Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162001) gbors válasza proci985 (#161999) üzenetére


gbors
nagyúr

Akkor lehet, hogy ez csak ilyen "fikázzunk, mer' jó, meg mer' a nyugatiak is szeretik" típusú kezdeményezés volt :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#162002) proci985 válasza gbors (#162001) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

lehet, de gyanus. nem volt annyira jo, mint a Howl, a Chihiro vagy a Kiki, de nagyon rendesen meg volt csinalva.

az emlitett Kitano filmek elegge eltertek a mainstreamebb szerepeitol, viszont en imadtam oket. nagyon furcsak es talan a triologia harmadik darabja (Achilles and the Tortoise / Akiresu to kame) ami a legkevesbe random, viszont ha nem lattad oket, en tennek veluk egy probat.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#162003) paatrick válasza gbors (#161998) üzenetére


paatrick
senior tag

Ezt kb akkor láttam utoljára mikor megjelent és nem is nagyon vágyom az újranézésére ;] voltak azóta Ghibli koppintás filmek amit sokkal jobban szórakoztattak pl. Children who chase lost voices (2011) vagy Mary and the witch's flower (2017). Bár ezek is kiforratlanok a Hayao Miyazaki filmekhez képest, de sokkal jobbak mint a Földtenger. Amúgy anno a Földtenger eléggé beleállt a földbe :P animés körökben is, de Japánban is kvázi elvetették azt hogy majd Goro vigye tovább a Studio Ghiblit.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#162004) gyuromoj


gyuromoj
veterán

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes (2023) Official Trailer 2

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#162005) gbors válasza proci985 (#162002) üzenetére


gbors
nagyúr

A jó öreg Beat Takeshi... Utoljára a Zatoichit láttam tőle, sajnos az újabb filmjei nem annyira jól hozzáférhetőek. De azt olvastam, hogy a Takeshis valamelyik fesztiválnak is megfeküdte a gyomrát :D

#162003 paatrick: nem egy sokszor nézős film, valóban. Pénzügyileg amúgy nem ment rosszul a FTV, és vannak lelkes rajongói is, csak nem annyira sokan :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#162006) Mr K válasza liszi70 (#162000) üzenetére


Mr K
senior tag

Nemrég láttam a Fogjunk tolvajt c. angol/francia nyelvű filmet a SkyShowtime-on, ahol az angol felirat (CC) nem egyöntetűen alul volt, hanem általában a beszélőhöz igazítva, tehát ha ketten beszélgettek, akkor a bal oldali beszélő szövege a bal oldalon, a jobb oldalié a jobb oldalon volt elhelyezve. Hogy jó-e ez így, szokásos-e, ergonomikus-e, nem tudom, mert nagyon ritkán nézek nem szinkronizált filmet.

BTW, látom senki nem írt még a filmről(?). Random választottam az ikonja alapján, és meglepően szórakoztatónak bizonyult. Thrillernek van aposztrofálva, de különösebben körömrágóan feszültnek vagy izgalmasnak nem mondanám. Sőt, szinte erőszak mentes, már ha eltekintünk az olyan brutális jelentektől, mint amikor a főhős fején szétvernek egy virágcsokrot. A színészi játék kimondottan élvezetes, annak ellenére, hogy színészek legfeljebb halványan tűntek ismerősnek. A CGI (vagy filmtrükkök?) elég primitívek, pedig nekem nem szokott feltűnni az ilyesmi. Viszont a díszletek (Franciaország, 50-es évek), hibátlanok. Ja, és van benne egy statiszta, aki pont úgy néz ki, mint Hitchcock. :)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#162007) proci985 válasza gbors (#162005) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Takeshisbol nekem konkretan magyar kiadasom van ha jol emlekszem, de a Budapest Film akkoriban kiadott egy csomo nagyon fura azsiai filmet is. az Achilles and the Tortoiset talan (muvesz)moziban lattam.

egyebkent ha belejuk futnal, mindharom film egy elmeny es ajanlom oket. nagyon furak, de zsenialisan vannak megkomponalva es eszmeletlen a humoruk. a sztorijuk kicsit kevesbe koherens, es a neon demon ota tudod, hogy ezzel a leirassal kb mit akarok mondani :DDD. auteur filmek, a legjobb ertelemben.

en nagyon nem lattam tole elotte filmet (Battle Royalet talan).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#162008) devil-k


devil-k
nagyúr

Apáca 2.
The Nun 2.
2/10

Sikerült végérvényesen elb@szni ezt az univerzumot. Milyen jó is lett volna, ha készül egy igazán tisztességes apáca előzmény film.

- mozi bolondéria -

(#162009) mephi666 válasza devil-k (#162008) üzenetére


mephi666
nagyúr

moziban nézted ezt a nunit? :) ...nekem eddig az 1. rész kimaradt, lehet pótlom... habár 5pont környékén nem számítok attól se sokra

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162010) gbors válasza proci985 (#162007) üzenetére


gbors
nagyúr

Hát, majd körülnézek a környező videotékákban ;]
Ellenben a Tűzvirágokat javaslom bepótolni, ha a 90-es évekbeli terméséből nem láttál semmit.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#162011) devil-k válasza mephi666 (#162009) üzenetére


devil-k
nagyúr

Igen, ott… de sajnos nem hozta azt a komolyabb hangulatot, amit illett volna. Pedig Bonnie Aarons, mint apáca, nagyon ott van.

- mozi bolondéria -

(#162012) mephi666 válasza devil-k (#162011) üzenetére


mephi666
nagyúr

most nézem, hogy ki ő, mert nem ugrott be...

jókora orra van... sminkeseknek se sokat kell dolgozni rajta, mert szegénytől alapjáraton megrémül minden gyerek :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162013) devil-k válasza mephi666 (#162012) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem egy szexi nő, igen. :DDD

- mozi bolondéria -

(#162014) dellfanboy válasza mephi666 (#162012) üzenetére


dellfanboy
senior tag

nem erre mondjak, hogy o erre a szerepre szuletett? :DDD

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#162015) Ispy válasza mephi666 (#162012) üzenetére


Ispy
veterán

Nem csak gyerek... ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#162016) mephi666 válasza Ispy (#162015) üzenetére


mephi666
nagyúr

...halloweenkor rárohad az összes édesség, ha smink nélkül ajtót nyit a gyerekeknek... azok meg sem várják, világgá szaladnak :D

60+ egyébként... olyan ő, mint Danny Trejo, csak nőben... Trejo-t keménytökű szerepekre érdemes beválogatni, ezt a nőt pedig horrorba :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162017) proci985 válasza gbors (#162010) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

sajnos ahogy neztem europai forrasbolt tenyleg nem nagyon elerhetoek.

koszi, ranezek, bar ahogy nezem az se nagyon elerheto itt. Zaitoichi, Brother, Sonatine, Boiling point es Violent cop meg csakcsak, de utana nem nagyon.

Battle Royalet nem voltam hajlando megvenni, mert a magyar kiadason elszurtak a az ntsc / pal konverziot az UK limitedet meg dragalltam. a nemet kiadastol meg tartok, mert az ottani cenzura csinal mokas dolgokat, plusz ugye a japanom nem az igazi. az a film (es konyv) a maga idejeben pedig erosen cult volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#162018) volandy válasza perempe (#161994) üzenetére


volandy
senior tag

Egész jó film! Köszi az ajánlást!
The Lie.
"Egy apa és lánya tánctáborba tartanak, amikor megpillantják a lány legjobb barátját az út szélén. Amikor megállnak, hogy fuvart kínáljanak barátjuknak, jó szándékuk hamarosan szörnyű következményekkel jár."

(#162019) koncsik válasza mephi666 (#162012) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

versus Barbara Streisand :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#162020) k-adi válasza liszi70 (#162000) üzenetére


k-adi
nagyúr

A feliratot ne mozgasd fel-le, kevés annál zavaróbb van. A színezés sem javasolt. Amikor a háttérből szól, azt tudod jelölni külön is dőlttel TV: ...., Narrator: ..... stb
Akkor tedd dőltté a betűtípust amikor nem közvetlen karakter szólal meg, hanem áttételesen háttérből (pl. a TV-n keresztül egy hírbemondó) vagy a film narrátora.

Amúgy én is készítettem anno magyar feliratot a "A király beszéde" filmhez pl., nem volt könnyű a mostani fancy AI-ok nélkül anno 2010 környékén.... az se ma volt :)

(#162021) k-adi válasza eeXaa (#161178) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pókember: A Pókverzumon át
Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023)

Ahogy írtad, már kicsit sok lesz a multiverzum. Annyiból jó a készítőknek viszont, hogy így bármi bármikor megtörténhet, nincsenek kötve semmihez... amit láthatólag ki is használnak most is.

Röviden: nekem az előző jobban tetszett, itt most túl sok minden történt de végülis egyszerre meg mégse történt sok minden. 2,5 órás játékidővel azért jobban kellett volna gazdálkodni, és ugyan "jópofa a sok pókpofa" meg a különböző animáció-stílus is remek mégis a film végére már sok lesz a "Halálos iramban (Fast & Furious) család" tematika.
Próbáltam kedvelni a filmet, de a zene is jobb volt az előzőben illetve Miles már túl laza nekem, mégha a story szerint 15 éves is vagy mennyi. Meg a többiek is (visszaköszön az Ubisoft által készített Watchdogs mentalitás), gondolom ez valami új generációs lazaság, a célközönség is.

Jó film lehetne ez, csak fele ennyi játékidővel és kevesebb "F&F családdal", mert amúgy a nemesis érdekes, a váltakozó animáció stílus leköti a nézőt látványilag és a poénkodás is működhetne... de kicsit olyan tét nélküli az egész végig, az univerzumok közötti ugrabugri is már komikus lesz a végére. Arról nem beszélve, hogy lezárva sincs rendesen, teret adva a folytatásnak persze - mindezt 2,5 óra játékidővel.

(#162022) mephi666 válasza k-adi (#162021) üzenetére


mephi666
nagyúr

technikailag viszont nagyon profi: van akinek bejön, van akinek nem... nekem agykikapcsoló szórakozásra teljesen jó volt :K ahogy pl a csizmás kandúr 2. részében átváltottak harcoknál "low fps 2d"-be, ezzel képregényessé téve a hatást, itt vagy 2 tucat hasonló trükköt alkalmaztak, ami lehet nem is tűnik fel elsőre... pl egyes karakterek megjelenése teljesen egyedivé tette a látványt... pl Gwen hangulata átszínezte, punk spiderman gondolom feltűnt, de ez csak 2 a sok közül... vérprofi munka :K viszont az is igaz, hogy a 2.5óra nagy része f*ngreszelés meg techdemo... folytatással lesz vagy 5 óra... kemény, ha azt nézzük, hogy ez "csak egy" pókemberes animációs film (gyűrűk ura terjedelemben)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162023) Tibiajax válasza mephi666 (#162012) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

te olyan cserépedény vagy.. :DDD :D

(#162024) mephi666


mephi666
nagyúr

Mutánsok börtöne / Corrective Measures

egy képpel jellemezném:

...mondjuk ez a viccesen rossz kategória, 2 tüske meg 3-4 sör szerintem kimondottan szórakoztatóvá tudná tenni :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162025) liszi70 válasza k-adi (#162020) üzenetére


liszi70
nagyúr

Bár azt írtam, utolsó offom felirat témában, de ha már olyan kedves voltál, hogy válaszoltál, azt illik megköszönni. Köszönöm! :)

"Akkor tedd dőltté a betűtípust amikor nem közvetlen karakter szólal meg, hanem áttételesen háttérből (pl. a TV-n keresztül egy hírbemondó) vagy a film narrátora."

Persze, alapvetés amit írsz, olyan esetben, amikor csak kétféle hangot kell megkülönböztetni. Nyilván a normál párbeszéd normál, a tévéből/akármiből jövő, nem a szereplőktől származó, vagy pedig narrátor/mesélő hang az dőltbetű. A kérdésem arra vonatkozott, amikor harmadikféle hangot is meg kell különböztetni. De lehet, hogy túlagyalom én ezt a kérdést, és simán egy csillag kell ezek elé, vagy lehet hogy semmi, minek variálni. Még agyalok ezen.
Szóval szerinted se a fönt/lent váltakozása, se a szín nem kívánatos. Akkor egy szavazat a fenti felrat ellen, és ez lehet hogy perdöntő lesz, látva a megkérdezettek aktivitását a kérdésben. :D
Köszi!

(#162026) Ispy válasza mephi666 (#162024) üzenetére


Ispy
veterán

Már a címe alapján is egy masterpiece lehet, tátott szájjal a fszerdőben. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#162027) PuMbA


PuMbA
titán

Denis Villeneuve, director of Dune: Part Two, saw Oppenheimer early and called Christopher Nolan's epic 'a masterpiece.'

Megerősítve! eeXaa és Denis Villenueve között sejtelmes hasonlóságok vannak :DDD

(#162028) mephi666 válasza volandy (#162018) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ja nem volt rossz :K bőven ajánlható

spoiler
mondjuk elég sok hasonlót láttam már, hogy azonnal meglegyen a végkifejlet :DDD 100% biztos voltam benne, hogy csak a lányok szívóznak és nem halt meg senki... habár erős gyanúm volt, hogy a kiscsaj faterja dugványozta a barátnőt és arra fog kifutni a vége, hogy irgalmatlanul megszívatják...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162029) gyuromoj


gyuromoj
veterán

(#162030) volandy


volandy
senior tag

No One Will Save You (Nincs aki megmentsen) sci-fi, horror.
„Egy száműzött, szorongó, otthon ülő lánynak meg kell küzdenie egy idegennel, aki bejutott az otthonába.”
Hát nem tudom. A menekülős, harcolós jelenetek nekem tetszettek sőt egész jók voltak, de az elejét és főleg a végét azt nem tudom hova tenni.
Ami nagyon nem tetszett, hogy nagyon sokszor a lány arcát mutatják, nem azt amit csinál.

(#162031) k-adi


k-adi
nagyúr

Megtorlás
Retribution (2023)

Újabb Liam Neeson-os film, de ez most egy wish-ről rendelt Liam Neeson sajnos, mind színészileg, mind filmügyileg. Viszont a rendező Antal Nimród, hurrá, itt is itt vagyunk valamilyen formában.
Ugyan láthatólag még mindig nem tanulták meg a gonoszok, hogy nem szabad kekeckedni Liam Neeson-al, mint ahogy John Wick-el sem, mégis megteszik újra és újra és lám lám, mindig ugyanaz a vég is.
A story amúgy érdekes is lehetNE, de annyi technikai baki van benne, hogy fájna felsorolni is, így inkább most ettől eltekintek...

(#162032) gbors válasza proci985 (#162017) üzenetére


gbors
nagyúr

Hát, a Kantoku - Banzaiból sikerült fognom egy streamet. A random az stimmel, a humora inkább az "ökörködés" kategóriába passzol nálam, nem láttam benne azt a zsenialitást, amiről többen ódákat zengenek. Volt némi szimbolikus felhangja, és persze vicces volt, hogy az erőszak állandóan visszamászott, próbálkozzon bármivel a rendező, de összességében nagyot nem ütött, és az utolsó 20 perc inkább fájdalmas volt, mint vicces. Ez nálam ilyen 5-6 pont körül van.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#162033) mephi666


mephi666
nagyúr

Blue Beetle

annyira nem rossz... mint a flash :DDD ...de igazán jónak se mondanám... egynek azért meg lehet nézni

ami viszont sok volt, az a F&F-esen túltolt "family" dolog, ami ezeknél a mexikóiknál középponti témának van beállítva... a szimbiótás vonal viszont nálam sokkal jobban működött, mint a Venom-ban... inkább erre tettem volna a fókuszt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162034) attiss66


attiss66
senior tag

Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy a "Legenda" című filmet honnan lehetne letölteni? Mesefilm. Tom Cruise a főszereplő, Ridley Scott a filmrendező, 1985. Ha lenne HD-s verzió az jó lenne.

(#162035) proci985 válasza gbors (#162032) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:R

gyors volt

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#162036) gbors válasza proci985 (#162035) üzenetére


gbors
nagyúr

Hát, kerestem, hogy hol lehet streamelni, vagy hol lehet DVD formában megvenni, erre az egyik megnyitott oldalon elindult a film. Épp ráértem :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#162037) Kergeboci válasza attiss66 (#162034) üzenetére


Kergeboci
tag

A Prime Video és HBO Max kínálatában megtalálható.
Kikölcsönözni pedig mint nagyjából minden mást is, az AppleTV-n lehet.

ezen felüli megoldások pedig már warez témának minősülnek, az pedig mint mindig, tiltó listás a prohardveren

A film amúgy nálam is fent van a watchlistemen, egyszer rá kéne vegyem magam. Tim Curry-re kifejezetten kíváncsi vagyok benne

[ Szerkesztve ]

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#162038) Pitterix


Pitterix
őstag

Blue Beetle

Maga a film szórakoztató. De a főszereplő rohadt idegesítő.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#162039) attiss66 válasza Kergeboci (#162037) üzenetére


attiss66
senior tag

Köszi, ennek utánanézek. Remélem van magyar nyelvű verzió, mert nagyon jó a magyar szinkron benne, vagy legalább magyar felirat.

egyiknél se látom, hogy le lehetne tölteni a filmet, online filmnézés van ott, nem?

[ Szerkesztve ]

(#162040) Kergeboci válasza attiss66 (#162039) üzenetére


Kergeboci
tag

Alapvetően online streaming van igen. Azt hiszem mindkét szolgáltatónál mobil appal van offline lehetőség is (pl. ha esetleg utazáshoz kellene), de ezt nem próbáltam.
MAX-on van szinkron és magyar felirat is, Prime-on csak angol.

appletv (nem a + hanem a sima), itunes-al tudsz használni, azt hiszem az itt megvett filmeket pc-n is tudod offline "tárolni", de erre nem esküszöm meg.
Bérlés gondolom csak online megy, 30 napig indíthatód el, és utána 48 órán belül törlődik. Illetve appletv nem nagyon szereti a magyar nyelvet, sem a szinkront, sem a feliratokat.

[ Szerkesztve ]

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#162041) attiss66 válasza Kergeboci (#162040) üzenetére


attiss66
senior tag

Én online nem akarom nézni, nekem letöltött film kell, ami rá van másolva a médialejátszóm belső HDD-jére, vagy a külső megoldás, hogy a pendrive-jaimról nézem. Ennek az a lényege, hogy a kedvenc, összegyűjtött filmjeimet, amikor akarom, újranézhessem.

[ Szerkesztve ]

(#162042) basaharc502 válasza volandy (#162030) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Szerintem egynek jó volt. Azt hittem az egész film a szokásos történik valami, ijesztgetős cucc lesz, ehhez képest elég gyorsan beindulnak az események.
Csodálkoztam, hogy nincs szinkron...hát összesen 5-6 mondat hangzik el a filmben. Ezt azért furcsáltam, hogy lényegében párbeszédek nélkül oldották meg a dolgokat.
A vége tényleg furcsa volt, bár annyi érthető, hogy megszállták a bolygót, de őt valahogy mégsem állították be a sorba. Vagy az is lehet, hogy a végét a csaj is behaluzta már, mint a többiek.

(#162043) ace05


ace05
senior tag

Péntek este megvolt feliratosan a Feláldozhatók 4. Kerülje el mindenki. Ugye az első 3 film lényege, hogy öreg taták osztják a golyókat, közben mennek az egysoros poénok és van valami történet is mellé, ami el hanyagolható. Na ez negyedik részre erősen izzadság szagú lett, szarok bele stílussal, Most az egyszer totálisan igaza van a lehúzó kritikáknak. Sajnáltam is rá a kidobott pénzt.

(#162044) radi8tor válasza ace05 (#162043) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem lehet, hogy az a baj hogy láttad az első 3 részt? :D

⭐ Stella

(#162045) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Az alkotó-ra ki fog elmenni? :) Csütörtöktől lesz

[ Szerkesztve ]

Life is better with a Titan

(#162046) pohár válasza Eversmann (#162045) üzenetére


pohár
félisten

o/

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#162047) diablo1984


diablo1984
veterán

Post Mortem: sokáig halogattam, mert hogy mennyire durva magyar horror, ma rászántam magam, megnéztem.
Hát megnéztem, láttam, de nem értettem, egyáltalán nem értem amit láttam, magyarázat sem volt hozzá(vagyis én nagyon nem értettem a miérteket és a fickó szerepét) , csavar sem volt benne.
Magyar film, így nem úgy ültem le elé, hogy a látvány amcsi szintű, de nem is csalódtam, tényleg nem az, a levegőbe emelt emberek(mondjuk valami kötéllel, a porban húzásról nem is beszélve) bénán billegnek, de legalább olcsó kivitelezni, a rángatózások is fapadosak, az árnyékok is kb mintha lámpával és kézzel tákolták volna, hát nem egy amcsi film.
A történet jó is lehetett volna, de egy rakás zsákutcával, mondjuk hogy miért mászkáltak a padon, nem volt megmagyarázva mint az sem, hogy miért nyírták az embereket, miért folyt a víz a falakból, a polgit miért szívta fel a padlás, stb-stb
És ez volt 2,5 millió eur, ha jól tudom, hát moslék nagy az infláció vagy a fene tudja, de látszott a kis költségvetés rajta, fapad volt az egész.

(#162048) paatrick válasza Eversmann (#162045) üzenetére


paatrick
senior tag

Hosszú idő óta az első film ami igazán érdekel, ennek megfelelően próbálok a lehető legkevesebbet megtudni róla, de moziba nem fogok menni. Majd a karácsonyfa alá úgyis behozza valamelyik streaming :P

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#162049) attiss66


attiss66
senior tag

Egyik kedvenc filmem a Lucy [link] , a kritikusok meg lehúzták. pff, azóta nem veszem komolyan a kritikusok véleményét. :)

[ Szerkesztve ]

(#162050) Bad Pritt válasza attiss66 (#162049) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát azt nem csak a kritikusok húzták le. :D Ettől függetlenül tényleg nem kell sokat adni a véleményükre.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.