Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79951) Woodslave válasza userxy (#79949) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk az biztos hogy akkor nem szólna be a kopasz kigyúrt tetovált fazonnak.. Még akkor is ha ebből kettő igaz... Nem járok trikóban, mert előző külső jegyek alapján primitívebbnek tűnök (még annál is amilyen vagyok ;] :D )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79952) Ijk válasza Woodslave (#79947) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért nem hiába a több éves edzésmúlt. Az öregasszonynak már bizonyítottál. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#79953) Woodslave válasza Ijk (#79952) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondtam már hogy 25 év múlva a gyógyfürdő császára leszek.. Simán kihúzom magam a medence szélére :K ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79954) Dexar007


Dexar007
veterán

[link]

Ez kell nektek.Igy minden vita feleslegesse valhatna. ;]

Give me your cum,bull!

(#79955) BÁ Nutrition válasza Ijk (#79946) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nincs ebben semmi
én 15 évig úgy edzettem hogy minden egyes melledzésen nyomtam maxot.
így jutottam el oda hogy 190be ment 2 ism(md-vel). ez volt a teteje.
egy ideje máshogy edzek, ha egyeltalán lejutok
pl tegnap kipróbáltam a legújabb bbtv-ben hallottakat by Kai Green
60 kilóval nyomtam fekve, de nem is fekvenyomásnak mondanám hanem hogy lefeküdtem, rákoncentráltam a mellemre hogy feszítsem és fel le mozgattam a súlyt, szal nem a nyomásra hanem a feszítésre koncentrálva elég lassú mozdulattal. így ment kb 5-6 ismétlés max :)
ami feltűnt h tök máshogy fáraszt ki, és mondjuk 5 másodperc pihenővel ismét megcsináltam ugyanannyi ismétlést, de ha mondjuk olyan állapotban vagyok mikor 160ba nyomok 5öt akkor lehet kell 5 perc is mire ismét nyomok. nem tudom h ez az új móccer jójeígy vagy sem. sokat nem vesztek vele ha kipróbálom egy pár hónapot aszt meglássuk

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#79956) Dicker válasza BÁ Nutrition (#79955) üzenetére


Dicker
őstag

A kettő vegyesen jó. Úgy edzed igazán az összes fajta izomrostot. Mindenképp lesz javulás.
Két hete én is belenyomtam nagyobb súlyokba (kettőt-kettő és felet) a végén, és mindig fejlődik valamennyit. Persze több nem ment, mert nem olyan gyors fejlődés ez, de érezhetően könnyebben tartottam a súlyt. Előtte meg váltogattam a lassú nyomást, sok ismétlést, és alkalmanként a nagy súlyt. Utóbbit mindig visszanézem videóról. Lehet javítani már a fogással is sokat.
Amit soha nem nyomok az egy ismétlés. Kettő az alja, de azt úgy, hogy a rúdhoz nem érhet senki, csak kísér, mert ha már csak aláteszi a két ujját levesz érzésre 20-30 kilót a terhelésből.

Ez volt az utolsó próbálkozás.
Bár ez első nyomás kivételével egyet se tennék be nagy mintanyomások közé. :))
Ja MD-t sose szedtem. ;] ;]

(#79957) madle válasza Siobahn (#79920) üzenetére


madle
őstag

Szerintem olyan 120-150g-ot ittam naponta taplalekkiegeszitobol. Nyaron hajtas volt a meloval. Nem volt idom szilard kajat enni es hulye fejjel iszogattam az Up your mass-t meg a sima feherjet ugy hogy szilard kaja kb 2x volt egy nap. Egyszeruen nem volt idom megallni enni. Alapbol az up your mass is valami minosithetetlen szar. Ket honapig ment igy aztan vesegorcs ugyelet, kivizsgalas - es vesehomok lett. Meg szerencse hogy nem vese ko vagy mi. Ez meg kifolyt. Aztan majd egy ev kihagyas tapbol es mostansag kezdtem el betenni az etrendembe napi 50g-ot.

Viszont ki akarom majd probalni a myprotein feherjet mert azt hallootam eleg jo minosegu, nem szemet. Mondjuk eddig is On-t hadznaltam de arra is hallottam mar rosszat.

(#79958) Woodslave válasza Dicker (#79956) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a spotter is elég jó bőrben van :R Nem számolom a tárcsákat mennyi volt ez?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79959) GoTReX


GoTReX
őstag

Nem bírtam a lelkiismeretemmel és lementem lábazni meló előtt. Én nem tudok olyan jó számokat írni mint te előttem:

Szabad guggolás: 70-re 5x10-12

Melső guggolás: rúd+10 2x20 (most csináltam először)

Lábtoló: 4 sorozat

Comfeszítő: 4x10-12 50

Combhajlító: 4x16-20 35

Ülő vádli: 3x20 45

Közepe-vége fele már kéreckedett fel a reggeli zabos-hagymás tojás.Azthittem hányok.Atta...szedte,vette,teremtette,jó már túl lenni rajta :((

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#79960) HussarF válasza Dicker (#79956) üzenetére

Nekem az tűnt fel, hogy milyen szűken fogod a rudat.

(#79961) Dexar007 válasza Dicker (#79956) üzenetére


Dexar007
veterán

Tesztoszteron szagot erzek.

Give me your cum,bull!

(#79962) kolosanyi válasza Dicker (#79956) üzenetére


kolosanyi
veterán

Talán a T-Nation vagy melyik oldal közölt le egy cikket, abban olvastam az izomfeszülédi idők és az aktivizt izomrost típusok összefüggéséről. 10 másodperc és alatta szerintük a IIb típus, 10-120 között a IIa és 120 fölött az I-es. Lehet benne valami, mert az összes erősportban nagyon rövid, ellenben nagyon nagy izomfeszülést céloznak meg.

Amúgy érdekes, hogy az erőnövekedést mennyivel jobban értjük, mennyivel egyszerűbb, mint az izmosodás. Pavel szavaival élve, ha erős akarsz lenni, emelj akkorát, amekkorát nem tudsz. Igazából itt be is zárult a kör, kész, ennyi. Ellenben ha valaki izmosodni akar, akkor már egyből elkezdődik a broscience. Talán ezért is próbálok erőre edzeni, egyszerűbb. Na meg erősebb akarok lenni, nem nagyobb, utóbbit leszarom. :D

(#79963) Dicker válasza madle (#79957) üzenetére


Dicker
őstag

Semmi köze annak a fehérjéhez. Elősegíti, de anélkül is kijött volna. Nekem már gyerekkoromban volt két kövem, egyik alig jött ki, pedig nem kis botom volt már akkor se. ;] Azóta ráálltam a napi 4-5 vagy több liter vízre, és egy apró görcs nem volt. Munka miatt lesz az. Nem ittál eleget, meg hajtás volt.

Wood:

100 kiló. :)) Szerintem kamusúlyok vannak rajta, nálunk a terembe az is van a szelfi részlegen, ilyen gyárilag görbített rúddal. ;]
Amúgy 25-ösök vannak rajta, meg 10, és 5.

A rudat azért fogom így, mert a másiknál fáj a vállam. Így nyomom, mint ez. De majd a topikbiológusa megerősíti, hogy miért így jobb fájdalom esetén.

(#79964) madle válasza Dicker (#79963) üzenetére


madle
őstag

Az orvos mondta hogy a feherje rakodott le annyira felszaporodott, de teljesen mindegy. Azota sokkal tobb folyadekot iszom es semmi para. De az a fajdalom brutalis volt.
Otthon megnezem a videodat most olvasom tettel fel, csak telon nem akarja megnyitni.

(#79965) kolosanyi válasza madle (#79964) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ki van zárva, hogy a fehérje okozta, hiszen itt a topikban majdnem mindenki nyomatja és kell az önigazolás. Inkább csak az orvos a hülye. ;]

(#79966) Woodslave válasza kolosanyi (#79962) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem mindig az a kérdés ugrik be ilyenkor, ha meg tudnál csinálni egy egykezes muscleupot hspu befejezéssel, de közben úgy néznél ki mint Dany Devito akkor is az erő érdekelne? :U :D

mert én a másik oldalról tudok válaszolni, ha qrvára izmos lennék akkor az se érdekelne, hogy a rudat nem tudom kinyomni :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79967) HussarF válasza madle (#79964) üzenetére

De valószínűleg nem alapvetően az volt a baj, hogy sok volt a fehérje, hanem hogy kevés volt a víz. Többször elhangzott már itt, hogy magas fehérjetartalmú étrendhez nagyon sok folyadék kell. Mert nagyon dolgoztatja a vesét, annak meg szüksége van rá. Nem csak diétában. Mindig.

(#79968) userxy válasza HussarF (#79960) üzenetére


userxy
őstag

Kb pont én is így szoktam fogni. Pont így idealis. Alkar leengedve pont függőleges.

(#79969) HussarF válasza userxy (#79968) üzenetére

Én úgy szoktam, hogy mikor a felkar vízszintes, az alkar akkor legyen függőleges.

(#79970) kolosanyi válasza Woodslave (#79966) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért nem szeretnék úgy kinézni, mint egy kertitörpe, de ha egy tök átlagos, ektomorf gyerek lennék, ellenben 200 kilóval nyomnék fekve, meg keresztfüggéssel melegítenék, pont nem érdekelne, hogy mekkora vagyok. :D

Addig a pontig nem érdekel a kinézet, amíg nem kifejezetten gáz optikáról van szó. Tehát a zsíros hajú, dagadt, pattanásos kocka kinézet nyilván taszító, de egy átlagos kinézet melletti nagyon magas erőszintet előbb fogadnék el, mint az általad leírt nagydarab, de röhejesen gyenge valamit.

(#79971) B0V9B


B0V9B
tag

Ma bementem egy helyi üzletbe koffein tabletta vásárlása miatt, de az eladó egy SX power-t próbált rám sózni. Ez viszont ha jól tudom és értelmeztem a ráírtakat, inkább fickósító tablettának tekinthető. Vagy rosszul tudom? :D

(#79972) GoTReX


GoTReX
őstag

Van megbízható testzsír % mérés ,ami kb reális értéket ad? Rémlik valami bőr összecsípős módszer. :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#79973) Ijk válasza GoTReX (#79972) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kép alapján belövöd és hozzáadsz 10%-ot. ;]
Ha pontosabb akarod, akkor keresd meg correst.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#79974) gianni85 válasza GoTReX (#79972) üzenetére


gianni85
veterán

Ha több ponton méred, akkor szerintem egész pontos képet tud adni. Nekem pl ez a három pont megfelelő, mert pont has-mell-combra összpontosul a "felesleg".
Egyébként ez is jó lehet :)

(#79975) madle válasza Dicker (#79963) üzenetére


madle
őstag

én kicsit szélesebben szoktam fogni a rudat, de amugy faszán nyomsz! Szoktam csinálni külön szűken nyomást is, az meg olyan váll szélességben.

(#79976) God Vazzeg válasza Dicker (#79963) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Dinoval edzel? :D

(#79977) Woodslave válasza God Vazzeg (#79976) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79978) madle


madle
őstag

szóval itt ilyen sokan vagytok a bodybuilding fórumról is?

(#79979) kolosanyi válasza madle (#79978) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ahányan körberajongják bánit, nem lepődöm meg. ;]

(#79980) gianni85 válasza kolosanyi (#79979) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem google dobta legfelülre, egyébként nem olvasom az oldalukat, csak rendelek tőlük, ami valszeg épp elég volt a keresőnek :)

(#79981) Woodslave válasza kolosanyi (#79979) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az nem az a fórum

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79982) margithid


margithid
veterán

Sparban 250 Ft a 130 gr-os tonhal, nem az apritott!

(#79983) madle válasza kolosanyi (#79979) üzenetére


madle
őstag

Ja az egy másik fórum :)

(#79984) kolosanyi válasza gianni85 (#79980) üzenetére


kolosanyi
veterán

+ Woodslave + madle

Tök mindegy, akkor is báni kultusz van. ;]

(#79985) GoTReX válasza gianni85 (#79974) üzenetére


GoTReX
őstag

Gianni és Ijk köszi,megpróbálom. :) Mondjuk fel kell hozzá hajtani egy tolómérőt.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#79986) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#79984) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Éljen soká buni :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#79987) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#79986) üzenetére


God Vazzeg
veterán

(#79988) GoTReX válasza God Vazzeg (#79987) üzenetére


GoTReX
őstag

Leszerethetne mindkettő egy fáradt délután.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#79989) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#79987) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a baloldali lehetne nyugodtan Báné ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#79990) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#79986) üzenetére


kolosanyi
veterán

:DDD

(#79991) sutyesz96 válasza BÁ Nutrition (#79989) üzenetére


sutyesz96
őstag

Báné már Melinda. :o :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#79992) BÁ Nutrition válasza sutyesz96 (#79991) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor csere a muvesznore ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#79993) kexksz


kexksz
addikt

Szedjétek össze magatokat és Soundra még lehet dadbodotok

(#79994) BÁ Nutrition válasza kexksz (#79993) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azmiaz?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#79995) Siobahn válasza BÁ Nutrition (#79994) üzenetére


Siobahn
csendes tag

Dad-Body

1. A body resembling a man who lives a sedentary lifestyle, flabby, usually comes with a keg gut. Sometimes can see penis, most of the time cannot. Body resembles his personality; dull, lifeless, and very conservative.

:D

- Siobahn -

(#79996) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na ehhez a mai főzéshez komoly lelkierő kellett. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79997) GoTReX válasza Woodslave (#79996) üzenetére


GoTReX
őstag

"Sometimes can see penis, most of the time cannot." ez a legkomolyabb. :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#79998) BÁ Nutrition válasza GoTReX (#79997) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez a csunya nokkel is igy van :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#79999) Woodslave válasza GoTReX (#79997) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát voltam már úgy én is... :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#80000) GoTReX válasza BÁ Nutrition (#79998) üzenetére


GoTReX
őstag

Bá: Abszolut, van akit csak az áram b*sz meg.

Wood: Hát őőő..Ilyet magamon hálistennek még sohasem tapasztaltam. :U :)

Amúgy ma hallottam rádióban hogy hivatalosan is ez lett az év új szava. :F Tavaly a selfi volt gondolom...
Mindenhol ez a gagyizás komolyan,celeb világ stb...Azelőtt telefont találtak fel,meg gőzgépet,ma meg apád ványadt seggének tudományos meghatározását. Előre,jól haladunk :F :C

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.