Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85751) spammer válasza #16514048 (#85743) üzenetére


spammer
veterán

Kattintás/megnyitás = plusz egy fals nézettség (számláló) és plusz pénz neki. De tényleg nem olyan nagy tragédia, ha címmel együtt van linkelve, akkor azért rá lehet jönni. (szerk: most persze a youtube csatornáról beszéltem, egyéb linkeknél más a helyzet).

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#85752) aizen92 válasza spammer (#85751) üzenetére


aizen92
addikt

pohár pedig Szirmai fizetett clickbait ügynöke :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#85753) atike válasza pohár (#85713) üzenetére


atike
nagyúr

Visszakerestem én is, hogy miről szól a jó sok poszt itt a végén. Hátizé.

Megosztó? Lehet kevés ide ez a szó. Mondjuk én sem tudok jobbat. :DDD

Mivel visszafelé mentem így tudtam mit fogok látni, tudtam mire számíthatok.

Számomra az a durva, hogy ez tetszik bárkinek is. :U Viszont el tudom fogadni ennek a tényét - különbözőek vagyunk. Nem szólok meg senkit és nem nézek le senkit azért, ha azt mondja erre, hogy "de jó" vagy "mekkora poén már". Nekem nem jön be, ennyi.

(#85754) .LnB válasza atike (#85753) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is most reggel pótoltam jó pár olvasatlan kommentet. Most mi volt itt? Szirmai-t nem csípjük és nem akarunk kattintani? Vagy mi van?

Én se csípem, én is megnéztem mi az a link.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85755) marilllyo


marilllyo
veterán

Walk among the tombstones
Sírok között

Lassan indul be nagyon...de a legvégén az izgalom már-már pattanásig feszül. Ne este 10-kor álljon neki az aki a pörgősebb filmeket szereti. :D Határozottan Liam jobb filmjei közé tartozik. Run all night-nál szerintem sokkal jobb.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#85756) Dilikutya válasza #16514048 (#85743) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én pl. nem akarok a kattintásommal pénzt keresni neki. Bár pontosan nem tudom, a Google mi alapján fizet, de a nézőszám is fontos. Hirdetést a Youtube-on biztos nem látok az AdBlock miatt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85757) callmeakos válasza .LnB (#85754) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kicsit már hiszti szaga van ennek, de ez csak magánvélemény. :)

All→M8

(#85758) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

fuh gyerekek, egyszerűen nem bírok leállni az Ash vs evil nézésével, valami embertelen jó. a 45percres pilot kb mint egy ujjcsettintés, addig tartott..
oké, tudom h sorozat, csak gondoltam belököm : )

(#85759) emiki6 válasza devil-k (#85750) üzenetére


emiki6
veterán

Hát, ha csak 1-2 űlpoén volt jó, akkor a HC Henryvel jobban jártál volna. :D
Én kizárok minden mai vígjátékot, mert nincs olyan, ami nekem tetszene, de én ilyen szélsőséges nézeteket vallok. :D

Dilikutya: A másik több százezer ember keresi neki a pénzt, nem te azzal, hogy véletlen rákattintasz és adományozol neki 1 vagy nemtomhány forintot (talán kevesebbet...) :U

Noxwill: Ez a megfelelő kifejezés! :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#85760) Dilikutya válasza callmeakos (#85757) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak úgy, mint annak, amikor valaki képregényfilmek vélt vagy valós spoilerein hisztizik. 20-30+ éve papírra vetett történeteken. Mint pl. a BvS esetében, amikor az is tudhatta, mi fog kisülni abból, ha bevetik azt az ellenséget, akit bevetettek. A Superman képregényeket nem ismerem túl jól, de én is tudtam, hogy az a gonosz, aki itt szerepel, miről híres már 1992 óta. Csak az a különbség, hogy Szirmai egy végtelenül irritáló, kicsit sem vicces személyiség, de ez csak magánvélemény. :)

Ahogy ez sem volt meglepetés 1993 óta:

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85761) devil-k válasza emiki6 (#85759) üzenetére


devil-k
nagyúr

HC Henry. A film, ami sosem fog érdekelni. :U

(#85760) Dilikutya
Én nem olvasok képregényeket, így nekem az.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#85762) .LnB válasza Dilikutya (#85760) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én eleinte bírtam a Szirmait, újdonság varázsa volt nekem. Aztán pár videó után már inkább erőltetett belemagyarázásoknak tűnt a sok hülyeség amit összehord. Majd tudomásomra jutott, hogy ő kik miatt is lett ennyire híres. Kik a célközönsége...

Egyébként okos, művelt srác ez szerintem nem vitatható. Csak nem feltétlen ezt a tudást tükrözik a videói.
A hírügynökség már irritál. A Gameday iroda Imi miatt még ér valamit, Szirmai teljesen nyomi a játékokhoz. És mégis ebből él. Nem irigylem ügyes volt, jókor fogott bele, én nem tudnám csinálni. De az is igaz, hogy nem szegény családból származik, mert egy ilyen YT csatornába belekezdeni sem két forint. Szóval én sem szeretem, de utálat az nincs, csak nem tudom megnézni a videóit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85763) devil-k válasza .LnB (#85762) üzenetére


devil-k
nagyúr

"Majd tudomásomra jutott, hogy ő kik miatt is lett ennyire híres. Kik a célközönsége..."

Kik?

- mozi bolondéria -

(#85764) diablo1984 válasza .LnB (#85762) üzenetére


diablo1984
veterán

régen tényleg egy átlagember érződött a kritikáiból, most már inkább túlspilázza(ripacs) a dolgokat, ha velami nem jön be neki, az sz@r és kész, kissé mintha a fejébe szállt volna a dicsőség.

én még nézem a videóit, sokszor nem értek vele egyet, de ez van....

(#85765) .LnB válasza devil-k (#85763) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

Kiadás éve: 2014
Színes magyar feliratos
Leírás:
Szirmai Gergely közönsége.
További információ:
A videó nem az ő YT csatornájáról való.

Na jól kitöltöttem az adatlapot? :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85766) devil-k válasza .LnB (#85765) üzenetére


devil-k
nagyúr

Jól kitöltötted!

Jézusom. :N

- mozi bolondéria -

(#85767) emiki6 válasza .LnB (#85765) üzenetére


emiki6
veterán

Én arra a fb + yt kommentekből is rájöttem, hogy szánalmasak a rajongói. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#85768) Dilikutya válasza devil-k (#85761) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az én képregényes műveltségem is a klasszikus hősökre, gonoszokra, és a 90-es években itthon megjelent történetekre korlátozódik. De attól még tudtam, kicsoda Bane, Doomsday, mert bírom a szuperhősös filmeket is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85769) atike


atike
nagyúr

(#85770) pohár válasza Dilikutya (#85756) üzenetére


pohár
félisten

egy kattintással senki nem keres semmit, X ideig mennie kell a videónak

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#85771) #16514048 válasza Dilikutya (#85756) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem tudom pontosan én sem, de azt igen, hogy összetett a dolog. Nem csak a nézôszám fontos, hanem az is, hogy mennyi ideig nézik, mennyi like-ot, kommentet kap, stb. Meg persze a reklám is, tudok olyan nagy nézôszámú csatornákról, amiknek abba kellett hagyniuk, vagy modellt kellett váltaniuk az adblock használók miatt, mert alig kerestek vele.

Ma már nem az AdSense adja a Youtube-osoknak a legnagyobb bevételt, hanem a szponzorok, affiliate marketing és hasonlók.

Szóval nyugi, azzal egy lyukas fillért nem kerestek neki, hogy véletlenül egy fél másodpercre megnyitjátok a videóját, fôleg adblock használóként. Ez továbbra is csak rinyálás.

Másokat meg a képregényfilmek irritálnak, mégsem hisztizik amikor azokról megy a beszélgetés a fórumon. Vagy ha igen, az ugyanolyan szánalmas szerintem.

(#85772) atike válasza #16514048 (#85771) üzenetére


atike
nagyúr

Nincs hiszti adott filmek kapcsán mi? :DDD Na ja. :U

(#85773) #16514048 válasza atike (#85772) üzenetére


#16514048
törölt tag

Van, de olyat még nem láttam, hogy valaki arra kérné a többieket, hogy a hsz elején tüntesse fel, ha szuperhôs filmrôl van szó, mert azokat utálja. Pedig ennyi erôvel ezt is lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#85774) spiky03


spiky03
veterán

Most olvastam, hogy kint moziba kerül a BvS bővített verziója.
mivel nagyon vissza esett a nézettség, így próbálnak még több pénzt kinyomni belőle.

Hát kíváncsi leszek, hogy mennyit fog ez még nekik hozni...

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#85775) devil-k válasza spiky03 (#85774) üzenetére


devil-k
nagyúr

Miért, nem kasszasiker ez a film? Eddig én ebben a hitben voltam. :Y

(#85777) .LnB
Nagy volt a hype.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#85776) atike válasza #16514048 (#85773) üzenetére


atike
nagyúr

Annyiban különbözik, hogy ott az írás elején a film címe. Ha akarod elolvasod, ha akarod nem.

Itt az volt a "gond", hogy ez egy link, és annyiból ami a link neve nem derült ki, hogy hova is fog vinni az a kattintás. Szőrszálhasogatás, tény, de ha innen nézem akkor érthető.

Részemről én meg szoktam nézni majdnem mindent ami be van linkelve ide, bár sok olyan van, hogy miután bejön az új oldal majdnem egyből le is lövöm azt... :DDD

Mondjuk belegondolva ha fel lenne tüntetve mindig, hogy ki az, mi az akkor esélyes, hogy a vitát indító linkre nem kattintottam volna rá. Nekem ezzel nincs bajom, de el tudom fogadni azt az álláspontot ha valakinek ez szúrja a szemét... :)

(#85777) .LnB válasza devil-k (#85775) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem bukó elméletileg. De a várt bevételtől elméletileg 100millával elmarad a jelen állás szerint, de lehet az több is még.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85778) spiky03 válasza devil-k (#85775) üzenetére


spiky03
veterán

Termelt, termelt, csak nem annyit amennyit vártak tőle.
Nah meg ugye elég nagyot esett a második hétre a nézettsége, aminek szintén nem örültek a készítők. :)

De itt a cikk is: [link]

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#85779) Bad Pritt válasza spiky03 (#85778) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg a harmadik hétvégéje is katasztrofális lett.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85780) Dilikutya válasza .LnB (#85777) üzenetére


Dilikutya
félisten

784 milliónál jár összesen. Én azt mondom, ha valaki ennyi bevétellel is belebukik, az megérdemli. Persze ha tényleg belekerült 350-400 millióba összesen, akkor elhiszem, hogy az isten bevétele sem elég, de ez már a stúdió hülyesége. Hazájában minden idők 59., világszinten az 58. legtöbb bevételt hozó filmje lett 2 hét alatt, és ez még bőven javulni fog, mivel előtte csak kifutott filmek vannak, és még van jó pár millió tartalék benne szerintem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85781) emiki6 válasza atike (#85776) üzenetére


emiki6
veterán

Szirmai Gergő csinálja a videókat, a beceneve Greg. Illene tudnotok, ha már ennyire utáljátok. ;]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#85782) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

The Secret Life Of Pets - Trailer #3 (HD) - Illumination

Továbbra is: AZ A NYÚL :DDD :DDD

A marketing meg már most a csúcsra van járatva :D

[link]

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#85783) atike válasza emiki6 (#85781) üzenetére


atike
nagyúr

Utálja a bánat. Csak hidegen hagy és nekem nem jön be amit csinál... Miért kellene tudnom? :F

(#85784) LOTR válasza #16514048 (#85771) üzenetére


LOTR
addikt

néhány éve egy interjúban, amikor elkezdtek magyar videók (főleg zenei) is több milliós nézőszámokat elérni, azt nyilatkozták, ha jól emlékszem, hogy akkor kapnak érte pénzt, ha az alatta/előtte megjelenő reklámot legalább 5 másodpercig nem állítják le

mod
itt is vannak a cikkek
[link]
Legyen ön is Youtube-milliomos!

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#85785) emiki6 válasza atike (#85783) üzenetére


emiki6
veterán

Általánosítottam. :P
Amúgy azért, mert aki kerüli, annak tudnia kellene mit kerül, hogy tudatosan elkerülhesse. A háborgók már tudják, hogy a Greg megnevezés is gyanús. :D

Nekem se a kedvencem, de a videóit azért megnézem :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#85786) gmx9


gmx9
aktív tag

Roommate (2011)

Olvastam pár cikket horrorokról, belefutottam ebbe. Azt írták nem annyira rossz, érdekes, feszült. Ezek közül egyik sem volt. A sztori annyi, hogy van egy csaj, aki művészsuliba megy, megkapja a szobatársát, aki egyre furcsábban viselkedik, egyre jobban ráakaszkodik a másik lányra. Átlag alatti tinihorror, nagy kiszámíthatósággal, megspékelve az érdektelenséget nem kicsit gyenge színészi játékkal.

3/10

Krampus (2015)

Még télen láttam, csak elfelejtettem írni róla. Azt hiszem ez egy karácsonyi klasszikus lesz a horror kedvelőinek. Hangulatos, néhol humoros, okék a karakterek és a színészek, szép a látvány, és bár nem elképesztő a sztori, de kíváncsi vagy rá mi lesz ebből. Az ijesztősnek szánt jelenetek jól, fokozatosan felvannak építve, nincs feleslegesen fröcsögő vér az emberek arcába, szóval nekem nem volt gondom vele.

6/10

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#85787) Dilikutya válasza emiki6 (#85785) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet, hogy csak én vagyok öreg, de nekem az időmbe és az életembe nem fér bele már, hogy rendszeresen nézzek valamit, ami nem a kedvencem, és esetleg nem is tetszik úgy igazán. Más az, ha előismeret nélkül beleszaladok a szarba, de tudatosan, rendszeresen...
Ha egy sorozatnál azt érzem, hogy nem köt le, nem nézem. Ha még rossz is, pláne.
Ezért kaszáltam a Walking Dead-et is az első évad után, untam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85788) emiki6 válasza Dilikutya (#85787) üzenetére


emiki6
veterán

Attól még, hogy a csávó nem kedvencem, a műsora még tartalmaz számomra érdekes, esetenként szórakoztató dolgokat változó összetételben és mennyiségben, de egyelőre még eleget ahhoz, hogy nyomon kövessem. (De pl Dancsó már nem)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#85789) #54715584 válasza #16514048 (#85771) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ebbe a klikkelünk és fizetünk dologba saját magatokat rángattátok bele. Nekem nem ez a problémám, meg sem fordult a fejemben.
Tényleg érdemes lenne már egy szociológiai tanulmányt csinálni itt a topikban, lehangoló eredmény születne.
De majd alkalmazom a Tg módszert: ha nem vagyok benne 100%-ig biztos, akkor inkább hagyom a francba.

(#85790) k-adi


k-adi
nagyúr

Kedves filmes topiclakók, elég lesz az OFF-ból már, hisztiből meg duplán...

köszi. :R

ON: a Főnök tényleg rettenet (nemrég olvastam valamelyik cikkben, hogy "Melissa McCarthy az új JimCarry"... haha, na persze :U )

(#85791) radi8tor válasza callmeakos (#85782) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Remélem nem követik el azt a hibát, amit Minyonokkal: minden jobb poént elsütöttek a pár perces előzetesben, a film pedig lapos volt 90 percben.

⭐ Stella

(#85792) pelenka35 válasza callmeakos (#85782) üzenetére


pelenka35
őstag

Végén a zene :-)

Gamertag:Rob3rt75

(#85793) devil-k válasza k-adi (#85790) üzenetére


devil-k
nagyúr

"ON: a Főnök tényleg rettenet (nemrég olvastam valamelyik cikkben, hogy "Melissa McCarthy az új JimCarry"... haha, na persze"

Szegény Jim. :U

- mozi bolondéria -

(#85794) lkksioskdl3 válasza k-adi (#85790) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Hát Jimnek ott a Egy makulátlan elme örök ragyogása, addig melissa mccarthynak ott van a, ott van a... :F

Ég és föld a kettő :(

[ Szerkesztve ]

(#85795) abridabri válasza lkksioskdl3 (#85794) üzenetére


abridabri
veterán

Jimnek van meg egy Ember a Holdon is , ne felejtsuk el .
+Truman Show

[ Szerkesztve ]

(#85796) lkksioskdl3 válasza abridabri (#85795) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Tudom, csak nekem személyesen a makulátlan elme a kedvencem :)

[ Szerkesztve ]

(#85797) k-adi válasza radi8tor (#85791) üzenetére


k-adi
nagyúr

követeljük, hogy ezt is forgassák újra, mint a Suicide Squadot ;]

(#85798) sixpak válasza pelenka35 (#85792) üzenetére


sixpak
nagyúr

SOAD

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#85799) cyberkind


cyberkind
félisten

Az volt már hogy lehet mozikba kerül a Batman v Superman bővített kiadása?(igen, ez is pletyka de minden így kezdődött ami igaz is lett :DDD )
Ha igen, bocsi, de hát ebben az off hullámban csak elveszni lehet. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#85800) Dilikutya válasza lkksioskdl3 (#85794) üzenetére


Dilikutya
félisten

Gondolom Jim Carrey 90-es évekbeli grimaszos vígjátékaira gondoltak. Dumb & Dumber, Maszk, Ace Ventura... melyik Melissa McCarthy alakítás ér fel ezekhez? Nem jó filmet kérdezek, mert pl. nekem a Kém összességében nézhető volt, mást meg nem láttam. Igaz, a Kém sem olyan, mint az Ace Ventura, de ez nem csak a színészeken múlik, másrészt McCarthy-t mindenki lejátszotta benne, annyira jó komikus. Jason Statham meglepett, mennyire ment neki a baromkodás.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.