Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43911) bajnokpityu válasza Devilfox (#43907) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Hasonló nálam a helyzet. Életemben soha se szerettem, szarul is ment, állandóan szúrt a tudom.

39evesen 116kg rol indultam égy éve. 900m már távolság volt. Pár hét alatt viszont már ment, lassan, magas pulzussal az 5km,emelkedovel, 165os átlag, max 190es pulzussal. Az alapozó 140 körüli pulzust azért nem tudtam tartani, mert kB 5ot léptem, és 160 volt. Tehát nem tudtam alapozni.

Ehhez képest december 29en 18km, 31en 22km,majd 2an megint 22km lement, 7:30as sebesseggel,160as pulzus átlaggal. Ez futó alkatuakhoz képest katasztrofális teljesítmény, de annyival jobban éreztem így magam, h bevallaltam a sérülés veszélyt. Volt summa 3 jó nagy esesem, szerencsére zuzodas, pár tenyérnyi borhiannyal megúsztam.

Egy évvel kezdet után, most kezdtem el alapozni, most ért el oda a szervezet, hogy egyáltalán tudok ilyet... Most már megy heti 5 6 alkalommal a 142es pulzus mellett 7:30as sebesség, 8-12kmn át, és 4:30 a top speed:) nekem most a legnagyobb gondot az okozza, hogy nincs sík terület, állandóan vagy felfelé vagy lefelé megyek, és így nehezen megy a pulzus tartás.

Szóval ha nem tudsz alapozni, nem feltétlen gond, majd egyszer fogsz tudni:)

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.