Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10420) tomcica válasza Alg (#10418) üzenetére


tomcica
Topikgazda

nekem tetszik a boost anyaga,de a hyperspeed is nagyon porgos cipo am(meg a piranha,a tarther es skyspeed,ha az Asics vonalon megyunk) :K most nezi a haver az arakat,hat 30K forintert volt a Spuriban Takumi Sen,csak 41es volt a legkisebb,mivel jon a 2-es modell igy valszeg letoltak az arat (valami 160dollar volt eredetileg) az Adios Boost-nal is hatha raszladok az 1-es modellre,ami mar kifutoban van,mondjuk 100-120euroert nekem okes,120 felett mar sok,persze a fuvar ingyen van,sok edzestanacsot adtam mar a skacnak ;) jon ennyivel :K

multinavigatorban van 870ft-ert Inov8 fuzo (tobb szinben is) az egyik adidas cipomnek volt atok egy fuzoje,hiaba kotottem duplara egy 10km utan szetcsuszott,kicsereltem es azota meg se nyikkan,szerintem best-buy ennyiert ha van arra utja az embernek

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.