Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83901) Cassidey válasza Zola007 (#83900) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem, miért? :D Azt hittem itt gyúrni kell. ;]

(#83902) Zola007 válasza Cassidey (#83901) üzenetére


Zola007
veterán

Akkor jó, mert a vega étrend nem kompatibilis vele! ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#83903) _NCT válasza userxy (#83898) üzenetére


_NCT
őstag

Aztakurva, én ilyen 1700-1800 kalória között eszek naponta...

(#83904) userxy válasza Cassidey (#83899) üzenetére


userxy
őstag

Nem tudja pontosan mennyi fehérje.

Nem számolja csak zabál :)
Mint írtam 3000 5000 kcla között eszik abba a vegan proteinnel együtt bőven megvan a 2g fehérje is. Nem kell félni, hogy kevés lenne.

Azt mondta, hogy míg a mérleg jó számokat mutat illetve a tükörbe azt látja amit vár mostmár beleszarik a makró számolásba vegan étrend mellett nem fog elzsírosodni..

(#83902) Zola007

Ha hozzászokik a beled utána nem "gázos" nagyon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#83905) Woodslave válasza Cassidey (#83899) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na én akkor fogok így kajálni ha olyan helyen élek ahol a fejemre esik a banán.. 7 banán reggelire, datolya, narancs stb. sok sikert.. Inkább eszek ennyiből lazacfilét reggelire.. Igaz attól elhízok ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#83906) kolosanyi válasza Woodslave (#83905) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én meg cs.mellsonkát ettem eddig egész nap, meg sajtot és zsemlét. Tudom, tudom, "szemétkaja", de IIFYM van, azalapján meg egész jó vagyok eddig. ;]

(#83907) _NCT válasza kolosanyi (#83906) üzenetére


_NCT
őstag

És mennyivel van maximalizálva a dolog? Napi hány cal?

[ Szerkesztve ]

(#83908) Cassidey válasza Woodslave (#83905) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nálunk nyilván nem igazán kivitelezhető ilyen szinten gyümölcsre fókuszálni. :) De azért lehet ezt kiegyensúlyozottabban is.

[ Szerkesztve ]

(#83909) kolosanyi válasza _NCT (#83907) üzenetére


kolosanyi
veterán

Napi aktivitástól függ, 10-15%-os deficitet tartok most. Tegnap például 4300 kcalt égettem, ma szerintem több lesz, mert megyek füvet nyírni, utána aerob edzés.

(#83910) Woodslave válasza kolosanyi (#83906) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én meg jól elbaxtam.. :D reggel mondom kardió, erre a futópad foglalt bánatomban karoztam. Fehérjét nem hoztam. Edzés után kénytelen voltam zabpelyhet enni némi tejjel. 10-kor 250gramm csirkemell paradicsommal... eddig még hagyján. Aztán maradék kakaóscsiga, két lidl csokirúd meg egy zabkása joghurttal... :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#83911) Zola007 válasza Woodslave (#83910) üzenetére


Zola007
veterán

a terem recepcióspultban nem árulnak ilyen S.O.S. fehérjét, hogy le ne essen rólad az izom a parkolóig?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#83912) sutyesz96 válasza kolosanyi (#83909) üzenetére


sutyesz96
őstag

aztakurva, hogy jött össze ennyi? :Y

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#83913) Woodslave válasza Zola007 (#83911) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de csak sajnos fizetni kell érte :(

;] :D nem esett le az izom nem azért mondtam :D (vagy legalábbis nem vettem észre) Inkább azért írtam mert kardió után nem iszok fehérjét az volt a terv.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#83914) kolosanyi válasza sutyesz96 (#83912) üzenetére


kolosanyi
veterán

Úgy, hogy 110+ kiló vagyok. :D

(#83915) -Mike- válasza sutyesz96 (#83912) üzenetére


-Mike-
addikt

(#83916) Radnix válasza _NCT (#83903) üzenetére


Radnix
senior tag

Húbameg! Diétázol? Fogysz gondolom rendesen.

(#83906) kolosany: IIFYM forever! :D

(#83917) Woodslave válasza Radnix (#83916) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez olyan 1800 kalória de ki számolja...:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#83918) Radnix válasza Woodslave (#83917) üzenetére


Radnix
senior tag

Ja a nem trackelt 1800 kalória nálam inkább 2800 szokott lenni, de szerintem másoknál is hasonlóak az arányok :D

[ Szerkesztve ]

(#83919) FollowTheORI válasza -Mike- (#83915) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Inkább vele nem? Kis HIIT "cardio"-val. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83920) FollowTheORI válasza _NCT (#83903) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem se több asszem, de nem is vagyok izmos. :K :B :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83921) Woodslave válasza FollowTheORI (#83920) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Te nem ilyen személyi edző vagy? Vagy keverlek vkivel

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#83922) FollowTheORI válasza Woodslave (#83921) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én csak magamat edzem hobbiból, ha már cserébe sokat ülök melóban. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#83923) _NCT válasza Radnix (#83916) üzenetére


_NCT
őstag

Diéta jah. Több okból is, az egyik a némi túlsúly a másik a gyomrom odavan kicsit. Az a durva hogy ezzel sem fogyok gyorsan.

(#83924) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok. 2 kérdésem lenne. Most kezdenék edzeni, átmozgatással kezdenék. Emellé mehet az étrend amit összeállítotttam 2,5g/tskg fehérje és 4-5g/tskg szénhidrátra vagy ezt majd csak akkor ha már elkezdtem az osztott edzéstervet?
Másik kérdésem, hogy edzés utánra egy 100% Whey+SuperCarb turmixot gondoltam. Ezt nem edzés napokon teljesen elhagyjam vagy kell egyáltalán változatás azokra a napokra?

(#83925) _NCT válasza Radnix (#83918) üzenetére


_NCT
őstag

Múltkor elmentem enni egy gyros pitat + utána ismivel beültünk 2-3 pohár cseh sörre, 1500cal volt. Durva h meg a sorok is megvannak myfitnesspal-on.

(#83926) GoTReX


GoTReX
őstag

Nemtudom ti hogy vagytok ezzel,de egyre több hirtelen kipattintott "kis srácot" látok,és elgondolkozok komolyan hogy valamit nagyon szarul csinálok. Nyílván nálam szálkásításról szó sincs,csak tömegelek, divatos strandfoma örületet telib*szarom. Lehet nagyon naív vagyok ha azthiszem az naturál? Nagyobb súlyokkal dolgozok, úgyérzem kicsit talán növök is,de nagyon a mérleg bűvöletében vagyok és stresszel. Simán bennevan a kox a facebook pózerkondi világában is?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#83927) Woodslave válasza GoTReX (#83926) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Dehogyis. Te vagy béna ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#83928) GoTReX válasza Woodslave (#83927) üzenetére


GoTReX
őstag

Fasza... :F

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#83929) Dani82 válasza _NCT (#83925) üzenetére


Dani82
senior tag

Viszont sztem a kcal része nagyon nem pontos

(#83930) csiben1


csiben1
tag

Sziasztok!

Tejsavó fehérjémnek kb. 2 hónapja lejárt a szavatossága. Ízre, állagra, oldódásra semmi különöset nem veszek észre. Nem is fosok tőle. :N Gondolom a maradékot megehetem. Szerintetek? :F

You can walk straight through hell with a smile

(#83931) -Mike- válasza csiben1 (#83930) üzenetére


-Mike-
addikt

Simaliba.

(#83932) szőröscica


szőröscica
addikt

Majdnem elfelejtettem írni, hogy ma aerob volt, de szerencsére eszembe jutott. :DDD

(#83933) Woodslave válasza GoTReX (#83928) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Simán benne van ne legyél naiv.. De van olya szerencsésebb forma aki szálkásodik kicsit bedurranva látod...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#83934) GoTReX válasza Woodslave (#83933) üzenetére


GoTReX
őstag

Külső visszajelzések szerint fasza,és sokat fejlődtem....Szerintem meg fostalicska. Ha megnézek valakit a súlyomban,akkor erek,szálkák stb.Lehet fejben is van baj . :DDD :F Amúgy 19éves srácoknáll is látok ilyet,ezért sejtettem hogy nem mind nyúl a kémiához,de.....

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#83935) Apollyon válasza GoTReX (#83934) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nyilván senki nem fogja a szemedbe mondani hogy bocs, de szarul nézel ki ;]
Amúgy nálunk a teremben elképesztően sok a kokszmatyi, majdnem minden héten beleakadok valahol eldobva valamilyen "olyan" származékba (üvegcse, tű stb). Sőt, volt múltkor két forma, mindenki szeme láttára tolták magukat fel, miközben vagy 30+ testzsír %-kal rendelkeztek. Meg hasonlók, ugyanez az ektomorf kategóriában.

Ezt amúgy én is akartam kérdezni, szóval akkor nem csak én látom így.

Amúgy tudom utáljátok bunny-t, de pl ő mesélte a múltkor hogy még a bikinisek közül is vannak akik pajzsmirigyhormont tolnak. Szóval van baj, de szerencsére azért van jó példa is.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#83936) Woodslave válasza GoTReX (#83934) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem fogod megfogadni de ne pörögj rá Ennyire mert qrvára elégedettlen leszel. Örülj ha megdicsérnek. Mondjuk az átlagnak alacsonyabb az ingerküszöbe mint nekünk

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#83937) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na, ez ma jó nap volt. Elégettem ~4200 kcalt, bevittem ~3800-at, ezek pedig a makrok:

Ilyen se volt egy ideje. Vizsgákra való felkészülés alatt össze-vissza zabáltam, de most úgy érzem, hogy okés minden, tudok végre a kajára meg az edzésre figyelni. :)

[ Szerkesztve ]

(#83938) Cheesy


Cheesy
őstag

Tanácsotokat kérem.
A térdem mindig is a gyenge pontjaim közé tartozott. Középiskolás koromban előfordult, hogy pl. lábtollas közben kifordult, az inak kicsit lazák voltak, illetve bármikor ki tudtam "roppantani". Mindegy, lényeg az, hogy ahogy tudok azóta vigyázok rá. 5 éve egyik edzés (akkor még egy türelmetlenebb partnerem volt) alkalmával 80 kg alatt guggoltam és megroppant a bal térdem. Ez azzal járt, hogy kb. fél évig tartott, amíg a levált pici porcdarab feloldódott és nem jelentkezett kőkemény fájdalom, ha mondjuk lépcsőn közlekedés közben az a kis darabka becsípődött.
Az utóbbi 4 év kimaradt, idén év elejétől edzek újra. Szép fokozatosan, lassan növelem a súlyokat, nagyon jó és tapasztalt partnerem van, jól tudunk haladni. Ma megvolt a 80kg alatti 10x guggolás (101,5 kg voltam ma méretkezésnél), és szépen koncentrálva csináltam, egy roppanás nem volt a térdem felől. Ennek örülök, viszont gondoltam arra, mi lenne ha kiegészítőként valami porc (és csont?) erősítőt is beiktatnék. Kalcium sem ártana, mert vádlizásnál rendszeresen előfordul a begörcsölés, tudtommal segít rajta.
Calcium Sandoz? Mit javasoltok?

www.vakbelmutet.hu

(#83939) Ijk válasza kolosanyi (#83937) üzenetére


Ijk
nagyúr

Láttam ma egy hülyét a déli forróságban futni felszíjazott pulzusmérővel, félpucéran. Te jutottál eszembe. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#83940) kennystyle válasza Apollyon (#83935) üzenetére


kennystyle
tag

Tényleg szar érzés, hogy sokszor az ember nem tudja hogy ennyire láma, vagy sokan nyomják a kémiát.
A teremben volt egy srác aki inkább erőemelő féle forma, de nem sok zsírral, csak úgy ránézésre őserő és nagyon szépen edz. Meg voltam győződve róla na ha valaki jól néz ki, erős is és nem kokszol akkor az ő. Erre a múltkor beszélgettünk egy sráccal pont erről a koksz témáról és mondta hogy hallotta azt a srácot megbeszélni egy másikkal hogy ki mit tol... Szarul éreztem magam mert ha ilyen edzéssel ahogy nyomja a srác ahhoz a kiemelkedőnek azért nem mondható formához is cucc kell akkor én mi a picsát várok. :-(

(#83941) Radnix válasza _NCT (#83925) üzenetére


Radnix
senior tag

Én a piát sose számolom, nem akarom azon idegesíteni magamat :D

(#83942) Ijk válasza kennystyle (#83940) üzenetére


Ijk
nagyúr

Cucc nélkül is lehet jó formát elérni. Vagy irreálisak az elvárásaid.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#83943) goodboy007 válasza Cheesy (#83938) üzenetére


goodboy007
senior tag

Ne csak egy-két vitaminra menj rá, szedj komplex multivitamint:
Scitec MultiPro Plus, ami kell neked, ebben van Calcium is.

Izületvédőnek meg mehet a Joint-X

Amúgy meg, nem árt tudni:
:DD

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#83944) HussarF válasza Dicker (#83860) üzenetére

Ne már baszki, erre vártam, hogy megnézhessem, mikor hazaérek, erre letörölted??

(#83945) Apollyon válasza kennystyle (#83940) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem ez is nagy probléma, hogy mindenki másokhoz hasonlítja magát, meg azzal foglalkozik ki hogy néz ki és milyen nagy, bezzeg én meg miért nem...
Én világéletemben húsz kiló voltam vasággyal, amióta meg edzem >magamhoz képest< már sokkal jobban nézek ki. Az, hogy más hogy néz ki, magasról teszek rá, legalábbis nem fáj a fejem miatta. (Tudom, kéne ;D) Persze motivál az ha valaki sokkal nagyobb és mondjuk még így is szálkásabb, de ennek nem tőle kellene függenie, hanem magamtól.
Aki meg csal, az csinálja, majd 40 évesen elviszi a szíve. Ennyit viszont abszolút nem ér az egész.

(#83943): A multi pro-t sokkal olcsóbban is össze lehet hozni egy kis guglizással ;)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#83946) Radnix válasza Apollyon (#83945) üzenetére


Radnix
senior tag

Na évek óta először ízesített fehérjét rendeltem, mert megkóstoltam egyik barátomnak a salted caramel meg stracciatella ízű myprotkóját és rájöttem, hogy nagyon korrekt ízük van, régen végigpróbáltam 3-4 gyártó fehérjéit, is mindegyiket utáltam, azt hittem sose fog ízleni fehérje :D
Teszek egy próbát a kávé-karamell ízesítéssel, majd írok, hogy szar lesz-e, vagy fincsi :))

(#83947) Dicker válasza HussarF (#83944) üzenetére


Dicker
őstag

Megvan még, de nem ezen a linken, itt nem tárolja csak, ha regisztrálok. Gyanúsak vagytok nekem, ennyien férfi testet akartok látni? Mindenki izzik a hétvégi kamionozásra? ;]
Kicsit feltuningolom aztán majd, ha lesz időm felrakom, ma is csak most értem haza, épp várom, hogy kicsit emésszem a cottage+fehérje párost, aztán alszok végre.

(#83948) Morris válasza Cheesy (#83938) üzenetére


Morris
veterán

A begörcsölésre én a magnerot tablettát ajánlanám! Az nagyon jó. :K
Páromnak is bevált. Ő anno kórházba is került, mert terhesen elkezdett görcsölni. Közölték velünk, hogy még időben, mert annyira kiürült a szervezetéből a magnézium, hogy szülés is lehettt volna belőle (az izomgörcsök és összehúzódások miatt), az pedig abban a szakaszban nagyon nem lett volna szerencsés.

[ Szerkesztve ]

(#83949) aelod válasza Woodslave (#83927) üzenetére


aelod
veterán

Ezen besírtam :DDD

(#83926) GoTReX

Valami akkor nem jó nálad. Ne a súlyt nézd. Az senkit nem érdekel. Viszont a tükör nem hazudik. :N

(#83935) Iscariah

Mindenki nyomja. Nálunk is van egy "ragyás". Láb nuku, csak váll és kar a csávó. Fertelmesen néz ki.
Bunny meg életében egyszer nézhetett ki jól akkor is a sok cucctól...
Az a rossz ebben ha kicsit jobban nézel ki mint az átlag és erősebb is vagy akkor összesúgnak a hátad mögött...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#83950) dunc válasza Apollyon (#83945) üzenetére


dunc
nagyúr

Mindenki magához hasonlítsa magát, és saját reális célokat tűzzön ki, nyilván aki keményen dolgozik, és natúrba nyomja nem lehet olyan mint egy minden eszközt felhasználó életcélos fanatikus edző. De nem is a kell a lényeg magaddal legyél kibékülve. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.