Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84951) Dexar007 válasza BÁ Nutrition (#84950) üzenetére


Dexar007
veterán

Tudod,ez ugy van,hogy aki ,,utalja a buzikat,az maga is buzi". ;] Szoval ez lehet rosszat jelent.

Give me your cum,bull!

(#84952) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#84951) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ne mindig magadból indulj ki ;)

Amúgy ezeket az elméleteket nem tudom ki gyártja,mert a tojáslevest is utálom de ettől nem vagyok tojáslevest
:U

Azt támogatnám ha lenne egy szervezet ami a nagycsöcsü nőfób emberek meggyőzésére szervezne felvonulásokat

;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#84953) Dexar007 válasza BÁ Nutrition (#84952) üzenetére


Dexar007
veterán

Hat a buzik ki mas. Akik egyben libsik is,ugyhogy legendas a logikajuk is. :DDD

Give me your cum,bull!

(#84954) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#84953) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

eddig azt hittem ez a ket szo ugyanaz jelenti ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#84955) _NCT


_NCT
őstag

Brownus csak azokat akarja védeni, akik nem lábaznak. ;]

(#84956) Tenken válasza -Mike- (#84946) üzenetére


Tenken
őstag

Haha, fél évig jártam ebbe a terembe. - igen, én vissza raktam őket! ;] -

Aki nem ismerné egyik legolcsóbb hely Ferenc körúton, így tele van benszülöttel, akik SOHA nem pakolnak el semmit maguk után.

Te lőtted a képet?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#84957) brownus válasza _NCT (#84955) üzenetére


brownus
veterán

Igy -igy :d

[link] :d

(#84958) BlackTiger válasza kolosanyi (#84941) üzenetére


BlackTiger
tag

Pont tegnap láttam ennek az inverz lábemelésnek a kondis női változatát, az talán még mindenkinek megy. :DDD A lány vállból tartotta magát egy olyan gép előtt, aminek az ülőkéje sínen volt, és arra tette fel a lábait, úgy húzta közelebb a testéhez és vissza.

Az is a jó amúgy a saját testsúlyos gyakorlatokban, hogy mindig van könnyebb változat és mindig van rávezető gyakorlat, csak ez mondjuk nem olyan egyértelmű, egy fokkal több utánajárást, próbálkozást igényel, mintha csak a súlyokat pakolgatnád.

Én amúgy úgy edzettem alsóhátra régebben, hogy megfogtam egy pad szélét vagy a bordásfal egyik alsó fokát, szemből, egyenes testtel és hajlítottam hozzá a könyököm. Ez elég nehéz, cserébe viszont szétcseszi a könyököd, úgy-hogy gyorsan abbahagytam. :DDD Viszont tény, hogy edzi kb. az egész törzsed is.

[ Szerkesztve ]

Tigris

(#84959) kolosanyi válasza BlackTiger (#84958) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, agyon lehet variálni a gyakorlatokat, hogy tetszőlegesen könnyűek vagy nehek legyenek. Nincs olyan izomcsoport, amit ne lehetne megdolgoztatni saját súllyal is. Viszont izolálni sokkal nehezebb, illetve a haladó saját súlyos gyakorlatokhoz nagyon erősnek kell lenni, illetve az ítéleteket is terhelik a nyújtott karos gyakorlatok. Aki csak jobban akar kinézni, sokkal egyszerűbb dolga van ha elmegy terembe és gépekkel, súlyzókkal edz.

(#84960) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

97,4kg :P

(#84961) marked one94


marked one94
őstag

Üdv!

Pár napja hallottam egy beszélgetést a terembe hogy nem mindegy hogy csapvízzel vagy szénsavmentes ásványvízzel isszuk edzés után a fehérjét. Ennek van valami alapja vagy valami hülyeséget hallottam?

You'll Never Walk Alone

(#84962) -Mike- válasza marked one94 (#84961) üzenetére


-Mike-
addikt

(#84963) aelod válasza marked one94 (#84961) üzenetére


aelod
veterán

Persze.
2 hülye okoskodott valószínűleg :O :DDD

(#84962) -Mike-

Ez qrvajó :)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84964) brownus válasza marked one94 (#84961) üzenetére


brownus
veterán

Ezt csak hallkan merem leirni, de ha rozsaszin kupakos flakonbol iszod az asvanyvizet akkor meg bzi leszel...

[link]

(#84965) marked one94 válasza aelod (#84963) üzenetére


marked one94
őstag

Pedig azt hittem ez az oka hogy nem növök hogy mindig csapvízzel iszom a fehérjét :( :O

You'll Never Walk Alone

(#84966) Zola007 válasza marked one94 (#84965) üzenetére


Zola007
veterán

Dobod el!
Csak Pi vízzel szabad, mert a csapvíztől leesik az izom, a szénsavastól elsavasodik a véred és meghalsz, a mentestől pedig boozi leszel.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84967) Ijk válasza marked one94 (#84961) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem mindegy. Az egyik 1 fillérbe kerül a másik 20 forintba.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#84968) marked one94 válasza Zola007 (#84966) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor iszom tejjel ;]

Sok fura dolog van a terembe mert összesen 2 van a városba és az egyiket bezárták így most mindenki abba az egybe jár, ahova én. Meg is szaporodtak a félmeztelenül edző emberek... Persze a türcsi is luxus cikk náluk.

You'll Never Walk Alone

(#84969) Zola007 válasza marked one94 (#84968) üzenetére


Zola007
veterán

Tejjel sem szabad, mert báni megmondta, hogy tejet csak gyerekek vagy kiscicák isznak.
Vagy mindkettő

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84970) marked one94 válasza Zola007 (#84969) üzenetére


marked one94
őstag

Báni bácsi nem érdekel :)) Most is ittam 2dl tejet a zabhoz ;]

You'll Never Walk Alone

(#84971) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Vótam atta. Mell váll. Bedurranva már úgy néztem ki mint aki legalább egyszer már volt teremben. A formának azért nem tett túl jót a 3 nap napi 1000 gramm cukor :D

A fehérjét csapvizzel ittam

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84972) .: JuSzT :. válasza Woodslave (#84971) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Valami mást is ihattál, ha 1 kiló cukrot ettél :D összekeverted a port a porcukorral vagy mifasz?

(#84973) Woodslave válasza .: JuSzT :. (#84972) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem. Süti üdítő és sör formájában vittem be.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84974) FIREBLADE78 válasza BÁ Nutrition (#84952) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Figyelj,te nem a bercibe jársz? Egyik szutykos,szakadt szivacsra rá van írva,hogy "bá" ;] :C

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#84975) Zola007 válasza Woodslave (#84971) üzenetére


Zola007
veterán

csapvíz....
Pffff, hiába pofázik itt az ember....

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84976) kolosanyi válasza Zola007 (#84975) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én víz nélkül tolom, magában elrágcsálom a port. Az elején kicsit száraznak éreztem, de hozzá lehet szokni. ;]

(#84977) BÁ Nutrition válasza FIREBLADE78 (#84974) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem de a mellette lévő xarostörölköző amire az van írva Lakatos Dzsézönsztétem-jé az az enyém, nyilván...

amúgy mi az a pest? :F :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#84978) Zola007 válasza kolosanyi (#84976) üzenetére


Zola007
veterán

Te már tudhatsz valamit!
Jó úton jársz és ha betartod a legutóbbi szeánszon elhangzottakat - valamint megérkezik számlánkra a kért fix összegű, de kizárólag szabad akaratodból utalt adomány, akkor jövő vasárnap vidám, zenés körülmények között teljes jogú szektataggá avatunk :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84979) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#84975) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

verseny szinten számíthat a víz ásványi anyag/só tartalma, de valszeg a diéta legvégén szokták lesegetni. ha egyeltalán. a gyógyszerek többet nyomnak a latba

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#84980) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#84979) üzenetére


Zola007
veterán

jellemzően az ásványvízben több van, pont ettől ásványvíz
Így diétában sem szól semmi mellette

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84981) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

sztem is hülyeség a túledzés

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#84982) -Mike- válasza FIREBLADE78 (#84981) üzenetére


-Mike-
addikt

De ezek négerek, ránéznek a súlyokra már izmosak is, ilyen genetikával könnyű, meg a csapvíz...

(#84983) FIREBLADE78 válasza -Mike- (#84982) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Punci az nem nigró, szép kis csaj,csak így undorítóan izmos :(

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#84984) szőröscica válasza marked one94 (#84970) üzenetére


szőröscica
addikt

Pedig lehet, hogy ha érdekelne, akkor használnád az agyadat, és nem kérdeznél akkora orbitális baromságot mint fentebb.

(#84985) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#84981) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ha Ennyire tele vagy mint ezek akkor sztem is hülyeség

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84986) BÁ Nutrition válasza -Mike- (#84982) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a Nemeth Pisti azert hagyta abba a versenyzest mert ahhoz h tovabb tudjon lepni kb 2-3x annyi kogszot kellett volna magaba tolnia mint elotte, pedig mar nagyon komoly mennyiseg volt benne. tehat van ertelme ilyen edzesvideokat nezegetni, mert te is lehetsz ilyen naturalban
riccs pinaja meg kb 30liter szintolt tartalmaz. bar mondjuk epkezlababb fizikuma van mit az atlag szintolmankinak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#84987) marked one94 válasza szőröscica (#84984) üzenetére


marked one94
őstag

ok :U

You'll Never Walk Alone

(#84988) Dexar007 válasza marked one94 (#84987) üzenetére


Dexar007
veterán

ok :U

Give me your cum,bull!

(#84989) S e t h válasza FIREBLADE78 (#84981) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ennyi cuccal, meg ha ennyire nem lenne más dolgom, mint csak a vasak között mereszteni a seggemet, hát számomra is bullshit lenne a túledzettség.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#84990) GoTReX válasza FIREBLADE78 (#84981) üzenetére


GoTReX
őstag

Így hogy most szabin vagyok,főzök eszek,pihengetek edzem mindennap így én sem érzem.:) Sajnos ez nem alapállapot.Két műszakban hetimelóval más a matek sajna,és szurit még csak meg sem említettem. :U :DDD

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#84991) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#84981) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem is. Tudom-tudom, csúszdázással nem lehet... Mindenesetre úgy nem igaz, mint ahogy a köztudatban él. Nem fog leesni az izmod, ha egy bizonyos szintnél többet edzel, inkább az ízületeid mennek szarrá.

(#84992) -Mike-


-Mike-
addikt

(#84993) Woodslave válasza -Mike- (#84992) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó formát tart az öreg :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84994) Dexar007 válasza Woodslave (#84993) üzenetére


Dexar007
veterán

Elete vegeig fog koxot pisalni.

Give me your cum,bull!

(#84995) szőröscica válasza -Mike- (#84992) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem is dolgozik nagy súllyal. Kíváncsi lennék, hogy hogyan edz.

(#84996) sutyesz96 válasza szőröscica (#84995) üzenetére


sutyesz96
őstag

Kontrolláltan, nem úgy mint mi. :U :N

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#84997) kolosanyi válasza sutyesz96 (#84996) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egy poweres, hidalós fekvenyomás is kontrollált. Attól még, hogy (relatíve) kis súllyal dolgozik, nem biztos, hogy TUT módszert alkalmaz, lehet, hogy csak a sokadik sorozat, vetkőzőket, szuperszetteket csinál, vagy együtt edzi a kart a háttal és a végére tette ezt a gyakorlatot stb.

(#84998) szőröscica


szőröscica
addikt

El is felejtettem mondani, hogy ma aerob volt.

(#84999) Dexar007 válasza szőröscica (#84998) üzenetére


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#85000) kolosanyi válasza szőröscica (#84998) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem meg anaerob. Felvittem a max terhelési zónába, dombos tempófutás. Atta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.