Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79301) Zola007 válasza madle (#79299) üzenetére


Zola007
veterán

mennyiért veszed?

#79300) Dexar007: ez övön aluli poén volt. Szó szerint.. :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79302) szőröscica válasza madle (#79299) üzenetére


szőröscica
addikt

Mennyit teszel egy reggeli turmixba?

(#79303) Siobahn válasza szőröscica (#79287) üzenetére


Siobahn
csendes tag

Márpedig aki edz, az nem bír fizikai munkával foglalkozni és kész. ;]

Edzési utána dolgokról, akik szeretnek olvasni: http://www.jissn.com/content/10/1/5 .

- Siobahn -

(#79304) Cassidey válasza Ijk (#79295) üzenetére


Cassidey
senior tag

Engem is idegesítene, de ha őt nem, hadd csinálja. :D Az edzőteremben is elmegyek egy szintig aztán ennyi, nem leszek fitness modell, egy idő után beleunok, kell valami változatosság mellé. :)
Erő biztosan kell ehhez is, hajlékonysággal viszont lesznek nehézségek, nem tudom felnőttként mennyit lehet javítani. Kellene keresnem valami nyújtó gurut. :D

Ez egyébként az aerial silk, youtube-on van sok videó, és igen, tekergeted ide-oda a selymet, megvannak az elemek, saját testsúlyos cucc. Persze ez inkább nőknek való szerintem, a befejezett koreográfiák amiket cirkuszban csinálnak a légtornászok meg más kategória. :)

(#79305) Fandango válasza Siobahn (#79303) üzenetére


Fandango
veterán

Összefoglalnád a lényeget 5 mondatba? :P

(#79306) Woodslave válasza Fandango (#79305) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Vagy legalább linelné normálisan ;)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79307) python1 válasza Cassidey (#79304) üzenetére


python1
veterán

Csövön pörgettyű is szép sport,és még izmosít is. :DDD
Na jó,nem szívom a véredet. Bocsi ha sértésnek tűnt.

[ Szerkesztve ]

(#79308) userxy válasza Dexar007 (#79300) üzenetére


userxy
őstag

Ez még a gyúrós topic szinthez képest is paraszt poén volt már bocs :DDD

(#79309) Jorus válasza Cassidey (#79293) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez szerintem nekem jól állna. :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#79310) python1 válasza Jorus (#79309) üzenetére


python1
veterán

Szerintem a selyem kicsit szerénytelen lenne oda. :DDD

Sanyi az,nem is azért írtam.Tomb raider-ben láttam ilyet,Angeline Jolie elöadásában.

Zola: ezt már nem is akartam említeni. :DDD Látom azért neked is tetszik az a sport. :C

[ Szerkesztve ]

(#79311) kolosanyi válasza Cassidey (#79293) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ó, a selyemtánc az nagyon jó. Látványos, szépek ahogy csinálják és nagyon nehéz. Kívülről nem feltétlenül látszik, de beteg mód erős fogás kell hozzá, meg egyfajta tornászos erőnlét. Hajrá! :K

(#79298) python1
Most ne mondd, hogy szerinted ez nem látványos: link :)

(#79300) Dexar007
Azt hittem ennél azért többre tellik. :(

(#79304) Cassidey
Miért zavarna az, hogy másoknak jobban megy? Őket se zavarja, hogy 4-szeres országos bajnok vagyok korosztályos teremröplabdában, meg fél kiló érem, plusz fene tudja hány kupa meg különdíj van a szobámban. Versenyeztem én már eleget ahhoz, hogy ez ne érdekeljen. Csak a saját fejlődésem motivál, tapasztaltabbaktól meg szívesen tanulok. :)

(#79312) Zola007 válasza python1 (#79307) üzenetére


Zola007
veterán

és még keresni is lehet vele ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79313) Siobahn válasza Fandango (#79305) üzenetére


Siobahn
csendes tag

Megpróbálom, de összetett. Ha éhgyomorra mész edzeni, akkor ajánlott ha előtte nem is, de testsúlytól függően 25-40 gramm fehérje bevitele edzés után, ami maximalizálja a fehérjerszintézist, ami körülbelül 3-4 órán keresztül tart. Ettől több fehérje nem nagyon emeli meg jobban a szintézist.
Szó van róla, hogy az "anabolikus kapu" létezik, csak nem 3.1415151mp-el edzés utánig tart, hanem akár 24 óráig is.
Edzés utáni turmixba attól, hogy plusz ch-t teszel, az nem fogja olyan szinten megemelni az inzulin szintedet, hogy az bármilyen különbséget is okozzon a proteinszintézisben, talán nagyon-nagyon minimálisat.
A glikogénraktárakról pedig annyit, hogy ha nem edzel naponta többször, ugyanúgy vissza fogsz tölteni a 24 óra alatt. Akkor más, ha mondjuk naponta van 2 rezisztencia edzésed.

[ Szerkesztve ]

- Siobahn -

(#79314) Cassidey válasza python1 (#79307) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem vettem annak. :)

kolosanyi: nem kell zavarnia :) Csak én például olyan vagyok, hogy ha csinálok valamit, szeretek jó lenni benne. Ez olyan, mint amikor azt mondják, hogy ahhoz képest, hogy x idős vagy/gyereked van/akármicsoda jól nézel ki. Nem ahhoz képest akar az ember jól kinézni, hanem alapból! :)
Tudom, hogy baromi nehéz, Fitbalance-on lehetett próbálni, a Rippel tesóknál van oktatás. Szóval lehet elmegyek egyszer és vissza se nézek. :D

[ Szerkesztve ]

(#79315) Fandango válasza Siobahn (#79313) üzenetére


Fandango
veterán

Thx! :R

(#79316) BÁ Nutrition válasza userxy (#79308) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

deszar szintbe belefér ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#79317) madle válasza Zola007 (#79301) üzenetére


madle
őstag

590Ft-ért veszem kilóját Bioboltban. Az van itt a kisvárosban.

joamilestoné: Reggel úgy szoktam hogy 30g fehérje + 60g zabpehelyliszt(ilyen a mérőkanalam), utána meg tolom a főtt zabpelyhet 100g-ot. Ez reggeli indítónak jó. Edzés után is 60g-t teszek belőle a turmixba. Teljesne iható, még elbírna egy 30g-os pluszt :)

(#79318) barisj


barisj
aktív tag

Sziasztok! Kedd-szerda fele adunk le Myprotein rendelést! Az előző sajnos elmaradt, mivel nem voltunk elegen. :( Akinek szüksége van valamire, írjon!

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#79319) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na megkezdtem a hetet én is. Smolov 1. nap 2. hét csak 5 kilót emeltem a múlt héthez képest, szóval 95kg 6x6 volt a menű 120mp-es etapokkal. Hogy ne unjam magam közben fekvenyomtam. Egy virtuális 100kg-s max 70%-ával. (gondolom amilyen magas az átlag iq nem kell leírnom ez mennyi ;] ) Mondjuk könnyed volt de azért ezt még át kell értékelnem, hogy belekezdek-e egy fekvenyomás smolovba csak úgy a guggolással szuperszettben :N :D De érdekes módon a vállam elég jól bírja, korábban már két alkalom után éreztem hogy nem kéne...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79320) Radnix


Radnix
senior tag

Kis érdekesség a facebookról: [link] :DDD :( :O :D :))

(#79321) [KgP].Robot


[KgP].Robot
aktív tag

Sziasztok!

Budapesten a XI. kerület környékén (esetleg távolabb is szóba jöhet) tudtok viszonylag normális árakon működő, jó minőségű húst áruló hentest?
Köszönöm.
Üdv

(#79322) korcsillio


korcsillio
őstag

Kb.1év kihagyás után(talán)ma újrakezdem...

(#79323) Ribi válasza Radnix (#79320) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ezek a 30 napos szarok mire jók?
30 nap alatt kb szar sem fejlődik az ember, ehhez képest általában az első és 30-ik nap között vagy 20x annyi felülést vagy hasonlót kellene tudni megcsinálni. Kinek tervezik az ilyeneket?

(#79324) Woodslave válasza Ribi (#79323) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kb eddig bírja az átlag :U :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79325) kolosanyi válasza Ribi (#79323) üzenetére


kolosanyi
veterán

Bárki, aki volt már egy 30 napos edzőtáborban, megmondhatja, hogy igenis lehet ennyi idő alatt nagyon látványos fejlődést produkálni. Csak ahhoz napi 6-8 óra edzés kell. :D

(#79326) Radnix válasza korcsillio (#79322) üzenetére


Radnix
senior tag

Rendben van, nem tartunk vissza! :D

(#79327) Dexar007 válasza kolosanyi (#79325) üzenetére


Dexar007
veterán

6-8 ora? Dehat Bundy szerint felesleges orakon keresztul edzeni.

Give me your cum,bull!

(#79328) kolosanyi válasza Dexar007 (#79327) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egy bizonyos szintig működik a több az jobb megközelítés. Csak pár hét után elkezdi magát túledzeni a sportoló és visszafejlődik a francba. Ehhez kell a tapasztalt edző, aki látja, ha sok, és visszavesz kicsit. Na meg nem véletlenül edzőtáborok ezek, nem lehet hosszú távon fenntartani ilyen terhelést.

(#79329) Ribi válasza kolosanyi (#79325) üzenetére


Ribi
nagyúr

Lehet látványosan fejlődni, de pl. haverom is próbálkozott ilyennel. Első nap kb 10 felülés. 30-ik nap meg kb 60 felülés, 60 lábemelés, 5 perc planking és ez 3x. Na most aki a 30-ik napon meg tudja ezt csinálni, annak rohadtul nincs szüksége erre az egészre. De ha valaki alig tudja megcsinálni a 10 felülést az első nap az 30-ik napra kb. 20 felülés 20 lábemelés már szép eredmény lesz.
6-8 óra edzéshez 30 napon át, na ahhoz szerintem már egy teljes patika is kevés. Esetleg ha egyenesen a gyárban szervezik és a levegő is tartalmaz goxot biztos ami biztos?

(#79330) szőröscica


szőröscica
addikt

Na vettem egy citromos sajttortás 100% Whey P. Profot. Mivel kp-vel fizettem, kaptam kedvezményt, annyi volt, mint a shop.builderen vettem volna, és ajándékba adtak egy 100 grammos hot bloodot is.

Zablisztet is vettem.

[ Szerkesztve ]

(#79331) kolosanyi válasza Ribi (#79329) üzenetére


kolosanyi
veterán

A napi 6-8 órából nem mind erőnléti edzés természetesen. Nekünk anno edzőtáborokban olyan 2-3 volt naponta, amit erősítéssel töltöttünk, ebben benne volt a reggeli futás is. A többi labdás edzés volt, de értelemszerűen az a terhelés is hozzáadódik ehhez. Általában 4 hetesek voltak a táborok, hétvégén pihenővel. Az első 2 hét nagyon rossz szokott lenni, olyan szintű izomlázzal, hogy az átlag, mindennapos cselekményekben is korlátozott. Győztük magunkat forró zuhanyban áztatni, meg izomlazítóval kenegetni. Viszont miután átlépted a saját korlátaid, egyre kevésbé jelentett megerőltetést ugyanaz a terhelés, a 4. hét végére mér röhögve csináltuk mindig az egészet.

Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy ez 16-18 éves koromban volt, akkor gyorsabban regenerálódtam. Ma már nem tudnám ugyanazt úgy megcsinálni.

Egyébként egyetértek, ha nem kifejezetten ilyen edzőtábor jellegű dologról van szó, ahol az a lényeg, hogy az ember tényleg túlmenjen a saját teljesítőképességének a határain, akkor feleslegesek és nem hatékonyak az ilyen 30 napos izék.

(#79332) mayday00 válasza szőröscica (#79330) üzenetére


mayday00
őstag

Én zabpehelylisztet szoktam venni. :K Nem ugyan az mint a zabliszt.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#79333) szőröscica válasza mayday00 (#79332) üzenetére


szőröscica
addikt

Cerbona zabpehelylisztet vettem. Nem tudtam, hogy van különbség.

(#79334) mayday00 válasza szőröscica (#79333) üzenetére


mayday00
őstag

Mennyibe került?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#79335) szőröscica válasza mayday00 (#79334) üzenetére


szőröscica
addikt

Szerintem kb. 400 forint lehetett, nem emlékszem pontosan, mást is vettem. 500gramm/Tesco.

[ Szerkesztve ]

(#79336) mayday00 válasza szőröscica (#79335) üzenetére


mayday00
őstag

Én naturát szoktam venni. 1kg zabpehelyliszt, 565ft. :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#79337) szőröscica válasza mayday00 (#79336) üzenetére


szőröscica
addikt

És mire használod? Turmixba teszed? Ha igen, milyen arányban (mennyi fehérje, mennyi víz)?

(#79338) mayday00 válasza szőröscica (#79337) üzenetére


mayday00
őstag

Sütiket is szoktunk belőle csinálni. Ezt használjuk lisztnek :K Nagyon jó sütiket lehet csinálni. Gyümölccsel, olajos magok bele, édesítővel édesítjük.

De turmixba is rakom. Amikor nem tudok szilárd kaját enni. 80-100gramm a turmixba, bele fehérje, viz, összerázni, kész a turmix. :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#79339) madle válasza mayday00 (#79338) üzenetére


madle
őstag

Szintén én is, nagyon egyszerű és teljesen iható

(#79340) kennystyle válasza mayday00 (#79336) üzenetére


kennystyle
tag

Vajon hogy lehet hogy ennyire eltérnek a számok a Myprotein féle Instant Oats-hoz képest ?

májprotkó /100g
CH - 56g
proteingogsz - 12g
zsír - 8,4g
ROST - 11g

natura /100g
CH - 71,3g
proteingogsz - 9,2g
zsír - 6,2g
ROST - 0,4g

Azért a rost nem árt, már ha hihető a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#79341) szőröscica válasza kennystyle (#79340) üzenetére


szőröscica
addikt

(#79342) Zola007 válasza madle (#79339) üzenetére


Zola007
veterán

múltkor vettem 1 kilót
még nem próbáltam, hogy oldódik? turmixgép kell hozzá?
100g liszthez mennyi víz kell?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79343) kennystyle válasza Zola007 (#79342) üzenetére


kennystyle
tag

Turmixot 80g instant oats + 40g csokis impact whey + 5g kreatin monoval szoktam csinálni 3-4 deci vízzel, így jó krémes de azért elkeveredik. Íze OK, csokibombára nem kell számítani persze, időnként ha nagyon finomra akarom dobok mellé egy nagy kanál Lidl majmos kakaóport. :)

nem kell turmixgép, shakerben is jó

[ Szerkesztve ]

(#79344) mayday00 válasza kennystyle (#79340) üzenetére


mayday00
őstag

myproteines az zabliszt, a natura meg zabpehelyliszt.

Nem egyforma mindkettő. Zabliszt. Ha jól tudom itt a egész zabszem van leőrölve, másiknál meg a zabpehely..

Ezért van eltérés.

Zabliszt - zabpehelyliszt=Nem ugyan az :K

Szerintem, de nem biztos :D

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#79345) Takuun


Takuun
aktív tag

Teljes kiőrlésű zablisztet vettem. Azt NE vegyetek! Keserű, mint a fene!
Zabpehelylisztet vegyetek, az ugyanazt (szerintem), mint a májprotkós instant oats!

Amúgy ajánlom figyelmetekbe a következő boltot: http://multi-vitamin.hu/
Náluk van jó áron zabpehelyliszt és még választék is van.

Pl nekem ez az összetétel eltérés furcsa:

Zabpehelyliszt 1000g - 1kg (Dénes Natura)
Átlagos tápérték 100g termékben:
fehérje 9.2g
szénhidrát: 71.3g
rost 0.4g
zsír 6.2g
energia: 1669 kj (398 kcal)

Zabpehelyliszt 1kg (Naturganik)
Tápanyagtartalom (100g-ban):
Energia: 1460 kJ / 350 kcal
Fehérje: 14 g
Szénhidrát: 56 g
Zsír: 6,9 g

Dénes Naturára tértem át a (drága) májprotkós helyett, de a fenti Naturganik összetétel alapján szimpatikusabb.

(#79346) Radnix válasza Takuun (#79345) üzenetére


Radnix
senior tag

A fűrészporok helyett ajánlom az aldis knusperone márkájú gyümölcsös műzlit! Nálunk dobozosan lehet kapni, de a makrók ezek [link]

Ja látom shakerben akarjátok vízzel meg fehérjével, akkor marad a fűrészpor... :))

[ Szerkesztve ]

(#79347) kolosanyi válasza Radnix (#79346) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez is cukros. Volt egy zöld dobozos, gyümölcsös, mogyorós, minden jóval megtömött müzli a Lidlben, Master Crumble márkajelzéssel, na az viszont tök jó. Tele van igazi gyümölcsdarabokkal és ennél lényegesen kevesebb, valami 5g cukor van 100 grammjában. Az íze is tükrözi ezt, sehol semmi édesített utóíz. Olyan 900 forint 700 g.

Azt hiszem ez az:

Viszont van ennek egy nagyon hasonló változata, ami agyon van cukrozva, szóval meg kell nézni a dobozt rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#79348) mayday00


mayday00
őstag

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#79349) Zola007 válasza Takuun (#79345) üzenetére


Zola007
veterán

én továbbra is akkor inkább a 3x tömegű forrásban lévő vízzel leöntött zabpehelyre szavazok.
amit tegnap linkeltem képet, az ilyen zabpehelytrutyiból turmixolt cucc.
Adtam belőle egyik barátomnak, ő elég édesszájú, de azt mondta teljesen korrekt a cucc, érezni mindennek (zab, kakaó, fahéj, lenmag) az ízét, de mégis finom.
Maradok ennél, csak sajnos ezt nem tudom összeütni az öltözőben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79350) Radnix válasza kolosanyi (#79347) üzenetére


Radnix
senior tag

Persze, hát hogy a pitsába ne lenne az, ha mazsola, szárított banán és egyéb "gyümölcsalkatrészek" vannak benne? :D (mazsola 100 g-jában van 65 g cukor)
Egyébként meg egy kis cukortól még senkinek sem lett semmi baja, a "honey ring" ragadósan cukros szart is megeszem, ebben legalább van 10 g rost a gyümölcsből származó cukrok mellé, szerintem vállalható alternatíva a sima zabpehelyre. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.