Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Jó cucc lett, csak úgy mint a GT 5G
A hajlított kijelző még jól mutatna neki :B

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Ezt most nem értem, meg van dicsérve milyen jól néz ki a hátlap, egyedi meg vagány, aztán meg jó, h nem átlátszó a tok. Ez ellentét szerintem. Egy átlátszó tokban lehetne látni, h vagány a telefon.

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) enginev3.0 válasza pusszycat (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

Felesleges a tok, csak körbe kell fóliázni, és vigyázni rá :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#4) atosan válasza pusszycat (#2) üzenetére


atosan
addikt

Sajnos a gyári átlátszó tokok fél éven belül besárgulnak. Szürke meg nem, igaz, nem látszik a színe.

Maine coon

(#5) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Jol néz ki,de a frissitések miatt sokaknak nem lesz opcio.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) meatball77 válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


meatball77
csendes tag

Miért? Nem vágom. Nem szokták frissíteni a telefonokat? Két évig kéne ha jól tudom...de nem vagyok biztos benne.

(#7) kbyte1024 válasza meatball77 (#6) üzenetére


kbyte1024
veterán

A realme egy főverzio frissítést garantált.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8) meatball77 válasza kbyte1024 (#7) üzenetére


meatball77
csendes tag

Csak ennyi, nem is gondoltam volna. Hibajavításokkal hogy állnak? Azokat azért megcsinálják rendesen. Bocsi hogy ennyit kérdezek, nem ismerem még Őket. A Xiamiaú telefonokból már elegem van, ez jó lett volna helyette.

(#9) kbyte1024 válasza meatball77 (#8) üzenetére


kbyte1024
veterán

Semmi gond ezért van ez az oldal :K 2napigvolt realmi gt masterem. Visszakuldtem. Se volte,se vowifi. Ráadásul előjöttek olyan töltési gondok,hogy bizonyos készülékek csak a saját töltöjükkel hajlandóak g,orstölteni.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) Ezekiell válasza meatball77 (#8) üzenetére


Ezekiell
veterán

Az X2 Pro-mra rendszeresen jönnek frissítések, hibajavítások - szóval ez a része teljesen rendben van.

Az már kevésbé, hogy egyik frissítéssel megszűnt működni a GMail push notification, következővel lett javítva (~3 hónap), és hasonló szoftveres bugok vannak néha.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#11) Cecevok válasza meatball77 (#8) üzenetére


Cecevok
tag

Akkor nézelődj Oneplus-ok között.
Nord CE 5G-től felfelé 2 főverziót 3 év biztonságit adnak.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#12) pusszycat válasza meatball77 (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Ne hallgass rá, 3 hónap alatt ez a 3ik telefonja. :DDD

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#13) Luck Dragon

Ohh már vártam erről a telefonról a tesztet, kár hogy nem kapta meg GT 5G sárga színét . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) beamen


beamen
tag

Nálatok van még esetleg a készülék?
Ennél is jelentkezik, hogy ha be van állítva az always on display és/vagy a mindig aktív ujjlenyomatolvasó, akkor az Android auto csak feloldott képernyő mellett működik?

(#15) mjani1172 válasza meatball77 (#8) üzenetére


mjani1172
addikt

Mivel soha semmilyen hiba nincs, így azokat javítani sem kell.
Ezt vedd alapul, és ha mégis javul valami (az mellett hogy a többi dolog nem romlik) az külön bonusz.

[ Szerkesztve ]

(#16) kbyte1024 válasza pusszycat (#12) üzenetére


kbyte1024
veterán

Másfèl honap alatt ;) de már nèzem mit rendeljek :D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#17) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#16) üzenetére

Majd elmúlik , nálam is volt ez a korszak. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#17) üzenetére


kbyte1024
veterán

Na jo csak mikor mulik el?már 6eve tart :DD es most megint rajta a kezem a oneplus 9R-en ;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#19) gulupeti


gulupeti
senior tag

Köszönjük a tesztet!
Infra szerintem nincs benne.. legalábbis én nem találtam ilyen opciót.
Hétfő óta használom a telefont, a tesztben leírtakkal egyetértek, teljesen élhető mobil, Mate 10 Proról váltottam erre, eddig nem bántam meg.
Egyetlen negatívumot tudnék kiemelni a néhány napos használat alatt, hogy az automata fényerőszabályozás beltérben néha túlságosan visszaveszi a fényerőt, így ezt a kijelző feloldásakor van, hogy újra be kell állítani. Remélhetőleg ezt hamarosan javítják.
RMX3370_11_A.03 szoftver van a telefonon, de ahogy a neten láttam már van A.05 és A.09 verzió is. Ezekben csomó mindent javítottak és optimalizáltak.
Dxomark akkumulátor teszt.

[ Szerkesztve ]

(#20) Luck Dragon

Akkor meg két év és három hónap . :P ;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#20) üzenetére


kbyte1024
veterán

Őrület,letiltatom a bankszámlám😅

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#22) zazenke


zazenke
őstag

samsung A72 ugyanennyiért mégjobb aksi idő, optikai zoom, optikai képstabilizáció , ip 67, és valószínüleg ha meg is kopott a samsung név de még mindíg megbízhatóbb név mint a realme :)

(#23) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#21) üzenetére

Nem kell azt, tessék nekem adni , majd én vigyázok rá “ ígérem “ :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) Tschubi válasza zazenke (#22) üzenetére


Tschubi
tag

Ne felejtsd el a hátrányokat sem: gyengébb proci, kevesebb RAM, nincs 5G, lassabb töltés, "csak" 90Hz képfrissítés, picit drágább. Szóval valamit valamiért.

(#25) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#23) üzenetére


kbyte1024
veterán

Vegyek egy ilyet? :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#26) pusszycat válasza kbyte1024 (#25) üzenetére


pusszycat
nagyúr

40% -ról mennyi idő feltölteni a MI 11T-t? 120W-al. :U

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#27) kbyte1024 válasza pusszycat (#26) üzenetére


kbyte1024
veterán

Passz még ki se csomagoltam a tartozékokat.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#28) janeszgol


janeszgol
félisten

Remek ajánlat lett ez a telefon. Igazán nagy baját nem olvastam. Az ára is frankó. Oké nyilván már le lett vonva a szoftveres támogatottság belőle. :)

(#29) gulupeti válasza janeszgol (#28) üzenetére


gulupeti
senior tag

Decemberben elvileg jön rá az Android 12, ezen kívül, ha megkapja a biztonsági frissítéseket, mi másra van még szükség, ha egyébként semmi gond nincs? :U

(#30) kbyte1024 válasza gulupeti (#29) üzenetére


kbyte1024
veterán

Mi másra? Mondjuk ha kiteszel 150akárhányezer ft-ot egy telora,akkor nem egy főverziót várnék el.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#31) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Ráadásul amoledhez képest karcsu az a fényerő.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#32) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#30) üzenetére

Ez hol van amúgy leírva , hogy csak egyet fog kapni :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#32) üzenetére


kbyte1024
veterán

Hagy ne nézzek utána. De a mobiaréna is lehozta.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#34) pusszycat válasza kbyte1024 (#33) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Akkor neked jó, mert a Xiaomi 11T 3 frissítést kap.

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#35) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#33) üzenetére

Pont azért kérdem , mert én nem találok erre vonatkozóan semmit. :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) blueye válasza Luck Dragon (#35) üzenetére


blueye
veterán

[realme-software-update-policy]

@kbyte1024: neked akkor mar ugysem lesz meg ez a telefonod :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Luck Dragon válasza blueye (#36) üzenetére

Köszönöm , szóval kettő év maximum . Igazából amilyen fogyasztói társadalom van, addigra az emberek 80% cseréli úgy is újabbra.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) 7Heads Drago válasza zazenke (#22) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez neked hogy jobb???
5000 mAh kapacitású akkumulátorral az A72 üzemideje bőven átlagon felüli, 13-16 óra szintetikus tesztelés (offline videónézés, vagy szöveg és kép alapú webböngészés) nem túl magas fényerővel simán kijön, de ha a mindennapi használatot nézzük, akár 2 napra is beosztható 5-6 órás kijelzőidőkre számíthat a felhasználó. Tölteni a gyári adapterével és egyéb, USB-PD-s eszközzel is 25W teljesítménnyel lehet, ez nagyjából 35 perc alatt viszi el 50%-ig a nulláról, utána valamelyest lassabb lesz, de nagyjából másfél óra alatt megvan a teljes töltés is.
És a kijelző csak 60 hz-es ugye. És ugye se 6G se wifi6.
Amiben tényleg jobb az a kamera.
Akkor már inkább a S20 FE. Viszont akkuban és töltési sebességben az se lesz ott, mint ez. De mondjuk nem is biztos hogy egészséges hosszú távon a Realme-nek.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#39) 7Heads Drago válasza 7Heads Drago (#38) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Bocs: nem 6G hanem 5G.
A Realme tesztben meg ez van:
Szintetikus tesztben közel 24 órát ment offline videózással, az internetezés pedig tapasztalatunk szerint nagyjából 16 óra körül alakulhat, az még mindig nagyon jól hangzik. Ha esetleg kétségünk lenne affelől, hogy kibírja-e a napot a telefon, érdemes lehet villámtöltéssel operálni, a 65 wattos töltőfej nagyjából 30 perc alatt teljes egészében el is végzi a munkát, de már negyed óta alatt is 60%-ig el tud jutni, teljesen lemerült állapotból is.
A Samsungok mindig is zabáltak más telokhoz képest ugyanazon feltételek mellet.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#40) pusszycat válasza 7Heads Drago (#38) üzenetére


pusszycat
nagyúr

"És ugye se 6G se wifi6." :D a 7G meg még a kanyarban sincs. ;]

Látom javítottad de most már nem törlöm. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#41) aprokaroka87 válasza kbyte1024 (#30) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

150 ezer forint az ma kb közép kategória teteje ár szint.
El kell fogadni hogy egyenlőre a 2 év + támogatás nem mindenhol jár.

(#42) Luck Dragon válasza pusszycat (#40) üzenetére

Neked meg egyből kötözködni kell. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#43) pusszycat válasza Luck Dragon (#42) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Te meg nem tudod szó nélkül hagyni. :DDD

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#44) Luck Dragon válasza pusszycat (#43) üzenetére

:N :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#45) kbyte1024 válasza blueye (#36) üzenetére


kbyte1024
veterán

Oké akkor legyen a oneplus 9R? :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#46) kbyte1024 válasza pusszycat (#43) üzenetére


kbyte1024
veterán

Vedd elő a fiókból a másikat és használd néha azt is ;]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#47) pusszycat válasza kbyte1024 (#46) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Már azt hittem mást vegyek elő... ;]

Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#48) kbyte1024 válasza pusszycat (#47) üzenetére


kbyte1024
veterán

Áááááh komolytalan vagy :C nekem meg kezd tele lenni a....a sok 'értelmiségitől' :DD

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#49) Juhaszatti válasza 7Heads Drago (#38) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"És a kijelző csak 60 hz-es ugye."

Nem 60Hz az A72 hanem 90.

"A Samsungok mindig is zabáltak más telokhoz képest ugyanazon feltételek mellet."


(#50) 7Heads Drago válasza Juhaszatti (#49) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A valóság mindig mást mutat. Papíron nagyon szépen fest, ha a userek meg egészen mást mondanak a topikban. És pedig ez jellemző a legtöbb Samu topikra. Érdekes hogy a PH teszten nem ez jött ki.
Samut eszembe nem jutna hogy vegyek az biztos. És ez pont a szoftver miatt mondom. A beszélgetési idő meg azért ilyen jó mert egy kalap kaki a Samuk térereje.
Akkor inkább iPhone.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.