Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105001) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Ez az új thor, nem kicsit hasonlított a deadpoolra - sajnos.
Es még a szinkron sem segitett abban hogy elvonatkoztassak arrol hogy nem a deadpool kistestveret latom.
( mindkét foszereplo hangja ugyanaz a személy ).

Az első 10 perc szabalyosan kínos volt, azt hittem ez a DP törölt jelenetek egyike.
Nekem ez a bohockodas erőltetett volt.
Valkur leszall reszegen, hudemeno-jajjdevicces, legalabb egy Kristen Wiig jatszotta volna mar.
Nem volt nyero ez a valkur casting.
De ha mar mindenkepp a latina vonal, akkor vin diesel toretto baratnojet is becsaphattak volna a setbe.
Tudjatok, a resident eviles csajszi.

Ez igy nem volt se meno - se nem vicces, inkabb kínos.

[ Szerkesztve ]

(#105002) spiky03 válasza k-adi (#105000) üzenetére


spiky03
veterán

Igen ez is benne van a pakliban, hogy csak egy visszaemlékezés lesz vagy ilyesmi.
Mert pl Tony-n is az a póló volt, ami a 3.részben. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#105003) Pearce


Pearce
aktív tag

Justice League Movie Clip - Batman Meets Aquaman (2017)

Justice League Movie Clip - Batman Meets Flash (2017)

Marha jó mindkettő...aztán elkezded olvasni a kommenteket mondjuk redditen és látod, hogy azon megy a diskurzus, hogy melyik shot újraforgatás és melyik nem. Komolyan már...

Aztán nem láttam még a topikban, de kijött 2 szám is Danny Elfman a filmhez írt zenéjéből:

- Justice League - Hero's Theme - Danny Elfman (official video)

- Friends and Foes - Justice League (Original Motion Picture Soundtrack) - Danny Elfman

Plusz ha már DC, akkor még ide befér, hogy:

- Shazam Zachary Levi lett /a Chuck sorozatból a főszereplő/, a főellenség szerepére pedig Mark Strong-gal tárgyalnak.

- és tárgyalás alatt van Gareth Evansszal /a Raid filmek rendezője/ egy Deathstroke film. Elvileg ő rendezné-írná és ugye Manganiello játszaná a főszerepet.

[ Szerkesztve ]

(#105004) BITBOYS válasza devil-k (#104993) üzenetére


BITBOYS
addikt

Doctor Strange nekem nagyon bejött, Deadpool annyira nem. Dredd is kiemelkedik a sorból, pedig sokak számára lapos úgy ahogy van. Minden ízlés kérdése :) Hangya pl. abszolút nem fogott meg..

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#105005) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Megnéztem a Valerian ás az ezer bolygó városa filmet, hát nem túl acélos - a főszereplő gyerek röhej benne, mint atom nőcsábász, de amúgy is eléggé idegesítő. A történet, hát "fura" - és előkerül a "6 millió" - ennyi a halottak száma a bolygón . Látvány zene, hangulat jó.

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

Resistencia eterna

(#105006) S e t h


S e t h
nagyúr

Thor: Ragnarök

Tényleg az egyik, ha nem a legjobb marvel film, nem túloztak a kritikák. Amikor már az ötödik kritikát olvastam és sehol sem húzták le, mondom na jól van, irány a mozi, mert ez ott nézős.
Még tartottam is tőle, hogy túlzásba viszik a humort, de lényegében annyit röhögtem, hogy elnézem még ezt is neki.
Számomra a két legjobb figura került össze az avengersből, a sótlan Amerika kapitányt ki nem állom, de Stark sem a szívem csücske.
Itt meg két debil izomcsomó próbálja megmenteni a világot, közben szétszopatják egymást. A Galaxis őrzői volt nálam a marvel humorforrás, de ez a film elhódította tőle a koronát, az Avengers meg ehhez képest dráma.
Cate Blanchett meg #sóhaj#.
Szóval ha a szórakoztató faktort nézem, akkor korrekt a pontozás, akár imdb, akár rotten tomatoesről van szó.

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#105007) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

bem moziban figyel, az egyik falon.. ez a kbaszott filmtörténelem
és igen, talán eredeti

(#105008) hoffman_ válasza Tibiajax (#104991) üzenetére


hoffman_
nagyúr

simán jó volt...

Thor: Ragnarök
eng

szerintem egyértelműen a legjobb volt a három Thor közül, úgy alapvetően a Marvel ligában is előkelő helyre sikerült pozicionálni. nem is értem, hogy lehet fikázni egy ilyen filmet olyan alapon, hogy nincs benne mesteri történet, kiszámíthatatlan csavarokkal és kiemelkedő gondolatokkal. komolyan nem értem. könnyed, poénos cgi tenger, szín orgia, teljesen jó volt szombat délelőttre. nekem kifejezetten tetszett a Marvel filmek között, a poénok nagy része teljesen a helyén volt, vigyorogtam elégszer. amellett sem tudok elmenni szó nélkül, hogy a Marvel elképesztően gigászi várat épített fel az évek alatt, egyszerűen lehengerlőek a méretek és összefüggések. hiába fikázzák a műértők az ilyen kaptafára épült filmeket, ez tisztes iparos munka, mondjon bárki bármit és nem semmi látni, ahogy összeérnek a darabok.

ui.: Immigrant Song-gal meg bármilyen trélert/jelenetet meg lehet bolondítani, ehh

#értékelés

#105007:

huuuu, ez a poszter nagyon erősss. Bem mozi jó.

[ Módosította: Viszlát ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#105009) S e t h válasza hoffman_ (#105008) üzenetére


S e t h
nagyúr

Trollokkal nem kell foglalkozni, figyelemre vágynak.

Még vmi.
Hát az új Star Wars trailer elég ütős volt a moziban.
Semmi elvárásom nincs , sőt még abból is alább adtam, de még mindig elérik a bennem élő gyereket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#105010) BITBOYS válasza Tibiajax (#105007) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hubazz, le kellene nyúlni...azaz elkérni :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#105011) ViiiiktorOC válasza spiky03 (#104914) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Szia!

Itt van pár darab, összesen 16! :) [link]

Nekem tetszett a film! 10/8-ra értékelném gyorsan. :D
Thor: Ragnarök

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#105012) spiky03 válasza ViiiiktorOC (#105011) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi. :R

A kesztyűs meg a köves dolog az nekem is feltűnt, meg az első after credit.is, valamint Korg kilétéről is tudtam már korábbról.
De a többi is érdekes volt.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#105013) atike


atike
nagyúr

Thor: Ragnarök

Nehéz írni. Valahogy olyan érzésem volt, mint a Galaxis Őrzői 2 után... Ez a híres új-zélandi fenegyerek nem tudom mit szívott, de jó cucc lehet... :) Sokszor csak néztem, hogy ez most komolyan így volt a filmben? Mintha a normál Thor-t megvígjátékosították volna és közben jól beszívva viháncolva "még ide rakunk egy kis ilyen zenét", "oda egy poént", "emide meg szórunk egy kis csillámot". Furcsa volt. Nem volt rossz, nem. De annyira hasra sem estem tőle. Látványilag odavág, zeneileg hol jó, hol illeszkedik az épp képre kerülő kattanáshoz :DDD ... Pár apróság: A rövid hajnak meg hát sztorija van a filmben ugyebár, így ez annyira nem fájt, hogy amúgy Thor hosszú hajú lenne... :) Hela-ról meg valamiért a Nagyon Vadon Elliotja ugrott be... :)

Szóval az érzés - és innen a párhuzam a Galaxis Őrzői 2-vel - az volt, hogy ismét gyerek korosztály lett a célcsoport. Színes, steril, időnként vicces-röhögős időnként fájó poénkodás. Csapong és nagyon elmegy szélsőségekbe - elég csak a Loki dicsőítő előadásra gondolni...

Muszáj lesz újra néznem, mert per pillanat elképedve vagyok és bár legtöbben azt mondják / mondjátok hogy az egyik legjobb szuperhős film - nekem nagyon nem volt az. Lehet majd változik újranézés után a véleményem, lehet mást vártam, lehet baj, hogy már nem a tizenéves korosztály vagyok... :)

4/10

#értékelés

....és amúgy nagyon is rajongója vagyok a szuperhősös filmeknek, imádom a blockbustereket és simán el tudom fogadni az agykikapcsolós semmit nem mondó "csakélvezzünkegyfilmet" világot is... :)

[ Módosította: Viszlát ]

(#105014) hoffman_ válasza S e t h (#105009) üzenetére


hoffman_
nagyúr

félre értés ne essék, itt most nem volt célom a topic lakókra célozni (kinek inge, vegye). úgy alleszsammen olyan erős kettősség lengi körbe ezt a filmkritikus hozzáállást, meg fogalmat mostanság, hogy ihajj. #régenmindenjobbvoltugye

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#105015) S e t h válasza hoffman_ (#105014) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt szoktam mondani, elsősorban ne azt nézd mit mond, hanem hogy ki mondja.
Érdemes a kiegyensúlyozott értékeléseket megosztó rajongókra figyelni és mellőzni a nulla pontos huszárokat.

Egyébként imdb,rotten alapján most pont nem megosztó filmről van szó. Aki ennek ellenére elmegy, miközben nem is az ő műfaja, szíve-joga, hogy negatívan értékelje, de én pl sosem mennék el egy Fast and furioust megnézni, így nem is pontoznám, mert igen, az előítéleteim rabja vagyok.

Aki 0 pontos kritikákat ír, az nálam már mazochista kategória.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#105016) Zeki válasza atike (#105013) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ott a pont, családi film lett ebből is.Viheted a gyereked, ő is élvezi.

(#105017) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nos, eljutottam végre idáig is, hogy megnézhessem a kedvenc karakteremről készült utolsó filmet...

Logan

Nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek. Mosolyogni tudnék szívem szerint, mert végre egy olyan film, mely méltó eme morózus, borongós hangulatú Marvel szereplőhöz. Valljuk be, az előző kettő film nem volt az "igazi". Hol kicsit gyerekes volt, hol zavaros, de egyik sem fogott meg. Tudni kell még, hogy óriási képregény fan voltam anno, és az összes közül a kedvencem a karmos, bunkó Rozsi volt. Mondom ezt úgy, hogy a mai napig megvan az összes képregényem, pl. a Pókember legelső száma is... Majd 40 évesen! Majdnem vertem a falba a fejemet, amikor először meghallottam a "Farkas" nevet, a mai napig nem tudtam feldolgozni. Ha van egy állat, akkor miért nem a magyar nevén nevezik, fingom sincs, sosem fogom megérteni... A "Duck Tales"-t sem "Kutya sztorinak" fordították anno.
De a cím után jöjjön maga a film.

Félelmetesnek találtam, hogy egy olyan ember, aki az agyával BÁRMIT meg tud tenni, mentális problémákkal küzdjön! Óriási ötlet, nem is beszélve arról, ahogy ezen erői kontroll nélkül elszabadulnak, hát bődületes, hogy nem tudja Xavier irányítani a képességét! Micsoda ötlet! Aztán jött a másik csavar, a szupererős Rozsi, aki olyan gyenge néha, mint egy lepkefing, a majd örökéletű bunkó, aki végighaldokolja a filmet! Komolyan, bődületes, hogy mennyi ötlet volt ebben a filmben.
Sírni gondolom nem kell mondanom, hogy miért tudtam volna, már ott csak tátott szájal álltam a TV előtt, mikor X-professzor elhunyt, de amikor Rozsi bedobta a kulcsot, ott végem lett, szavakat nem találtam, csak ültem, a nejem nem tudta mi a bajom, a fiam is csak csendben ült, átérezte a szobára telepedett melankóniát és inkább meg se szólalt.

Nálam 9/10! :C

Ha ilyen volt az alapverza, a Noir editiont meg se merem nézni inkább! :O

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#105018) nubreed


nubreed
veterán

Szvsz...
Bár igaz, hogy ez filmes topic, most inkább a zenéről beszélnék 1-2 mondat erejéig, szóval a Blade Runner 2049, nagyon jó film, bár a futószalagon gyártott szuperhős filmeken nevelkedett generációnak ez nem fog tetszeni (sajnos) de aminek én külön örültem, hogy zeneileg nagyon erős. Hans Zimmernek eddig is sok filmzenéje tetszett de ezt most nagyon oda pakolta. Elképesző módon árad belőle a sötét sci-fi hangulat, nagyon jó pluszt adott a látványhoz és filmhez, bár a Deus Ex Human Revolution szintjét még ez sem hozta, már mint zeneileg. Számomra azaz etalon, hiába, hogy csak egy játék, hihetetlenül erős zeneileg. Na számomra az a tökéletes cyberpunk - sci-fi zene (a Mankind Divided sem rossz, de a HR jobb zeneileg picit).

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#105019) madgie válasza nubreed (#105018) üzenetére


madgie
titán

Szerintem...

... egy filmzenének nem szabad rátelepednie a nézőre annyira, hogy a legfontosabbnak, fő motívumnak érezze az ember. Egy jó filmzene úgy szorul a háttérbe, hogy mégis karaktert ad a teljes mondanivalónak.

És pont ez a bajom az Interstellar, Dunkirk, Blade Runner szerű, most elterjedt OST-kkel: mindenre rátelepszenek, a képi megoldások, színészi alakítások, forgatókönyv felé. Ordít végig, belemászik a fejbe, mint egy háborús prodaganda-anyag, túl direkt, túl sok, nem ott a helye.

A Human Revolution úgy zseniális, hogy szépen a háttérben dünnyög, ahogy kell, csak az atmoszféra egyik pillére.

[ Szerkesztve ]

(#105020) nubreed válasza madgie (#105019) üzenetére


nubreed
veterán

Igen értelek. Ez szerintem a Interstellarnál jött ki a legjobban. Ott én is éreztem, nagyon is, hogy a pofámba b*szták a zenét. Már elnézést. Érdekes módon, ez most a Blade Runnernél nem zavart. Annak ellenére, hogy hangsúlyos volt a zene, én úgy éreztem nem tolták túl. Lehet, hogy túl direkt, de engem most nem zavart, hogy nem finomkodtak a hangokkal. Mivel egyébként is szeretem az igényes elektronikus és sci-fi zenéket, tetszett az, hogy sok olyan hangot használtak, amiket mondjuk még 10 évvel ezelőtt csak underground zenékben hallottam. Nem baj az, hogy ezek valahogy feljönnek a mainstreambe, ettől fejlődik.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#105021) madgie válasza nubreed (#105020) üzenetére


madgie
titán

Lehet, hogy nálunk, nagyonvidéken szúrtak el valamit a hangbeállításoknál, finoman szólva sem egy imax ez a mozi. Majd itthon megnézem, itt ismerem a hangrendszert.

(#105022) gerii válasza madgie (#105021) üzenetére


gerii
addikt

Az említett filmeket imax-ban is qrva hangosan tolták, szóval nem az ön készülékével van a baj.
Egy Tron vagy Oblivion zenéje mondjuk tényleg jobban belesimult a filmbe.

Wind River: Jó kis egyszerű, normál hangulatú film volt, a végén azért megcsavarták.

(#105023) K Norbi


K Norbi
addikt

Repülő WC ajtó, Magyar némafilm 8,9/10
Fasza kis film volt. :K

[ Szerkesztve ]

(#105024) emiki6 válasza Vertigo18 (#105017) üzenetére


emiki6
veterán

de amikor Rozsi bedobta a kulcsot

Nekem ott a mögöttem ülők elkezdtek beszélgetni vagy viccelődni, már nem tudom... :(((
Szerk: Visszakerestem és az egész filmet végigkommentálták, de ez a végén volt igazán baj. :(

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#105025) S e t h


S e t h
nagyúr

Aki látta Thort mostanság a moziban azoknak poén, aki meg akarja nézni, annak némileg spoileres, de amúgy besza-behu.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#105026) ben11 válasza nubreed (#105018) üzenetére


ben11
őstag

Szvsz

Hálásak lehetünk, hogy vannak még ilyen hibátlan izlésű embertársaink, akik oly szerencsések hogy nem super hős filmeken szocializálódtak és tudatában vannak ezen kivételes adottságuakkal és nem restek ezt újra és újra megosztani ezen topik olvasóival.

Ezzel szemben mi, szegény szerencsétlenek, kik képtelenek befogadni a Blade Runner filmeket, az örök igénytelenség posványában fulladozhatunk.

De tényleg elképesztő, hogy egyeseknek ennyire fekete-fehér legyen a világ.

[ Szerkesztve ]

(#105027) S e t h válasza ben11 (#105026) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezek szerint te elolvastad.
respect

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#105028) Qru válasza K Norbi (#105023) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szerintem csak 8,8/10. ;]

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#105029) emiki6 válasza ben11 (#105026) üzenetére


emiki6
veterán

Pont átsiklottam felette, de valóban vicces kijelentés :DDD
"bár a futószalagon gyártott szuperhős filmeken nevelkedett generációnak ez nem fog tetszeni"
Kár, hogy nem igaz. :)

Én már megfigyeltem, hogy kinek mi tetszik az nagyon változó. Számtalanszor volt, hogy biztos voltam benne, hogy "neki tetszett ez és ez a film, szóval ez is biztos fog" , de nem így volt.
Ahogy itt a topikban is sokszor egyetértek valakivel, sokszor nem. Többnyire hasonlóak az ízlések, mégis tök másak. (aztán van eeaa aki inkább tök más, mint hasonló). Butaság azt kijelenteni, hogy "nekik kár hogy nem fog tetszeni" közben meg mégis tetszik valakinek, másnak meg valóban nem. Sokszor ez mindentől független és totál véletlenszerű. :K

Qru: Jó, hogy nem 00

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#105030) sixpak válasza nubreed (#105018) üzenetére


sixpak
nagyúr

Zseniális volt a BR 2049 zenéje. Az egyik legjobb amit valaha hallottam, remélem itthon a poor rendszeremen is annyira fogom élvezni, mint a moziban. Semmit sem várok annyira, mint a blu ray premiert, pedig 2x láttam moziban.

Madgie: érdekes, hogy ezt mondod, én a Dunkirk "zenéjétől" 10-es fokozatú agyfaszt kaptam (gyakorlatilag élvezhetetlenné tették a filmet....mondjuk zene nélkül is gyenge volt), az Interstellar jó volt, a BR pedig fantasztikus.

(#105015) Seth: miben különbözik egy Thor Ragnarök (ki kellett másolnom a címet, "ö" betűt eddig cak a Motörhead-ben láttam :D ) és egy Fast & Furious?
Nem trollkodásból kérdem, tényleg érdekel. F&F első részét láttam, 300-al mentek, gyorsított felvételeken, 600x gangoltak felfele, vicces volt.
A másikról viszont semmit nem tudok, nem azért mert olyan nagy entellektüel vagyok, de ha mosómedvéket akarok nézni, akkor átkapcsolok az Animal Planet-re....jójó, visszaolvastam, ez a kalapácsos pofa. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105031) k-adi válasza gerii (#105022) üzenetére


k-adi
nagyúr

a végén mit csavartak? már a film felénél lehetett tudni mivan

(#105032) emiki6 válasza sixpak (#105030) üzenetére


emiki6
veterán

"miben különbözik egy Thor Ragnarök és egy f&f?"
Miben különbözik az alma meg a körte? ;) (nehéz elmondani, megkóstolni egyszerűbb :K)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#105033) eeXaa válasza ben11 (#105026) üzenetére


eeXaa
addikt

...nézd.... azzal hogy beírjátok ide menyire király a legujjabb futószallagon készített agymosó förtelem, vártok vmiféle reakciót....
...az még ok, hogy a többség még bólogat is, merthát sajnos ilyen a világ, de azt áruld már el nekem lécci, miért baj az ha valaki máshogy vélekedik dologról, ahelyett hogy esszét írsz ide arról hogy milyen jó lenne ha mindenki ugyanúgy gondolkodna....
...szerintem borzasztóan fontos hogy legyen ellenvélemény, főleg ebben a topikban.... az meg hogy valaki ide dörmögő dömötörözik, külön segítségért kiállt. nyugi, nyugi... örüljetek inkább hogy kaptok ellenérvet, és a világ sem marad olyan szürke, amilyennek páran szeretnétek... ;)

[ Szerkesztve ]

(#105034) Mik76 válasza sixpak (#105030) üzenetére


Mik76
senior tag

a BR pedig fantasztikus.

Ja, a Battle Royale szerintem is kiraly... :C

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#105035) S e t h válasza eeXaa (#105033) üzenetére


S e t h
nagyúr

1.Nem azért írunk ide véleményt egy filmről, mert reakciót várunk rá. Megosztunk egy élményt, ami alapján más képet tud alkotni a alkotásról, urambocsá még segítünk is neki egy döntés meghozatalában.
2.A többség bólogatása milyen számításon alapul? Honnan tudod mennyi embernek tetszik avagy nem egy film? A saját értékítéleted, különcséged alapján állapítod meg és törsz ez alapján pálcát mások felett?
3.Értelmezési problémák vannak, mivel az általad hivatkozott hozzászólásos pont az ellenkezőjéről szól, mint amit te feltételezel. Fókuszálj az utolsó sorra és azok után vizsgáld felül a "ahelyett hogy esszét írsz ide arról hogy milyen jó lenne ha mindenki ugyanúgy gondolkodna" mondatodat.
4. Igen, az ellenvélemény jó és szükséges is de nem biztos, hogy annak két olyan kritériumnak is meg kell felelnie, hogy minősítem azt, azokat akik megnéznek egy bizonyos filmet és tetszik is nekik, valamint 1-2 tőmondatban vigyorogva nullára értékelem a produktumot. Ez nem ellenvélemény, hanem provokáció, ami miatt párszor már megsértődve eloldalogtál.
Így kicsit nehéz téged komolyan venni, pláne úgy, hogy a helyesírásoddal magadat is minősíted.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#105036) eeXaa válasza S e t h (#105035) üzenetére


eeXaa
addikt

:R ;)

(#105037) Pitterix


Pitterix
őstag

Thor: Ragnarok

Nagy várakozásokkal ültem le elé, vagyis marhára vártam. Végül is olyan nagyot nem csalódtam, de számomra nem lett az igazi. nem voltak rosszak a poénok, de néhol igencsak erőltetett lett, sőt mintha Thóri nem mindig lett volna a helyzet magaslatán és elröhögte a jelenetet.
A látvány rendben volt, Cate szerintem kis túlzással gyönyörűen nézett ki, a kis Valkyre cuki volt, főleg piával a kezében.
Amit nem értettem:Hela miért nem intézte el az éppen űrhajóba szálló civileket a messziről is eldobható kavicskáival, talán volt neki egy hatótávolsága, Vagy nem tudott logikusan gondolkodni a szarvacskákkal a buksiján?

7/10

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#105038) oriic válasza S e t h (#105025) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sírok. :DDD

Live-Die-Respawn

(#105039) Viszlát válasza Pitterix (#105037) üzenetére


Viszlát
addikt

Thóri. :C

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#105040) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Phantasm
hd,eng

egy velem egyidős horror csakis jó lehet.. és valóban. temető-helyszín, szépemlékű A hegy gyomrában-féle gonosz erő, hangulat, minden adott egy kellemes péntek éjszakai frászhoz
7/10

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

(#105041) nubreed válasza ben11 (#105026) üzenetére


nubreed
veterán

Én nem akartam senkit megbántani a véleményemmel, nem azér írtam a hsz-t. Nekem aztán olya mindegy, hogy kinek mi tetszik. Eleve azzal kezdtem, hogy szvsz...
Én speciel hányok már a Marvel felirattól is, ha fizetnének se ülnék be egy ilyen filmre. De valakinek meg ez tetszik, ilyen a világ. A nagyobb baj az, hogy hollywoodban mostmár túl súlyban vannak a Marvel filmek. Eredeti (nem remake, nem reboot, nem képregény alapján készült valami) alkotás meg egyre kevesebb.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#105042) WayneGace válasza nubreed (#105041) üzenetére


WayneGace
őstag

Nem csak hollywoodi filmgyártás létezik.Még USA-ban sem.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#105043) Viszlát válasza nubreed (#105041) üzenetére


Viszlát
addikt

A nagyobb baj az, hogy hollywoodban mostmár túl súlyban vannak a Marvel filmek. Eredeti (nem remake, nem reboot, nem képregény alapján készült valami) alkotás meg egyre kevesebb.

Ez mondjuk konkrétan nem igaz. Ne hagyd magad megvezetni a marketing gépezet által.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#105044) marilllyo válasza nubreed (#105041) üzenetére


marilllyo
veterán

Engem jobban zavar az, hogy a legtöbb esetben úgy nyúlnak hozzá egy frencsájzhoz, hogy mintha meg sem próbálnának jó filmet csinálni...csak legyen valami másfél órán keresztül a vásznon...a marketing meg a név eladja az egészet.

Ilyenből rengeteg van.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#105045) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Oats Studios - ADAM E2: The Mirror

Oats Studios - Praetoria

Szvsz ezeknek így sok értelme nincs, a Praetoria semmit mondó, a másik egy szimpla Unity tech demó folytatása. Ablakon kidobott pénz szinte az összes.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#105046) Komplikato válasza Bad Pritt (#105045) üzenetére


Komplikato
veterán

Dehogynem, az OATS Studio bevételei abból vannak, hogy a kisfilmjeik CGI setjeit PÉNZÉRT meg lehet venni a Steam-en, elvileg a pár perces filmek hosszú verzióját vagy az ADAM esetén a folytatásokat ezekből csinálják meg. Az Adam következő részének pl. kint van a "trailere".

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#105047) k-adi


k-adi
nagyúr

Az (2017)
It

Ennél gagyibb horrorfilmet nem is választhattam volna. Háttértörténet 0, magyarázat 0, bohóc cgi szódával elmegy, gyerekek hülyék. Egyedül a '80as évek hangulata úgy-ahogy átjött. Ez chapter1, gondolom lesz 2 is, de hogy ez nem ér 8 pontot az is tuti.

[ Módosította: Viszlát ]

(#105048) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ma végre én is megtekintettem a Thor: Ragnarököt és tetszett. Úgy mentem el rá, hogy ez egy fingós, röhögős film lesz látvánnyal és zúzással és ezt meg is kaptam. Ez az első Thor ami tetszett, szerintem a 3 rész közül ez a legjobb. Ajánlom mindenkinek aki csak szórakozni szeretne és nem egy Remény rabjaira készülve ül be a filmre (az új Thor rohadt komolytalan) és nem egy képregénynáci.

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

(#105049) emiki6 válasza KISDUCK (#105048) üzenetére


emiki6
veterán

"ez egy fingós, röhögős film lesz"

Nana! Ha így lett volna, akkor nem csak nem tetszett volna nekem, hanem a termet is elhagyom. Szerencsére csak komolytalan volt. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#105050) PuMbA válasza k-adi (#105047) üzenetére


PuMbA
titán

Biztos lesznek még részek, nem kicsit profitábilis lett a film :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.