Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84951) Dilikutya válasza marilllyo (#84915) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84952) marilllyo válasza cyberkind (#84944) üzenetére


marilllyo
veterán

Olvastam egy cikket róla, hogy azért sem kapott több jobb szerepet mert a rendezők/stáb nem különösebben szeretik mert k*rva problémás és hisztis egy színész. (Val Kilmer)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84953) Bad Pritt válasza Pearce (#84925) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, pont most olvastam. Meg azt is, hogy Zimmer nem szerez több szuperhősfilmhez zenét.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84954) cyberkind válasza Bad Pritt (#84953) üzenetére


cyberkind
félisten

Már csak az a kérdés hogy hova férhet be a Batfleck 1, Zimmer meg remélem hogy csak több pénzt akar és csak szórakozik. :D

Paranormal Cocktivity

(#84955) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha már jóféle cuccok, ez jött velem ma szembe :D

All→M8

(#84956) cyberkind válasza callmeakos (#84955) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább Wonder Woman mint ez. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#84957) callmeakos válasza cyberkind (#84956) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Fordulj orvoshoz ;]

All→M8

(#84958) cyberkind válasza callmeakos (#84957) üzenetére


cyberkind
félisten

Lehetetlen, csináljanak király SW filmet ne ilyen valamit. :D

Paranormal Cocktivity

(#84959) Dilikutya válasza cyberkind (#84954) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mivel ez független a korábbiaktól, bárhova. Jöhet megint Joker, Pingvin, Rébusz, el lehet mesélni a kezdeteket, a lehetőségek száma korlátlan. :)
Joker van is az új DC világban, rögtön a Suicide Squad-ban szerepelnek is mindketten. A BvS-ben volt Robin jelmez, és Superman-t is bevonták a játékba. Jöhet az A Death in the Family. De ha igazán nagyot akarunk durrantani a későbbiekben jó sok hőssel, akkor az egész Marvel és DC csak egy felé tarthat, mely bekövetkezése szükségszerű, mivel lassan már az sem lesz elég, ha a hősök saját filmje is hősökkel van tele. ;]

Ráadásul Thanos épp a Nagymestertől szerzi meg az egyik követ, a Nagymester pedig benne van a JLA/Avengers-ben is. Thanos pedig a jelenlegi Marvel filmekben épp gyűjtöget. :)
Ha összejön, ne mondjátok, hogy nem szóltam! ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84960) cyberkind válasza Dilikutya (#84959) üzenetére


cyberkind
félisten

Az időt úgy értettem hogy a kijövő filmekhez, ugyebár minden évben jön egy nagy DC film, de Batman-nek nem terveztek semmit, azt pedig hogy mit dolgoznak fel szinte mindegy mert bármi jöhet. :)

Soha nem fog összejönni mert ahogy nézem ezek a DC filmek teljesen mások hogy nem minden korosztálynak szólnak ellenben a Díznivel, azt egy fogyatékos is megérti és szereti, de ennek látjuk is példáját, túl sok az ellentét minden téren, de ez nem is baj, nagyon nem hiányzik hogy elkorcsosuljon Batman is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84961) Pearce


Pearce
aktív tag

100 Greatest One-Liners: Before The Kill - hatalmas :C

Aztán itt a nap WTF híre: 'Suicide Squad Undergoes Expesive Redshoots to Make It More Fun

Röviden: "Mivel a Warner állítólag a trailerben ellőtte a film összes poénját, most több tízmillió (!) dollárt költ Suicide Squad újraforgatásokra, hogy viccesebbé és szórakoztatóbbá tegyék a filmet." via Vox

'Zmeg, elment a Warner esze?! Most azért, mert sírtak a kritikusok, hogy túl sötét a Batman v Superman?

Ja és aki moziban szeretné megnézni a Cloverfield Lane-t, az a 2. trailer-t /amit kb. 1 hete adtak ki/ ne nagyon nézegesse, mert brutál spoileres.

[ Szerkesztve ]

(#84962) cyberkind válasza Pearce (#84961) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ezt írtam hogy a Warner iszonyat nagy, amatőr hibákat vét a marketingben és ezekkel a trailer-ekkel, de remélem ez nem igaz. :U
Annyira görcsösen ragaszkodnak ehhez a szaros univerzumépítéshez ők is hogy ezért lesz bukó ha így haladunk.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84963) spiky03


spiky03
veterán

Ha már Batman.

Ben Affleck megírta az önálló Batman film forgatókönyvét

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#84964) callmeakos válasza Pearce (#84961) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Warner egy párszor bebizonyította hogy csimpánzok dolgoznak a legfelsőbb szinteken, de ezek után már sértés lenne ez a hasonlat a csimpánzokra nézve.... :U
Felfoghatatlan amit ezek művelnek...

All→M8

(#84965) cyberkind válasza callmeakos (#84964) üzenetére


cyberkind
félisten

Valahogy nagyon nem érzik a témát semelyik téren a tavaly nyári Batman Arkham Knight fiaskótól kezdve. :W

Azt meg se említem hogy a Mortal-lal is csak szopatják az embert.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84966) LOTR


LOTR
addikt

Batman v Superman: Dawn of Justice - Batman Superman ellen - Az igazság hajnala (2016)

Szerintem gyengébb lett, mint a Man of Steel, valahogy sem Superman-es, sem Batman-es hangulata nincs igazán. Egy széria lassú bevezető részének tűnt... megint, merthogy a MoS is, csak talán itt lehet kevesebb volt az akció, bár MoS-t közel 3 éve láttam, tehát nem emlékszek már mindenre.
Amúgy Ben Affleck teljesen rendben van mint Batman, de igazából bármennyire 2,5 óra volt a film, szerintem nem sikerült kibontani egyik főszereplő karakterét sem, és még a konfliktusuk is alig lett bemutatva, nem is értem mivel ment el ez a sok idő, mert úgy tűnt, hogy történés meg alig volt.
Jövőre Justice League-et is bemutatják, most már tényleg nagyon remélem, hogy így 2 film után nem az lesz a 3. ami ilyen "bevezető" rész hatását kelti.

Azért tetszett a film, és ez is csak tovább erősítette bennem, hogy nekem továbbra is a DC filmek jobban tetszenek, mint a Marvelesek. Nem nevezném kiemelkedőnek, valahogy érződött ez, ezért nem is siettem a megnézésével és most imax helyett is csak sima 2d lett, ami ugyan jól mutatott, de biztosan jól nézett volna ki Metropolis és Gotham 3d-ben is.

One Ring to rule them all

(#84967) k-adi válasza cyberkind (#84965) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na Mesélj csak mi volt a gond a Batman Arkham Knight-al?
Azon kívül, hogy a startja botrányos volt (technikailag), oké, de a story még jó... sőt az egyik legjobb. Jó, nyilván "A nagybetűs Joker" ellen esélye sincs senkinek, de AK érdekesen próbálta tálalni azt amit kínál. (az más téma, hogy a többi karakternek kevés jelenet jutott és csak épphogy tiszteletüket teszik egy boss fightra)

(#84968) cyberkind válasza k-adi (#84967) üzenetére


cyberkind
félisten

Abszolút nem a story-ra értem, de ez leeshetett volna a Mortal-os résznél.
A játék azóta jobb lett, de messze nem olyan mint kéne lennie, de inkább hagyták az egészet és visszaadják a pénzt pontosabban adták ha kellett, mert ez olcsóbb volt mint megcsinálni rendesre, a Mortal-lal nem szaroztak, az új kiegészítőt ki se adták PC-re, és így tovább...
Ja és hiába jó meg játszható a játék, nem egy helyen hallom és látom azt hogy azért nem veszik meg mert félnek hogy nem fog menni, így inkább kihagyják.

(#84969) noxwill
A Rocksteady nem csinálta a PC portot, az Iron Galaxy stúdió volt, de amúgy igen, félkészen kiadták, a Gta 4 nem volt ekkora konzolport, de az a vicc hogy a 30fps-es felvételt 60-ra gyorsították hogy milyen király lesz a játék, nekem kuponként oké volt, de aki pénzért vette teljesen megértettem a proiblémáit.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84969) callmeakos válasza cyberkind (#84965) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az Arkham Knightot a Rocksteady és a Warner együtt b*szta el.
A Rocksteady azzal hogy képtelen normális PC-s portot csinálni, a Warner meg volt olyan ostoba, hogy tudták hogy félkész lett a cucc, ennek ellenére kiengedték a közönség elé. Ezt csak tetézi hogy ez nem sikerült második nekifutásra. Szóval ja, a Warner valahol olyan mint a FOX. Mindent a pénzért, semmit a nézőkért.

All→M8

(#84970) k-adi válasza cyberkind (#84968) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mortal alatt mortalkombat-ot érted akkor nálam mellélőttél, mert nem követem nyomon azt így nem is eshetett le miről írsz ott :D

Nekem 0 hiba volt a végigjátszásom során, igaz én megvártam a "nagy patchet", azaz nem az elején estem neki.. illetve én pont az ellenkezőjét hallom, hogy most már "játszható" a játék.. nyilván van benne bug itt-ott dehát istenem hol nem? a nagy istenes összeomlások már nincsenek tudtommal

Reméljük a köv. szuperhősös game már jobban startol :P (remélem superman jön most)

szerk.: offba raktam

[ Szerkesztve ]

(#84971) olle


olle
senior tag

Üdv.

Ki látta a Locke cimű filmet? Vélemények? :)

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#84972) madgie válasza olle (#84971) üzenetére


madgie
titán

f*sza :)

(#84973) olle válasza madgie (#84972) üzenetére


olle
senior tag

Végre valaki akinek tetszett ez a monodráma :D :C

Kis költségvetés? Ugyan már a telefonszámla hatalmas lesz :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#84974) madgie válasza olle (#84973) üzenetére


madgie
titán

"Two words I learned tonight. Fuck Chicago." :)

(#84975) dokee78 válasza olle (#84971) üzenetére


dokee78
félisten

Nagyon jó,de készülj,mert egy autóban játszódik.

[ Szerkesztve ]

(#84976) olle válasza madgie (#84974) üzenetére


olle
senior tag

Hát igen a mondanivalója nem semmi.

And the difference between never and once is the whole world. The difference between never and once is the difference between good and bad.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#84977) .LnB válasza olle (#84971) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

Van ám kereső, rákeresel aztán akkor kiderül, hogy kinek hogy tetszett. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84978) brownus válasza callmeakos (#84955) üzenetére


brownus
veterán

ilyen kell nekem bringás sisakban :) vadállat

(#84979) dokee78


dokee78
félisten

Batman v Superman: Dawn of Justice
Szerintem divat lett ezt a filmet leminősíteni.
Az lehet a gond,hogy sokan azt várták,hogy mekkora orbitális csetepaté lesz benne.
Superman és Batman majd szerte szét csapja egymást,majd jelenetről jelenetre állandó akció lesz benne Doomsday haláláig.

Bevallom én is többet vártam,mint ami lett a filmből.
Többet szerettem volna Batmanből látni,viszont ez nem egy Batman film.
Supermant eleve nem kedvelem,holott szvsz Henry Cavill jól játssza és illik is hozzá ez a szerep.
Ben Affleck kellemes csalódás,eddigi legjobb Batman.
Jesse Eisenberg nem volt jó Luthor.
Ez inkább egy Jokernek tűnt smink nélkül.
Kevin Spacey féle Luthor jobb volt,holott az egy gyenge Superman film lett.
Jeremy Irons által megtestesült Alfred is szimpi volt,kár,hogy keveset tudott mutatni.
Gal Gadot :B Nem kell ide amazon kínézetű hölgyike,jó lesz ő Wonder Womanként.
Jó lett a belépő zenéje,engem kicsit irritált a visongatása.
Ajánlott WW ismeretéhez megnézni a jól sikerült Wonder Woman rajzfilmet.

8/10

(#84980) madgie válasza dokee78 (#84979) üzenetére


madgie
titán

Irons keveset volt benne, de akkor nagyon jó volt. Mondjuk ő a Gabi fogkrémet is el tudná adni a szegedi csillagban :D

(#84981) Dorian


Dorian
félisten

Azért lesz itt majd Filmekről is szó, vagy a topik leragadt a 12 éveseknek való betmennél meg szupermennél? ;]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#84982) Bad Pritt válasza Dorian (#84981) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Te új vagy itt, igaz? :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84983) Pearce válasza Dorian (#84981) üzenetére


Pearce
aktív tag

Meglepő, hogy egy filmes topikban arról is folyik a diskurzus, ami aktuálisan megy a mozikban?

[ Szerkesztve ]

(#84984) madgie válasza Dorian (#84981) üzenetére


madgie
titán

A Locke nem film? Volt pár hsz róla tegnap este :)

(#84985) Bad Pritt válasza Pearce (#84983) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De Pearce, akkor miért nem a Janis Joplin-sztoriról beszélünk? :Y

Felcsaptam a CC oldalát és a lehető legérdektelenebb filmet választottam. Játszhatnánk ilyet is, hogy a CC főoldalról kinek mi a legkevésbé érdekes alkotás. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84986) Viszlát válasza FoxiestFox (#84885) üzenetére


Viszlát
addikt

Ki mit mikor néz meg ugyebár... De volt a Room (bár az már korábban kijött), aztán én most jutottam hozzá a Youth-hoz, meg volt két jó zenei témájú film, az egyik a What happened, Miss Simone?, a másik meg 2009-es, Country Strong. Január óta köbö ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#84987) bagyulajuve válasza Dorian (#84981) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a Dorian névről ez a filmjelenet jut eszembe. Előzményhez hozzátartozik, hogy a nagyapjával a főhős beszélgetett korábban, hogy a főhős mennyire szereti a Dorian nevet és a fiát úgy akarja elnevezni, ha lesz egyszer :D

- így legalább lett egy kis nem szupermen vs betmen, de filmhez köthető hozzászólás ;]

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#84988) ígyvanferi válasza Pearce (#84983) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én most az Évszakok c. természetfilmet várom nagyon, az valami zseniális lesz szerintem. Persze csak annak, akit érdekel az ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#84989) madgie válasza Viszlát (#84986) üzenetére


madgie
titán

Nyitva van azóta is az imdb linkje, el ne felejtsem :))

(#84990) brownus válasza bagyulajuve (#84987) üzenetére


brownus
veterán

nekem ez jutott eszembe, penny dreadul. a barátunk open-minded, végigkúrta a legjobb nőket és pasikat a városban :D

remek sorozat, nem film, ezért offba

(#84991) Viszlát válasza madgie (#84989) üzenetére


Viszlát
addikt

The Straight Story-t mióta is ígéred? ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#84992) madgie válasza Viszlát (#84991) üzenetére


madgie
titán

Úúúgy tudtam :D

(#84993) brownus


brownus
veterán


i am

(#84994) callmeakos válasza brownus (#84978) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát azé nem mondom hogy megállna bennem az ütő ha szembe jönne egy bicikliző Kylo Ren. :DDD

All→M8

(#84995) atike


atike
nagyúr

DVNA trailer (teaser)

Wow! :Y :R :R

(#84996) atike


atike
nagyúr

Never Back Down: No Surrender trailer

Jó kis bunyós filmnek ígérkezik.

(#84997) LOTR válasza Dorian (#84981) üzenetére


LOTR
addikt

uh, akkor nézz vissza májusban, mondjuk 5-e után 1 héttel ;]

One Ring to rule them all

(#84998) oriic válasza atike (#84995) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kíváncsi vagyok rá nagyon. Magyar scifi talán?

Live-Die-Respawn

(#84999) atike válasza oriic (#84998) üzenetére


atike
nagyúr

Úgy tűnik. Részemre ez kb a semmiből jött, nem is hallottam róla még véletlenül sem korábban. Említés szintjén sem.

(#85000) oriic válasza atike (#84999) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már az alapkoncepció is érdekel, hogy pl a Dunából eltűnik a víz. Mik lehetnek ott de tényleg.

szerk:

85 ezer!!!

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.