Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121001) S e t h


S e t h
nagyúr

A GOT az egy olyan dolog, hogy a könyvek rajongója voltam, és a hab volt a tortán, amikor kijött sorozatban is. Az elején.
Amíg egy idő után nyilvánvalóvá vált nem csak nekem, de egyre több rajongó számára, hogy a könyvek immáron le vannak tojva és ez bizony elkezdett látszani a sorozat színvonalán is.
Minden adaptáció esetében a könyv volt nálam az elsődleges, itt viszont elfogytak a könyvek és ment át drámából ponyvába a sorozat.
De.
Még ezzel együtt sem tudnék a most futó sorozatok közül olyat mondani, ami még ezt a kornyadozó befejező évadot is meghaladná szintben.
Viszont az is tény, hogy nem mindenkinek emészthető, de ez talán inkább a sorozat műfajának tudom be, bár sokan meglepődnének mennyire nem a fantasy van túlsúlyban benne, drámának azonban elsőrangú.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#121002) Mik76 válasza Tibiajax (#120991) üzenetére


Mik76
senior tag

Hatan

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#121004) atike válasza Aventador91 (#120997) üzenetére


atike
nagyúr

Olyat nem láttam, hogy bárki fikázta volna - én sem. Egyszerűen csak nem érdekel.

Egy hét alatt 6 évad...? Nem semmi. Bár nekem lenne ennyi időm... :DDD

(#121005) PuMbA válasza oriic (#120960) üzenetére


PuMbA
titán

Sima oldalakon én még nem futottam bele semmibe, szóval ez a veszély gondolom azokat fenyegeti, akik Endgame fórumokat vagy film pletyi oldalakat nézegetnek :)

(#121006) Viszlát válasza PuMbA (#121005) üzenetére


Viszlát
addikt

Tegnap rászántam 5 percet az életemből és próbáltam megtalálni, hogy Tibit tudjam ijeszgetni vele, de néhány klikkvadász YT videón és a veszélyre ( :DDD ) figyelmeztető számtalan cikken kívül semmit sem találtam. Hype hype hype, mondanám, hogy szánalmas, de azon már rég túllépett ez a történet.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#121007) oriic válasza PuMbA (#121005) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

YouTube-on azert akadnak olyan idiotak akik covernek spoileres jelenetet tesznek. Halisten ezeket torlik. A
Kikerult anyagbol 1-2 percet megneztem, eleg is volt. :D

Live-Die-Respawn

(#121008) PuMbA válasza oriic (#121007) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, már tavaly láttam ilyet. Egy filmhez, ami egyébként nem érdekelt, de kapcsolódott egy másik filmhez, amivel kapcsolatban több videót néztem simán bedobta a YouTube az ajánlást a főoldalra és benne volt a videó előnézeti képében a spoiler. A YouTube-on azóta nem néznek ilyen filmes találgatós videókat, hogy ajánlásba nehogy betegye.

[ Szerkesztve ]

(#121009) aelod válasza PuMbA (#121008) üzenetére


aelod
veterán

Az új Eu-s rendelet majd gátat szab ennek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#121010) ben11 válasza Tibiajax (#120991) üzenetére


ben11
őstag

négyen
öten
hatan

Teljes a közöny.

(#121011) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na tegnap sikerült a 2D-s vetítésre jegyet venni, szóval 27.-én 17:15-től én is nézem a Végjátékot. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#121012) Tibiajax válasza Viszlát (#121006) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezért a maximálisan rosszindulatú, előre kitervelt -szerencsére meg nem valósulhatott- cselekedetedért 3, azaz három darab gól volt a jutalmad.

más.
közben már vágóasztalon a Jay és Néma bobcsi

(#121013) Viszlát válasza Tibiajax (#121012) üzenetére


Viszlát
addikt

:D

Nem mutattam volna meg, csak ijesztgetni akartalak. Mert hát kerülni kell az INTERNETET, annyira veszélyes a dolog. :C

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#121014) tuki2200 válasza Viszlát (#121006) üzenetére


tuki2200
senior tag

Itt a leak tartalma, ha érdekel:

Professor Hulk does talk with Banner’s voice and uses glasses

Fat long haired lumberjack beard Thor is real

Hulk and Rocket are shown to be the ones visiting Thor after a long time of no seeing

Miek and Korg are alive!

Stark calls Rocket “Ratchet”

We see the team watching Hulk in the battle of New York being a mindless beast, future Hulk seems embarrassed

Future Cap and Avengers Cap fight each other!

They do complete the Stark gauntlet, Hulk puts it on but it seems it’s not working. It seems he will lose his arm

Thor uses both the Hammer and the Axe to fight Thanos

Cap lifts the Hammer!!

We hear Sam say to Cap “on your left” just before the dusted avengers return

We see The Avengers, Valkyrie, the full wakandian army (with ships), and I think every hero ever shown in the MCU ready to fight Thanos’s army including the black order

Captain Marvel has short hair in the final battle

[ Szerkesztve ]

(#121015) Tibiajax válasza tuki2200 (#121014) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de muszáj volt berakni..... istenem

(#121016) #48613632 válasza tuki2200 (#121014) üzenetére


#48613632
törölt tag

Thor pörölye le fog rád sújtani !!! ;]

(#121017) aelod válasza Tibiajax (#121015) üzenetére


aelod
veterán

Spoilerbe van téve mit agonizálsz? :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#121018) Tibiajax válasza aelod (#121017) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, akkor nem szóltam! elnézést!

(#121019) brownus


brownus
veterán

https://www.youtube.com/watch?v=N-lvePybpN4 [link] Vízipók-csodapók / a felújított filmváltozat április 18-tól a mozikban!

(#121020) #48613632 válasza brownus (#121019) üzenetére


#48613632
törölt tag

Egy élőszereplős változatot azért megnéznék.

(#121021) brownus


brownus
veterán



:D

(#121022) Viszlát válasza tuki2200 (#121014) üzenetére


Viszlát
addikt

Köszönöm, de így sajnos el is vesztette a "hasznosságát". Egyébként jól szemlélteti, hogy mennyire súlyos a helyzet a film körül, ha ilyen információk miatt pánikolnak sokan. Kedvencem a hajhosszúságos...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#121023) tuki2200 válasza Viszlát (#121022) üzenetére


tuki2200
senior tag

Igen, nagyobb a füstje, mint a lángja... érthetetlen számomra ez a düh és a pánik ami egy KÉPREGÉNYfilmet kísér.. nevetséges. SPOILER a végén a jók győznek! :DDD

(#121024) #75376384 válasza tuki2200 (#121023) üzenetére


#75376384
törölt tag

ha úgy nézed. 2008 óta építgetnek egy világot, aminek a végkifejletét hétpecsétes titok őrzi és az emberek a filmből, nem pedig egy random twitter bejegyzésből akarják megtudni azt.

megfordítnám a "problémátok". miért zavar titeket, hogy valaki nem akarja látni még véletlenül se egy általa nagyon várt filmnek a végét? vagy az a gond, hogy ez most felkapott? tudom a mainstreamet egy bizonyos életkorig/szintig divat fikázni, de azt hinné az ember, hogy ennél érettebb emberek járnak ide.

[ Szerkesztve ]

(#121025) atike válasza tuki2200 (#121023) üzenetére


atike
nagyúr

És tényleg, pont így volt a Végtelen Háborúban is... :)

Ja, nem. :U

(#121026) aelod válasza #75376384 (#121024) üzenetére


aelod
veterán

megfordítnám a "problémátok". miért zavar titeket, hogy valaki nem akarja látni még véletlenül se egy általa nagyon várt filmnek a végét?

Nem mondtam, hogy zavar.

De ha nem megy rá az egérrel akkor nem látja mi az. Engem ha nem érdekelt egy formula 1-es verseny végkimenetele kerültem minden olyan platformot ahol láthattam amíg meg nem néztem.
Deccit.

A spoilerből meg nem derül ki, hogy mi lesz a film végkimenetele.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#121027) tuki2200 válasza #75376384 (#121024) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ácsi, engem nem zavar, hogy sokan kiváncsiak a filmre, egy kellemes buta popcornfilm. Én is megyek a premier előtti vetítésre. Azt a hisztit viszont nevetségesnek találom ami megy a film körül, nem csak itthon hanem a világon. Redditen is, ha valaki linkeli a leak videót, BAN jár érte, a redditen...
Vagy én vagyok túl öreg vagy csak túl sok lett az unatkozó ember akiknek az élete középpontjában egy mesefilm áll. Túl komolyan veszik egyesek, egy év múlva emlékezni se fog rá a többség, mert jön a következő hypevonat.. Szóval relax ;)

(#121028) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Kathleen Kennedy has confirmed that Lucasfilm is looking to develop 'KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC'"

o.O :Y :C

Live-Die-Respawn

(#121029) Bad Pritt válasza tuki2200 (#121027) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ennél az egy filmnél nem értek ezzel egyet. Nem szeretnék most túl mélyen belemenni, vitatkozni végképp, de filmtörténeti szempontból a 2000-es évek egyik meghatározó címe lesz ez a mozi a minőségétől függetlenül (de nem önmagában, úgy az Infinity Warhoz hasonlóan értékelhetetlen).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#121030) KaitouP válasza oriic (#121028) üzenetére


KaitouP
veterán

Csak el ne csesszék azt is. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#121031) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#121032) gyuromoj válasza oriic (#121031) üzenetére


gyuromoj
veterán

Jó lesz ez majd itthon... :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#121033) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Ez a film katasztrofálisan rossz volt. Talán egy folytatás jobb lett volna.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#121034) OPiiPO válasza tuki2200 (#121014) üzenetére


OPiiPO
addikt

tényleg muszály volt? :( gondolom most nagyon menőnek érzed magad . . .

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#121035) Viszlát válasza Bad Pritt (#121029) üzenetére


Viszlát
addikt

Pedig kifejthetnéd, mert ez így elég erős állítás és csak lóg a levegőben. Mi olyat tesz le az asztalra ami eleddig nem volt?

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#121036) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

After

Sajnos kénytelen voltam megnézni a barátnőmmel ezt a csodát. Ha párotok rávesz egy ilyen kaliberű filmre akkor vigyetek párnát a moziba és szép álmokat. Aki nem olvasta a könyvet és nincs affinitása ilyen stílusra az halálra unja magát.

#értékelés

[ Módosította: vond ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#121037) tuki2200 válasza ƵøŁĭ (#121036) üzenetére


tuki2200
senior tag

Oh napok óta ezt hallgatom anyámtól, hogy töltsem már le neki, nem tudtam pontosan mi ez, de valami hasonlóra számítottam.. :D

(#121038) ƵøŁĭ válasza tuki2200 (#121037) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Csak akkor töltsd le ha nem kell vele megnézned. Én nem tudom mit esznek ezen a nők mikor annyira lapos és unalmas volt. Ez nem nekünk lett kitalálva. Mondjuk szerintem a nézők 99% más dimenzióban volt, mert mikor megjelent a 7 nem fogadott hívás akkor mindenki ujjongani kezdet xD .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#121039) Aventador91 válasza ƵøŁĭ (#121036) üzenetére


Aventador91
őstag

mi a faxom ez a fos. gondoltam megnézem a trailert. hát már az rohadt kínosan gagyi volt :DDD

ezt nőz nézik? fiatal kis puncikat nem neveznék nőnek :D a nők nagy része túl van az ilyen meséken

(#121040) lezso6 válasza Viszlát (#121035) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sok-sok pénzt. Szerintem megvan rá az esély, hogy túl fogja szárnyalni a most rekordtartó Avatart worldwide gross-ban.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#121041) hoffman_ válasza lezso6 (#121040) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ebben én biztos vagyok egyébként.

de attól még aelod mondandója továbbra is helytálló, a spoiler taget azért kreálták meg erre a fórumra, kizárólag ebbe a topicba, hogy használják. innentől kezdve mindegy, hogy az adott film mit tesz le az asztalra vagy sem, csak az látja (amit ugye nem akar), aki akarja látni :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#121042) Viszlát válasza lezso6 (#121040) üzenetére


Viszlát
addikt

Bad Pritt homályos célzása valami másra utal szerintem, nem a bevételekre. De ha igen, akkor no comment.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#121043) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Most megy a FILM NOW-n (leánykori nevén DIGI FILM) a A 13. harcos c. film és ezek a képesek voltak egy új szinkront készíteni hozzá!! :W :W Igazi büntetés Banderas-nak az eredetiben Selmeczi Roland (R. I. P.) helyette: Varga Gábor (a Halálos Fegyver sorozatban a bajszos Riggs hangja) hangminta: [link]

(#121044) erahurka válasza hoffman_ (#121041) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem nem fogja megelőzni az Avatart. Az előző rész se volt közelében sem.

(#121045) perempe válasza brownus (#120158) üzenetére


perempe
addikt

Arctic (2018)
lehetne az A bombák földjén és az A vadon foglyai közös gyermeke, szenvedős film. medve nélkül még jobb lett volna.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#121046) #48613632 válasza Viszlát (#121042) üzenetére


#48613632
törölt tag

Thanos karaktere van annyira ellentmondásos, hogy megér egy kis figyelmet. Szerintem, eddig egyetlen filmnek sem sikerült ekkora rajongótábort gyűjteni, a negatív főhős köré. (Na jó. Egynek azért igen.)
Figyelembe véve, hogy a fél univerzumot kiirtotta, illetve, hogy kik az ellenfelei, ez azért elég szép teljesítmény.
Akár még Darth Vaderre is ráduplázhat, ha mondjuk nem nyírják ki az Endgame-ben.

[ Szerkesztve ]

(#121047) Viszlát válasza #48613632 (#121046) üzenetére


Viszlát
addikt

Ezt erősen kétlem, csak többnek tűnik a dolog az internet miatt. A Dart Vaderéhez hasonló kult státuszhoz évtizedek kellenek, nem elég a hype.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#121048) Aventador91 válasza Viszlát (#121047) üzenetére


Aventador91
őstag

túl nagy a hype.. 1-2 hónap és elmúlik. :D nem kell ezen rugózni, hagyni kell őket ;]

egyébként mi volt az előző részben? idén néztem meg valamikor mert nem volt más, de már nem tudom. az előzőeknél arra sem emlékszem megnéztem-e, de szerintem igen. mély nyomot hagytak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#121049) j0k3r! válasza lezso6 (#121040) üzenetére


j0k3r!
senior tag

Ráadásul ez megint semmit nem jelent. Jókor voltak jó helyen, egy éppen "virágzó" gazdaságban nem nehéz rekord bevételeket produkálni ([link] nézzétek meg 2009-2019 közt mi történt)

some men just wanna watch the world burn...

(#121050) gboszi válasza #48613632 (#121046) üzenetére


gboszi
senior tag

Erről meg mindig elfelejtkeztek... :D

"If you're good at something, never do it for free!"

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.