Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85451) Bad Pritt válasza cyberkind (#85449) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem a Disney készítette a SW 7-et, hanem a Lucasfilm meg a Bad Robot. :)
Olyan vagy, mintha a Barcelonát utálnád, mert nem szereted Messit, vagy Neymart, vagy Suarexet. Vagy még jobb, mintha a Barca ificsapatában egy hülyegyerek felrúgta volna a haverodat, és ezért az egész komplett klubot gyűlölni kéne.
A Disney egy elképesztően tőkeerős vállalat (nem csak anyagiakra gondolok), de önmagában nem az anyacég dolgozik minden filmen, játékon, könyvön és egyéb terméken. Van egy irányvonaluk, amit az öreg Walt dolgozott ki (szórakoztatni az egész családot), ez az egyetlen, amit a vállalatcsoport minden tagja betart, de ebbe az összes Star Wars beleférne, úgyhogy erre fogni a hetedik film minőségét vicces lenne. Az, hogy a SW 7 olyan lett amilyen, nem a Disney sara vagy épp dicsősége, hanem azé a pár ezer emberé, akik fel lettek bérelve, hogy készítsék el a filmet és akik a Lucasfilm meg a Bad Robot alkalmazásában álltak (többnyire, sokkal több cég dolgozik egy filmen).
Az EA-vel kapcsolatban egyetértünk.
A Warner szintén egy cégcsoport, csak a legfelső szinten fut össze a filmes és játékos divízió munkája. Teljesen más emberek döntöttek arról, hogy a Rocksteady mikor, hogyan, miért készítse el a játékokat és más emberek arról, hogy mi legyen a BvS sorsa, kiket kérjenek fel a szerepekre, stb.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85452) #96349952 válasza .LnB (#85406) üzenetére


#96349952
törölt tag

Istenkém az égben... Most akkor a Disney elhatározta, hogy nem csak tönkreteszi, de teljesen elnőiesíti az egész szériát? Már most halál unalmas, hogy itt is egy csaj lesz a főszereplő. Komolyan, nem akarnak egy olyan részt, ahol 14 éves tinik ugrabugrálnak? Rohadt trendi lenne. És persze Halálcsillag. :D Oké, a témaválasztás miatt most megkerülhetetlen, de két új SW film, két Halálcsillaggal. :D Nonszensz...

A shaolin harcos külön poén - a rosszabb féléből. És ezek a panelek a Force Awakenből átemelve: A csaj kiskorától egyedül van, megedzette a kemény élet, és most ő lesz a központi alak, az utttttolsó reménység és egy egész rohamosztagos alakulatot lezúz... .D Juj!

Hangulatra egyébként nem lenne ez rossz, de én többet az életben nem fizetek Disney Wars filmekért, túl nagy csalódást okozott a legutóbbi szemetjük, nincs bizalmam feléjük deka sem, a premier élvezetét meghagyom a kistiniknek, nekik szól ez igazából...

[ Szerkesztve ]

(#85453) Dilikutya válasza #96349952 (#85452) üzenetére


Dilikutya
félisten

Közel a 32-höz, úgy, hogy az eredetit még a Guild kiadásban láttam '94-ben VHS-en, én marhára élveztem az EP7-et, gyereknek éreztem magam újra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85454) #96349952 válasza Dilikutya (#85453) üzenetére


#96349952
törölt tag

Jó neked. Én kizárólag a lányom miatt ültem végig azt a szemetet. Ő nagyon élvezte. Most lesz 13 és ez volt élete első SW filmje...

(#85455) k-adi válasza #96349952 (#85452) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én nem bánom, hogy most megint csaj lesz a főszereplő a Zsivány 1-ben (lol?). Sőt, kellenek is a jó, igényes, ügyes női színésznők. :K
Finn-t alakító színész egyáltalán nem egy érdekes karakter, míg Rey-t alakító színésznő sokkal inkább az.

Viszont a többi dolog engem is zavar (ninja, halálcsillag 2.0, stb)

(#85456) Magnum_ válasza .LnB (#85406) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hol van Darth?

I humbly and respectfully decline™

(#85457) Dilikutya válasza k-adi (#85455) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy, a Halálcsillag tervének ellopásáról szóló filmben akarva akaratlanul is felbukkanhat a szóban forgó űrbázis minimum félig készen, tekintve, hogy nem sokkal az EP4 eseményei előtt járunk, és ott már készen van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85458) gerii


gerii
addikt

Ez a Zsé1 trailer alapján sokkal jobbnak néz ki mint a 7, majd meglátjuk :))

[ Szerkesztve ]

(#85459) Magnum_ válasza gerii (#85458) üzenetére


Magnum_
nagyúr

De bki. Hol van a sith nagyur???

I humbly and respectfully decline™

(#85460) FollowTheORI válasza Magnum_ (#85459) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szövögeti a terveit a háttérben... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85461) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Suicide Squadot már biztosan újraforgatják

Na ehhez mekkora beszariság kell már. Én nem is értem. Nem is akarom. De hozzá ne merjenek nyúlni a premierdátumhoz, mert akkor én megyek személyesen Warnerékhez egy kis beszélgetésre, a beszariságról.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#85462) FollowTheORI válasza callmeakos (#85461) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bennfentes szakik szerint ez teljesen normális ilyen nagyobb produkcióknál.
Amugyis csak pár kisebb jelenetről van szó, szóval semmi "újraforgatjuk az egészet" szintű dologról.

Pár dolgot még beletesznek itt ott. :)

És azok akik belső HW információkkat tudnak, már mondták talkshowban hogy nem csak ennyi poén van a filmben... sokkal több mint amit a trailerben láttunk. És viccesebb is a film alapból is, mint amit a trailer sugall.
Én hiszek nekik... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85463) Magnum_ válasza FollowTheORI (#85462) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tobb lesz a csocs?

I humbly and respectfully decline™

(#85464) Bad Pritt válasza FollowTheORI (#85462) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mint a Reddit felhasználónak a BvS kapcsán? :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85465) FollowTheORI válasza Bad Pritt (#85464) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

[link]

Ha érdekelnek a HW-i filmes hírek nézd a Movie Talk napi műsort a Collideren, mondjuk erről azt hiszem pont a heti Heroes kiadásban van valahol szó (az meg ilyen képregényes nerd show-juk). :)

Az egyik legjobb és legbiztosabb ilyen talkshow. :)

A héten pl a Jedi Councilban vendég lesz Sam Worthington és Freddie Prinze Jr (Darth Maul és Kanan).
Szóval jó kapcsolataik vannak. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85466) spiky03 válasza Magnum_ (#85463) üzenetére


spiky03
veterán

Az akció lesz több elvileg.
Legalábbis Bumeráng Kapitány ezt nyilatkozta.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#85467) Magnum_ válasza spiky03 (#85466) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Abbol is lehet akcio,nem?

I humbly and respectfully decline™

(#85468) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Közben megtaláltam, itt beszélnek róla: [link]

(#85463) Saint_

Margot Robbie-ból sosem lehet elég... ha fél órát hozzátesznek belőle... felőlem oké. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85469) Pearce válasza FollowTheORI (#85465) üzenetére


Pearce
aktív tag

Meg lehetne érteni ezt az újraforgatást pár jelenetnél, ha nem a Batman v Superman után jött volna ez a hír, tudván, hogy a BvS-nél nem 1-2 kritika azt hozta fel negatívumnak többek közt, hogy túl dark volt.

[ Szerkesztve ]

(#85470) FollowTheORI válasza Pearce (#85469) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nézd meg mit mondanak (#85468)... ez csak véletlen egybeesés. :)
Minden filmnél van reshoot időszak, ha kell...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85471) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Csak még picit visszakanyarodva a Zsiv Rouge One-ra. Ismerjük el, lássuk be, hogy mi mind ott ülünk. Látom is magam, balról a tizedik fehér inges suttyó :P

All→M8

(#85472) Bad Pritt válasza FollowTheORI (#85465) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát... ahogy érzed. Én nem adok sokat ezekre sem. :)

Amúgy az szerintem nem Sam Worthington lesz, ő nem alacsonyodik (még) le idáig. :D
Abban igaza van, bárki is mondta, hogy az utóforgatás megszokott dolog, viszont rendszerint a second unitot szokta érinteni, nem a sztárokat meg a film fő szegmenseit. Eddig bármikor erre volt szükség, az leginkább tűzoltás jellegű pótlások miatt volt (World War Z a legjobb példa, ott össze-vissza írkálták még forgatás közben is a scriptet).

(#85470) NetTom: Igen, ha kell. Rendszerint nem kell, mert a rendező végigviszi a projektet, ahogy szeretné, olyan ütemben, amilyenben szeretné. Na itt úgy tűnik ez nem volt kerek.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85473) FollowTheORI válasza callmeakos (#85471) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én erre szállok fel. :P :DDD

(#85472) HáGé

A WWZ-t jórészét újraforgatták és csúszott is jókorát... azért itt erről (még) szó szincs. :D

Az új Star Treknél is forgatnak még...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85474) Bad Pritt válasza FollowTheORI (#85473) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És ki mondta, hogy akár egy szemernyi esélye is van az új Star Treknek arra, hogy jó film legyen? :D

Én abból indulok ki, amit a Warner mondott. Ők sem azt mondták, hogy viccesebb lesz, viszont egyértelműen távolodni akarnak a BvS nyomasztó hangulatától (lighter a kifejezés, amit használnak).
Maga a tény, hogy újraforgatnak, annyira nem mellbevágó. Az viszont az, hogy három hétig fog tartani, ami rengeteg idő és a film kohézióját veszélyezteti (már ha alapból volt neki olyan, nyilván soha nem tudjuk meg). Nem igazán jut eszembe olyan eset, amikor kreatív okokból kellett újraforgatni és jól sült volna el, de majd itt is elválik. Mindenesetre mikor ez a hír így összeállt (Ayer mindenkit összetrombitált, hogy három héten keresztül forgassanak), akkor én letettem arról, hogy ez egy valóban jó film lesz. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85475) cyberkind válasza callmeakos (#85471) üzenetére


cyberkind
félisten

Már nem, a SW 7-tel meg a Battlefront-tal ez elszállt. :)

Paranormal Cocktivity

(#85476) dokee78


dokee78
félisten

The Survivalist 6/10
Nézhető túlélős film.
Azért messze elmarad a The Road vagy Book of Eli filmektől.
Igaz itt ismert nevek sem tesznek hozzá.
Jó lett volna,ha elhintenek pár infó morzsát,hogy mi történt a világgal.

(#85477) Dilikutya válasza cyberkind (#85475) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Battlefront régen is csak multis játék volt. Persze akkor is kár volt érte, most meg főleg, mert a grafika elég tetszetős.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85478) cyberkind válasza Dilikutya (#85477) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem a multival van a baj, hanem a tartalommal, a 2-ben annyi tartalom van alapból(vagy több is) mint az újba a fizetős DLC-kel együtt, ennyi a gond, a régi BF-ba több száz órám van, ebbe meg 12 vagy annyi se de nem is lesz több.

Paranormal Cocktivity

(#85479) Dilikutya válasza cyberkind (#85478) üzenetére


Dilikutya
félisten

Többi játékkal is így van. Régen több volt, jobban futott stb. Ma már erre nincs szükség, mert előrendelitek, meg tájékozódás nélkül megveszitek a sok szart. EA multis játéknál, ha szóba kerül a DLC, sejteni lehet, hogy a fele játékot úgy fogják hozzáadni.
Aztán néha az előrendelők felháborodnak, ritkán még nagyobb hőbörgés van, olyankor leveszik a Steam-ről az Arkham Knight-ot, majd minden megy tovább a régiben. Kiadják újra szarként, aztán most itt a Quantum Break.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85480) cyberkind válasza Dilikutya (#85479) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez bonyolultabb és ide nem illő téma. :D

Paranormal Cocktivity

(#85481) FollowTheORI válasza Bad Pritt (#85474) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nálam még van esélye... :D

(#85477) Dilikutya

Ha minden jól megy azért csak kierőlködnek majd magukból valami single player cuccot a BF-hez/be... legalábbis a pletykák erről szólnak. :)
Még nem temetném... meg azért ilyen esti kieresztős lövöldének nem rossz az... de tény hogy nem tartósan lekötő valami.

-----------------

Ha a Warcraft meg az Assassin Creed bejön akkor ugyis beindul majd a játékokból készülő hw-i henger... remélem így lesz, lenne pár franchise amit szívesen látnék viszont a vásznon. :D
Remélhetőleg nem lesznek rosszak és nem is DLC-kben fogják őket adagolni. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85482) Dilikutya válasza FollowTheORI (#85481) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem esti kieresztős lövöldözésnek minden felejtős, ami multis, akkor is, ha tengernyi tartalom van benne. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85483) Dilikutya válasza cyberkind (#85480) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem, szerintem ez ilyen egyszerű. :)
Én pl. ritkán anyázok vásárlás miatt, mert amikor valamit megveszek, már tudom jól, milyen. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85484) emiki6 válasza Dilikutya (#85483) üzenetére


emiki6
veterán

Egyszer vesz az ember szart, utána már nem nagyon, sőt a Bf4 óta már alig veszek játékot, azt is csak az eredeti ár töredékéért. Hogy a Bf4 tehet e róla? Erősen lehet.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#85485) Dilikutya válasza emiki6 (#85484) üzenetére


Dilikutya
félisten

A best buy topikokat nézegetve nekem úgy tűnik, vannak notórius visszatérő rábaszók, akik semmiből se tanulnak, és előrendelik, vagy megjelenéskor fillérekkel kevesebbért bolhapiacról veszik meg. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85486) Jim-X válasza Dilikutya (#85485) üzenetére


Jim-X
őstag

Lehet ezt elvezik ;] Beteg egy elmevilag ez... :DDD

A játék az nem játék!

(#85487) brownus válasza #96349952 (#85454) üzenetére


brownus
veterán

de csaknem kapott büntit mert neki tetszett :D

remélem ha én is egyszer a jövőben elviszem a kölkömet moziba ilyen lesz a "szemét" film :)

(#85488) brownus válasza dokee78 (#85476) üzenetére


brownus
veterán

ezt elkezdtem én is, csak közbejött valami, az első tizenpár perc tetszett.

még az előző posztodhoz, a red state nagyon jó, "beteg", vallásos fanatikus kotsogokrol szól :(

(#85489) FollowTheORI válasza Dilikutya (#85485) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Fő az optimizmus... :P

Ha senki sem venné meg, nem derülne ki milyen. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85500) dokee78


dokee78
félisten

Tudtok olyan magyar webshopot,ahol filmes posztereket/képeket lehet rendelni?
Nem óriásposzterre gondoltam.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.