Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85901) Viszlát


Viszlát
addikt

Wow, erről nem is hallottam még: Miles Ahead (trailer is van a link alatt). Don Cheadle rendezői debütálása, én bírom a fickót, lehet ez jó. Miles Davis meg olyan alakja a zenének amiből évszázadonként 2-3 ha van (szvsz Elvis elbújhat mellette, persze nem népszerűségben). Várós! :K

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#85902) Dilikutya válasza Pearce (#85897) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Scooby Doo, és még mi? Vagy jönnek sorban a gyökér animációs-élőszereplős hibridek? A Maci Lacit sem folytatták, és a Scooby Doo-tól is elment a kedvük 2 rész után. Ezek nem működnek ilyen formában, a jó kis rajzolt karakterekkel a rusnya 3D-s animáltak nem vehetik fel a versenyt. Igaz, az sem tett jót nekik, hogy a filmek sem sikerültek jól, lehet, hogy most kicsit komolyabban veszik, a DC sem engedne meg magának még egyszer egy Superman 3-at vagy Batman Forever-t (bár én mindkettőt bírom).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85903) k-adi válasza #54715584 (#85899) üzenetére


k-adi
nagyúr

Kellene ide 1-2 modi és nem lenne szétoffolva a topic... csakhát lazák a szabályok, na. ;)

már alig várom az új amerika kapitány filmet, ott megint menni fog a hiszti :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85904) vzsryl válasza Viszlát (#85884) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ebben az esetben lehet célszerűvé válna egy szuperhősös topik megnyitása.
Mivel ez mostanság a divat, ezért elkerülhetetlen a hozzászólás rajzás a témában.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#85905) Pearce válasza k-adi (#85903) üzenetére


Pearce
aktív tag

"Kellene ide 1-2 modi és nem lenne szétoffolva a topic."

Ahogy látom, nem a szakmai részben vagyunk. 1-2 modi meg szokott itt lenni és nekik nem szúrt eddig szemet a "túlzott" képregényfilmes diskurzus. Milyen furcsa, vajon ez hogy lehet?

Egész egyszerűen ha van egy nagyobb film, ami érdekli az embereket, akkor arról meg a duma. Ez tök természetes. Tavalyelőtt decemberben oldalakon keresztül az Interstellar ment, tavaly meg 5-10 oldalon keresztül csak a Star Wars. Utóbbi egy kicsit már nekem is sok volt, de nem írtam ezt be a topikba, hisz egy generációkon átívelő franchise-ról van szó, bárkit megkérdezel az utcán, hogy SW, egyből tudja, miről van szó és mindenki meg akarta nézni. Persze, hogy utána ment a kibeszélés.

Meg igazából a károgók is csak néha írnak be akármilyen filmről rövid véleményt...

(#85906) FoxiestFox válasza Pearce (#85905) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ahogy látom, nem a szakmai részben vagyunk. 1-2 modi meg szokott itt lenni és nekik nem szúrt eddig szemet a "túlzott" képregényfilmes diskurzus. Milyen furcsa, vajon ez hogy lehet?

Úgy, hogy többségük képregénybzi. :D Szívesen!

Engem nem az zavar, ha képregényes tartalmat látok. Tehát ha valakinek van véleménye x képregényfilmről, normálisan, részletesen (képességei függvényében persze) írjon róla, azért van a topik, szintén így a tartalma is megvitatható, mint akármelyik másik filmnél, de az, amikor minden egyes, a szemét és bulvároldalakon feltűnő huszadrangú hír, pletyka meg van osztva mint ON hozzászólás, és mind szül néha több tucat offot, és/vagy lényegi tartalom nélküli reakciót, az szar.
Aki szerint nem szar, az valószínűleg ilyen kocsmadiskurzus szintjén kommunikál a való életben is, rajtuk pedig nem lehet segíteni.
Szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#85907) spiky03 válasza Pearce (#85905) üzenetére


spiky03
veterán

Ennyi.

Én is ezt mondtam, hogy minden van valami "sláger" film ami elviszi a topikot, de szerintem ez nem baj. Mert ugye mindig arról beszélnek ami épp van. :)

Akit meg nem érdekel az nem olvassa el azokat a hozzászólásokat és kész. Nincs senki sem kényszerítve.

Túl van ez már lihegve szerintem... :U

@(#85906) dying_star
+1

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#85908) cyberkind válasza spiky03 (#85907) üzenetére


cyberkind
félisten

Én úgy vagyok ezzel ha már nem sikerült az a kis változás se a múltkor akkor nem érdekel az egész, jöjjön minden ami film ide nyugodtan, max átgörgetem, oké, néha nekem is sok a km-nyi oldalakon átívelő hypeolt film(ek) de ez van, nem halok bele, pont ezért film topik hogy minden ami film jöjjön, az meg hogy a minőség szinte eltűnt nem a mi hibánk, ezt dobta a jelenkor a filmek terén (is).

Paranormal Cocktivity

(#85909) atike válasza k-adi (#85903) üzenetére


atike
nagyúr

Filmes topikban filmekről beszélni - még ha azok képregényfilmek is, vagy épp a képregények amikből készültek - nem kellene, hogy off legyen... :) És főleg nem moderálni való.

Filmvilág. Ebben minden benne lehet és van is.

(#85910) radi8tor válasza atike (#85909) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tulajdonképpen igen. Attól, hogy nincs szó anime mozifilmekről nem azt jelenti, hogy ne lehetne itt megvitatni, hanem azért nincs róla szó, mert kevesen nézik az itteniek közül.

⭐ Stella

(#85911) gmx9


gmx9
aktív tag

Unom az összes képregényfilmet és herótom van tőlük, de túlzás lenne szeparálni. Viszont ha jól értettem nem is ez volt a gondja pár embernek, hanem hogy többször van pár szavas semmiről való diskurzus vagy nagyon gyenge beszélgetés a filmekről (szar/rohadt jó), de azt meg nem lehet elvárni, hogy úgy írjon valaki ahogy más szeretné. Ha több értelmes, részletes beszámolót olvasni itt, akkor valószínűleg mások is nagyobb kedvvel fektetnek több energiát majd a kommentjeikbe.

Szerk.: Meg nyilván nem lehet minden filmről oldalakon át beszélni/esszét írni.

[ Szerkesztve ]

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#85912) oriic válasza atike (#85909) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyetértek. Kicsit túlpörgött már ez a téma egyeseknél. :U Filmes topikban vagyunk ide beletartozik minden film, és hozzájuk kapcsolodó téma. (kivéve a 18+-os dolgok)

Ha valakinek nem tetszik valami (és nekem is van pár ilyen, mégsem szólok érte), azt le lehet reagálni ÉRTELMES hozzászólásban, de nem kell rajta pörögni.

Kicsit sok lesz amúgy az OFF amúgy, jobb lenne visszatérni a topik témájához.

(#85910) radi8tor1

Néha szokott lenni pár anime movie-s véleményezés, de többnyire Anime topikba írunk ezekről.
____

ON:

Edge of Tomorrow - A holnap határa

A minap megnéztem megint, és még mindig tetszik. Ok időutazás sucker vagyok, szóval alapból plusz ponttal indult nálam. Tom Cruise a filmekben még mindig egész tűrhető, sőt... A folytatásról ugye most mennek a hírek, én kíváncsi vagyok ezek után mivel akarják elhozni a 2. részt. Bármi is lesz, én várom. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#85913) k-adi válasza atike (#85909) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem a filmes kommentekkel van a baj (hisz mindig lesz egy-két aktuális film amiről nagyságrendekkel több komment lesz értelemszerűen - de ezt írtam én is korábban) hanem az off hisztivel, azért írtam hogy 1-2 modi rendet csinálna és kész.

(ez alatt azt értem, hogy a "jaj nemár megint egy képregényes komment?!" féle kommenteket ki kellene kukázni például -- ha valakit zavar a képregényes téma az tekerje át a kommentet, de ne generáljon tengernyi off-ot a nem-tetszéséhez)

(#85914) Pearce


Pearce
aktív tag

Ghost in the Shell:

(#85915) oriic válasza Pearce (#85914) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En birom a szinesznot, de nem tudok ra Motoko-kent nezni. :(

Live-Die-Respawn

(#85916) emiki6 válasza #54715584 (#85899) üzenetére


emiki6
veterán

Komolyan ez a színvonal? Egymásnak kell képeket linkelgetni nőkről meg arról beszélni, hogy ki kit dugna meg?

+1 :R

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#85917) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Channing Tatum szerda este a Twitteren jelentette be, hogy ő is csatlakozik a Kingsman: A titkos szolgálat című kémparódia folytatásához."

Live-Die-Respawn

(#85918) cyberkind válasza oriic (#85917) üzenetére


cyberkind
félisten

:O

Paranormal Cocktivity

(#85919) snecy20


snecy20
veterán

Chernobil Diaries (2012)

Ez megint mekkora egy kézikamerás szutyok...a fene vinné el hogy már mindenki 2 forint 50 fillérből akar filmet csinálni. :O :O :O

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#85920) Bad Pritt válasza oriic (#85915) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ördögi kör ez, egy ismeretlen színésznő jobb lett volna a szerepre, de nyugaton nincs akkora neve a GitS-nek, hogy bevonzza az embereket egy Daisy Ridley kaliberű újonc. Én azért iszonyúan kíváncsi vagyok rá, hogy mit alkotnak, mert ennek kivételesen látom értelmét, az Akira is jó lett volna, ha összejön. Meg a Cowboy Bebop.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85921) atike


atike
nagyúr

Guardians pár apróság:

trailer

fight trailer

Orosz Bosszúállók / Marvel copy... Érdekes.

(#85922) Dilikutya válasza snecy20 (#85919) üzenetére


Dilikutya
félisten

Személy szerint rühellem a filléres kézikamerás filmeket, de ez nekem tetszett. Bár ebben valószínűleg nagy szerepe volt a helyszínnek, elég hangulatosra sikeredett. Jöhetne már valami normális, a Zónában játszódó horror apokaliptikus hangulattal, béltépő mutánsokkal. :)
Az alapsztori nekem kissé hihetetlen volt, jó, tudok a katasztrófaturizmus létezéséről, de nekem akkor se életszerű, hogy valaki önként, mindenféle védelem nélkül bemegy oda, és még fizet is érte.
Hatalmas, kiaknázatlan lehetőség van a csernobili zónában.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85923) k-adi


k-adi
nagyúr

szépestét! van ez az új magyar Hurok c. film... esetleg látta már innen valaki? ma jelent meg... tényleg van olyan jó, mint amilyennek mondják?

(#85924) Bad Pritt válasza atike (#85921) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Már azt hittem valami új anyag... :(
Mindkét trailer volt már itt is többször is. Lassan mutathatnának kicsit többet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85925) atike válasza Bad Pritt (#85924) üzenetére


atike
nagyúr

Az jó... Én csak az egyiket láttam linkelve. Benéztem... :)

Igen, én is várom mi sül ki belőle.

(#85926) #54715584


#54715584
törölt tag

Circle

Ez kicsit spoileres lesz, de anélkül meg nem lehet rendesen írni erről az alkotásról, a lényeget viszont nem fogom elárulni.

A film egy kis költségvetésű scifi, ez az elem inkább a végén van jelen, de a környezet és a helyzet eléggé titokzatos. 50 ember magához tér egy helyen, piros körökben állva. Ezeket a köröket nem lehet elhagyni, mert ha kilépsz belőle, meghalsz. Ha megérintesz egy másik embert, akkor szintén meghalsz (itt volt egy baki közben, mert az egyik néni megpaskolta az egyik pasi karját, és nem halt meg). Percenként meghal valaki és van visszaszámlálás, ehhez kapunk egy jó kis pulzáló hangot, itt örültem, hogy van házimozim :) (de volt olyan is, hogy 2-3 perc is eltelik egy-egy halál között). Közben rájönnek, hogy ez szavazásos alapon működik, akire a legtöbb ember szavaz, az hal meg. Innentől indul az, hogy elkezdik egymást győzködni az emberek, hogy ki legyen a következő.

És itt lesz érdekes a film, legalábbis számomra az volt. Előveszik az összes morális témát, ami dilemmát okozhat, és szépen végig mennek egy majdnem ötvenes listán. Először haljanak meg az öregek, mert nekik már úgy sincs sok hátra. De előkerül itt a vallásos téma, a melegség, a bűnözés, megcsalás, erőszak és még rengeteg téma, ami alapján az emberek elítélik egymást. Közben jöttem rá, hogy ez a lista még korántsem ért véget, hiszen a filmben lévő 50 indoknál sokkal több van a való életben, és hogy mennyire könnyen ítéljük meg / el a másikat. Az is nagyon érdekes volt, hogy adott karakterek a túlélés érdekében milyen taktikákat használnak, vagy mennyire változnak meg és térnek el eredeti énjüktől.

A vége felé izgalmasabb lesz, mert ott már latolgatni kell az esélyeket, hogy ki kire szavazhat, meg kell győzni a másikat, a végén ez már nagyon nyíltan megy, ahogy egyre csak fogynak az emberek. Egymás előtt licitáltak egymás szavazataira, percek alatt elintézve azt. Időközben tippelnek arra is, hogy hol vannak és miért, de ez csak a végén derül ki 100%-ban, ahol sikerült még 2 csavart is bevinni a történetbe

A film nem lassú, viszont folyamatosan beszélnek benne, a nyelvezete nem nehéz, könnyen érthető, de figyelni kell, mert esélylatolgatásnál kicsit el lehet veszteni a fonalat. Pontot nem adok rá, mert értelmetlen lenne, engem lekötött és hatással volt rám. A témája érdekes, a megvalósítás jó. Lehet egy kis utánérzés más filmekből, de ez nem annyira zavaró. Akinek bejött a The Signal és/vagy a Terminus, az nézze meg ezt is. Azoknál picit pörgősebb / beszédesebb, de hangulatban hasonlít rájuk.

(#85927) ígyvanferi válasza oriic (#85915) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ezzel én is pont így vagyok. Van sok jó, meg pár kevésbé jó filmje/szerepe Scarlettnek, de ide valahogy nagyon nem őt képzeltem. A végeredmény reméljük f.sza lesz, az alapanyag adott.

(#85928) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Az milyen már, hogy pár évvel a Hair után Treat Williams játszik A birodalom visszavágban. :) Aztán jól átment B kategóriás színésznek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85929) ígyvanferi válasza Dilikutya (#85928) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Egy uncredited echo base troopert, ha jól látom? Az azért nem egy eget rengető szerep. Valakinek ugye B kategóriás filmekben is szerepelnie kell. :)

(#85930) Dilikutya válasza ígyvanferi (#85929) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem tudtam, hogy feltűnt benne, ma szúrtam ki a filmográfiájában. Hétvégén néztem a Billy Zane-es Fantomot, abban volt Treat a főgonosz. Az sem egy épp egy időtálló klasszikus, csak nekem idáig kimaradt. Ahogyan a képregény is, amikor ment nálunk.
Pedig a Hair nagyszerű film, mostanában meg a Jurassic városban tűnt fel, ami első ránézésre még a B kategóriába sem fér bele. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85931) emiki6


emiki6
veterán

A Guardiansról jut eszembe, van amúgy "orosz hollywood"?
Nem nagyon szoktam orosz filmekkel találkozni, pedig azthiszem nem állnak tőlünk annyira messze, mint az indiaiak vagy az "ázsiai népek".

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#85932) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Huhh mennyi hír van ma reggelre.

-The Killing Joke Rated R lesz. Örülök nagyon.

-The Neon Demon Trailer: [link] Eddig oké. Nekem az Only God Forgives is tetszett Renf-től

-Ghost in The Shell film. A topikban talán én vagyok az egyetlen akit hidegen hagy Johansson kisasszony külleme. Egyszerűen semmi extra nincs abban a nőben. Viszont nagyon örülök a filmnek, nagyon várom. És valószínűleg illeni is fog a szerepbe. Csak nem kell túljátszani a droidot. :D

-James Cameron és az Avatar téma. Ezen már csak röhögni tudok. Mondjuk nem is érdekel az egész Avatar. Viszont nagyon vicces már mit vergódik az öreg James. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85933) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Oké, akkor itt és most véget lehet vetni a szünni nem akaró offolásnak. Ez a téma egy fekete lyuk, csak szippant be mindent. Ha kiakarjátok beszélni ezt a témát, hozzatok létre egy Logout bejegyzést, és ott mehet, de ez ide már sok.

All→M8

(#85934) ígyvanferi válasza .LnB (#85932) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A Drive még királyabb volt tőle. Bírom a filmjeit, remélem hozza a színvonalukat. Cliff Martinez szerzi ehhez is a zenét, ez már fél siker.

(#85935) Viszlát


Viszlát
addikt

Rolling Stone cikk a Swiss Army Man-ről.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#85936) bAtt001 válasza .LnB (#85932) üzenetére


bAtt001
addikt

jaj ez a Neon Demon királyul néz ki, csávókám a Dexterből elég komolyan néz ki, Keanu-t meg nem látni biztos valami gonosz lesz, várjuk szépen :D

Killing Joke-t meg pont a héten olvastam el, igazából picikét többet vártam tőle amennyire imádják, de a vizuális stílusa na az maga a tökély, kár hogy animációban ez el fog veszni egy az egyben :( viszont végre egy komoly animáció, a Justice League vs Teen Titans-t félidőben kikapcsoltam annyira nem tudott lekötni

(#85937) .LnB válasza ígyvanferi (#85934) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Drive nekem nagyon nagy kedvencem. Azért írtam a Only God Forgives-t, mert azt sokan nem szerették.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85938) #54715584 válasza .LnB (#85932) üzenetére


#54715584
törölt tag

Avatarról olvastam én is tegnap, Azért 4 film egy húzomban elég durván hangzik.
Ráadásul nem tudom, hogy fog-e valami újat mutatni, mint anno 7 éve az első rész, ami jó kis techdemo volt.
Bár ettől függetlenül meg fogom nézni, ha a látvány és a hangkeverés olyan lesz, mint az első részben. :)

(#85939) brownus válasza Pearce (#85914) üzenetére


brownus
veterán

rasszista hálivud :) amúgy jogos...

(#85940) .LnB válasza #54715584 (#85938) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a szép, hogy minden forgatókönyvet más írja. :D Az "jó" jel. (Tudom volt már rá pozitív példa.)
Cameron azt hiszi....aztán majd az utolsó rész jöhet only DVD-ra. Feltéve ha akkor még lesz DVD mire ezek tényleg elkészülnek. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85941) #54715584 válasza .LnB (#85940) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hehe, anno az STV kifejezés tetszett nagyon. :D

(#85942) #54715584 válasza Viszlát (#85935) üzenetére


#54715584
törölt tag

Boner compass? Meg farting corpse? :D
Ez tényleg annyira szörnyen hangzik, hogy csoda, hogy megcsinálták. :D

(#85943) gerii


gerii
addikt

(#85944) Dilikutya válasza gerii (#85943) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hazudnék, ha azt mondanám, ér ennyit, de ettől függetlenül nagyon menő. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85945) emiki6 válasza gerii (#85943) üzenetére


emiki6
veterán

Há hol marad a forrásmegjelölés? Én nem akarom az indexet támogatni azzal, hogy rákattintok... :(( :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#85946) Dilikutya válasza emiki6 (#85945) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ne fáradj! Az URL-ből látszik, hogy index blogos bejegyzés.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85947) Viszlát válasza #54715584 (#85942) üzenetére


Viszlát
addikt

Hehe, persze nem Bölcsek kövérés vagy Adam Sandleres megközelítésből vannak ezek a filmben, itt beszélnek róla, hogy hogyan jött az ötlet és mi a szándékuk vele. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#85948) callmeakos válasza gerii (#85943) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kertbe jó. Elnevezem Buksinak, kitennék egy táblát hogy őrzött terület, azt ember fia nem merne bejönni a birtokra :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#85950) marilllyo válasza gerii (#85943) üzenetére


marilllyo
veterán

Lefotózhatták volna több szögből is. Innen nézve annyira nem élethű.

Amúgy vannak fanatikusok. Én anno egy (eléggé jól sikerült :B ) chestbuster makettet adtam el (az értékéhez képest) kvázi egy vagyonért. Az öröm persze nem tartott sokáig. Párommal küldtem el Sopronba egy cipős dobozba de valahogy út közben sikerült letörnie a farkát. :N

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.