Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84201) Dexar007 válasza Woodslave (#84198) üzenetére


Dexar007
veterán

Ja,erdekes,hogy pont most es pont ezen akadtal ki. Kanstrualsz? ;]

Give me your cum,bull!

(#84202) Woodslave válasza Dexar007 (#84201) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én mindig kiakadok

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84203) kolosanyi válasza batai15 (#84200) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az éles lőszer.

(#84204) Alpachino válasza Woodslave (#84198) üzenetére


Alpachino
veterán

Ne idegeskedj ezen, mindig azok linkelgetnek ilyeneket, akiknek semmi köze a gyúráshoz :N ....tudom, hogy ez nem vigasztalt, de hátha :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#84205) kolosanyi válasza Alpachino (#84204) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hűha, most aztán beoltottál. Nem baj, van akiknek ilyen antisport személynek is kell lenni... ;]

(#84206) HussarF

Sztem meg nyilvánvaló, hogy ez nem csak egy tematikus topik, hanem egy közösség is és azért merülnek fel más témák is.

(#84207) userxy válasza HussarF (#84206) üzenetére


userxy
őstag

Kész pont. Egyet értek. Vita lezárva. :C

Wood meg ne duzzogjon ;] ő is szokott más dolgokat linkelgetni :D én is, más is, nem tudom mi ez a negatív erő a rendszerben. :DDD

Bezzeg ha valami csaj lett volna nem ezt írta volna :D

[ Szerkesztve ]

(#84208) -Mike-


-Mike-
addikt

Akkó' vissza ON-ba, mennyi gogsz:

(#84209) Zola007 válasza -Mike- (#84208) üzenetére


Zola007
veterán

No, pont jókor jöttem!

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84210) Dicker válasza kolosanyi (#84187) üzenetére


Dicker
őstag

Az ilyen idióta nő is megérdemli a golyót, ha egy állítólagos bűnözőt fog el, akkor úgy gondolja, hogy nem kell megbilincselni, mert mondjuk azt mondja, hogy ő nem olyan, jófiú? A rendőrök hibája volt az egész, nekik is járna pár év felfüggesztett normális esetben, meg azt a sok elpazarolt golyót is vissza kell fizetni, az ilyen tolvajba elég egy is. ;]

Amúgy ma tintahalat ettem, jó vót'. Mennyire diétás? Hagymakarikával. ;]

(#84211) kovsol válasza sutyesz96 (#84180) üzenetére


kovsol
titán

Eleve le volt árazva, és volt egy 20%-os kupon kód is. Néha vannak olyan leárazások is, amikor csak pár íz van akciózva. Akkor is érdemes megfontolni a vásárlást.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#84212) -Mike-


-Mike-
addikt

F*ck genetics

(#84213) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#84187) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

teljesen jó döntés vót.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#84214) venge


venge
tag

Hülyék vagytok tik mind! :K

(#84215) Dexar007 válasza -Mike- (#84208) üzenetére


Dexar007
veterán

Bikasegg.

Give me your cum,bull!

(#84216) Fandango válasza -Mike- (#84212) üzenetére


Fandango
veterán

Így sorba jöhetnek :D

(#84217) HussarF válasza Dicker (#84210) üzenetére

Lófaszt. Annyiról volt szó, hogy elvileg elemelt egy sört a csávó. Ilyenért nem motozással szoktak kezdeni és nem is bilincselnek. Amikor előkapott egy fegyvert teljesen megváltozott a helyzet. A hülyéje ott hadonászott vele, azonnal lőni kellett, mert honnan tudod, hogy nem ő lő azonnal egy pillanat múlva?

Amúgy meg mikor rakod már fel azt a múltkori videót??? Egész hétvégén csajokat lestem, meg markolásztam Siófokon, férfitestet akarok végre látni ;] (Ha már úgyis ma volt a Pride ;] )

[ Szerkesztve ]

(#84218) kolosanyi válasza Dicker (#84210) üzenetére


kolosanyi
veterán

Rossz intézkedés volt, de az adott helyzetben a jó döntést hozta az őrmester. A nő meg idegesítő volt, a sikításon kívül mást nem tudott. Kb ezért nem engedném őket, csak igrendesnek. Bocsi, soviniszta felfogás, de ez van, stresszhelyzetet nem tudnak jól kezelni a nők. Csomó más dologban meg a férfiak inkompetensek, ez így van rendjén.

(#84213) BÁ Nutrition
Abban a helyzetben igen.

(#84219) Dexar007 válasza HussarF (#84217) üzenetére


Dexar007
veterán

Mit markolasztal te meg hol?

Give me your cum,bull!

(#84220) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Most komolyan mindenki közületek bedől az ilyen hatásvadász címeknek? Amúgy meg:
"Később kiderült, hogy Bushey fegyvere valójában egy 1911-es Colt mintájára gyártott, ártalmatlan, apró műanyag lövedékeket kilövő BB pisztoly volt."

Airsoft. Tudjátok mi az? Na nézzetek utána! ;)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#84221) FollowTheORI válasza sutyesz96 (#84220) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tökmindegy milyen pisztoly igazoltatáskor rendőrökre nem fogjuk és nem hadonászunk vele előttük.
A csávónak vagy nem volt vesztenivalója, vagy öngyilkos IQ betyár volt.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84222) aleister válasza sutyesz96 (#84220) üzenetére


aleister
veterán

Teljesen mindegy, hogy mi volt az. Ha egy fekete vízipisztoly, akkor is megérdemelte, amit kapott. Amióta csúcsragadozó az ember, leginkább a saját hülyesége testesíti meg a természetes szelekciót.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#84223) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na élelmiszerbiztonsági kérdés. Kint hagytam éjszakára a sült csmellet. Egyem vagy ne? Annyira nem volt fülledt meleg a konyhában járt hüvös levegő. Szalmonella vagy egyéb fertőzés nem kéne

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84224) szuszinho válasza Fandango (#84216) üzenetére


szuszinho
őstag

Én is azon filózok, hogy jobbról balra, vagy fordítva?

(#84225) dunc válasza Woodslave (#84223) üzenetére


dunc
nagyúr

ne kockáztass

(#84226) kolosanyi válasza Woodslave (#84223) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én se erőltetném. 1-2 óra még okés, de egész éjszaka már necces szerintem.

(#84227) _NCT válasza Woodslave (#84223) üzenetére


_NCT
őstag

Szerintem se edd meg, nem ér annyit....

(Igazából csak irigyek vagyunk és nem akarjuk hogy még izmosabb legyél ;] )

[ Szerkesztve ]

(#84228) Woodslave


Woodslave
nagyúr

b+ 250 gramm csirkemellet hogy a faxba dobjak ki? :Y :O

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84229) Apollyon válasza Woodslave (#84223) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én pl. ha este 10-kor sütöm meg, akkor még simán jó lesz reggel hatkor. De csak akkor ha frissen sült, ha már jóval előtte kész volt akkor lehet baj. Aztán még ott lehetnek a legyek, amik beköpik, bár azok inkább nappal vannak.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#84230) Woodslave válasza Apollyon (#84229) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja este sütöttem meg 9.után és 5kor vettem észre hogy nem raktam hűtőbe. Legyek nincsenek.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84231) kolosanyi válasza Woodslave (#84228) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én egyszer vettem egy kiló csirkemellet, bebaxtam a hűtőbe és a szobatársaim rápakoltak, aztán nem vettem észre, hogy ott van, csak amikor már szaga volt. Szépen megzöldült, dobhattam a kukába az egészet... :O

(#84232) Apollyon válasza Woodslave (#84230) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor semmi gondja nem lesz. Ha lenne, akkor érződne a szagán, vagy minimum az ízén. Én az éjjel sütött húst kint szoktam hagyni (letakarva) mindig, mert nem fogom megvárni amíg kihűl, melegen meg nem rakom hűtőbe...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#84233) -Mike-


-Mike-
addikt

Romlott csmell, kv mellé és edzés előtti bedurrantó mellé nézzetek egy kis mexikói időjárást is [link]

[ Szerkesztve ]

(#84234) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ok. délig várom a szavazatokat ;] (aki azt akarja hogy 1 hétig fossak az ne válaszoljon :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84235) Rabbitf_24 válasza Woodslave (#84230) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nem lett baja, sokszor van ez így nálunk is... :K

(#84236) pocokxx válasza Woodslave (#84008) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Hát annyira nem jól, hogy képet tegyek fel róla. :)
Ezeket leméregettem 13,2-re jött ki, képek alapján kicsit többre saccolnám. Elégedett azért nem vagyok, de ilyen "before" képeket nézve szembeötlő a különbség... Van még hova, most kedvet is érzek hozzá. Mit javasoltok?
Köszi Radnix! :R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#84237) userxy válasza Woodslave (#84234) üzenetére


userxy
őstag

Eheted nyugodtan.

Ha este sütötted. Reggelig kutya baja nem lesz kint. Ha az számít tesóm élelmiszermérnök :D

És hidd el nekem ennél cifrább dolgokat is megeszel a boltok polcairól. :D

[ Szerkesztve ]

(#84238) dunc válasza Woodslave (#84234) üzenetére


dunc
nagyúr

Ha gáz van vele, meghajt, és hányingered lesz, látom sajnálod kidobni ;) Szalmonellás nem leszel.

(#84239) szuszinho válasza Woodslave (#84234) üzenetére


szuszinho
őstag

Akkor én nem válaszolok :DDD

(#84240) kk831228 válasza userxy (#84237) üzenetére


kk831228
addikt

+1 Jaja... :R :R Semmi baja... Talán nyersen már neccesebb , de annyit még szerintem nyersen is kibír... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#84241) userxy válasza kk831228 (#84240) üzenetére


userxy
őstag

Nyersen meg azért nem foglalkoznék vele, mert megsütöm. :D

[ Szerkesztve ]

(#84242) Woodslave válasza userxy (#84237) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jóvan köszi. Megeszem. 50 gramm proteint akkor se dobok ki, inkább kifo*om. ;] :D Akkor legalább pár grammból talán izom is lesz :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84243) aelod válasza Woodslave (#84242) üzenetére


aelod
veterán

Az egy dolog, hogy sütve kint hagyod. Vagy megromlik vagy nem. Én nem ettem volna meg.

De amikor megveszed a cs. mellet és nem csinálod meg aznap hanem csak másnap bontod ki, hogy akkor uccu neki és megcsap a semmivel össze nem téveszthető romlott baromfihús szaga...
1kg hús kuka. :O

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84244) GoTReX


GoTReX
őstag

Mai edzés bukó.Hasmenés ,vesegörcs,láz ,és fázok a 30fokos szobában. Miafaszlehetez:S

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#84245) aleister válasza aelod (#84243) üzenetére


aleister
veterán

Én is jártam már így sajnos. Külön idegesítő, amikor még lenne 2-3 nap a lejárati idejéből, mindvégig hűtőben van bontatlan csomagolásban, mégis megromlik. Gondolom párszor már átcímkézték a boltban.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#84246) Silverr válasza Woodslave (#84242) üzenetére


Silverr
aktív tag

Semmi bajod nem lesz töle ne aggódj, sokszor ettem igy meg a húst. Sőt még izmosabb sem leszel tőle ;]

(#84247) HussarF válasza aelod (#84243) üzenetére

Ezért nem nagyáruházban kell venni húst, hanem hentesnél. Az is előfordul néha, hogy 4 napig van hűtőben nálam, mielőtt megcsinálom, még sincs semmi baja, amikor előveszem.

(#84248) aelod válasza aleister (#84245) üzenetére


aelod
veterán

Igen igen. Ugyanez.
Meg elképesztő milyen vizes a cs.mell. A bolti. Piacos bőrös csontos mell miért szárazabb?
Olvastam egy elméletet/teóriát/urnán legended, hogy a 60-70 dekás melleket beteszik egy centrifugába és öntenek hozzá vizet. Addig nyomatják míg a hús fel nem szívja a hozzá adott vizet.
Nem tudom mennyi igaz belőle...

(#84247) HussarF

Igen de nincs lehetőség és idő piacra járni sajnos :O

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84249) userxy válasza aelod (#84248) üzenetére


userxy
őstag

:Y

Maximum fecskendezik bele. :U

[link]

(#84250) Zola007
de fostok a kint hagyott kajától. Este frissen sütötte azt kb kint maradt 7 órát. :DDD

Főzök valamit ebédre míg be nem rakom a hűtőbe tehát még ki nem hűl simán kint van 3-4 órát. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84250) Zola007 válasza Woodslave (#84234) üzenetére


Zola007
veterán

dobd ki

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.