Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84451) _NCT válasza Woodslave (#84450) üzenetére


_NCT
őstag

Azért te már messze vagy attól aki még "csak" 1 éve súlyzózgat... :nyalóssmiley: ;]

(#84452) shteer válasza _NCT (#84451) üzenetére


shteer
titán

Ne bántsd! Súlyos ön- és testképzavarban szenved. Elég az neki ;]

..szerintem jónak tűnik

(#84453) sutyesz96 válasza Woodslave (#84445) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ott a pont. Sokan szerintem egyszerűen türelmetlenek itt a topikban. Köztük én is, egyértelműen jobb érzés lenne ha mondjuk edzésről-edzésre folyamatosan látnánk és éreznénk a fejlődést, de ez sosem lesz így. Mindig lesznek szar napok, lesznek olyan napok amikor belefosol az egészbe és bevágsz egy fél tortát majd leöblíted 1 liter colaval. És az ilyen csalókajálásokat csak hetek/hónapok után veszed észre magadon, amikorra már szépen összeadódott az összes cheating day, nem azonnal.
Ha tényleg fontos lenne számunkra az amit csinálunk, és 100%-osan betartanánk mindent, higgyétek el akkor is elégedetlenek lennénk magunkkal. :(

Kivéve Radnix. Rohadjon rád az összes kinder bueno! :DDD

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#84454) Shummo


Shummo
aktív tag

Sziasztok! Korábban több edzés előtti készítményt kipróbáltam, de sajnos koffein van szinte mindben.

Arra gondoltam hogy csinálok egy saját edzés előttit : Crea/ Bcaa/ Glutamin/ C vitamin mellé gondoltam pár gramm citrulint, alanint meg arginint. (a Stillmassnak van 500g-os kiszerelései).

Egyrészről érdeklődnék, hogy utóbbi 3 együtt jó és és mehet-e?

Másrészről nem tudom eldönteni, hogy most L-arginin vagy AAKG / Citrulin vagy Citrulin maláta lenne a jobb.
(már olvasgattam mindent, de sajnos nem lettem közelebb) :/

Ha tudnátok benne segíteni, hálás lennék. Köszike

(#84455) Zola007 válasza Woodslave (#84450) üzenetére


Zola007
veterán

te csak simán testképzavaros vagy meg bónuszban apa/férj, ezen kívül semmi más bajod nincsen

De egye fene, leszek én a tesztalany.
Holnaptól beállok ultraclean kajálásra, aztán meglátjuk számít-e valamit sz.r genetika mellett.

Tőlem nem azt kérdezik hogy szedek-e valamit, hanem múltkor azt, hogy nincs-e valami betegségem, mert látta, hogy edzek tisztességgel és heti 4x2 óra kondi + precíz 3000 kcal kajálással illene már izmosnak lenni 2 év után. Néha már én is elgondolkodok rajta.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84456) m3tr0 válasza sutyesz96 (#84453) üzenetére


m3tr0
senior tag

Úgyvan.

Meg azért még Radnix mellé sorolnám Dicker urat is, a dupla BigMac Menü dayekkel. :DDD ;]
(én meg elmegyek a McDonals mellett és hízok 1 kg-ot :DDD )

mod: pff, jóóóóój, Godról meg ne is értekezzünk mert menten beugrok a Balatonba. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#84457) Zola007 válasza m3tr0 (#84456) üzenetére


Zola007
veterán

Nem csak te vagy itt hízékony, God-nak elég csak a weblapot megnyitni ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84458) userxy válasza sutyesz96 (#84453) üzenetére


userxy
őstag

Csalós kajával is simán lehet tartani a formát :D nem heti 1 napon csúszik el a dolog.

(#84459) Woodslave válasza Zola007 (#84455) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom melyik a rosszabb :o ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84460) Woodslave válasza Shummo (#84454) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

az agyalást már elvégezték mások helyetted. Koffeint hagyd ki ha nem bírod, én C vitamint se raknék bele. (nem szedek elő neked tanulmányokat, hogy az antioxidánsok használata hátráltatta az edzés által kiváltott adaptációt ;] persze lehet ennyi nem, de ha nem használ akkor minek)

BCAA meg mehetne edzés közben glutaminnal ha már ennyi felesleges pénzed van ;]

a múltkor linkelt punnyadt apuból testépítő csávónál alkalmazott szer a AAKG. Szóval egy próbát megér :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84461) _NCT válasza Shummo (#84454) üzenetére


_NCT
őstag

Citrulline-malate-ot tolok, Tested márka. Hát nem tudom, majd ha elhagyom, biztos megérzem, edzés előtt után tolom, pihenőnapokon nem. Nem éreztem nagy hatását. Pörgetni tuti nem pörget.

Igyál egy espresso-t edzés előtt fél órával, nem kell NO fokozó meg ezek a szarok. Csak a vérnyomásod basszák fel, ami azt eredményezi (legalábbis nálam) hogy még fáradtabbnak érzed magad. Felpörgetni semmi sem fog, ha nincs kedved.

(#84462) Ijk válasza _NCT (#84461) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nálam a kávé pont fél órát hat, tehát edzésre akkor remekül lennék. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#84463) kk831228 válasza Radnix (#84401) üzenetére


kk831228
addikt

Jó a forna, mit tolsz?? :R ;] Innen mindenki el fog menni kertésznek... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#84464) aelod válasza kk831228 (#84463) üzenetére


aelod
veterán

Ha kertész akkor talicskát :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84465) -Mike- válasza kk831228 (#84463) üzenetére


-Mike-
addikt

(#84466) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Sziasztok.

Szeretnék október közepére valami normális kinézetet összehozni, persze magamhoz képest. Csak amiatt csinálom, mert érdekel mire hogy reagál a testem. Tehát ha nem is komoly diétát csinálok már egy ideje, de azért figyelgetek. A napi kajám amivel még jól is bírom az edzést az kb 150-170 gramm fehérje, 110-130 gramm CH . kb 1500kcal. 181 cm vagyok és 90 kiló.
Igyekszem 0 cukron lenni, nem eszem tésztákat, kenyeret, sót. Leginkább csak zsírszegény túró + saláta, zöldségkeverék - abonett + csirke , sajt.

Amiket szedek:
Mega Daily One plus a normál adag duplája + 1000mg C vitamin
Myprotkó whey protein. 1 kanál délelőtt, 2 kanál edzés után.
20 gramm glutamin elosztva a nap folyamán, de ebből 10g edzés után.
Edzés alatt BCAA, 10 gramm, sajnos 2:1:1 ... itt 3 gramm Leucine van. De van külön Leucine porom, abból még 3-3 grammot iszom meg napközben illetve lefekvés előtt.
Arthro Guard izületvédő
Napi 1-2 evőkanál lenmagolaj.
Powered 2.0 edzés előtt.

A kérdésem pusztán az, hogy heti 4-5 edzés mellett eredményes lehet e ? Vagy a kevés CH miatt az izomhoz is hozzányúl majd a szervezet? Hetente 3x futok 20 percet éhgyomorra, próbálom tartani a 130 körüli pulzust. Plusz minden edzést hasazással kezdek, mivel arra akarok odafigyelni a legjobban, ezért nem akarom hogy edzés végére elfáradjak és kihagyjam.

Köszönöm a meglátásokat.

[ Szerkesztve ]

(#84467) Dexar007 válasza .: JuSzT :. (#84466) üzenetére


Dexar007
veterán

Jonapot.
Mi lesz oktober kozepen?

Give me your cum,bull!

(#84468) Tenken válasza .: JuSzT :. (#84466) üzenetére


Tenken
őstag

Szerintem kicsit elkéstél vele. Egy normális diéta hónapokig tart és kb pont akkorra lenne vége mire megjön a hideg. Nekem akkor nagyon rosszul szokott esni, ha nincs egy kis extra szigetelés felhalmozva.
Amúgy teljesen jó, bár nekem picit túlzásnak tűnik. 3-4-5 hónapig ezt én nem tudnám így tartani, meg valószínű értelme sem lenne.
Kaja deficit mellett majdnem mindegy mit csinálsz. Csak súlyok legyenek.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#84469) .: JuSzT :. válasza Dexar007 (#84467) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

30. szülinapom.

(#84470) .: JuSzT :. válasza Tenken (#84468) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ha nem is ennyi kiegészítővel, meg nem is ennyire komolyan, de ezt csinálom már 2 hónapja. De ebben a 2 hónapban volt azért alkohol, meg fagyi. De a többire igyekeztem figyelni.

Igazából ezt 2-3 napja csinálom így, ennyi CH val, lehet hogy 2 hét múlva beájulok az árokba a patakparton futás közben :)

[ Szerkesztve ]

(#84471) Morris válasza .: JuSzT :. (#84470) üzenetére


Morris
veterán

Akkor még mehet mellé edzés előtt l-carnitin + zöld tea kivonat. Esetleg valamilyen zsírégető.:U

(#84472) aelod válasza .: JuSzT :. (#84470) üzenetére


aelod
veterán

Hát ez elég kevésnek tűnik. Én tuti rosszul lennék az biztos. kb két étkezésemet eszed meg te egész nap kalóriában :D

De kitartást hozzá. Ha ezt tudod tartani akkor szerintem meglesz a várt eredmény. Az én meglátásom annyi, hogy kevés az a fehérje. Ha már ilyen alacsony ch-n vagy. Én növelném különben sok izmot is vesztenél.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84473) .: JuSzT :. válasza Morris (#84471) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Leteszteltem ilyen mintadarabokból az edzés előtti energizálókat. Igazából a pow3red az, ami nem annyira erős, de pont jó. Mivel általában este 7-8 körül érek le edzeni, ezért a nagyon erős energizálóval nem tudok rendesen aludni, ami azért fontos. Szóval a coffein, caffein stb dolgokkal nem bánhatok ész nélkül.
Az L Carnitin igen, valószínű azt még beszerzem. Zöld teát iszom napközben egy filtert, tudom, az kb semmire sem jó.

(#84474) .: JuSzT :. válasza aelod (#84472) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Igazából ma találtam rá erre a kalóriabázisra, ami lehet hogy nem is mutat jó eredményt, de ebből tudok kiindulni.
Ez pl a tegnapi napom. Mellette 4-5 liter víz volt.

[ Szerkesztve ]

(#84475) Morris válasza .: JuSzT :. (#84473) üzenetére


Morris
veterán

A zsírégető inkább csak kora délutánig használandó. Hogy reggel/napközben pörögjön az anyagcsere. De ha ez mégsem kell, akkor emelj zöld tea adagon. Az is egyfajta termogén zsírégető.

(#84476) _NCT


_NCT
őstag

Lehet elég beteg kérdés lesz de.... Ti hányszor jártok nagy dologra? Nekem 2 naponta kell csak menetrendszerűen ébredés után 10 perccel. Ez utalhat lassú anyagcserére? Sorry ha hülye kérdés.

Kb megiszok egy nap 2-3 liter vizet is, de kb vizelni is csak 2x megyek egy nap....

(#84477) Ijk


Ijk
nagyúr

Érdekes dolog ez a diéta. Régen azért ettek az emberek hogy mozoghassanak, ma azért mozognak az emberek hogy ehessenek. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#84478) .: JuSzT :. válasza _NCT (#84476) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ebben a melegben nálam is ez van. De ha normál a kinti hőmérséklet, akkor 3 liter víz mellett azért 5-7 pössentés megy.

(#84479) Woodslave válasza .: JuSzT :. (#84474) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért a sok felesleges kieg kárára lehetne ezen a kaján faragni :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84480) .: JuSzT :. válasza Woodslave (#84479) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Az a baj, hogy a munka meg edzés mellett nem marad elég időm, hogy a kajára jobban odafigyeljek. Értem ez alatt hogy 1-2 naponta bevásárolni, főzni, hozni vinni dobozolni. Tudom, lehetnék ebben fanatikusabb.

(#84481) HussarF válasza .: JuSzT :. (#84474) üzenetére

Te ezt méred mindig mérlegen, vagy csak saccolsz?

(#84482) .: JuSzT :. válasza HussarF (#84481) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Egyszer lemértem hogy miből mennyi súly 1 evőkanál, aztán amennyit megeszem, azzal szorzom. Ergó nagyjából pontos.

Be kéne iktatnom szerintem egy reggeli rántottát. Azzal nyernék még fehérjét.

[ Szerkesztve ]

(#84483) Woodslave válasza .: JuSzT :. (#84482) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor menzás az ebéd? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84484) -Mike- válasza .: JuSzT :. (#84480) üzenetére


-Mike-
addikt

Kifogás kifogás kifogás. Pontosan annyit fogsz vissza kapni amennyit bele raksz. Rizs, cs.csöcs, zőccség és a szemét kajának számító 2db virslid mennyi időt vesz el a drága életedből?

[ Szerkesztve ]

(#84485) szuszinho válasza _NCT (#84476) üzenetére


szuszinho
őstag

2 naponta? :Y napi 2-3... :DDD

Ha már...
kép

[ Szerkesztve ]

(#84486) .: JuSzT :. válasza -Mike- (#84484) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Semmit, pontosan azért azt ettem, mert ezt találtam a hűtőben, ez volt otthon.
A napom 80% át ezzel töltöm, hogy erre figyeljek. Ha 80% ot kapok vissza, köszönöm , kérném.

[ Szerkesztve ]

(#84487) -Mike- válasza .: JuSzT :. (#84486) üzenetére


-Mike-
addikt

Az ilyen esetekre tartsál zabot otthon, megmikrózod vagy fehérjével felduzzasztod, sokkal jobb mint ezek a zsíros ízesített nyesedékből készült virsliknek csúfolt valamik.

[ Szerkesztve ]

(#84488) .: JuSzT :. válasza -Mike- (#84487) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Azt tudom hogy ebből semmi hasznom nem származik. Csak a párolt zöldség mellé ettem, hogy ne legyen annyira unalmas.
Mivel 8-9 körül végzem az edzéssel, utána fehérje shake, ezért sok szilárd kaját nem tudok bevinni, mert így is legalább 1 órára eltelít a turmix. Este 10 kor , általában alvás előtt 1 órával, nem tudom mennyire érdemes és jó dolog megenni 10-20 deka zabot.

[ Szerkesztve ]

(#84489) brownus válasza _NCT (#84476) üzenetére


brownus
veterán

napi 2x,
lehet, hogy szarul kajálsz. ít mór zöldség/gyümölcs.
ha kávézol reggelente, nyírfacukrot tegyél bele, nem lesz gond pár nap után... :)

vagy csinálj béltisztítást, azaz, 2-3 napig 2x mennyiségű vizet/teát igyál mint amennyit szoktál, és csak napi pár főtt krumplit egyél. egy próbát sztem megér. kiszarsz, fosol majd mindent ami benned ragadt...

[ Szerkesztve ]

(#84490) _NCT válasza brownus (#84489) üzenetére


_NCT
őstag

Napi 2 kv lecsúszik. Próbálok rostosan kajálni, de hiába, meg se kottyan. Lehet zöldteát kipróbálom, hátha gyorsít az anyagcserén.

(#84491) Woodslave válasza .: JuSzT :. (#84488) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és akkor hogyan osztod el ezt a kajamennyiséget?

Mondjuk az esti edzés nem túl jó. Nem ártana még egy normális kaja utána de legalább alvás előtt 1-2 órával..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84492) brownus válasza _NCT (#84490) üzenetére


brownus
veterán

vagy tegyél egy próbát még a kratommal is, pörget, és megindítja a beleket... (sokaknál)

(#84493) kolosanyi válasza Zola007 (#84457) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is beszállnék a klubba. :))

Ijk
Köszi a kígyó ubis tippet. Múltkor írtad, hogy minden nap betolsz egyet, most én is rákaptam egy pár napja. :R

[ Szerkesztve ]

(#84494) tutis válasza .: JuSzT :. (#84480) üzenetére


tutis
őstag

5-10 kiló csirkemellet veszek egyszerre, 10 perc alatt kiporciózom, be a fagyóba. Reggel kiveszem melóba menet, felteszem a rendes hűtőrészbe, estére így kienged hűtőben. Elkészítése wokban, vagy grill lapon max 20 perc összesen. Eközben 20 perc alatt mikrós rizsfőzőben megfő a rizs is. Tehát előkészülettel is max 30 perc alatt megvan a napi meleg kaja. Hetente vagy 2 hetente 1 bevásárlás is elég így. Ha erre nincs ideje az embernek, akkor szerintem semmire sincs, kb éhen akar halni..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#84495) .: JuSzT :. válasza Woodslave (#84491) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Első kaja 8. Aztán 11, Aztán 3. És igen, van hogy 3 után már nincs számottevő rendes étkezés.
Mivel nekem kell legalább 3 óra kaja után hogy tudjak rendesebben hasazni, nem pedig büfögve, hányingerrel.

(#84496) brownus válasza tutis (#84494) üzenetére


brownus
veterán

jaja, tegnap pl. csirke felszeletel, egy nejlonzacskóba olivaolaj, mindenféle fűszerek, majd a mellekkel összerázni, és mehet a sütőlapra :) ez 15p + 5p a padlizsánnak.

(#84497) -Mike- válasza kolosanyi (#84493) üzenetére


-Mike-
addikt

De te meg is hámozhatod és fel is szeleteled?

(#84498) Woodslave válasza .: JuSzT :. (#84495) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát nem tudom szerintem az egész napos kajádtól nem lennék puffadt :D Pedig csak 80 kiló vagyok

te tudod milyen a napod beosztása. Ha így megy akkor így megy :K

egyébként meg nehogy már a hasazás alapján oszd el a kaját.. A legkevésbé fontos, akár reggel is csinálhatsz hasprést aztán ugyanott lesz. Én biztos hogy edzés elején soha nem hasaznék, pláne ha guggolsz, felhúzol vagy állva nyomásokat csinálsz.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84499) Woodslave válasza kolosanyi (#84493) üzenetére


Woodslave
nagyúr

milyen klubba is szálltál be? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84500) userxy válasza kolosanyi (#84493) üzenetére


userxy
őstag

Bocsi Sanyi túl magas labda :C

Na már csak az a kérdés hova tolod be a kígyó ubit :D :DDD ;] :P :C

(#84499) Woodslave

Kígyó ubi után már én se tudom eldönteni :D

(#84497) -Mike-

Buzer bemegy a henteshez.
- kérek 1 rúd párizert!
- szeletelve?
- minek nézel engem perselynek? :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.