Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84301) #54715584 válasza Bad Pritt (#84300) üzenetére


#54715584
törölt tag

A lego filmekben a szereplők nagy része vicces volt. Vagyis próbálták viccesre venni a figurát. :)

(#84302) Bad Pritt válasza #54715584 (#84301) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ne nekem mondd, láttam párszor. :D
Ránéztem a Lego Batman stábjára, csak remélni lehet az eddigi munkáik alapján, hogy kiizzadnak magukból valami szórakoztatót.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84303) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[link] :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#84304) gerii


gerii
addikt

SW 7 megmozdult.

(#84305) gyuromoj válasza gerii (#84304) üzenetére


gyuromoj
veterán

Remélem hétvégére jön egy jó kis REMUX. :B

(#84306) pohár
Bulizós smiley helye. :C

Akkor remélem hétvégére lesz hozzá magyar felirat. :))

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#84306) pohár válasza gyuromoj (#84305) üzenetére


pohár
félisten

még ma

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84307) Tibiajax válasza Dilikutya (#84293) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#84308) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Whoa.... brutálisan jó mozi lett a Batman vs Supermen.

Menjetek megnézni izibe! ;)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84309) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#84310) gerii


gerii
addikt

BvS cuccok a Lidlben
Egy Supermanes pizsamát lehet hozok :D

[ Szerkesztve ]

(#84311) oriic válasza gerii (#84310) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Batmenes szett nem is rossz. :D

(#84312) gerii

Lehet nálam az lesz. :DDD

____

Batman V Superman IGN kritika

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#84312) gerii válasza oriic (#84311) üzenetére


gerii
addikt

Az milyen lenne, hogy reggel bevásárolok aztán abban megyek moziba :D

(#84313) pohár válasza gerii (#84310) üzenetére


pohár
félisten

a pizsama alsó része mitől Batmanes? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84314) callmeakos válasza oriic (#84311) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nincs elájulva a nép az új Batmantől. Mindenhol ilyen 6-7 pontos értékeléseket látok, rottenen is 40%-on áll. Meg kell nézni hogy kiderüljön milyen is lett pontosan.

All→M8

(#84315) cyberkind válasza callmeakos (#84314) üzenetére


cyberkind
félisten

Valamiért ez nem lep meg még ha tetszeni is fog.

Paranormal Cocktivity

(#84316) gyuromoj válasza pohár (#84306) üzenetére


gyuromoj
veterán

:(

Annyira nem nagy probléma, ma este úgy is BvS. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#84317) FollowTheORI válasza callmeakos (#84314) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meglepett hogy a kritikusok ennyire lehúzzák. :)
Sőt szerintem ez egy vicc... nehogy már a Batman Forever jobb film legyen... :DDD :Y

Szerintem semmi alapja nincs, nem rosszabb mint bármelyik marvel film összegészében, azokat meg istenítik. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84318) brownus válasza oriic (#84311) üzenetére


brownus
veterán

elb.szták, be kellett volna vetni a puncikommandót, és akkor a blogerek/újságírók nem húzzák le... ;] :DDD

(#84319) .LnB válasza oriic (#84311) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na akkor elkezdek valami jó védőbeszédét fogalmazni vasárnapra. Mert elég ciki lesz mikor a film után odafordulok hozzád és azt kell majd mondanom, hogy énnel egy Marvel film is jobb. :O

:D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84320) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem Zack Snyder nincs jó pikszisben a kritikusoknál... a Man of Steel-t is hogy lehúzták, pedig azis egy nagyon jó film szerintem. És a "nép" szerint is... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84321) Magnum_ válasza FollowTheORI (#84320) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Az mennyire rohejes mar az elozetesben, amikor a robotruhas bat egy bena, oldalas rugassal elkuldi a G-be supermant :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#84322) FollowTheORI válasza Magnum_ (#84321) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem spojlerezhetek... nézd meg. :DDD :B ;)
Szerintem nem lesz gondod vele...

(#84323) .LnB

Ez van sajnos, jaja... :) :(

Nagyon várom már a box office adatokat... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84323) .LnB válasza FollowTheORI (#84320) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az teljesen mindegy, hogy mi fanok vagy önjelölt kritikusok mit mondunk. A világsajtó reakciója baromira befolyásolja a bevételeket. És hosszútávon az egész DC univerzum sorsát veszélyezteti a rossz sajtó/kritika. Ez itt a baj.

Ennek ellenére lehet jó film számunkra. Ha nem a Marvel féle vicces csillámpóni tálalást utánozza a film az már nálam fél siker. De a kritikusok azt kajálják úgy néz ki. Mert minden Marvel film jó értékeléseket kapott, holott én rosszul vagyok a legtöbbtől.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84324) aizen92 válasza .LnB (#84323) üzenetére


aizen92
addikt

Amiket olvastam, pont a vicceskedést hiányolják, túl komoly túl "dárk".
Ergo ötletük sincs arról mi is az a DC universe.

De ez csak az ami spoilermentesen olvasható, a film ettől még lehet szar.
Hétvégén kiderül, izgulok.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#84325) Magnum_ válasza FollowTheORI (#84322) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Te mar lattad?

I humbly and respectfully decline™

(#84326) FollowTheORI válasza Magnum_ (#84325) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. Tegnap. :K

De aláíratták, hogy nem spojlerezünk. :D

(#84327) Saint_

Vannak jó ismerőseim. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84327) Magnum_ válasza FollowTheORI (#84326) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Bennfentes vagy? ;]

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#84328) cyberkind válasza aizen92 (#84324) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor Cinestar-nál se tudják mert az a kritika erősen negatív lett.

Na mindegy, időközben eszembejutott az Acélember negatív sikere és rohadt jó volt. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84329) Tibiajax válasza callmeakos (#84314) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

látjátok, már kezdődik is...

(#84330) Dilikutya válasza FollowTheORI (#84317) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én bírom a Batman Forever-t, a 60-as évekbeli sorozatra emlékeztet, épp csak ilyenek nem voltak benne:

Kicsit rajzfilmes beütésű, teljesen más, mint a többi, ellenben maradt Gotham az, amit még Tim Burton épített fel, az a világ nekem sokkal jobban tetszik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84331) cyberkind válasza Dilikutya (#84330) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha a régi 4 filmes széria ezzel vagy 4. résszel indul és az 1 vagy a 2-vel végződik akár jó film is lehetne, de így csak elvonatkoztatva az, a 4 meg mindenhogy szörnyű.

Paranormal Cocktivity

(#84332) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Egyik legjobb youtube Movie Talk Show gárdájának véleménye (angolul)

Többnyire egyetértek velük, nem mindenben/teljesen. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84333) Dilikutya válasza cyberkind (#84331) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én úgy szoktam filmet nézni, hogy beteszem, leülök, és azt nézem, amit nézek, nem foglalkozok másik filmmel közben. :)

Épp a hétvégén néztem újra a Batman & Robint, én ezen is jól szórakoztam. Ez is olyan, mint egy rajzfilm, de ilyen karakterekkel, mint Mr. Fagy és Méregcsók, más nem is nagyon lehet. Egy Nolan féle, komolykodó filmben egyszerűen csak nevetségesek lennének. Még moziban láttam anno, nem rossz film ez. Jól reprezentálja a 90-es éveket.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84334) oriic válasza .LnB (#84319) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na talán mégis felveszem azt a Captain America pólót. :DDD

Live-Die-Respawn

(#84335) brownus


brownus
veterán

ooo, virágboltban van AZ, meg is van a péntek esti progi :)

(#84336) cyberkind válasza Dilikutya (#84333) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudod erre a Batman-re a legjobb példa az Arkham játékszéria ami tökéletes lett, hű maradt a képregény minden pontjához, sőt tovább is lépett új mércét állított de főleg a karakterek megalkotásában, na Schumacher-nek fogalma se volt az egészről, ami a 4. részben több mint kicsúcsosodás volt, akármikor nézem azt de én szégyellem magam hogy ezt megtudom nézni, ezt a 3-nál is érzem mert Batman-en kívül senkinek sincs semmi köze az egészhez, de ő is csak azért mert jó a ruha, a Nolan féle Batman meg tökéletes ez ellen senki nem tud mit mondani. :K
Tudom te kézzel-lábbal küzdesz a Nolan trilógia ellen de felesleges, méltó hanem a legjobb trilógia lett Batman-ről akit tán Batfleck múlhat csak felül, de ezt este megláthatom végre hogy mit alakít. :)

Paranormal Cocktivity

(#84337) FollowTheORI válasza brownus (#84335) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És tényleg... azta... meg ám. :DDD :o :Y ;]

Mit péntek, most azonnal! :R

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84338) pohár válasza brownus (#84335) üzenetére


pohár
félisten

csak egy fél napot késtél vele, itt is volt már róla szó :N :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84339) Magnum_ válasza cyberkind (#84336) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem fogja felulmulni

I humbly and respectfully decline™

(#84340) cyberkind válasza Magnum_ (#84339) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd este kiderül, te is menj el megnézni. :P

Paranormal Cocktivity

(#84341) FollowTheORI válasza Magnum_ (#84339) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem nem verseny ez... amugy szvsz, ugyanolyan jó (és igazából ízlés kérdése lesz ki melyiket tenkinti majd jobbnak), és alig várom az önálló filmjét (ha lesz). Nekem nagyon bejött a Batfleck, ha valami jó a BvS-ben, na az szerintem pont Batman/BW.

Csak ahogy a Burton/Keaton féle Batman más mint a Nolan/Bale féle... úgy a Snyder/Affleck féle is más. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#84342) spiky03


spiky03
veterán

Ma este Deadpool másodszor, holnap este meg BvS. :)

Kíváncsian várom már, hogy milyen lett. Mert olvastam róla már mindenfélét.
A tegnap általam linkelt dicsérő mondatokat, ma meg a Cinestar-os lehúzó kritikát.
Nah de majd kiderül, mert nekem a MoS is tetszett, meg is van eredetiben Bd-n. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#84343) cyberkind


cyberkind
félisten

Alteron spoiler mentes BvS bemutatója ha valakit érdekel.

Paranormal Cocktivity

(#84344) pohár válasza spiky03 (#84342) üzenetére


pohár
félisten

a VOX-nak sem nagyon tetszett, ahogy látom :N

Batman Superman ellen - Az igazság hajnala: nagyjából olyan mint a Man of Steel, azzal a különbséggel, hogy ez az első felében el tudja hitetni magáról, hogy akár még jó is lehet. Aztán még rosszabb lesz. Az angol eredeti hanggal kicsit kevésbé gagyi - tudjuk, ma kipróbáltuk mindkét változatot - , szóval ha mindenképp megnézitek, és van rá lehetőségetek, válasszátok azt a szinkron helyett. Kritika hamarosan.

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84345) emiki6


emiki6
veterán

Én sehogy sem tudom a MoS-re aztmondani, hogy jó. Valami hiányzott belőle és valami nem kellett volna, de mindenesetre valami zavart. Kb annyira volt jó, mint a Marvel Thorja. :(

A Kill Billben ugyan elhangzott, hogy Supermankritikája az emberiségről Clark Kent, úgyhogy kíváncsi leszek milyen lesz a BvS-ben.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#84346) spiky03 válasza pohár (#84344) üzenetére


spiky03
veterán

Hát már mindegy, mert megvannak a jegyek. :D
Egy kis látványmozinak csak jó lesz. :)
A többi meg majd kiderül.
Én azért még nem temetem, azért mert másoknak nem tetszett, attól még pl nekem meg haveroknak tetszhet.
Nah meg én ilyen képregénybuzi vagyok, így csak jó lesz. :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#84347) brownus válasza cyberkind (#84336) üzenetére


brownus
veterán

hááát, a 3. rész egy rózsaszínes hígfolyós, bane-t kiherélték, batman is nyomja a fekvőtámaszokat, lol. hirtelen semmi jót, pozitívumot nem tudok mellette mondani. a techkütyük jók voltak. mint mindig.

kluni mint batman, a mai napig elkap a röhögőgörcs ha eszembe jut.

(#84348) brownus


brownus
veterán

ha érdekes filmet akartok: El Incidente :K

tréler (az hbogo-n találtam tegnap este, tök jó, hogy ilyen kis gyöngyszemekre lehet ott lelni)

(#84349) pohár válasza spiky03 (#84346) üzenetére


pohár
félisten

ja persze, én is megnézem valószínűleg, két és fél óra csihi-puhi, aztán jóccakát, többre nem számítok

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#84350) brownus


brownus
veterán

tyűűű :B

batman vs zupaman plemiel kép egy nőröl, nemtomki, remélem szerepel a filmben, hasonló ruhában :D

jaaa., írják is, hogy valami relatycelep

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.