetére


taltos
senior tag

Lehetséges. Mindenesetre amikor a gépet vettem, rendesen utána olvasgattam a dolgoknak, és ha a régi ThinkPadekhez képest van is visszaesés (ezt nem tisztem eldönteni, mert nekem nincsen gondom a mostaniakkal sem), akkor is a többi notebook közül nagyon kevesen vannak vele versenyben, sőt!

Ha nem a T500 -ast vettem volna, akkor 1-2 HP-t és Dell-t kivéve nem nagyon lett volna más opció, de ahogy azóta is olvasgatok utána, máshol sem fenékig tejfel. Egyszerűen ez manapság a legjobb szerintem, amit kapni lehet notebook ügyben.

(#7002) J00hnny válasza taltos (#7001) üzenetére


J00hnny
aktív tag

"Egyszerűen ez manapság a legjobb szerintem, amit kapni lehet notebook ügyben..."

Ez biztosan így van. Nekem volt már sokféle gépezetem, de a Thinkpad a best, az összes hibájával együtt! :D

[ Szerkesztve ]

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#7003) Khaal


Khaal
őstag

Úgy tervezem lecserélem a T40-esem pixelhibás kijelzőjét, találtam is itt hardveraprón egy alaplaphibás T42-est, a kérdésem az lenne, hogy ha kicserélem az egész kijelző részt mindenestül, akkor már csak a modem kártyát kell cserélni a T42-es BT-modem kártyájára és gond nélkül menni fog a bluetooth? T40-esekben ugye BMDC szokott lenni, ez meg BMDC2, ez jelenthet problémát?

Szerintetek egyébként mennyit ér meg egy komplett kijelzőrész + 2x512 ram + BT-modem kártya + töltőadapter így együtt?

T40-es alaplap tudja kezelni a Dothan cpukat is? 333mhz-es ram gondolom nem jelent problémát, azt simán vinni kell 266-on, de a Dothan / Banias cpuk tudtommal eltérnek fsb-ben és feszültségben is.

(#7004) Dzsekó


Dzsekó
addikt

Köszi az eddigi válaszokat!
Mégegy kérdésem lenne!
Ha van egy letöltött WinXP telepítőm (fekete), ami szériaszámot kér. És beadom neki a laptop hátoldalán lévő product key-t, akkor azzal legalizálom? És el fogja fogadni a WinXP telepítője? Természetesen ugyanolyan verziójú WinXP-ről beszélünk (magyar, home, sp2).
Köszi a válaszokat előre is!

(#7005) pcMANiac válasza Dzsekó (#7004) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Elvileg sok féle telepítő verzió létezik és mind elfogad egy rakat széria számot, de nem mindet.Van olyan progi, ami le tudja telepítés előtt ellenőrizni, hogy az adott telepítő el fog-e majd fogadni egy adott széria számot. Ha elfogadja, akkor semmi gond nincs, legális lesz a windózod a gép alján lévő coa matricával.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#7006) Magnat válasza i400 (#6953) üzenetére


Magnat
veterán

Szia, nekem megoldódott a dolog, alighanem az infra volt az, ugyanis most nincs kérdőjeles eszköz, viszont ha jól emléxem akkor nem volt infra, ráadásul az infra tulajdonságainál a location ez: Intel(R) 82801GBM (ICH7-M/U) LPC-illesztővezérlő - 27B9

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#7007) Magnat válasza Dzsekó (#7004) üzenetére


Magnat
veterán

Hi, ha a notidon eredeti (tehát Lenovo által moddolt) xp licensze van, akkor úgy tudom, nem eszi meg a kulcsát egy Xp Vulgaricus.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#7008) Tim82 válasza Khaal (#7003) üzenetére


Tim82
nagyúr

A procis kérdésedre kapásból tudok válaszolni.

Vannak 400-as FSB-s Dothan procik is (Pentium M 725, 735, 745, 755, 765), amelyeket a T40 gond nélkül lekezel. Elvileg az a-ra végződő típusjelűeket (pl. Pentium M 725A) viszont nem szereti.

Az 533-as FSB-s Dothan procikkal nem próbálkoznék a helyedben, még ha le is kezeli, visszaveszi az FSB-t, ami csökkentett órajelet eredményez...

Alapvető jó tanács egyébként, hogy ne túl sokkal magasabb órajelű legyen a Dothan procid, amire cseréled a Banias-odat, mert a T40-ed hűtése kb. arra van belőve. (Esetleg még megoldás lehet a hűtő cseréje az ún. "long fan"-re.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7009) J00hnny válasza Dzsekó (#7004) üzenetére


J00hnny
aktív tag

Az én véleményem az, hogy nyugodtan telepítsd, mert telefonos aktiválást választva 100%, hogy sikerül beaktiválni!

Nekem eddig mindig sikerült! :U

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#7010) Dzsekó válasza J00hnny (#7009) üzenetére


Dzsekó
addikt

Köszi mindenki válaszát, akkor telepítek, vesztenivalóm végülis nincs. :)

(#7011) Magnat válasza J00hnny (#7009) üzenetére


Magnat
veterán

Na ok, de ha nem stimmel a kód, akkor az aktiválásig sem fog eljutni, nem?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#7012) Gondwana válasza Dzsekó (#7010) üzenetére


Gondwana
addikt

Keress vissza a hozzászólásaim között arra, hogy SETUPP.INI

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#7013) Magnat válasza Gondwana (#7012) üzenetére


Magnat
veterán

Lehet ilyet, h vkinek a hsz-ei között keresek topiktól függetlenül?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#7014) Gondwana válasza Magnat (#7013) üzenetére


Gondwana
addikt

Bocs, elfelejtettem, hogy ez még az előző topikban volt, itt tényleg nem lehetett volna megtalálni. :B

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#7015) i400 válasza Magnat (#7006) üzenetére


i400
senior tag

Hali! nekem az infra tökéletesen működött kezdetektől fogva...

(#7016) Magnat válasza Gondwana (#7014) üzenetére


Magnat
veterán

Jah ok ... vicces, mert az 1ik ilyen hsz-ed pont nekem szólt anno :-)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#7017) mdk01 válasza pcMANiac (#6998) üzenetére


mdk01
addikt

Persze, hogy nem. Máris látszódik a silányodás a Thinkpad T száriánál is.

Hát igen de már valószínű nem veszteséges, mert sokkal többeknek elérhető árba a Lenovo márka azon belül meg a thinkpad is.
Lemerem fogadni a fudzsicu szímensz bevétele laptop ágon kb. annyi mint a Lenovoé csak vki a minősgére megy vki a mennyiségre.
Jól megkellene b@szkodni az ilyen cégeket környezetvédelmi adóval, vagy vmi xarral hogy ne veszélyes hulladékot gyártson hanem ha már csinál vmit akkor haszna is legyen.

(#7018) mdk01 válasza J00hnny (#6983) üzenetére


mdk01
addikt

Igen én is hallottam már ilyet azért is voltam úgy vele ha meg is csinálták volna kkor sem biztos hogy hozzájuk adom be.

Napfénysüti:
Az Albacomp egy tipikus magyar fos cég.
Jah.... de a mienk :DDD

(#7019) evone


evone
őstag

Irtam a Delta debreceni kirendeltségének, hogy milenne ha kicserelnek a kijelzot a gepben, még semmi válasz, csak a gep tipusat meg szeria szamat kertek el, illetve azt mondtak hogy majd utanna néznek mit tehetnek.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#7020) i400 válasza mdk01 (#7018) üzenetére


i400
senior tag

Jah.... de a mienk :DDD

Jah.... de minek :DDD

(#7021) taltos válasza mdk01 (#7017) üzenetére


taltos
senior tag

"Lemerem fogadni a fudzsicu szímensz bevétele laptop ágon kb. annyi mint a Lenovoé csak vki a minősgére megy vki a mennyiségre."

Erről Doransky legutóbbi blogbejegyzése jut eszembe:

"Az unibody-nál az egész gép egy darab, egyedül a képernyő hajtásban tud elkezdeni feloldani és az aksi lap környékén, de ettől függetlenül messze stabilabb darab. mint a többi laptop."

Azért a TP-k szerintem stabilabbak, arról nem is beszélve, hogy ha akármi miatt megnyomódik itt-ott és emiatt behorpad, akkor az szerintem zavaróan meglátszik.

(#7022) evone


evone
őstag

Valaki nem lenne vevo 5 ezerert egy X41 aksira? 50-55Wh van benne. 8 cellás

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#7023) turbolali


turbolali
csendes tag

Üdv!

T43 (2668-F7G) géphez nincs valakinek elfekvőben Recovery lemeze? Valszeg sérültek az adatok és nem megy az újratelepítés...

(#7024) adorjant válasza evone (#7019) üzenetére


adorjant
senior tag

csak nem debreceni vagy? :Y

(#7025) evone válasza adorjant (#7024) üzenetére


evone
őstag

Nem. Kicsivel arreb. Mert?

Van tapasztalatod velük?

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#7026) adorjant válasza evone (#7025) üzenetére


adorjant
senior tag

csak mert én debreceni vagyok. :)

ha rájuk gondolsz,nem egy kapkodó idegbeteg banda...
az nc4400-em volt ott tavaly decemberben,több mint egy hónap volt a kijelző+hűtés+bill csere.

[ Szerkesztve ]

(#7027) evone válasza adorjant (#7026) üzenetére


evone
őstag

nekem már mind1, csak legyen megcsinalva rendesen ez a tetves gép, kulonben kb nekem is ezek kellenek. :) a billzetet milyen indokkal csereltetted ki?

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#7028) adorjant válasza evone (#7027) üzenetére


adorjant
senior tag

privi,mert kicsit hosszú

(#7029) Prom válasza turbolali (#7023) üzenetére


Prom
tag

Szia!

keresd McRae81 neki van XP gyári recovery magyar nyelv T43 hoz..

(#7030) Khaal válasza Tim82 (#7008) üzenetére


Khaal
őstag

Köszi a választ, közben én is néztem, hogy T42-ben 400-as fsb procikat raktak még, csak a t43-asnál 533 az fsb. Azt is megtaláltam, hogy T40-be szerelt legerősebb (1.6ghz-es) cpu 24.5W-s TDP-vel rendelkezik, a kiszemelt T42-ben lévő 1.7-es Dothan pedig csak 21W-s, szóval a hűtésnek elégnek illene lennie. A feszültség igénye viszont 1.34V-1.276V szemben a Banias 1.484V-jével, de akkor ez gondolom nem okoz gondot.

Itt azt írják a bmdc2-es bt/modem modulok mennek T41/T40-ben is, szóval elvileg azzal se lesz gond.

(#7031) N4nI


N4nI
tag

[link]

ha netan erdekelne vkit, csak pm, nem tudok forumot olvasni :( csak neha belépni

(#7032) Gondwana válasza N4nI (#7031) üzenetére


Gondwana
addikt

(ezt már írtad, még nincs egy hete sem, vagy ez csak hasonló)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#7033) N4nI válasza Gondwana (#7032) üzenetére


N4nI
tag

el is feledtem, kicsit uj fodulatot vettek a dolgaim, azt se tudom merre van elöre :( ellnézést...

(#7034) rootmin


rootmin
tag

Hali!

Kezd kicsit csorbulni a Lenovo égisze a szememben. Bevittem kilazult jack csatlakozóval a szervizbe, kicserélték kb. 1 hét alatt (az alaplapot), idáig teljesen korrekt. Hazavittem, használnám a ceruzát (X61 tabletről van szó), nem megy. Sehogy sem. Másik OS, úgy se. Hmm. Mivel szükségem volt a gépre, nem rohantam azonnal vissza.

Azonban időközben fellépett egy égetőbb probléma is: egyik este feltettem töltődni a gépet, és reggelre villogó sárga led jelezte, hogy bizony meghalt az akksim. Fórumban utánanézve, kiderül, hogy ez egy X60/61 szériahiba, azonban a Lenovo tesztprogramját futtatva az is, hogy az én akksim nem tartozik a visszahívásos akció alá. Ouch. Pedig rossz.(rossz=teljesen néma, még standby-ban sem bír egy másodpercet sem, pedig a hiba előtt kb. 90%os kondíciója volt) A saját FRU-ra guglizva ( 93P5032) egy lenovós fórumthreadben sok sorstárs fakkolása olvasható: sajonos a tablet modellek akksiait nem ítélték hibásnak. MIÉRT? Nem tudom, nem is értem, és csak remélni merem, hogy szép vége lesz a történetnek, hogy visszaállhasson az oszolni látszó "lila füst", ami a ThinkPad fogalmát rejti.

A szervizben az (általuk elszúrt) kijelzőt szűk két hét után kicserélték (sok más alkatrésszel együtt, aminek nagyon nem örültem volna, ha már nem garanciás a készülék), azonban az akksival nem áll módukban foglalkozni. Kaptam egy pozsonyi postacímet, ha kardoskodni szeretnék, oda írhatok. Vagy megpróbálhatok én is fakkolni a fórumban.

Jár(t) esetleg valaki hasonló cipőben?

(#7035) Aygor


Aygor
tag

Sziasztok!

Egy X60T boldog/-talan tulajdonosa vagyok, ami mostanában nem erőlteti meg magát....

A probléma az usb-k működésképtelenségével kezdődött (valahogy ez engem mindig üldöz) pendriveokat, külső hdd-ket nem akart kezelni, érdekes h az omniát igen....

Na gondoltam biztos a frissítések kavarhattak be (nemrég vettem, előző tulaj szt gond nem volt vele illetve win7-el használta)

Sajnos bekapcsoltam az ujjlenyomat olvasót (sajna nem csak ujjlenyomatot, hanem jelszót is kér bejelentkezéskor de nem sikerült utóbbit kilőni). Azóta ezt a rohadékot ki se tudom kapcsolni, mert akkor nem volt hajlandó elindítani a win#&đäst, vagyis azt lehet elindította végül nagy nehezen, de akkor meg a thinvantage -ba nem hajlandó bios helyett belépni. Ergo ha nem megy nincs thinkvantage, ha meg megy akkor meg (h a partícióról visszaállítsak mindent a gyári állapotra ) közli h ez az opció nem elérhető. Róka fogta csuka....

Ha meg pendrive-ról telepítenék ott még felajánlja h 1 v 2 est nyomjak (ugye ott először a 2 est kell) rögtön megpróbál belépni a windowsba. Ergó nem sikerül telepíteni (ha az egyest nyomom akkor vélhetően a pendrivera akarna telepíteni).

Sajna már a tablet editionnál sem működik minden program, ami eredetileg rajta van (pl a memóriakártyás, illetve képernyőforgatás). Szóval ideje lenne újrarakni.

Ha valakinek van ötlete írjon!!! A fórumot olvasva talán az aku kivétel, emergency battery megkeresése és kivétele talán elfelejteti ezeket a védelmi dolgokat? +persze minden disabled biosban. v hogy lehet kultúráltan kikapcsolni ezt a jelszóvédelmet????

Továbbá:

1, Nincsenek CD-im hozzá. Jövő hónapig garis még a gép. Hol érdemes kilincselni ilyesmiért? (mondjuk mókás h CD mikor nincs is a gépben cd-rom :) )
2, Jövő hónapig garis a gép, érdemes meghosszabbítani? (eredetileg angol a gép, angol garival, a valahol azt olvastam h csak vételi országban lehet meghosszabbítani a gart, tudtok erről? mit ér a világgari?)
3, Ha valakinek vlna pár kellemes tabletes alkalmazása kérem ossza meg velem. (Főleg ha win7 re is jó. mert a tablet edition xp-t kiiktatnám már az életemből lassan, de a rajta levő progik jók! gobinder, a memóriakártyás tanulóprogi, egye fene a rajzprogi. (láttam win7 ben benne van a cut, meg a legalapabb dolgok, de amúgy 0)

Előre is thx a helpet!

Aygor

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#7036) Rez_Grof válasza Aygor (#7035) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Én windowsban kapcsolnám ki először a fingerprint cuccot.
Biosban minden disabled-re ami jelszóhoz kapcsolódik, /supervisor, hdd, power-on/
Utánna "delete all fingerprint data".
És elvileg jó lessz.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#7037) wienattwo


wienattwo
tag

x61 tabletbe szeretnék rakni esata expresscard-ot. Mehet bele, vagy kell vmi átalakító?
Vhol azt írják, hogy mehet, máshol pedig, hogy nem.
1 Type I / II PC Card slot with 34mm ExpressCard via adapter

(#7038) Aygor válasza Rez_Grof (#7036) üzenetére


Aygor
tag

Ha a fingerprintet kilövöm (delete all data) akkor nem enged bejelentkezni, mondván kéri az ujjlenyomatomat ami nincs, vagy ctrl+alt+del ahol meg csak a restart lehetősége áll fent.

Ha kilőttem minden jelszókérőt akkor (emlékeim szerint) még mindig kér windowshoz jelszót ("windowsos jelszót" amit szintén a thinkwantage -on keresztül, vele egyidejűleg hoztam létre, eddig sehol/semikor máskor nem kérte, csak ha kikapcsolom a R&R jelszavakat). Ilyenkor viszont a biosből thinvantageba nem enged be (kéri a jelszót, beírom, majd közli: "Hé haver, nincs is belőve a jelszócumó, minek adtad meg úgysem engedlek tovább amíg be nem kapcsolod." ergó ha a rescue to factory state opcióig el akarnék jutni vissza kell lőnöm mindent, viszont ott meg azt mondja h nem available ennek véghezvitele, pedig láthatóan a szükséges adatok ott vannak ezen a partíción. Feltételezném (mikor vettem akkor csináltam rajta rescue to factory state-t) az azóta thinkvantage-n belül upgradelt dolgok konfigoltak el valamit.... ergó linuxoljak rá valamit majd töröljek mindent remélve h a thinkvantage rész is megmurdel (és próbáljam másként visszatenni rá) vagy tudtok valami megfellő jelszó nullázó metodikát, vagy nem is tudom h lehetne kikerülni ezt a jelszómizériát (márha egyáltalán az nem engedi h új rendszert tegyek rá akár USB-ről, akár a partícióról.).

- apropó ezt a Bios környékéről indítható thinkvantage dolgot hol tárolja a mocsok? külön partició amit nem is látok, BIOS mellett alaplapon, vagy a 2005 tablet edition telepítő partíción húzza meg magát?-

Hát remélem árnyaltam h mi is az én gondom, és érthető maradt. Szóval sztem valami hasonlóval próbálkoztam, de az nem jött be.

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#7039) Gondwana válasza Aygor (#7038) üzenetére


Gondwana
addikt

Én a te helyedben (azt írod, hogy budapesti vagy) találnék egy szabad délelőttöt, és elvinném a gépet az Infoparkba (Neumann János u. 1, a Dunától legtávolabbi épület legtávolabbi bejárata = a Schönherzhez legközelebbi), ott, a szervizesek garantáltan tudnak segíteni, pláne, ha még hozzáteszed nekik, hogy a gépről minden adatot törölhetnek (backuppal ne nekik kelljen bíbelődni).

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#7040) Daffni2 válasza Gondwana (#7039) üzenetére


Daffni2
addikt

Ezt javasolnám én is, megkímélheti sok cécótól. :R

Aygor Gyorsan vegyél egy garancia kiterjesztést,és aktiválni se felejtsd el.

Úgy tudom,bárhol vásárolt géphez lehet garancia kiterjesztést venni, de csak abban az országban érvényesíthető ahol vetted a kiterjesztést.

"Aki ad,az nyer"

(#7043) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

free win7 upgrade userektől kérdezném, kinek kopik a matrica? Nekem 2 napja van fent, a gép vagy az ágyon volt vagy asztalon, de becsszó nem gyaszitolta senki az alját, de a bal felső sarok már olvashatatlanságig lekopott.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#7044) g.gergo válasza Magnat (#7043) üzenetére


g.gergo
senior tag

Tegyél rá széles tixót, sajnos kopik.

[ Szerkesztve ]

(#7045) Rez_Grof válasza Aygor (#7038) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Akkor már kizártad magad gépből, ugye?
Lehet ő tud segiteni, ha más eredmény nincs:[link]

Küldtem privit.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#7046) pcMANiac válasza Magnat (#7043) üzenetére


pcMANiac
aktív tag

Én épp a napokban ragasztottam egy vékony fóliát a matricára, mert a szöveg már lekopott róla és meg akartam előzni, hogy a windows szériaszám is lekopjon és bukjak egy Vista business-t. Hihetetlen, hogy az MS is spórol a matricák minőségével. Kiváncsi lennék, hogy ha emiatt nem tudnék beaktinálni egy rendszert, akkor mit mondana az MS ügyfélszolgálat erre. Kb fél éves a gépem.

Köszi a segítségeket a helyreállító dvd ügyben egyébként! A Delta Kft tényleg egy korrekt cég, mindenkinek ajánlom őket, akinek garis gondjai vannak.

Az agy egy csodálatos szerv. Elkezd dolgozni amikor felkelünk, és meg sem áll addig, míg be nem érünk a munkahelyünkre.

(#7047) Magnat válasza pcMANiac (#7046) üzenetére


Magnat
veterán

Jah, nekem az volt az első, h ragasztás után gyorsan lefotóztam és elmentettem biztos helyre, h legalább újra tudjam aktiválni, ha reinstall lesz meg én is le fogom ragasztani, köszi.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#7048) Aygor válasza Rez_Grof (#7045) üzenetére


Aygor
tag

nem nem zártam ki magam, tudom a jelszavakat, illetve ha disablézom a finger és egyéb securitet biosban akkor pláne be tudok lépni. ha bekapcsolom, előtte lőnöm kell fingert(mert ha törlöm, a nélkül nem akar beengedni aktivált biosos securityk mellett)

A nyűg h azt írja h a "product recovery removed from system" de h rohadjonketté a mocsok én nem removoltam, hát milyen gány frissítéseket töltött le ez a ><>#@đĐ[{^ˇ˘äÄ|[>#&<<>. Ergó szerinte el lett távolítva a factory recovery...

Hát jó beletörődöm, de akkor engedjen már usb ről telepíteni winfost!!!!!

grrrrr.....

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#7049) SNor válasza Aygor (#7048) üzenetére


SNor
tag

Elméletileg, ha van rá még gari, akkor vidd be a központi szervízvbe, és visszaállítják factory defaultra.

(#7050) Mészike


Mészike
aktív tag

Azért vicces, hogy az agyon használt r50-es gép, és a most vett t43-as gépnek is makulátlan a matricája. A T60-asé két részre szakadt. Asszony gépén az XP matrica lekopott, a Win7 már kezd. Nekem csak a Win7-es bal felső része.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.