Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53451) brownus válasza Woodslave (#53449) üzenetére


brownus
veterán

tudod mi vagy?

:DDD

(#53452) Woodslave válasza brownus (#53451) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R köszi, igazad van, xarok bele :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53453) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#53449) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

próbáld meg a vércsoportdiétát. hátha bejön :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#53454) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#53453) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne szórakozz velem, nem vagyok abban a lelkiállapotban :( ;]

A vagyok: Kerüljék:

A húsféléket minden formában!!! :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53455) hrvp válasza Woodslave (#53449) üzenetére


hrvp
aktív tag

Pontosan mióta megy nálad a több ch-s kajálás? Nem rémlik, hogy annyira régóta, hogy jelentős mennyiségű zsír felugorjon, talán csak vizesebb vagy. (Testképzavart minden ide írogatóhoz azonnal hozzárendelem, szóval meg sem említem már ;] )
Milyen jó is a kezdőknek, akik az első pár hónap bezsírosodását hatalmas fejlődésnek élik meg.

(#53456) Woodslave válasza hrvp (#53455) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem is több ch-s, inkább több fehérjés meg zsír (azaz heti 7 kajával több van mint böjtös időszakban) 1-másfél hónapja. Amúgy ettem én mindent. De azt mondod, hogy először rossz helyeken zsírosodok, aztán majd qrva izmos leszek csak legyek türelemmel? :D

igazából azzal van bajom, hogy aránytalan az egész. Nem érdekelne, ha egységesen vastagodnék. De attól még hogy nem megy régen a dolog, attól még az irány nem tetszik és nem látom hogy más tendencia lenne, mert vannak képeim 90+ kg koromból, hát kösz de kösz nem ;] :D Nem tudom most 6 évvel idősebben mitől lenne jobb a dolog

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53457) Shadowbull válasza Woodslave (#53449) üzenetére


Shadowbull
addikt

a problema az ilyen ven faszokkal mint te vagy en, hogy dramaian kepes belassulni az anyagcserenk, es nagyon szeret a testunk minden felesleges kaloriat zsir formajaban eltarolni. Igy aztan a 100g-os ch adagoknak a mi esetunkben szerintem semmi ertelme, plane edzes elott. Alacsony ossz ch, sok aerob/kardio, kemeny sulyzos edzes, ez eredmenyezhet zsirvesztest, olyan kurva izmosak meg soha nem leszunk mar ezt sajna el kell fogadni. Az atmeneti bojtolos modszerek is jo iranyba mutatnak SZVSZ.

Mennyit is aerobozol egyebkent? :U ;]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#53458) Ijk válasza Woodslave (#53456) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha ennyire zavar akkor tedd oda magad és csinálj egy 2 hónapos szálkásítást. Minden nap aerob hogy pörögjön az anyagcsere, valami diéta, esetleg még nyomsz mellé valami termogén zsírégetőt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#53459) FollowTheORI válasza Shadowbull (#53442) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Huh... te nagyon túlkomplikáltad. :DDD

Tegnap amugy leírtam mire kell figyelni szerintem elég jól.

De ha ennyire pontos akarsz lenni akkor egyél többet és akkor tutit a pozitív nitrogén egyensúly.
Pl 2g per tskg az már biztos hogy elég... és a többi kalóriát meg igazítsd a szükségletedhez (nőni, fogyni akarsz mennyire).

Az a baj hogy egzaktan nem lehet semmit kiszámolni, mindig igazítani kell attól függően milyen a hatás és neked az jó irány vagy sem (pár hét, hónap után).
Eleve úgy indul hogy kb-ra azért csak ki kéne számolnod a kalória szükségletedet... ráadásul a cél súlyra nem pedig a mostanira. Ha pl vagy 100kiló zsíros és mondjuk 80 szeretnél lenni.
Akkor 80-ra kiszámolod az alap anyagcserét meg kb ami az edzéshez/heti mozgáshoz kell és azt próbálod napi szinten kb követni. Nem kell patika mérlegen, de azért nagyjából be lehet lőni.

A fehérjéből meg inkább több kell mint kevesebb, akár a ch rovására is és ennyi.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53460) Woodslave válasza Ijk (#53458) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom ez a baj :O csak rinyálni tudok :( :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53461) Tamoo válasza Ijk (#53458) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem diétában nem jön be a sok aerob.

(#53462) Shadowbull válasza Woodslave (#53460) üzenetére


Shadowbull
addikt

eloszor is azt kene rogziteni, hogy megis mijafaszt akarsz elerni ezzel az egesszel? Utana jon az allapotfelmeres, aztan pedig a celhoz vezeto ut meghatarozasa.

De ha mar azt sem tudod mit akarsz akkor mar meg is bukott a mutatvany pedig meg el sem kezdodott :D

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#53463) FollowTheORI válasza Shadowbull (#53462) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pont ezt akartam írni... hogy most akkor mit is akar... :DDD

Zsírt leadni szerintem egy bizonyos szintig elég egyszerű. Pl kiszámolod az alapanyagcseréd és annál több kalóriát nem viszel be.
Eszel 2g per tskg fehérjét a többi meg ch és zsír... probléma megoldva. :D

Utána ha már a nagyja lement, akkor lehet matekozni jobban meg finomítani.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53464) barisj


barisj
aktív tag

Myproteintől készülök rendelni lac kolléga által,akinek mindenre 15% kedvezménye van,de egyedül nem haladom meg a 100fontot,kell valakinek valami mptől? Én kb 50-60font értékben rendelnék,még olyan 40-50font kéne valaki/kik részéről az ingyenes kiszállításhoz. Akinek kell valami,írjon privátot. Ha ezt tilos itt a topicban,akkor szóljatok és egyből moderálom :R Csak segíteni szeretnék, béke :D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#53465) Woodslave válasza Shadowbull (#53462) üzenetére


Woodslave
nagyúr

qrva nagy és izmos akarok lenni, kockás hassal. Vagy kell még jobban cizellálni? :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53466) Shadowbull válasza Woodslave (#53465) üzenetére


Shadowbull
addikt

jogasz vagy ugye? :U ;]

egyebkent ezek szerint neked a Dicker fele mutans allat forma a celod. Rossz hirem van: nem fog menni, meg akkor sem ha elkezded nyomni a kemiat :D Azt 20 evvel ezelott kellett volna elkezdeni :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#53467) Ijk válasza Woodslave (#53465) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kezdj el szúrni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#53468) Champipi válasza Shadowbull (#53466) üzenetére


Champipi
senior tag

Tudnátok olyan Shaker-t ajánlani, ami nem csavaros kupakos, és 700 ml-es?

MyProteinnek van ilyen, de csak az angliai oldalukon: Myprotein MixMaster Shaker

(#53469) Dexar007 válasza Woodslave (#53465) üzenetére


Dexar007
veterán

Dicker papa majd beadja neked a narancsboros popsidba ha szepen kered.

Give me your cum,bull!

(#53470) Woodslave válasza Shadowbull (#53466) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tisztában vagyok vele. Ezért sem teszek bele túl sokat. Jelenleg 2 lehetőségem van.
1. amit Ijk mondott, nyomok egy keményebb diétát 2 hónapig valamilyen csoda folytán tartani tudom és leszek 70 kiló :U :(
2. tömegelek tovább szolidan, xarul érzem magam, leszek talán egy nagyseggű 90 kilós punnyadék, alig több izommal mint most de az se lesz látható :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53471) Shadowbull válasza Woodslave (#53470) üzenetére


Shadowbull
addikt

3. abbahagyod a picsaba az egeszet, es mindenki jol jar :D ;]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#53472) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#53470) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem a Jason Statham formára gyúrj rá és annyi. több izom nem kell rád. inkább formásodj.

tudod kevés súllyal csinálj többet ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#53473) Tamoo válasza BÁ Nutrition (#53472) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

+1, meg vegyen egy BMW-t :DDD

(#53474) Woodslave válasza Shadowbull (#53471) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja hát valahol mélyen persze tudom hogy bebuktam, csak kapálózok. Koxolni nem fogok, mert tuti belehalok amekkora mázlista vagyok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53475) Zomb€€ válasza Woodslave (#53470) üzenetére


Zomb€€
őstag

Diétázz.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53476) FollowTheORI válasza Woodslave (#53470) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem jobban jársz ha leszálkásítod magad (1. pont).
Hidd el nem fogsz csalódni, baromi kemény meló, de megéri.
Plussz minél definiáltabb leszel annál izmosabbnak és nagyobbnak fogsz tűnni (izmosság szempontjából)! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53477) barisj válasza FollowTheORI (#53463) üzenetére


barisj
aktív tag

Hogy lehet kiszámolni az alapanyagcserét?

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#53478) kolosanyi válasza paye (#53448) üzenetére


kolosanyi
veterán

Passz, de lehet van olyan jó, mint a Vitargo. :))

-------------------------------

Hogy ne mondjátok azt, hogy csak a saját súlyos, meg agyonvariált gyakorlatokkal buzulok, nyomtam egy hagyományos(abb), vasazós lábnapot. Beleülős guggolás saját súllyal a hátamon (jó, csak 115) 5*5, 5 percig csináltam, minden egész percben egy sorozat, fél perces pihenőkre jött ki, csípőemelés 30 kilóval 4*10 (ljk stílusban, lassan, szétégetve az izmokat), kitörés fej fölé tartott rúddal (20-assal) szintén 4*10 mindkét lábra, és a végén egy gépes nyújtás-hajlítás szuperszett. Remélem most mindenki happy. :DD

Ja, és természetesen atta. Éhgyomorral volt, azt hittem gyengébb leszek, de nem. Mondjuk nem is dolgoztam nagy súlyokkal...

[ Szerkesztve ]

(#53479) FollowTheORI válasza barisj (#53477) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pl:http://www.egeszsegkalauz.hu/kalkulatorok/alapanyagcsere/

https://body.builder.hu/prg_bmr.htm4

Amugy keress rá hogy alapanyagcsere, vagy BMR és biztos megtalálod az elméleti részt hozzá.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53480) Jorus válasza barisj (#53477) üzenetére


Jorus
nagyúr

Shadowbull-nak is megfelelő, tudományos alapossággal és formátumban nem nagyon szokták meghatározni, bár laborkörülmények között biztosan megoldható. Általánosságban nem, magasság, tömeg, életkor alapján adható egy közelítő becslést az BMR-re. Itt egy kalkulátor például.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#53481) Woodslave válasza FollowTheORI (#53476) üzenetére


Woodslave
nagyúr

két dolog jelzi biztosan számomra mennyire telnek az évek

1. a gyerekeim ahogy nőnek
2. a nyarak száma amire megint nem sikerült izmosnak lenni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53482) Shadowbull válasza Woodslave (#53481) üzenetére


Shadowbull
addikt

konszenzus kezd kialakulni abban a tekintetben hogy neked most egy kokemeny fogyasztas kell, sok aerobbal, dietaval. egyreszt mert az tunik logikusabban, masreszt mert masokat szivesen sanyargatunk :D

Viccen kivul, lehet hogy azzal a 70 kiloval szalkasan jobban erezned magad, es sokkal jobban is neznel ki.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#53483) Fred23 válasza Shadowbull (#53482) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az a baj, hogy ahogy kezd szálkásodni az ember, tényleg egyre jobban néz ki, de mellette jön az az érzés -legalábbis nálam-, hogy kezdek pici lenni. Talán 180 centi alatt ez általános érzés lehet gyúrósoknál. Mikor pedig ezt érzed, leállsz, többet eszel, zsírt is szedsz fel, és szarabbul nézel ki. A jó közérzet akkor jönne, ha lenne tömeg is, de szálkásan. Ez viszont naturálban, szuper genetika nélkül... -vagy kicsit izmos gyík, vagy nagyobb darab disznó, vagy pedig a kettő között valahol, és ezen nem lehet nagyon változtatni.

Én is diétában vagyok, és fáj, hogy a 99 kiló kiment, de a 100 már nem. Nincs bennem szinte ch, alig eszek, lapos vagyok, és megállt mégis a fogyás. ( Ha eszek, akkor jön a zsír. :DDD )

(#53484) Woodslave válasza Jorus (#53480) üzenetére


Woodslave
nagyúr

I. Testsúlyának
megőrzéséhez
Kalória (kcal) 2833 kcal
Szénhidrátok (55%) kcal = 389 gramm
Fehérjék (15%) kcal = 106 gramm
Zsírok (30%) kcal = 76 gramm

a kalóriát nem másolgatom.

Kiszámoltam kb. mennyit viszek be estig: 630 kalóriát. (amivel több az az olaj amivel pácolom-sütöm, de nem több mint 4-5 gramm, szóval legyen 700kcal) Eszerint a kalkulátor (meg az IIFYM) szerint este 2200 kalóriát bevághatnék, anélkül hogy nőne a súlyom.. :D Akkor azt mondja meg vki mitől hízok. Jó tegnap edzés után befigyelt 10 palacsinta, ha egyszer nagyon unom magam, kiszámolom mennyi kalória

Shadow: köszönöm a segítséget :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53485) Ijk válasza Woodslave (#53484) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Akkor azt mondja meg vki mitől hízok. Jó tegnap edzés után befigyelt 10 palacsinta, ha egyszer nagyon unom magam, kiszámolom mennyi kalória"

Pfff :C;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#53486) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ki tudja még hány "palacsinta" van itt ott eldugva egy nap... egy héten, egy hónapban. ;]

Azt is el tudom képzelni titeket a víz tréfál meg, mert a ch is megköti a vizet nemkicsit... aztán hol feszedsz x kiló vizet hol meg leadsz y kiló vizet... azt hiszed jól csinálod közben meg nem is változtál. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53487) Shadowbull válasza Woodslave (#53484) üzenetére


Shadowbull
addikt

eleg furan szamol, nekem azt mondja ulomunkanal hogy 2600 kaloria a sulytartas. Kicsit sokallom :) Ha beallitom az atlagon feluli sportot, akkor meg 3766kaloria a sulytartas, na azzal normal esetben tuti hiznek :)

Tiz palacsinta van vagy 1000 kaloria :)

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#53488) Woodslave válasza Ijk (#53485) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] ezt arra írtam, hogy még ez is benne van a 2200 kalóriás badzsitban :D Meg edzés után kell a ch töltés :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53489) FollowTheORI válasza Shadowbull (#53487) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A BMR feletti részre sokat nem adnék... az annyi mindentől függ. Néha még kiindulásnak is rossz.

Ráadásul ha a szürke oldalt nézitek akkor ott fizikai munka is van az edzés mellé számolva.

1-2 óra sport/ szellemi foglalkozás... szerintem a többségünkre ez illik max. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#53490) kolosanyi válasza Woodslave (#53484) üzenetére


kolosanyi
veterán

Attól, hogy ha egyszerre sokat kajálsz, azzal nem nagyon tud mit kezdeni a szervezet, legalábbis tippre ezt mondanám. Én most azért próbálom erőltetni ezt a böjt dolgot, hogy biztos meglegyen a deficit, de a fasz kivan vele, pedig ez a harmadik napom így. Egész délelőtt nagyon éhes vagyok, délután meg nem esik jól 3500 kcalt bevinni 3 étkezésből. Jó, csak 3000, de akkor se. 7-800 kcal egy adagban nekem pont kellemes, többet kajálva szarul érzem magam, felpuffadok, fingok, minden bajom lesz. Ergo délelőtt szarul érzem magam, mert éhes vagyok, délután meg azért, mert túl sokat zabálok. Valahogy közelebb áll hozzám az egész nap, több kisebb adagban kajálás, meg a makró számolgatás. Mindegy, azért ezt a hetet lehúzom így, meglátom mi lesz belőle.

(#53491) Ijk válasza Woodslave (#53488) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a gond hogy saját tapasztalatból tudom ha be akarod indítani a zsírvesztést, akkor el kell felejteni minden ilyen jellegű kaját, teljesen. Gyümölccsel még remekül lehet diétázni, ha édességre vágyik az ember, inkább azt egyen.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#53492) Zomb€€ válasza Woodslave (#53488) üzenetére


Zomb€€
őstag

Na jólvan, azt hiszem ez már jár egy ideje:

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53493) barisj


barisj
aktív tag

6000-res kiszerelésű omega3-at,ha bevállalnánk 10en,akkor az fejenként 600db lenne 14.5fontért - 15%,azaz 12,3fontért :D Szerintem rohadtul megéri,vagyunk olyan elvetemültek,hogy megvalósítsuk?:D Ki lenne benne?

link lemaradt

[ Szerkesztve ]

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#53494) Dicker válasza Woodslave (#53474) üzenetére


Dicker
őstag

Nem kell koksz. Minden este meg kell enni egy kocka ráma margarint.

(#53495) kolosanyi válasza Dicker (#53494) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha felolvasztod és bögrébe teszed, isteni lefekvés előtti forró ital lesz belőle. ;]

(#53496) Woodslave válasza Dicker (#53494) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de komolyan te kemény arc vagy, mit tanácsolsz :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#53497) nepszter1 válasza barisj (#53493) üzenetére


nepszter1
addikt

megszámolod majd egyesesével ?:D

(#53498) Petike6


Petike6
tag

Sziasztok. Diétában segitsetek legyszi. Valaki ajanlana egyet ami becis vált neki? Fontos lenne. A Mérleg mutatojatol elszant lettem vegre. Mellette marad a heti 3 sulyzós edzés koszi :))

[ Szerkesztve ]

(#53499) barisj válasza nepszter1 (#53497) üzenetére


barisj
aktív tag

Bevállalnám,hogy szétválogatom,nem hiszem h sokáig tartana :D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#53500) Ijk válasza kolosanyi (#53490) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó dolog ez a böjt. Régen csinálták mert nem volt kaja, vagy nem volt lehetőség enni. Ma meg szopatják vele magukat az emberek, csak mert azt hiszik tévesen hogy jobban fognak kinézni.
Bár mondjuk a beöntés és a ráolvasás is kezd visszajönni a divatba. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.