Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) pohár válasza mondomén (#12998) üzenetére


pohár
félisten

akkor már érthető, honnan vannak 7.1 szinkronjai, bennfentes ;]

biztos, hogy bH-ra kerül ki elsőként?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13003) Huma válasza #54715584 (#12984) üzenetére


Huma
addikt

Na ezt a filmjét tuti hogy megnézem Tarantinonak. Szeretem a westernt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13004) troland26 válasza #54715584 (#12994) üzenetére


troland26
őstag

a 80 -as év az egy kiváló évjárat :D én is az vagyok :P

(#13005) spanyoll válasza rt06 (#12956) üzenetére


spanyoll
addikt

Dehogynem, ezeket meg tudom ítélni. Az ítéletem, a saját véleményem alapján történik, ami az eddigi életem behatásai alapján épült fel. Ha most filmekről beszélünk, sőt szűkítsük a kört egy színész megítélésére, akkor láttam x színészi játékot (nem az összeset), x mennyiségű színész játékát (megint nem az összeset), és az adott színész bizonyos filmjeit (megint csak sanszos, hogy nem az összeset). Még ha az összeset is láttam volna, a véleményem akkor is szubjektív lenne. Tehát az én világról alkotott képem, a filmes világgal kapcsolatos tudásom, és x mennyiségű színészről való értékítéletem szerint mondanék véleményt, ami soha sem lehet objektív.
Most pl itt volt az utolsó film, amiből nagy ellentétek születtek itt: a cloud atlas.
Sokaknak hosszú és unalmas volt, zavaros, stb. Nekik más az ízlésük, másak a tapasztalataik, az érdeklődési körük, stb, ezért az ő véleményük legalább annyira igaz és jogos a saját "szűrőjük" miatt, mint amennyire azoké, akik még nézték volna és nagyon tetszett nekik.

Amíg más a véleményünk az objektív és a szubjektív fogalmakról, mindaddig értelmetlen erről vitáznunk szerintem :)

@(#12984) monstre: Mert szerinted minden huszonéves csak és kizárólag 2000 utáni filmeket néz, ami előtte készült azt az agya az univerzumon kívüli felfoghatatlan információhalmaznak tekinti és így nézni sem nézik, még ha akarnák is? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13006) baluka26 válasza #54715584 (#12984) üzenetére


baluka26
veterán

Én éppen nem vagyok huszonéves se, bazeg :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13007) Jhonny06 válasza baluka26 (#13006) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha húsz vagy, az már huszonéves. ;]

(#13008) troland26 válasza Jhonny06 (#13007) üzenetére


troland26
őstag

szerintem a nickéből meg a regisztráció dátumából következtetve 30 :)

(#13009) #54715584 válasza troland26 (#13004) üzenetére


#54715584
törölt tag

Így van, kiváló évjárat :K :D

(#13010) baluka26 válasza Jhonny06 (#13007) üzenetére


baluka26
veterán

19 még éppen nem húsz. :D

De örülök, hogy itt is mindenki 30-asnak tesz, mint mindig, mindenhol. ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13011) zolynet


zolynet
addikt

A boldogság sosem jár egyedül 8/10
Újranézős a film! Nem csak Sophie Marceau miatt. :U
Az a fülbemászós zene, bjútifúl!
Inkább tűnt 1,5órának mint majdnem kettőnek a film...zsenge, könnyű, fogyasztható.

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#13012) TazLeacher válasza #54715584 (#12984) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A homofóbia szó jelentése félelem, idegenkedés a homoszexualitástól, illetve a homoszexuálisoktól. Tágabb értelemben a homoszexuálisokkal szembeni ellenérzések, diszkrimináció általános megnevezése.

Simán azt mondom, hogy igen, én az vagyok, a félelem nem illik bele a képbe. Ettől függetlenül a film félelmetesen jó, ha meghallom a zenéjét, a mai napig libabőrös leszek. Nagyon régen nem láttam már, meg kellene néznem újra, de az egész filmmel kapcsolatban megmaradt egy érzés, ami azt mondatja velem: nagyon jó a film.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13013) #54715584 válasza spanyoll (#13005) üzenetére


#54715584
törölt tag

Szerintem nem :D Viszont ezt tapasztalom :) De szerencsére van ez a csodálatos topikunk, ahol lehet infót cserélni 2000 előttről is :D

(#13010) baluka26 akkor miért lettél baluka26? Ha az a 26 nem év, akkor...? :D

(#13012) jer1cho akkor nézd meg újra :K

(#13014) baluka26 válasza TazLeacher (#13012) üzenetére


baluka26
veterán

Springsteen full libabőr, igen :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13015) baluka26 válasza #54715584 (#13013) üzenetére


baluka26
veterán

Szerencseszám, mezszámom, stb. :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13016) horush válasza #54715584 (#12984) üzenetére


horush
addikt

Van imdb, port, s sok más filmes oldal, nem túl nehéz hallani egy olyan filmről, ami még 20 éves sincs, még ha nem is adják le hetente a TV-ben.

Az Egy kosaras naplója egyébként nem volt túl jó példa, mert a reklámját, vagy épp a filmet csak idén vagy háromszor láttam már valamelyik csatornán, úgy, hogy a tv-t kb. csak elalváshoz szoktam bekapcsolni. :)

(#13017) spammer


spammer
veterán

Samsara - A lét örök körforgása

Nagyjából ugyanazt tudom elmondani, amit a Home-ról is: elképesztően szép és helyenként nagyon megdöbbentő és elszomorító jelenetek. A vágóhidas, a hulladékos és az utána következő témák/jelenetek megint csak rádöbbentik az embert, hogy valami nagyon el van baszva ebben a világban. :( Nem volt narráció, ami nem gond, ezt így akarták, mindenki értelmezze magának a látottakat, viszont a helyszíneket feliratozhatták volna, hiszen körbemutatják a világot, az ember nagy részéről azt sem tudja, hol és mit mutatnak éppen. Jó, pl.: Thaiföldet vagy Tokiót vagy a Kanyonokat felismeri az ember, de konkrét helyeket, szobrokat, épületeket, vagy éppen bennszülött törzseket nem biztos. Nekem a közepe tetszett a legjobban, a fentebb említette témák miatt.

IMAX-ben vagy ilyen 4K-s vetítésen (ha adják úgy) brutális lehet. Én mindenkinek ajánlom, akit kicsit is érdekelnek az ilyen témájú dokumentumfilmek. Ilyen filmeket kellene levetíteni az iskolákban is a sok idióta maszlag, és sok esetben értelmetlen tananyagok helyett.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13018) spanyoll válasza spammer (#13017) üzenetére


spanyoll
addikt

Akkor már inkább a Barakát vetítsék, az jobban is sokkolná a gyerekeket szerintem, meg jobb is lett, legalábbis számomra.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#13019) FoxiestFox válasza spanyoll (#13018) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem meg mindkettőt. Meg minden hasonlót..

(#13020) vzsryl válasza #54715584 (#12984) üzenetére


vzsryl
nagyúr

23 vagyok. Szerintem az eddigi legjobb filmek: [link]
16-ból 6db 2000-es vagy újabb, és 10db 2000 előtti.
Ettől függetlenül vannak olyan régi filmek, amik nem állják meg a helyüket manapság, de anno óriási népszerűségnek örvendtek. Azokban az alkotásokban rengeteg dolog alapszik a látványon, és sajnos abban ma már nagyon csúnyán elbuknak. Ez a listám alapján is észrevehető. 2000 előttről egy olyan filmet díjaztam igazán, amiben számított a látvány is (másodlagos szerepet játszott számomra, inkább a történet fogott meg), de mivel 99', ezért már hellyel-közzel megfelel a mai elvárásoknak is. Mátrixról van szó természetesen.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#13021) rt06 válasza spanyoll (#13005) üzenetére


rt06
veterán

koszonom a valaszt, igy sokkal tisztabb, hogy valoban elbeszeltunk kicsit egymas mellett, es nem tudok nem igazat adni abban, amit leirsz

"Amíg más a véleményünk az objektív és a szubjektív fogalmakról, mindaddig értelmetlen erről vitáznunk szerintem"
igen, szerintem amirol itt irsz, az az objektiv velemenyformalas, mivel tanithato, ervekkel alatamaszthato, mig amirol en irtam - vagyis a "tecctett" faktor - az nem, az hangulat, izles kerdese
viszont imho pont azert van ertelme a vitanak, hogy pl az ilyen egymas mellett elbeszeleseket tisztazzuk

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13022) bigdady


bigdady
nagyúr

John Q: (eddig nem láttam) 9/10 tetszett na :)

[ Szerkesztve ]

(#13023) rt06 válasza Devid_81 (#12936) üzenetére


rt06
veterán

filght drunk
ez a film nagyon nem azt nyujtja, amit a trailer alapjan varna az ember (en pedig, mint aki csak a trailer-bol tudott a filmrol, atverve erzem magam kicsit)
ez egy alkoholistarol szolo eleg komor drama, amiben mellesleg lezuhan egy repulo is, igy aki valami jofajta latvannyal megtuzdelt katasztrofanyomozos filmre szamit, az gondolja at megegyszer, hogy biztosan ez a film kell-e neki

ahhoz, hogy ertekelhetot lehessen mondani a filmrol, meg kellene nezni ujbol, mivel az elso oraban vegig azt vartam, hogy tortenjen valami, a masodikban meg kicsit duzzogtam, amiert atvertek, de ez az ujranezes ki tudja mikor lesz, mert sem a konyv (meglehetosen kiszamithato, sablonos), sem a karakterek (szamtalanszor lattuk mar oket) nem nyujtanak semmi olyat, ami miatt repesve varnam, hogy megint leulhessek a film ele

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13024) spammer


spammer
veterán

The Dark Knight Rises

Spoileres! (de úgyis látta már mindenki)

Ne ebből kellett volna kivágni úgy jó 30-40 percet (nem a Cloud Atlasból ;] ). A történet sok helyen annyira logikátlan és bugyuta, hogy az már fájt, mintha szándékosan nyújtották volna. Nolan valószínűleg azt gondolta, hogy a mindenből nagyobb, több, durvább most akkor hú de jó lesz, de nem lett az.

A szokásos Nolan stábot felsorakoztatták, + hozzácsaptak még pár sorozatos arcot, csihi-puhi, Bane bácsitól be kell szarni, annyira durva, azzal a pár emberrel az elején, egy egész metropolisznyi rendőr fosik tőle, elzár párat, nincs is több, senki, sehol, hetekig ülünk, oszt' maj' lesz valami. :DDD

Batman és Macskanő az elején még menekülnek Bane és pár db fegyveres elől a Batplane-nel, és mivel egy bazi nagy páncélozott szarban ülnek inkább elrepülnek a főgenya elől, biztos a gépen nem volt a 224 fegyver közül egy sem aktiválva, nem tudták volna egy pillanat alatt lelőni Bane bácsit.

Később Bane elkapja, aztán majd hú de megkínozza a Brucet, de előtte még elintéz pár dolgot, aztán majd ha "Gotham is ashes", akkor majd visszanéz, de addig is hagyja, hogy Bruce a börtönben kigyúrja magát fegyencedzéssel és kimásszon a lyukból, mert ha már egy szaros kölyöknek is sikerült, akkor neki miért ne menne, ha egyszer pár napja/hete még szarrá törték mindenét, járni alig tudott, a börtönben a "kuruzsló" biztos adott neki finom kajákat meg jó sok szteroidot, hogy felépüljön ;] Addig Bane rá sem néz, de még egy őr sem figyeli, hogy "nézd má' Béla, ez ott gyúr bammeg!" ;]

Kamion köröz a városban, senkit nem érdekel, majd lesz valami. A végén a kis srácokat küldi a Robin Blake, hogy szóljatok már mindenkinek, mert a bomba mindjárt felrobban, de tutira!

Batman és Bane bunyóznak egyet a harcmező közepén, ahol a sok statiszta bohóckodik, elég komikusan nézett ki, de mindegy. :) A csavar viszont tetszett, hogy a mesternek nem fia volt, hanem lánya. Ez viszont tényleg tetszett! :)

Iskolabusszal menekül a Robin meg egy marék gyerek, de hova lettek az emberek? Hol a többi városlakó? Mindjárt robban a bomba! Batman repül a városban és ahogy az Avengersben, itt is látjuk a várost felülről, de olyan steril az egész metropolisz, hogy egy lélek, egy jármű sincs sehol (na jó, talán egy pár itt-ott, de ugye mocskosul soknak kellene lennie egy ekkora városban).

Más dolgokra már ki sem térek. Most tisztázom, ezt nem fikázásnak szántam. Csak szerintem ez a történet eléggé el lett baszarintva. Az egész "Bane elkapja Brucet, az meg a börtönben gyúr" marhaság nem kellett volna, vagy legalábbis nem így kellett volna. Meg nem kellett volna ennyire túlzásba vinni Bane karakterét, nem volt ő ennyire nagy valaki, erőltetett lett. Továbbá mint karakter, Selina nagyon jó volt, de Macskanőnek már kevésbé.

A rendezés egyébként többnyire rendben volt (bár vágtam volna belőle bőven), a színészek is jók voltak, látvány is, a zene meg Hans Zimmer, ugye. A legvége is kifejezetten tetszett (bár sejteni lehetett), úgyhogy a lezárással elégedett vagyok.

Elszórakoztatott, de újranézni valószínűleg nem (mostanában) fogom. Kb. 6/10 (jobb történettel és/vagy vágással jobbat kapott volna).

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13025) Coccolino_O válasza spammer (#13024) üzenetére


Coccolino_O
őstag

:DDD

Ezek után már le se merem írni a véleményemet a filmről. Szerencse, hogy nem moziban néztem meg. No nem mintha lett volna rá lehetőségem, már rég lekerült, mire odajutottam volna.

[ Szerkesztve ]

(#13026) rt06 válasza spammer (#13024) üzenetére


rt06
veterán

respoiler

egy dolgot felejtettel csak ki, ami engem legalabbis nagyon zavart: bane es csapata mar azelot el akarja pusztitani a varost, minden lakojaval egyutt a hihetetlen korrupcio miatt, hogy tudnak, a korrupcio meg letezik (ugye mindenki szentul hiszi, hogy nem volt 2arc, es hogy harvey dent hoskent halt meg)
ez a momentum szamomra az egesz film alapjat boritotta fel, mert igy, ezen tenyek ismeretenek hianyaban nem volt alap a varos elpusztitasara - innentol az egesz egy rendkivul buta tortenetre epult

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13027) baluka26 válasza rt06 (#13026) üzenetére


baluka26
veterán

Rerespoiler
Bane Ra's al Ghul lányával játszik össze, és az Árnyak Ligájának feladatát szeretné beteljesíteni, akik már Wayne-szülők halála előtt is ki akarták csinálni Gotham-et a "gazdaság" nevű fegyverrel.
Szóval tudhat mindenről.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13028) rt06 válasza baluka26 (#13027) üzenetére


rt06
veterán

rererespoilererer

eppen ezaz, hogy nem tudhat, mivel mindossze 2-3 ember (meg par hulla) tud csak ketarcrol (kb batman, gordon, meg gordon csaladja)
es igen, vagom, hogy az egesz egy csaladjat felkutatni kivano ex cia ugynokkel azaz schindlerrel, ize, zeusszal, na, szoval ra's al ghul-lal kezdodott, viszont miutan harvey dent hoskent meghal, s batman elbujkal, a varos elkezdett felepulni, a korrupciot visszaszoritottak, a maffia nagyja bortonben volt, igy a gotham elpusztitasa ertelmet vesztette (ertelmet kellett volna, hogy veszitse), mivel a varos megtisztult

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13029) baluka26 válasza rt06 (#13028) üzenetére


baluka26
veterán

Rerererespoiler

Mert az Árnyak Ligája amúgy olyan társaság, akik nem fejezik be a munkát. Róma pipa, Konstantinápoly pipa, London pipa, stb pipa, majd pont Gotham-et hagyják a f@szba?

Bruce is mondta még elsőben, hogy majd ő kikúrálja Gotham-et, de Ra's már akkor is mondta, hogy menthetetlen, pusztulnia kell, nincs más megoldás, stb.
Az én értelmezésemben Bane ezt teljesíti be. És ugye bőven tudhatott arról, hogy Gotham-nek pusztulni kell, mert amikor ő tagja lehetett a Ligának, akkor Gotham elpusztítása bőven napirenden volt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13030) rt06 válasza baluka26 (#13029) üzenetére


rt06
veterán

rererererespoilererererer

"Mert az Árnyak Ligája amúgy olyan társaság, akik nem fejezik be a munkát. Róma pipa, Konstantinápoly pipa, London pipa, stb pipa, majd pont Gotham-et hagyják a f@szba?"

na, en pont ezt tartom kolossalis nagy baromsagnak (marmint amit te leirsz, az a filmre nezve igaz, de magaban a filmben baromsag)

"Bruce is mondta még elsőben, hogy majd ő kikúrálja Gotham-et, de Ra's már akkor is mondta, hogy menthetetlen, pusztulnia kell, nincs más megoldás, stb."

igen, viszont mig az elso reszben ennek a kikuralasnak szinte semmi nyoma nem latszott, addig a harmadik resz elejen a varos mondhatni ujra virult (ami mondjuk megintcsak nem realis 8-10 ev alatt, de ez a kisebbik baj)

"És ugye bőven tudhatott arról, hogy Gotham-nek pusztulni kell, mert amikor ő tagja lehetett a Ligának, akkor Gotham elpusztítása bőven napirenden volt."

persze, errol tudhat, es lathatoan tud is, csak az indokai szarok (de legalabbis nem naprakeszek)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13031) baluka26 válasza rt06 (#13030) üzenetére


baluka26
veterán

Most jól megnézem a Nyomorultakat, aztán holnap reggel reagálok erre :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13032) #54715584 válasza vzsryl (#13020) üzenetére


#54715584
törölt tag

Teljesen egyetértek. :K
Viszont van sok film 2000 után, ahol engem pl. nem a látvány győzött meg, sőt, nem is kellett a filmhez (na jó, azért a fényképezés és a fényelés nem volt mindegy).
Szemtelenül fiatal vagy :P :D

(#13033) Huma válasza spammer (#13024) üzenetére


Huma
addikt

Nem vagy egyedül. Szerintem is elég tré lett. Egyszer meg lehet nézni, de nem hagy maradandó nyomot. Rengeteg logikai baki van a filmben.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13034) vzsryl válasza #54715584 (#13032) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A listámon az a 6db 2000-es vagy újabb film sem a látvánnyal győzött meg, mert közük sincs a látványfilmekhez, viszont sok olyan kiváló mozi készült 2000 után, amikben a látvány is rendkívül fontos, pl.: Avengers, Inception és sokak szerint az Avatar (én végig sem tudtam nézni, annyira rossz szerintem, de rengeteg embernek tetszik).

Annyira nem vagyok fiatal, de ha kitépik a karom, akkor még visszanő... :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#13035) #54715584 válasza vzsryl (#13034) üzenetére


#54715584
törölt tag

:D Sok dologban egyetértünk, szuper :R

(#13036) vzsryl válasza #54715584 (#13035) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Pedig a életkorunk számjegyei ellentétesen helyezkednek el, 32-23. :)

Ez a mocskos számmisztika... nem merem megnézni a 23-as számot...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#13037) #54715584 válasza vzsryl (#13036) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nyugodtan nézd meg :K

(#13038) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Gondoltam sok inch-en a Transformers 1-2-3 szorakoztatobb lesz...
Meg az elso resz okes, a masodik...talan, de a harmadik resz nagyon gyengere sikerdett forgatokony szempontbol szvsz. latvany okes.
Tenyleg bizakodo vagyok, hogy soha nem keszul el a 4.-ik resze...ambar tudom mar 70 oldal van a forgatokonyvbol...de remelem nem fejezik be soha.

...

(#13039) TazLeacher válasza Devid_81 (#13038) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

mar 70 oldal van a forgatokonyvbol...

Amennyi szöveg van benne, akkor már csak utolsó simítások vannak... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13040) oriic válasza TazLeacher (#13039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sőt, inkább kivágnak még belőle, hogy legyen DC változat. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13041) Devid_81 válasza TazLeacher (#13039) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Feltem egy ilyen valasztol...! :DDD

...

(#13042) Jhonny06 válasza Devid_81 (#13038) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem a Transformers egy látványfilm, az első se volt jobb, mint a harmadik. Mindháromba van sztori (olyan, amilyen), jó CGI meg jó csaj. :F

(#13043) spammer


spammer
veterán

Hát ez qrva jó :DD

(Warning! A The Grey -t elspoilerezik benne, én szóltam!)

2012 Screenies Awards! - The Best & Worst in Movies & TV

:C

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13044) Integra válasza Jhonny06 (#13042) üzenetére


Integra
titán

zéró mell és tepsi száj. ez jó csaj? :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13045) Jhonny06 válasza Integra (#13044) üzenetére


Jhonny06
veterán

Teljesen mindegy, senki nem dobná ki az ágyából. Úgy all in all azért inkább jó csaj, mint nem.

(#13046) Integra válasza Jhonny06 (#13045) üzenetére


Integra
titán

ez igaz :) inkább, mint egy 100 kilós kusza fogú dáma rádfeküdjön :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13047) somasz válasza spammer (#13043) üzenetére


somasz
addikt

Anna Kendricknél magamra ismertem... :DDD

Nem volt egy nagy eresztés a Pitch Perfect, de az eddigi filmjeihez képest (kivéve End of Watch) nem volt benne iritáló, sőt.
Ennek örömére megnéztem az Up In The Airt, hozta benne a kicsit idegesítő szerepet, de hát ez volt a feladata.
Cloneynak is jól állt a szerep, Vera Farmiga is hozta, kellemes kis film volt.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#13048) Jhonny06 válasza somasz (#13047) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az a csaj hogy tud vicsorítani a kiálló fogaival, néha legszívesebben lebasznék neki egyet.. ;] Persze szép, meg minden, de geci idegesítő a mosolya.

(#13049) Devid_81 válasza Jhonny06 (#13042) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jaja lehet az elso csak ezert volt nezhetobb mert meg uj volt.
Ambar volt valami kis kalandfilm jellege, hol ezt kerestek benne hol azt, a masodikban detto.
De a harmadikban meg szinte elejetol a vegeig csataztak...es mar a titkos ugynok baratunk is tullott mindenen...de lehet csak faradt vagyok es az beszel belolem :)
A bulak jok voltak, ez tuti, ambar a harmadikban mar-mar sok is volt...felesleges volt minden szogbol megnezzuk sokadjara is a feneket, ami ugyan nagyon jo, de nem egy ilyen filmben a helye szvsz.
Nezek vmi pihentetot estere...The Kings Speech szemelyeben. :)

...

(#13050) vzsryl válasza #54715584 (#13037) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Már láttam évekkel ezelőtt, csak most nem merem megnézni. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.