Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78901) Dexar007 válasza userxy (#78900) üzenetére


Dexar007
veterán

Matyóhímzéssel. :DDD

Give me your cum,bull!

(#78902) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Egy újabb álom dőlt össze... :O ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78903) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Hogy ööö s*gg?? :U ;]

:DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78904) kolosanyi válasza FollowTheORI (#78892) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az tuti, hogy jobb. Én ezeket a kategóriákat nem tudom követni, szóval akármi lehet. :D

(#78893) madle
Az életben egész másképp néz ki, mint színpadon. Való igaz, amit mondasz, így képek alapján azt mondhatná a felületes szemlélő, hogy heti pár súlyzós edzés, azt csókolom, de nem így van. Egyrészt valójában olyan szép feneke, meg combja van, hogy rajzolni alig lehet szabályosabbat (komolyan mondom, nem csak a hűha, egy spotoló csaj effektus), másrészt meg sokkal vastagabb, formásabb, kisportoltabb mint az átlag csajok. 6 évig szertornázott, jelenleg heti 15-18 órát edz és nagyon komolyan veszi az étkezést. Bulikba nem nagyon jár, ha mégis, akkor általában vizet iszik, vagy max light kólát. A tornászos ügyességéből sok megmaradt neki, amilyen versenyen csak lehet, be is veti. Szép a terpesz támasz ülőtartásából az erőkézállása, illetve akrobatikus talaj elemeket is szokott csinálni. Erős is, 70 kiló volt a max fekvenyomása, 100 a guggolása (hidalva, poweresen és csak vízszintig, 1RM mindkettő). Rengeteget látom tolódzkodni, vagy nagyon szereti, vagy csak muszájból csinálja, ezt nem tudom. Én minden tekintetben csak felnélzni tudok rá, tisztelem a sportteljesítményéért. Ráadásul tudom róla, hogy tisztán versenyez. Rá még a barátnőm is csak annyit tud mondani, hogy ő nem tudná ezt ilyen odaadással csinálni. :)

(#78894) FIREBLADE78
Ezzel óvatosan, a vőlegénye egy elit katonia egységben szolgál és féltékeny típus. :DDD

(#78898) Zola007
Miket megfigyelsz, nekem fel se tűnt. :DD

[ Szerkesztve ]

(#78905) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#78904) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szal feltekeny ha kap ra egy megjegyzest egy forumon amit nem olvas?
nice ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#78906) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#78905) üzenetére


kolosanyi
veterán

Poénnak szántam, de igaz amit írtam. Elég hevesen tud reagálni, ha a kék közösségi oldalon megjegyzést fűz egy tuskó a lány versenyfotóihoz. Amit úgyis kitöröl majd, de hát ez van. :D

[ Szerkesztve ]

(#78907) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#78906) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

sokaig mar nem teheti mert elobb utobb tilos lesz a kekoldal a hivatasosoknak, max alneven ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#78908) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#78907) üzenetére


kolosanyi
veterán

Lol. :DD

(#78909) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#78908) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tudtad? majd irok a pinternek aztan a ph-t is felveszik a listara aztan nem irhatsz ide. vagy max mr rrik neven:)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#78910) madle válasza FollowTheORI (#78899) üzenetére


madle
őstag

Ja, ez már adja, de az a tetkó gusztustalan, egy csaj ne legyen már tetovált. Csávókon meg leszarom.

kolosanyi: Ha féltékeny típus a barátja akkor pont szar csajjal kezdett, ha ennyire szereti mutogatni magát, úgy is mindenki megnézni. :D Attól, hogy elit szuper katona még megnézheti az ember a nőjét, én is megjártam már egy két helyet, de nem virítok vele és büszke vagyok rá ha megnézik a csajomat :B Nem harapok mint egy pitbúúl

(#78911) HussarF válasza BÁ Nutrition (#78909) üzenetére

Na mi van a vassal, kiderült, hogy mi volt a hangforrás?

(#78912) madle válasza BÁ Nutrition (#78909) üzenetére


madle
őstag

Ez komoly? Nem tudtam, hogy ennyire szigorítanak a cégnél, nem figyelem a híreket eléggé.

(#78913) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#78909) üzenetére


kolosanyi
veterán

Majd lesz akkor egy másodregem iynasolok néven. :D

(#78910) madle
Nem ismerem a srácot, nem tudok véleményt nyilvánítani, de nem láttam még arra ugrani, hogy "nagyon szép vagy, gratulálok a versenyhez". Ellenben az ilyen "feláll a képeidtől" jellegű megnyilvánulásokra lehet én is ugranék a helyében. Konkrét példa volt, ez megtörtént.

(#78914) norbert1998


norbert1998
veterán

Üdv!
Gyors kérdés

(Szakszavakhoz nem értek :B)

Szóval, francia rúddal bicepszre megy a gyakorlat, és nagyobb súlynál fáj a csuklóm után, a kisujjam "vonala" mögött a kezem, de csak miután letettem a súlyt. Azt vettem észre, hogyha az ujjaimmal nagyon szorítom a rudat, annyira nem fáj a csuklóm mögött, de ekkor sem teljes a hiánya. Volt egy csuklótörésem, viszont régebben, és akkor még nem edzettem. Amiatt lehet ez?
Jobb csuklóm volt törve, csak a jobb kezem fáj.
Köszi :R

(#78915) Radnix válasza norbert1998 (#78914) üzenetére


Radnix
senior tag

szeva!

ez szerintem nem off topic, na de mindegy, szóval...
Kézisúly nincsen a teremben? :D (semmivel se rosszabb, mint a rúd, sőt...)
Ha azzal is fáj, akkor felejtsd el pár hétre a bicepszezést, hátgyakorlatoknál kap eleget, hogy ne sorvadjon le ;)

(#78916) madle válasza norbert1998 (#78914) üzenetére


madle
őstag

Nekem is ugyan ez volt nagyon sok ideig, azt nem tudom mitől, de a franciskát én sem tudtam erőltetni sokáig. Valamiért nekem is belenyilalt úgy mint az állat az alkaromba a fájdalom, és úgy ahogy mondod, mikor végzel, letennéd a rudat, de jobb ha még szoritod egy darabig mert akkor enyhébb a fájdalom.

Pihentettem, nem erőltettem annyira a bicepszet és később probléma mentesen tudtam vele edzeni, de volt hogy előjött egyenes rúddal is, szóval szerintem addig egy kezes!

(#78917) norbert1998 válasza Radnix (#78915) üzenetére


norbert1998
veterán

Kéziből 10-es a legnagyobb, rúdnál meg 10+ van a rúd 1-1 oldalán+a rúd. Szóval, azonos súly nincs, a kézivel meg nem fáj. Otthon van valami, majd összedobom valamikor, az kb olyan 15-ös lehet, egykezes, megnézem, azzal fáj-e.

madle: Nincs kondiba akkora egykezes :D

[ Szerkesztve ]

(#78918) madle válasza norbert1998 (#78917) üzenetére


madle
őstag

Akkor is muszáj lesz pihentedned a rudat, nekem az volt a bajom, ráhagytad jó pár hétig, utána magától elmúlt, de igazából én sem tudom pontosan mi okozta, erős fájdalmat éreztem az alkar csontomban főleg mikor már le akartam volna tenni a rudat és alig bírtam elengedni, annyira fájt.

Nekem bicepszezésnél mostanság egykezes gyakorlatok, egynes rúd, majd a végén több féle szélességű fogásban húzódzkodás súllyal, 20 ill. 25kg-al, én főleg erre vagyok rákattanva. különösebb speciális gyakorlatok nem mennek, de ilyen esetben mindenképp hanyagolnám az egészet. Nagyon maximum kézi súlyzó, kis súllyal.

(#78919) Jorus válasza norbert1998 (#78917) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez vmi sérülésből felépülő bakfis lányok részére létrehozott tornaklub vagymi, hogy 10-es a legnagyobb DB? :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#78920) szőröscica


szőröscica
addikt

Igazi sportsman lettem, mióta asszonyka visszarepült Skóciába. Csütörtökön váll-hát ment, pénteken futás, szombaton mell-tric, vasárnap futás, hétfőn bicepszeztem és kis guggolás volt, ma pedig HIITeztem szobabiciklin. Remélem kitart a lendület, az edzést most hangulatjavítónak és stresszoldónak is használom, új munkahely, totális magány, nem vagyok toppon.

(#78921) userxy válasza norbert1998 (#78917) üzenetére


userxy
őstag

Kaatsu -módszer és a 2,5 kilós egykezes is nehéz lesz garantálom... ;]

[ Szerkesztve ]

(#78922) littlelion21 válasza madle (#78918) üzenetére


littlelion21
addikt

Csonthártyagyulladás.
Pihentetés plusz sűrű kenegetés ezzel.

(#78923) Zola007 válasza userxy (#78921) üzenetére


Zola007
veterán

Annyira nem jó módszer....:[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#78924) norbert1998 válasza madle (#78918) üzenetére


norbert1998
veterán

Rendben, úgyis érettségi szünet lesz, pihentetek :R

Jorus: Nem :D, sima középiskolai szertárból vannak azok hozva. Az iskolai konditerembe járunk csak be, ott egyáltalán nincs egykezes, a szertárból lehet csak kérni, de... azok meg egy átlagember tesiórájához vannak szabva. Megmondom őszintén, eléggé siralmas az "átlagember"

littlelion21
Ne alkalmazza a Bengay krémet..
18 év alatti életkorban.

17 vagyok :P :DDD
_____
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#78925) BÁ Nutrition válasza HussarF (#78911) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tom, most egyenlore felraktam a malewarebyte-ot, egyenlore kussol. talalt vmi dll-t az toroltettem, de maskor is volt mar hogy egy ideig csondben volt. meglatjuk

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#78926) #16514048 válasza norbert1998 (#78924) üzenetére


#16514048
törölt tag

"Ne alkalmazza a Bengay krémet..
18 év alatti életkorban.
17 vagyok :P :DDD"

Miért, más esetben szokott zavarni a 18+ szabály? ;] :DDD

Amúgy nekem is lenne egy kérdésem, lehet hülyeség...
Szerintetek létezik olyan, hogy túl sok bemelegítés? Lehet negatív hatása az izomnövekedésre?

(#78927) userxy válasza Zola007 (#78923) üzenetére


userxy
őstag

Jó hát ezt is ésszel kell mint minden mást....

Sok embernél azért működik, én is próbáltam és semmi bajom nem lett.

(#78928) Zola007 válasza #16514048 (#78926) üzenetére


Zola007
veterán

mit nevezel túl soknak?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#78929) norbert1998 válasza #16514048 (#78926) üzenetére


norbert1998
veterán

;] :C

[ Szerkesztve ]

(#78930) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ben-Gay??? :Y Ez valami meleg krém??? ;] :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78931) #16514048 válasza Zola007 (#78928) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ezt az edzést szoktam csinálni. Páran lehet kiröhögnek itt érte, de az én céljaimnak (és időbeosztásomnak) teljesen megfelel. Na, ehhez kb 10-15 percig szoktam melegíteni, ami elég röhejesen hangzik, tekintve hogy maga az edzés is alig vesz igénybe több időt, illetve nincsenek is benne nagy súlyos gyakorlatok. Én szeretem így csinálni, jobban érzem magam, ha ennyit melegítek előtte, de ha rossz hatással van az eredményre, akkor inkább visszább veszek.

(#78932) kolosanyi válasza norbert1998 (#78917) üzenetére


kolosanyi
veterán

Húzódzkodj szűken, az megteszi összetet gyakorlatnak, utána elég lehet a 10-es kézi is, főleg intenzitásfokozó technikákkal. Pihenőidő csökkentés, izomfeszülési idő növelés, ismétlésszámok, sorozatszámok növelése...

Az izomlazítótól semmi bajod nem lesz, mondjuk használni se fog csontsérülésnél. Próbáld esetleg szűkebben fogni a rudat, ha úgy is fáj, akkor ne eőltesd.

(#78926) kdavid94
Létezik. Ha túl sokáig, vagy túl nagy intenzitással csinálod, az nem jó. Általános módszertana a bemelegítésnek:

Keringést fokozó gyakorlatok. Alacsony intenzitástól kezdve egészen az edzésen megcélzott munkapulzusig, tehát ha guggolás közben felmegy a pulzusod 160-ra, akkor illő már ennek a szakasznak a végén elérni azt a pulzusszámot.

Mérskelt nyújtóhatású gyakorlatok, ízületek módszeres átmozgatása. Tipikusan dinamikus karkörzések, gimnasztika, derék/törzs körzések, csípőkörzések, térd, boka és csukló körzések. A hát izmait és a combhajlítókat illik minden esetben megnyújtani, legjobb erre ilyenkor ha törzsdöntéseket, törzshajlításokat végez az embe váltogatva.

Erősítő rész. Az edzésen tervezett gyakolatok kis intenzitással történő végrehajtása pár sorozat erejéig, hogy az idegrendszer aktiválódjon, valamint a szervezet teljesen felkészüljön a munkasorozatokra.

Igen, ez nekem is 15 perc szokott lenni.

Minimalista edzés:

"A" nap: Fekvőtámasz-inverz evezés (tetszőlegesen nehezített változat, súlymellény, hátizsák, aszimmetrikus variációk stb.)
"B" nap: Tolódzkodás-húzódzkodás

[ Szerkesztve ]

(#78933) FollowTheORI válasza #16514048 (#78931) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah hát ettől azért túl nagy izomnövekedést ne várj. :)

Szerintem kardióra/fogyásra sokkal erősebb mint bármiféle izomnövelésre.
Persze nulláról nőni fog valamicske nyilván.

Bemelegítés meg nem hátráltat izomnövekedést... max úgy ha nagyon intenzíven csinálod akkor, de akkoris azért mert elhasználod a glikogént/energiád a bemelegítésre az effektív nagysúlyos gyakorlatok előtt ezért csökkeni fog ott is a teljesítőképességed.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78934) Radnix válasza #16514048 (#78931) üzenetére


Radnix
senior tag

Six Pack Shortcuts az arccal akinek átlagos megvilágításban nem is látszanak a hasizmai :))
Ja meg otthoni 15 perces edzéstől lett ilyen tömege, és nincs ám telibaszva :D
A "lábujjas" cipőről meg ne is beszéljünk, végem van :D:D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#78935) kolosanyi válasza kolosanyi (#78932) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kimaradt a "C" nap. Guggolás, felhúzás. Ettől testépítő nem lesz senki, de ahhoz képest, hogy fél óra egy ilyen, egész jó eredményeket lehet vele elérni és az egész testet lefedi.

(#78936) #16514048 válasza kolosanyi (#78935) üzenetére


#16514048
törölt tag

Köszöm a tanácsokat és a részletes leírást, nagyon hasznosak! Az ilyen fajta edzés nekem tökéletes, nekem csak annyi a célom, hogy 75 kiló köré küzdjem magam (most 71-nél tartok), és ne legyek mellette skinnyfat.

(#78937) Zola007 válasza FollowTheORI (#78933) üzenetére


Zola007
veterán

aki 15 perc bemelegítés alatt elhasználja a glikogén nagy részét, az igen tudhat valamit. :)
Vagy igen kevés glikogénje van.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#78938) FollowTheORI válasza Zola007 (#78937) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért írtam hogy intenzív elé... mert ha 15 perc alatt lenyomsz egy ilyen programot amit linkeltek bemelegítésként akkor utána már nem biztos fogsz érdemi munkát is végezi. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78939) kolosanyi válasza #16514048 (#78936) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez nem egy extra cucc, a lehető legegyszerűbb 6 gyakorlat csupán. Igazából ha csak ezt a 6-ot csinálja valaki és progresszíven növeli a terhelést, meg figyel az étkezésre, már sokkal jobb eredményeket érhet el, mint a tipikus dzsámbós, sztárok edzéstervét végzős fazonok az átlag termekben.

(#78938) NetTom
De, ha te vagy terminátorhárom arnoldsvarcenegger afilmpluszon. :D

[ Szerkesztve ]

(#78940) shteer válasza kolosanyi (#78935) üzenetére


shteer
titán

Mar megint eltevesztetted a topikot ;]

..szerintem jónak tűnik

(#78941) kolosanyi válasza shteer (#78940) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja, ez a másik, tényleg. Döntött padon kézisúlyzós fekvenyomást, francia rudas bicepszezést és vállvonogatást akartam írni, azt kell csinálni. ;]

(#78942) Woodslave


Woodslave
nagyúr

mai velvet termés: Jared Leto vállain lévő erek ijesztőek, ugyanúgy mint Rubint Réka természetellenesen izmos hasa. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#78943) Siobahn válasza Woodslave (#78942) üzenetére


Siobahn
csendes tag

Ez olyan, mikor saját fülemmel hallottam, hogy testépítőtől kérdezik: Nem fájnak azok az erek, hogy olyan nagyok? :D :D

- Siobahn -

(#78944) FollowTheORI válasza Woodslave (#78942) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pedig már Réka sem isten, pl hátulról. ;]

Keveset lábazik... :DDD :(

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78945) Woodslave válasza FollowTheORI (#78944) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elég szomorú.. Tök mindegy mit csinálsz löttyedt segged lesz egy kor után :(
Én azért hiszek benne, ha normálisan guggolna nem ugrabugrálna akkor nem ilyen lenne :K :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#78946) FollowTheORI válasza Woodslave (#78945) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Énis hiszek ebbe... :K :DDD
(Pl a karja milyen faszán nem löttyedt... pedig azis úgy nézne ki, csak azt jobban terheli ezek szerint napi szinten.)

De ezek szerint a nők is utálják ugyanúgy a lábazást mint mi (még aki ebből él azis)... :O ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78947) Woodslave válasza FollowTheORI (#78946) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha nem utálod, akkor nem jól csinálod :K ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#78948) kolosanyi válasza Woodslave (#78945) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem nem a guggolás a lényeg.

(#78949) Jorus


Jorus
nagyúr

Hát volt. Jó volt.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#78950) Woodslave válasza kolosanyi (#78948) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudom. A mellső ülőtartás máltai keresztben ;] :P

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.