Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) bAtt001 válasza Integra (#24999) üzenetére


bAtt001
addikt

na de én tényleg nyertem még a wolverine-es mozijegyemmel :D

pár hónap múlva is beülök a filmre az tuti, diesel hangját hallani kell eredetiben is :K

[ Szerkesztve ]

(#25002) Integra válasza bAtt001 (#25001) üzenetére


Integra
titán

ja ok, vágom :)
én meg nyertem magamnak egyet pár hónap múlva :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25003) Jhonny06 válasza rt06 (#25000) üzenetére


Jhonny06
veterán

Legalább van rá alapos magyarázat, hogy miért a kölcsönzőből szerezzük a filmeket. :DDD

(#25004) rt06 válasza Jhonny06 (#25003) üzenetére


rt06
veterán

en eddig sem titkoltam:
- gyorsabb
- kenyelmesebb
- eredeti nyelvu
- utalok moziba jarni, sok az ember, es mindig zajonganak

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#25005) Integra válasza rt06 (#25004) üzenetére


Integra
titán

a mom-ban az angol nyelvű (különösen a felirat nélküli) filmeken nagyon normális a hangulat, ezt mondjuk a szinkronizált előadásokról nem lehet elmondani. :DDD

johnny: :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25006) vzsryl válasza rt06 (#25004) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A mozinak is megvan a maga varázsa, ami nem mindenkinek tetszik. Én szeretek moziba járni, csak sajnos luxusnak számít, mert legközelebb 60km-re található multiplex.
Amit eredeti nyelven szeretnék megnézni, azt én is inkább megvárom...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#25007) zoltanz válasza vzsryl (#25006) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Varázsa? Arra gondolsz Pl ha valaki elenged egy sújtó léget? :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#25008) mephi666


mephi666
nagyúr

most nézem év vége felé milyen betyár boxset jön :D az isten összes pénzét el lehetne ilyenekre költeni

batmanből meg ez lenne a tuti, de szerintem ez lesz esélyes 15font környékén (artbook ehhez is van)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25009) cyberkind


cyberkind
félisten

Családi Üzelmek, nem hittem hogy lesz még ilyen beteg film az Elhajlási Engedély, és a Förtelmes Főnökök után, eszméletlen film, sokkal több ilyen kéne nem a hülye remakek, nálam 10/10 ! :C

Paranormal Cocktivity

(#25010) Pali1119


Pali1119
tag

"Bryan Cranston egyelőre még nem Lex Luthor (habár szeretne), Benedict Cumberbatch pedig nincs benne a Star Wars - VII. részben... egyelőre." - Ae

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#25011) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Spacey sorozatban?
Igen, és tök jó...

Play the cards

Sajnos idő,mire el tudok szakadni az amcsi szépségben játszott "looser"től, pláne,hogy a mimika a régi. Ezért még csak 8/10,de sztem kötelező darab.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#25013) cyberkind válasza gyuromoj (#25012) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem ez "zaklatott" fel, Al Pacino mint egy inas ? :D

Paranormal Cocktivity

(#25014) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hallgatta valaki rajtam kivül reggel 6kor a ClassFMet? Aki igen az kérem erösítsen meg hogy azt hallottam a hirek elött amit, mert nem nagyon akarom elhinni :D
(nem vagyok másnapos, filmes kérdés volt :D)

All→M8

(#25015) brownus válasza gyuromoj (#25012) üzenetére


brownus
veterán

kicsi offense, de kit érdekel, hogy meghalt egy noname "színész" ?? /rocky5/ :F

ezrek, százezrek , stb halnak meg naponta, elég lenne megemlíteni a szíriai helyzetet...

ettől már csak az rosszabb, hogy úristen meghalt a szomszéd macskája.... most mi lesz...

[ Szerkesztve ]

(#25016) atike


atike
nagyúr

Láttam már az RSS feedben, de mivel más youtube link, hátha a tartalom is más:

The Wind Rises trailer

Mijazaki utolsó rajzfilmje... :U

Volt itt már amúgy téma Mijazaki? Mit gondoltok a rajzfilmjeiről...? Szerintem nagyon jók részemről eléggé bejövősek... Kicsit japán, tény, néhol nagyon elvont, de egyedi... Na ő (sem) másol aztán senkit... :)

(#25017) TommyGun válasza Integra (#24986) üzenetére


TommyGun
őstag

Akkor marad az itthoni téka, Vin hangját védek szinkronosan nézni, teszek a váaszonra akkor enkór téka lesz, pedig meg akartam énis nézni.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#25018) mephi666


mephi666
nagyúr

szpojler!

world war z: jajj, ez a film... a látvány meg a környezet okés volt, viszont egyszerű, mint a faék és egy orbitális blődség köré épül... hatalmas ellentmondás szerintem, hogy a zombikon nem vetettek be vegyifegyvert (mert élőHOLTak és nem hat rájuk), viszont ha valaki beteg volt, azt nem vették észre és nem bántották :W de komolyan: ha amúgy se izgatja őket semmi fertőzés/vírus/baktérium, akkor nem mindegy, hogy az áldozat hiv+/leprás/kanyarós, vagy egészséges? ugyanúgy friss, meleg vér+agyvelő :U meg mi került ebben vagy 200millió dollárba? brad pitt gázsija? nem bánom, hogy megnéztem, de nálam ez kevés és nem újranézős (28 nappal/héttel később, zombieland, warm bodies túltesz rajta)

kick ass2: háhh, ez meg jó volt és csak 1 bajom van vele: rövid... +fél óra még jó lett volna... chloe grace moretz mondom, hogy pár éven belül legyűri a placcról az ilyen megan fox-féle p*csákat :DDD egyelőre nem tudom eldönteni, hogy melyik részt szeretem jobban: újra kell néznem mindkettőt még párszor... ajánlom mindenkinek, aki szerette az első részt (kick ass azért nem kevesett fejlődött fizikumban erre a részre... ja és szerencsére szinkronosban "kick ass" lett, nem pedig "haver" :W )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25019) Integra


Integra
titán

nah, válaszolt a gergő, kirak egy videót a riddick botránnyal kapcsolatban amilyen gyorsan csak tud...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25020) oriic válasza Integra (#25019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Milyen botrany?

@25021

Bazz, ezek hulyek.

Mas:

Hivatalos hogy a Transformers 4 cime:

Age of Extintion

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#25021) Integra válasza oriic (#25020) üzenetére


Integra
titán

csak szinkronizáltat adnak mindenhol a profitmaximalizálás miatt mo-n. ő is kiakadt :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25022) Kidus válasza Integra (#25021) üzenetére


Kidus
őstag

Pedig ahonnan en nezem, max vesztenek vele profitot, pl en nagyon szeretnem latni, de hogy magyar szinkronosra el nem mennek az k*rvaelet, gondolom nem vagyok vele egyedul.
Biztos nagyon draga lehet 1 helyen eredeti nyelven, tudnek ra fogadasokat kotni hogy megtelne az is.

Assuming Control

(#25023) Integra válasza Kidus (#25022) üzenetére


Integra
titán

persze, hogy vesztenek, de legalább nyernek mellé ugyanennyi kölcsönzést is, biztos így jobb :DDD

amúgy azért is fura, mert még a mom-ban is tudott menni a nagy filmekből egymás mellett az angol és a szinkronizált verziója egy kisebb teremben. most ez a lehetőség sincsen. kíváncsi vagyok a forgalmazó, hogyan fogja magyarázni. bár igazából mindegy, mit hazudoznak.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25024) rt06 válasza Kidus (#25022) üzenetére


rt06
veterán

te igy is annyi sorrel tartozol mar egyeseknek, hogy ne akaj ujabb vesztes fogadasokat kotni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#25025) Kidus válasza rt06 (#25024) üzenetére


Kidus
őstag

Azokat a soroket nem fogadason buktam el, de ha megis az is lehetett vagy ketto, csak te napi kamattal szamolsz evek ota, a teljesites meg ilyen tavolsag mellett elegge nehezkes.
Amugy meg 5 ev utan minden elevul ugyhogy igazsag szerint nem is tartozok :U

Assuming Control

(#25026) rt06 válasza Kidus (#25025) üzenetére


rt06
veterán

igaz, ott ultimatumot kaptal, amit mai napg elmulasztottal teljesiteni, viszont az emberoleshez hasonlatosan a sortartozas sem evul el

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#25028) Pali1119


Pali1119
tag

[Riddick kritika]

Hát elég gyenge lett, ahogy olvasom...sajnos.

Meg ennél a no feliratos riddich is érdekes. Mármint az, hogy valaki várja, hogy tényleg jön meg minden és azért nem megy el rá, mert szinkronos. :F Diesel szinkronja gondolom az lesz, aki a FF6-ban is szinkronizálta, tehát ha valaki azt a filmet látta szinkronosan, akkor nem értem ennél a sírást. Persze, aki minden filmet eredeti hanggal néz, annak most ez egy meglepő döntés, de aki szokott szinkronos filmekre is menni, annak most nem tudom, miért akkora probléma. Meg ha annyira sz*r lesz a szinkron, max. levesz az összpontszámból 1-2 pontot.

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#25029) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Egy fickó, aki a hivatalos bejelentés előtt elmondta pl. a Cooper-Raccon castingot vagy megtudta a Vasember 3 stáblistás jelenetét, most megint mondott egy dolgot. Nem tudom, hogy igaz lesz-e, bár nem lenne meglepő:

"AVENGERS 3: THANOS vs EVERYONE IN PHASE 1, 2, & 3. MAY 2018." :Y :Y :Y :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#25030) callmeakos válasza gyuromoj (#25029) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

fákoff az még soká lesz :O :D

All→M8

(#25031) Integra válasza Pali1119 (#25028) üzenetére


Integra
titán

megvárjuk, nem sietünk :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25032) Pali1119


Pali1119
tag

Adam Sandler előnytelenre pocakosodott

kicsit elengedte magát...

(#25031) Integra

rendben :)

[ Szerkesztve ]

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#25033) Integra válasza Pali1119 (#25032) üzenetére


Integra
titán

sebaj, expendables4-re 2 hónap alatt szétgyúrja ő is magát a hálivúdi szurikkal :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25034) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Jason, te piszok nagy mázlista vagy, hogy ilyen nő a menyasszonyod! Olivia ráadásul elment veled egy U.S. Open összecsapást nézni?! Haver, neked aztán összejött az élet! :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#25035) littlelion21


littlelion21
addikt

coming soon... ;]

(#25036) cyberkind válasza gyuromoj (#25029) üzenetére


cyberkind
félisten

Milyen remakek születnek majd ezekből a mostani Marverl filmekből 15-20 év múlva ! :)

Paranormal Cocktivity

(#25037) hoffman_ válasza Integra (#25019) üzenetére


hoffman_
nagyúr

zsirr :)) bár változtatni nem fog a dolgon :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25038) oriic válasza Pali1119 (#25028) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy másik Riddick kritika.

[link]

Érdekes, bár engem nem érdekelnek a kritikák, holnap tuti hogy élvezni fogom a filmet. :)

Live-Die-Respawn

(#25039) Integra válasza hoffman_ (#25037) üzenetére


Integra
titán

igen, valószínű nem, de talán más oldalak is átveszik, illetve felkapják a témát, már ez is siker

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25040) hoffman_ válasza Integra (#25039) üzenetére


hoffman_
nagyúr

persze, inkább beszéljünk róla, mint ne. amúgy is bírom a videóit általában, kíváncsi vagyok, hogy ez hogy fog kinézni :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25041) .LnB válasza gyuromoj (#25034) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hatalmas figura ezen a videón napok óta röhögök. (NFL szakértelem kell kicsit hozzá) :DD :DD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25042) umek7


umek7
őstag

Ezt a "Spoiler" című filmet meg fogom már nézni, mindig oldalakat írtok róla, izgalmasnak tűnik... ;]

(#25043) .LnB válasza umek7 (#25042) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg elolvasom az "Azonos" című könyvet, mert minden forgatókönyvet az alapján írnak :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25044) Pali1119


Pali1119
tag

Gravity infók:

"Alfonso Cuarón űrdrámája a trendekkel szemben nem szinkronnal, hanem felirattal kerül bemutatásra hazánkban, méghozzá kizárólag 3D-ben és IMAX 3D-ben." - Ae

"Teljesen ledöbbentem, szóhoz sem tudtam jutni! Azt hiszem, ez a legszebb űrmegjelenítés, amit valaha láttam filmen, sőt, azt hiszem, ez a legjobb űrfilm, amit valaha készítettek, és ez az a film, amire már iszonyatosan régen ki voltam éhezve." James Cameron a Gravitáció megtekintése után..." - via VOX

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#25045) ígyvanferi válasza Pali1119 (#25044) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez igen jól hangzik. Mindkét infó. Ezt tuti IMAX-ben nézem meg. Bár 3D-ben még nem néztem feliratos filmet úgy emlékszem.

(#25046) ben11 válasza .LnB (#25041) üzenetére


ben11
őstag

Ez hatalmas volt, köszi! :DDD

How many countries are in this country? Beszartam.. :))

[ Szerkesztve ]

(#25047) F34R válasza gyuromoj (#25029) üzenetére


F34R
nagyúr

Thanos able to kill everyone that planet......

Mindig lefullasztom az agyam mikor kijon valami DC/Marvel hir annyi szuperhos karakter (azon belul is fuziok ) ha csak az 1/100000-t megfilmesitik is eleg.

(#25048) alienpapa


alienpapa
senior tag

Megnéztük az asszonnyal a Django elszabadul c. filmet. Nagyon jó kis sztori! 8/10

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#25049) cyberkind válasza alienpapa (#25048) üzenetére


cyberkind
félisten

Aztán az ágyban is elszabadult a kis Django ? ;] :P

Paranormal Cocktivity

(#25050) alienpapa válasza cyberkind (#25049) üzenetére


alienpapa
senior tag

Alap! Annyira felizgatott a film, hogy még a kutyát is lekúrtam utána.... 2szer! :)

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.