Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46180) myckey válasza inf3rno (#46176) üzenetére


myckey
veterán

Igen, akad SMR henger meg RAD
Kiegészítőket szoktam fogyasztani, de inkább csak mikronutrients ( vitam,ásvány nyomelem)
Meg növényi kivonatokat...esetleg kettes kollagént, és ilyen olyan ízületvédőt. Gl.Co.MSM
Meg kocsonya,bár ez nem sokszor van :) :((( ;]

Kenegetni is szoktam magam mindenféle balzsamokkal, bemelegítő meg regeneráló dolgokkal.
Kidörzsölésre vazelin volt, ez van most Guard

Dörzsölésre tech gatya, csak az, semmi más nem jó nekem. Ez alá felviszem, ez így jó szokott lenni.
Karra is kenni szoktam, ha atléta jellegű dologban futok/tevékenykedem. Mert a felkarom és a széleshátizmom sem fér meg egymás mellett, de úszásnál is előjön ez.

Talpamat is körbe kenem, lábujjakat is, ha úgy van....aztán általában bírja a talpam, persze a cipőn meg zoknin rengeteg múlik, na meg a terepen és hogy lejtmenetben mennyire veszem igénybe. Itt mondjuk a körmöket szoktam elhagyni, egy idő után leesnek meg elfeketednek és színesednek, de azért nem mindig.
Mondjuk volt már elég csúnya állapotban is a talpam......

Figyelek azért a regenerálódásra, de ez sem mindig jön össze. Van hogy kb. 50km 2-3000 szint körüli esemény után, másnap már fizikai aktivitás.Rá két napra már másik edzés. De azért próbálok.
Mondjuk olyan is akadt már, hogy lement 55km meg 2500 szint körül, aztán hazaértem és kimentem még esőben kicsit lekocogni, ez néha egyébként jól esik.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.