Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79351) Jorus


Jorus
nagyúr

Mekkora szerencse, hogy nem kell CH-t bevinnem ilyen undi dolgokból. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#79352) Woodslave válasza Radnix (#79346) üzenetére


Woodslave
nagyúr

imádom az IIFYM trollkodásod :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79353) kolosanyi válasza Radnix (#79350) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó, hát én az éjjel kb 1 órát aludtam, mert folyamatosan a szakdolgozatomon melózok (holnap reggel 8-ig le kell adnom), kb a nyolcadik kávénál tartok este 7 óta, illetve vagy fél kiló csokinál. :D

(#79354) Radnix
Én is ezt csinálom a tornával. De nézzétek el nekem, csak jót akarok mindenkinek. Olyan dolgokat ajánlgatok, ami bevált nekem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#79354) Radnix válasza Woodslave (#79352) üzenetére


Radnix
senior tag

Az a szörnyű, hogy nem trollkodok :O
Próbálom megtéríteni az embereket, hogy kövessék ők is azokat az aktuális dolgokat amiket én csinálok, mint anno a CBL-nél, előtte meg a "tiszta kajálás"....
Még jó hogy nem vagyok vallásos, mert biztos ilyen házaló térítő lennék aki mindenhova becsönget :DDD

(#79353) kolosanyi: Sok sikert hozzá! Aztán óvatosana csokival, mert teli van cukorral ;] :P
(amikor az ember tanul nincs is jobb mint egy nagy adag egyszerű szénhidrát, az tuti) :K

[ Szerkesztve ]

(#79355) Woodslave válasza Radnix (#79354) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudom idézőjelbe kellett volna rakni. :K :D

a lelkiismereteddel meg neked kell elszámolnod :U ;] :P

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79356) Zola007 válasza Radnix (#79354) üzenetére


Zola007
veterán

"Még jó hogy nem vagyok vallásos, mert biztos ilyen házaló térítő lennék aki mindenhova becsönget "

Szerintem is!
mert már rég agyonvertek volna ezzel az elhivatottsággal :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79357) Radnix válasza Zola007 (#79356) üzenetére


Radnix
senior tag

:( :D :))

(#79358) Ribi válasza Radnix (#79357) üzenetére


Ribi
nagyúr

(#79359) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Most hogy téma itt a liszt, kukoricaliszt mennyire jó? Sütéshez használom néha, ha nincs zab(pehely)liszt.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#79360) Woodslave válasza sutyesz96 (#79359) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mit sütsz benne? :F ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79361) sutyesz96 válasza Woodslave (#79360) üzenetére


sutyesz96
őstag

Vagy a husira, amikor már elegem van belőle hogy a torkomon akad a csirkemell.
Vagy túrós sütit, vagy ilyesmit. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#79362) Zola007 válasza Ribi (#79358) üzenetére


Zola007
veterán

OMFG :W

inkább kimegyek a parkba és magamhoz veszek egy kis E941, E948-et és talán ott hagyok egy kis saját gyártású E290-et.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79363) HussarF válasza Ribi (#79358) üzenetére

Értelmes cikk az index-en. Ritka, mint a fehér holló

(#79364) shteer válasza Zola007 (#79362) üzenetére


shteer
titán

Dihidrogén-oxid mentes vizet hol lehet venni?

Hihetetlen, hogy mar a termeszetes vizforrasokat is mergezik :((

..szerintem jónak tűnik

(#79365) Ribi válasza Zola007 (#79362) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ilyen cikkek után jövök rá, hogy sok esetben az IQ hátráltat a pénz keresésben.
Vagy legalábbis nem vagyok egy gerinctelen féreg. Mé nem szarházinak neveltek szüleim, hogy mindenkit átverjek szemrebbenés nélkül :O

(#79366) Zola007 válasza Ribi (#79365) üzenetére


Zola007
veterán

nem az IQ, hanem a lelkiismeret

Engem megkerestek a télen, hogy adjak szakmai hátteret egy táplálékkiegészítő gyártó cég termékei mögé, de nem vitt rá a lélek
A fizu + autó + telefon elég csábító, de én nem tudnék úgy lefeküdni esténként, hogy jó pár embernek a szemébe hazudtam aznap. :(
Pedig hány embert ismerek aki abból él, Atyaúristen...

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79367) HussarF válasza Zola007 (#79366) üzenetére

Miért hazudnál? Te tényleg feltúrsz egy csomó ezzel kapcsolatos tanulmányt. Nálad sokkal kevésbé képzettebbek is csinálják ezt. Max még elvégzel valami OKJ-s biológust, aztán jó lesz.

(#79368) kennystyle válasza Zola007 (#79366) üzenetére


kennystyle
tag

Az a durva, hogy sok esetben szerintem ezek az emberek annyira buták, hogy ők sem tudják mekkora idiótaságot terjesztenek. Szentül meg vannak győződve saját igazukról és hogy éppen a világot váltják meg. Az meg hogy jön mellé a nagy pénz meg egyebek az egy másik téma, az a jutalom a jócselekedetért.

(#79369) Dexar007 válasza Ribi (#79365) üzenetére


Dexar007
veterán

Mert hianyzik a motivacio? :)
Te sajnaltad azt az agyhalott zombit,aki kifizetett tobb milliot egy josnonek csak azert,hogy levegye a penzrol a rontast ?
Kesobb olvastam,hogy talan bortonbuntetesre iteltek. Miert is? A zombi egy szolgaltatasert fizetett:a rontast nem sikerült levenni a penzrol,igy inkabb nem adja vissza,hanem elegeti a Sziriuszon.Persze szebb lett volna,ha legalabb egy reszet sikerülne "megmentenie".
Mas kerdes,hogy face to face ilyet nem tudnek csinalni,mert ehhez tenyleg vastag bor kell,de ha mondjuk egy netes oldalrol lenne szo,ahol be kell fizetni ugyanezert a szolgaltatasert,es az emberek csak a befizetett osszeg 95%-at kapnak vissza,azt siman bevallalnam.

Give me your cum,bull!

(#79370) Ribi válasza Dexar007 (#79369) üzenetére


Ribi
nagyúr

Na de mégsem visz rá a lélek, hogy nyiss 1 ilyen weboldalt. Valamiért.
Valaki meg simán megcsinálja.

(#79371) Dexar007 válasza Ribi (#79370) üzenetére


Dexar007
veterán

Pedig tervben van.De most mar elkotyogtam,igy nem jo. ;]

Viszont egyaltalan nem tartom atveresnek.Mert ennyi erovel az osszes reklam az.: mindegyikben csak reszigazsagok vannak,a jo dolgokat kiemelve,az aprobetus reszt pedig eltitkolva.Miben kulonbozik ez a fajta penzkereseti lehetoseg a hires szauna öv-töl?
Te befizetsz x osszeget,en meggyujtom a sziriuszi gyertyakat,es megidezem a money-szellememeket.Ha mindegyikkel sikerül kapcsolatba lepnem,akkor 95%-ot visszakapsz (5% a jutalek ;] ), ha csak a felet akkor 50% jar vissza. Szolgaltatas megtortent,tranzackio megtortent,viszlat!

Give me your cum,bull!

(#79372) Zola007 válasza HussarF (#79367) üzenetére


Zola007
veterán

nem kellene hozzá végeznem semmit sem, azért kerestek meg mert szakmámba vág és diplomás hátteret kerestek a területi veztő mögé
Azért nem csinálnám, mert nem igaz az amit a termékekről állítanak

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79373) kolosanyi válasza Zola007 (#79372) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nincs benne mátrix? :(

(#79374) NORBl


NORBl
aktív tag

MyProtein mogyoróvaj, crunchy, vagy smoothy ? Tapasztalatok ?

(#79375) szőröscica


szőröscica
addikt

No, akkor némi Scitec tapasztalat: kaptam ugye egy 100 grammos Hot Blood 3.0-át ajándékba. 20 gramm egy adag belőle, amiben 300mg koffein és egyéb MÁTRIXok vannak. Nem akartam betolni 300mg koffeint, így csak egy kisebb adagot fogyasztottam. Blue guarana ízű, elég szar, utána végig émelyegtem tőle. Az edzés jó volt, hát-bicepszet csapattam, teljesen kinyírtam magam. Nem tudom, hogy a Hot Blood miatt vagy sem, de jól ment. Igazából már reggeltől kezdve rá voltam pörögve, hogy edzhessek, szóval lehet, hogy HB nélkül is ilyen lett volna. Pénzt tuti nem adnék érte, így hogy ingyen volt, elfogyasztgatom majd hétvégi edzések előtt. Hétköznap csak este 9 körül érek rá edzeni, olyankor már nem innék meg egy ilyen koffeines cuccot.

No, de ami abszolút kellemes csalódás volt, az a citromos sajttortás 100% WPP. Kicsit tartottam tőle, hogy műízű lesz (annak idején nagyon szerettem a fahéjas vaníliásat, de egy idő után elég tömény lett, és inkább egy semlegesebb kókuszos csokis ízre álltam át), de nem így lett. Nagyon nagyon finom, reggelire is örömmel fogom betúrni a képembe egy kis zabPEHELY liszttel. :DDD

(#79376) Radnix válasza NORBl (#79374) üzenetére


Radnix
senior tag

A crunchy darabos a smooth pedig nem az, ennyi a különbség, szerintem azt válaszd amelyik jobban ízlene :D

(#79377) NORBl válasza Radnix (#79376) üzenetére


NORBl
aktív tag

Vágom a különbséget, csak nem tudom milyen, mihez hasonlítsam, mivel még nem ettem, ezért kérdezem. Eddig a mogyoróvaj számomra a Nutella volt. :)

(#79378) Gsx-rr válasza NORBl (#79377) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Sziasztok!

:Y

(#79379) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

egy kis kultúra pateszok[link] ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#79380) kennystyle válasza NORBl (#79377) üzenetére


kennystyle
tag

nekem a crunchy nem jött be, elég nagy darabka mogyorók vannak benne és mivel amúgy sűrű a cucc kicsit fura valahogy, a smooth változat egy fokkal jobb de mégsem az igazi.
A mandula vaj (smooth) sokkal inkább bejött és azért abban a mátrix is több :) én a helyedben nem sajnálnám rá azt a +5 fontot.

(#79381) Fandango


Fandango
veterán

Multkor az ing vasarlas temanal valaki bedobta a SportsDirect.com weboldalt mint lehetoseget. Ezer hala es koszonet a tippert, mert azota mar 2x vasaroltam onnan egy rahedli Slazenger cuccot nevetseges aron, illetve Pierre Cardin inget is vettem 3-t. Minden termek nagyon jo minosegu, igy latatlanba feltem kicsit, hogy a meretekkel problema lesz (2m 96kg vagyok), de minden tokeletesen passzol ram, szinte hihetetlen.

(#79382) kolosanyi válasza Fandango (#79381) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az ujját majd ne felejtsd el rojtosan levágni, hogy tudj miben feszíteni a strandon. :D

(#79383) Fandango
Ujjatlanra gondoltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#79383) Fandango válasza kolosanyi (#79382) üzenetére


Fandango
veterán

Van rovid ujju ing is, szoval nem kell vagdosni. :D

(#79384) headhunter válasza kolosanyi (#79047) üzenetére


headhunter
addikt

Nálam is "bekavart" a TRI-CREATINE MALATE...

Creatine szedés előtti állapot:

Karbamid: 6.2 mmol/L 2,8-7,2
Kreatinin: 83 umol/L 62-106
eGFR: >90 >60 felett

Creatine szedés "közben" (Napi 2x5g):

Karbamid: 8.4 mmol/L 2,8-7,2
Kreatinin: 101 umol/L 62-106
eGFR: 75,54 >60 felett

[ Szerkesztve ]

(#79385) madle válasza BÁ Nutrition (#79379) üzenetére


madle
őstag

Na neee :O , leléptem strand izom van ma! Mell-bicepsz. :D

(#79386) Fandango válasza kolosanyi (#79382) üzenetére


Fandango
veterán

Jahh tenyleg, az ugy vagany! :DD

[ Szerkesztve ]

(#79387) Dexar007


Dexar007
veterán

Van köztetek beemves? Hogyne lenne hiszen gyurus topik. ;]

Give me your cum,bull!

(#79388) kk831228 válasza szőröscica (#79375) üzenetére


kk831228
addikt

Majd ha 2 hónap múlva is ezt fogod írni a WPP-ról akkor tényleg jó... ;] :)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#79390) toxicdog21


toxicdog21
csendes tag

Sziasztok!

Kajálással kapcsolatban lenne pár kérdésem. Jelenleg tömegnövelés van, egész jól haladok is, azonban az elmúlt hónapban kicsit megtorpant a fejlődés, eddig szépen lassan kúszott fel a súly, viszont mióta (kb. 1 hónapja) "tisztán" eszek, valahogy megállt. Főként csirke, rizs, zab, teljes kiőrlésű kenyér, túró, tejsavó fehérje, edzés után kimért tömegnövelő.
Myfitnesspalban mérem a kaját 30 napja, minden nap megvolt a 2g/tskg fehérje és 4g/tskg szénhidrát. Sajnos a kalória nem túl sok, 2500-2600 kcal jön ki a nap végére.

Tehát:
- érdemes lenne felvinni 5g/tskg-ra a szénhidrát bevitelt?
- alkalmanként iktassak be szemetebb kajákat is? Fura, de amikor hetente lement egy pizza, meg néha meki, jobban fejlődtem, és most nem zsírosodásról írok. Gondolom a magasabb kalória, vagy nem tudom.
- annak érdekében hogy elérjek egy magasabb szénhidrát beviteli szintet mehetnek néha (edzés utáni időszakon kívül is) gyorsabban felszívódó szénhidrátok?
- rizst mennyire lehet helyettesíteni sok 100% teljes kiőrlésű kenyérrel?

Versenyre nem készülök, a sport inkább hobbi.

Kép is van, hogy lehessen kritizálni: [link]
A bal oldali 1 éve készült, 75kg/182cm, a jobb oldali 1 hónapja, 84kg, mielőtt elkezdtem "tisztán" enni. A kettő között teljesen rendszertelenül ettem, szemét kaják, stb. Természetesen kis zsír is jött, 1 éve még lazán volt kockás hasam, éppen ezért kezdtem most odafigyelni a kajára is.
Egyelőre szálkásítani nem szeretnék, még pár hónapig.

Korábban volt téma a zabliszt, én kávéőrlővel darálom a zabpelyhet, az pedig a Lidlben kb 300 Ft/kg. Teljesen liszt állagúra szétnyomja fél perc alatt. Mondjuk kevésbé oldódik, és nem is túl jó az íze, de hát nem is azért isszuk ezeket.

Kajálással kapcsolatos infókat netről/könyvekből/fórumokról olvastam, ha valami nagyon nem stimmel előre is bocsánat.

(#79391) Siobahn válasza toxicdog21 (#79390) üzenetére


Siobahn
csendes tag

- érdemes lenne felvinni 5g/tskg-ra a szénhidrát bevitelt?
- alkalmanként iktassak be szemetebb kajákat is? Fura, de amikor hetente lement egy pizza, meg néha meki, jobban fejlődtem, és most nem zsírosodásról írok. Gondolom a magasabb kalória, vagy nem tudom.
- annak érdekében hogy elérjek egy magasabb szénhidrát beviteli szintet mehetnek néha (edzés utáni időszakon kívül is) gyorsabban felszívódó szénhidrátok?
- rizst mennyire lehet helyettesíteni sok 100% teljes kiőrlésű kenyérrel?

A szénhidrátbevitel nagyon egyénfüggő, aktivitásodtól nagyban függ, mindenki magának kísérletezi ki a megfelelő bevitelt.
Nem tudom, ha azonos kalória akkor lehet placebo, viszont attól, hogy pizzából viszed be a ch-t és számolod a zsírtartalmát nem fogsz jobban zsírosodni mintha pl. rizsből ennél +vmilyen zsírforrás. Egészségügyi szempontból lehet más a dolog.
Számold ki mennyi ch-ra van szükséged és ha belefér nyugodtan mehet más forrásból is.
Helyettesítheted, csak figyelj a rost mennyiségére. Nem lesz jó egész nap a túl sok rosttól. ;]

- Siobahn -

(#79392) kolosanyi válasza toxicdog21 (#79390) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem eszel eleget, ha megemeled a kalóriabevitelt, megindul a növekedés is. A zsírról nem írsz semmit, szerintem az lesz a probléma. Emeld meg egy kicsit és jó lesz.

Sokan ott rontják el, hogy kiszámolnak a kezdeti tömeghez egy kalóriaértéket, belövik a makrókat és tartják. Viszont ha időközben felszednek 10 kilót, akkor az egészet újra kell számolni az aktuális testtömeghez. Amint ez megtörténik, újra beindul a növekedés.

[ Szerkesztve ]

(#79393) Woodslave válasza kolosanyi (#79389) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Remélem nem :)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79394) Woodslave válasza toxicdog21 (#79390) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szép fejlődés grat.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79395) toxicdog21 válasza Woodslave (#79394) üzenetére


toxicdog21
csendes tag

Köszönöm!

@kolosanyi: zsírt egy kicsit kevésbé mérem, elképzelhető hogy azt is néznem kéne komolyabban. Emelésnél gondolom főleg telítetlen zsírokra gondolsz?

@Siobahn: ch-t szerintem növelek kicsit kísérletképpen egy hónapig, hátha lesz valami eredménye.

(#79396) Dani82 válasza headhunter (#79384) üzenetére


Dani82
senior tag

Hetfon megyek en is teljes verkep, teszto, minden... Kivancsi leszek.
Mondjuk a kreatinin es a karbamid nekem mindig joval magasabb a normalisnal, fuggetlenul attol hogy szedtem e kreatint.

Ma vettem egy thermo drine prot, eleg durva mennyi szart szedek be egy nap.
Kre-alkalYn, bcaa, glutamin, mega green tea extract, omega3, msm-chondroitin-glukozamin,thermo drine, mg, ca, c1000, acethy lcarnitine plusz a whey. Minden nap ennyi szart tolok be :Y
Kivancsi leszek a verkepemre mert egy teszto fokozo hianyzik meg :)

(#79397) kolosanyi válasza toxicdog21 (#79395) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért probléma, ha kevés zsírt viszel be, mert a zsírban oldódó vitaminoktól kezdve a proteinszintézishez egy csomó mindenhez szüksége van rá a szervezetnek. Nem lehet csak úgy elhanyagolni ezt a tápanyagot se. De a legnagyobb probléma továbbra is a kalóriamérleg. Ha az nincs belőve, akkor lehet akármilyen tiszta az étrend, nem fogsz nőni.

Mondom, számold ki újra, hogy a 84 kilóddal mennyi a BMR-ed, mennyi kalóriát égetsz edzésenként, milyen a napi aktivitásod stb. Ehhez újra tudod kalkulálni az egészet.

(#79384) headhunter
Legközelebb azt csinálom, amit Zola írt, kicsit megkozmetikázom a vértesztet. Aztán ki tudja, lehet, hogy tényleg kinyírom a vesémet, ha így folytatom. :N

[ Szerkesztve ]

(#79398) zenwalk


zenwalk
senior tag

sziasztok
myproteines Hard Gainer Extremről van valakinek véleménye? Hasonló árban van mint a szájtekes jumbo prof.

(#79399) Siobahn válasza zenwalk (#79398) üzenetére


Siobahn
csendes tag

Fehérje + zabpehely darálva és meg van oldva a tömegnövelő. :D Szerintem felesleges pénzkidobás ilyeneket venni.

- Siobahn -

(#79400) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#79397) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ezek az értékek az átlaghoz vannak belőve. Értsd: csipszet zabál, barátokköztet les sport helyett. ill kólát vedel Stb. Az a jó ha eltérés van.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.