Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163001) Fitzgerald válasza negyven2 (#163000) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Lesz itt minden is jövő tavasszal; Dune: Part 2, Furiosa...
Ezt a nagyszemű kiscsajt bírom, legalább nem arra fogok fókuszálni film közben, hogy a Chris Hemsworth-öt meg mennyire nem...

(#163002) lezso6 válasza negyven2 (#163000) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Imádkozom, hogy legyen jó értelemben feminista film. Mint az 2015-ös.

Trailer alapján látványban nem lesz hiány.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#163003) gbors válasza Fitzgerald (#163001) üzenetére


gbors
nagyúr

ATJ kapcsán attól tartok, tudat alatt azt fogom várni, hogy mikor kezd már sakkozni :DDD
De amúgy bízom Millerben - ez a világ hazai pálya neki, remélhetőleg elereszti itt is a lovakat, mint a Fury Roadban.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#163004) Bad Pritt válasza gbors (#163003) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát meg ugyanúgy Junkie XL műveli a zenét, szóval ez így jó előre láthatóan egy szép kövér klasszikus. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#163005) cyberkind válasza Bad Pritt (#163004) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez király, de mi van a Fury Road folytatásával, megvárják, amíg az öreg eltávozik az élők sorából?

Paranormal Cocktivity

(#163006) Bad Pritt válasza cyberkind (#163005) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Talán ezután állnak neki. Volt valami per a Warner meg Miller cége között, az lehet még ma sem záródott le, Tom Hardy is állandóan forgat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#163007) gboszi válasza Bad Pritt (#163006) üzenetére


gboszi
senior tag

Egy Mel Gibson "cameo" mekkora lenne :Y

"If you're good at something, never do it for free!"

(#163008) k-adi válasza Fitzgerald (#163001) üzenetére


k-adi
nagyúr

Anya Taylor-Joy lehet jó cast lesz, de ami engem zavar, hogy túlságosan szép fehér a szeme, egy olyan madmax univerzumban azért elvárhatóbb/hihetőbb lenne egy csúnyább, sárgásabb, kicsit megviselt, bevérzett szem :D így egyértelműen látszik, hogy kipihenve ment forgatni :D

(#163009) proci985 válasza Fitzgerald (#163001) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Hemsworth siman szakallas Kurt Russellnek nez ki

Fury Roadot en masfel evig nem mertem megnezni, mert mi van, ha rossz lesz Gibson nelkul, szoval bizok Millerben. a szinkodolasa ennek is gyonyoru lesz.

ahogy nezem uj operator van, viszont az elozo valoszinuleg nyugdijaba ment. vagot meg nem ir IMDB.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#163010) Eversmann válasza cyberkind (#163005) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Én is jobban vártam volna a Fury Road "folytatását". Tom Hardy se lesz fiatalabb. Egy trilógia jó lett volna.
Viszont olvasgattam, a következő előzményfilm ismét Max-ről szólna. Elvileg 1 évvel a Road előtt játszódna, tehát Hardy visszatérhetne.

Furiosa trailerhez: Remélem csak időhiányban lett néhol gyengus a cgi, elüt néha a háttértől. Ettől eltekintve, jónak tűnik. Májusig csak kihúzom már :DDD

[ Szerkesztve ]

Life is better with a Titan

(#163011) paatrick válasza negyven2 (#163000) üzenetére


paatrick
senior tag

Megint én leszek a negatív vélemény :DDD de nekem ez a trailer pont úgy bűzlik mint anno az epikus 300 (2006) után jövő Halhatatlanok (2011) meg a 300 - A birodalom hajnala (2014)... azok is ilyen nagy elvárással indultak aztán milyen gagyika lett mindkettő.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#163012) Fitzgerald válasza gbors (#163003) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szerintem ismét odavág majd az öreg Miller papa.
TQG nekem kimaradt, nem érdekel a sakk.
Amúgy ezt a lányt talán azért is bírom, mert (azon túl, hogy jó színész) annak ellenére jó csaj, hogy olyan kis ártatlan megjelenése van, és nehéz objektifikálni, túlszexualizálni.

#163009 proci985

Nekem Charlie Hunnam jutott eszembe, első nézésre nem is figyeltem a neveket, végig azt hittem hogy ő az. Második körben láttam csak, hogy Hemsworth...

(#163013) mephi666 válasza Eversmann (#163010) üzenetére


mephi666
nagyúr

...mondjuk emlékeimben a Mad Max kicsit máshogy kezdődött, mint amiből posztapokaliptikus univerzumot faragtak :D az első rész egy jó kis bosszúdráma volt, ahogy Max szépen levadássza a mindenféle "punkot" (akik eltették láb alól a feleségét?) ...a régi 2. és 3. résszel már elindultak ebbe a posztapok. irányba és azóta ezt nyomják ész nélkül... közben meg is feledkezett róla mindenki, hogy honnan indult az egész

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#163014) Pearce válasza negyven2 (#163000) üzenetére


Pearce
aktív tag

00:30 körül debütált az előzetes, mivel most van a CCXP, vasárnap meg jön a Godzilla vs Kong 2 előzetese. Na mindegy, mondom, fennmaradok, megnézzük, mit is mutatnak. És az már alapból látszik, hogy a látvány az gyengébb, mint a most már 8 éves előző film és akkor finoman fogalmaztam. Remélem csak siettek, hogy tudják reklámozni és javulni fog a vfx, mert ez, amit itt mutattak, ez sajnos nagyon észrevehető, olcsó hatású és konkrétan túl sok a green screen jelenet ebben a 2 és fél percben.

Csak összehasonlításként belinkelem, hogy reklámozták a Fury Road-ot. First look, szóval ugyanúgy, mint most a Furiosánál, ez volt a legelső hivatalos előzetes a filmhez:Mad Max: Fury Road - Comic-Con First Look

[ Szerkesztve ]

(#163015) gbors válasza Fitzgerald (#163012) üzenetére


gbors
nagyúr

A Queen's Gambit elsősorban karakterdráma, ártani nem árt hozzá, ha valamennyire konyítasz a sakkhoz, de inkább a sport pszichológiája jön előtérbe, nem maga a játék. Érdemes megnézni sztem.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#163016) lezso6 válasza gbors (#163015) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Illetve ha megnézed, utána már érdekelni fog a sakk... ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#163017) Fitzgerald válasza gbors (#163015) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Lehet nekiesek valamikor, kíváncsi vagyok, hogy le fog-e kötni.
Végül is a baseball sem érdekel, a Moneyball mégis rohadt jó film volt.

Amúgy meg Oppenheimer 8/10

Ez a második Nolan film az elmúlt 15 évből, amit nem moziban néztem (a másik a Tenet), de nekem tetszett.
Lehet hogy hosszú, de én nem unatkoztam egy percet sem, tényleg érdekes volt.
A Teller Edét játszó színész sok Teller interjút nézhetett, tökjól játszott.
A zenéje viszont nem jött be, mondjuk ezen meg sem lepődtem; a Tenet zenéjét szerző arc műve ez is.

(#163018) eeXaa válasza Fitzgerald (#163017) üzenetére


eeXaa
addikt

''A Teller Edét játszó színész sok Teller interjút nézhetett, tökjól játszott.''
Benny Safdie, nemcsak jó szinész de szintekkel jobb rendező is nolannál. :K

(#163019) paatrick


paatrick
senior tag

Könyörtelen védelmező / Deliver us from evil / Daman akeseo guhasoseo (2020)

Borzalmas magyar cím, jó film, van szinkron. Meghoztam a kedvet? :P

Japán-koreai-thaiföldi terepen játszódik a film, szinkronnal is magyar-japán-koreai-thai nyelven váltakozva, de legtöbbje magyar :DDD
Történetből nem is lőnék le semmit, nyomozás, gengszterek, emberrablás-gyerekkereskedelem, ilyesmik. Meglepően reálisan bemutatva a folyamatokat amik egy ilyen sztoriban előjöhetnek és valószínű a valóságban pont így történnek - talán ez üt a filmben a legnagyobbat.

Az akció részek is egész realisztikusak.

Simán ajánlom azoknak akik szeretik az ázsiai filmeket.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#163020) Piszmaty76 válasza paatrick (#163019) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Nemrég néztem, nem volt rossz. Mondjuk én ázsiai cuccokat szigorúan eredeti nyelven fogyasztok. A koreai Ahjussi (Bácsi, Man from nowhere ha jól emlékszem) után a magyar feliratokat is kispadra ültettem, maradok az angolnál. :)

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#163021) paatrick válasza Piszmaty76 (#163020) üzenetére


paatrick
senior tag

Nekem is eszembe jutott az Ajeossi a film közben, de az sokkal akcióorientáltabbra rémlik. Illetve volt még egy thaiföldi is hasonló témában, elvileg a Nincs választás / Paradox (2017), ha jól emlékszem még brutálisabb lezárással.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#163022) Piszmaty76 válasza paatrick (#163021) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Láttam egy másik thai akciófilmet is gyerekrablás/szervkereskedelem témában, Rage volt a címe (ha jól emlékszem). A főszereplő anyukát anyatigrisnek titulálják benne elég találóan. :) Az Ajeossi drámai részeinél azért sikerült bekönnyeznem (öregszem na... ), a főszereplő kiscsaj játéka eredeti hangján eléggé ott volt számomra.

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#163023) sherlock82


sherlock82
senior tag

Semmelweis

A trailer alapján nagy reményekkel indultam a moziban. Azt kell mondanom hogy nem is csalódtam. 2 órás film de azt gondolom végig fent tartják a néző érdeklődését. Olyan igazi " Koltai Lajos " - os :).

Engem ez a téma kifejezetten, nem vonz, de kor és kór képet kaphatunk a 1800 évek közepének valóságáról is ami az osztrák fővárosban élő magyar orvosokat jellemzi. Vécsei H Miklóst én a Csak színház és más semmi sorozatban láttam legutóbb Kovács Tamást pedig a Korhatáros Szerelemben. Ott nyilván teljesen más a karakterük, de ezt mostanit is nagyon jól hozzák.

Azt gondolom hogy akik megnézi a filmet az nem fog csalódni. :R :C

[ Szerkesztve ]

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#163024) Grave_444 válasza paatrick (#163019) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ismerős cím.[link]

(#163025) HUTCHDB válasza sherlock82 (#163023) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Épp most olvastam, hogy Torontóban elnyerte a legjobb film díját.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#163026) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Ma néztem az Oppenheimer című filmet, de nem végig mert a 3 órából elég nagy hányada a politikáról szól, amit én rühellek, az életben, a filmeken, a Facebookon, és itt a fórumon, így kb 80%-ánál töröltem a filmet.
Többnyire végignézem a filmeket de ez az örökös pofázás már idegesített! 1 dolgot nem figyelt a film készítője, hogy ebben a filmben feszt arcokat mutatnak ami több mint unalmas! Egy film pláne mozifilm legyen látványvilágban pörgős, ez unalmas.
Ennyi erővel lehetett volna színpadra vinni, vagy mp3-ban meghallgatni. Már bocs.
Az biztos, hogy sok benne a jó színész, de nálam 1/10.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#163027) oriic válasza makoss (#163026) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Néhány hozzászólást olvasva én azt veszem észre, hogy sokan teljesen mást vártak a filmtől, holott a címből már tudható volt, hogy miről/kiről fog szólni.

Live-Die-Respawn

(#163028) mephi666 válasza oriic (#163027) üzenetére


mephi666
nagyúr

...a plakátok igazi atomvillanást hirdettek, erre kb többet mutatták, hogy Oppenheimer a nők bugyijában mekkora atomvillanásokat okozott :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#163029) Ispy válasza oriic (#163027) üzenetére


Ispy
veterán

Attól, mert életrajzi még nem kell szarnak lennie, ott van pl. a mindenség elmélete, az például egy jó film.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#163030) k-adi válasza oriic (#163027) üzenetére


k-adi
nagyúr

Azért azt tegyük hozzá, hogy Oppenheimer pl. tankönyvi esete a becsapós trailernek :D

...amire meg a 3 óra játékidő még rátesz :))

[ Szerkesztve ]

(#163031) Ispy válasza k-adi (#163030) üzenetére


Ispy
veterán

Volt valami spanyol film, már nem emlékszem rá, de Antonio Banderas és Penelopé Cruz....na mondja feleségem ezt nézzük meg. 3 percet szerepeltek az elején. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#163032) k-adi válasza Ispy (#163031) üzenetére


k-adi
nagyúr

mint zendaya a dune part 1-ben mikor szinte az ÖSSZES plakáton főszereplőként a méretben legnagyobb karakterként ábrázolták :DD marketing lvl 9999

(#163033) oriic válasza k-adi (#163030) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én anno a trailerből azt vettem le, hogy full dráma, politikai cucc lesz, meg egy kisebb nuke jelenet.

Live-Die-Respawn

(#163034) bbmt válasza k-adi (#163032) üzenetére


bbmt
senior tag

Boldog tinédzser korom, amikor beültünk a moziba egy Steven Seagal filmre, és az első 5 percben meghalt... :DD

A kanál a gyengék villája

(#163035) S e t h


S e t h
nagyúr

Megosztó lett az Opie és valóban becsapós, mert a cím ellenére én is azt hittem, hogy az atombomba létrehozása lesz a középpontban.
Ehhez képest kaptunk egy életrajzi filmet, ami 3 órában próbálja életének meghatározó részeit bemutatni, ami viszont sok, moziban pláne.

Ennek ellenére nálam veri a barbit. Jobban tudtam azonosulni Cillian Murphy által megformált karakterrel, mint a mindenki rózsaszínben moziba be jelenséggel.

Nálam a film elérte, hogy azóta is olvasgatom a filmben szereplő és egyébként a színészek által jól megformált Teller Ede, Szilárd Leó, Enrico Fermi életéről, munkásságáról szóló cikkeket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#163036) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

⭐ Stella

(#163037) Vikthor válasza radi8tor (#163036) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Hát ez? Hol készült? :C

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#163038) radi8tor válasza Vikthor (#163037) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

BAFTA vetítésen

⭐ Stella

(#163040) Peterhappy válasza S e t h (#163035) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem teljesen rendben volt a film, moziban láttuk anno, Feleségemnek is, nekem is nagyon tetszett. Igaz mi abszolút életrajzi filmre is készültünk, amely életrajzban jelentős mérföldkő az atombomba létrehozása, és a legendás teszt, de nem az, nem lehet az a finálé.
Muszáj volt az atombombával eladni a mozit, mert ha egy évvel ezelőtt megkérdezted volna, ki volt Oppenheimer, az emberek nagy része csak vonogatta volna a vállát.
Sad but true.

Mondjuk az én véleményemre úgy adjatok, hogy szerintem a Barbie borzalmas volt :N Pedig nagy reményekkel ültem le elé.

(#163041) paatrick


paatrick
senior tag

Erről meg még senki nem írt? :F

A brilliáns csel / Way Down / The Vault (2021)

Spanyol-francia film, pár sorozatokból ismertebb arccal. Realisztikus bankrablós sztori, 0 wokeság, fehér emberek. Nincs világmegváltás meg gigarobbantások. Kell ennél több manapság? ;]

Nyilván ezek a bankrablós sztorik se tudnak már újat mutatni, az elmúlt 30 évben kb mindent filmre vittek amit lehetett ebben a témában is. Ettől függetlenül szórakoztató kis film 1 óra 50 perces játékidővel amit ki is tud tölteni.

A color grading (mi erre a magyar szó?) néha kicsit fura, vannak részek amik ilyen mátrixos zöldben vannak, pedig itt a valóságban vagyunk, legalábbis nem tűnt fel sehol hogy CGI-vel lenne teletömve.

Jobban tetszett mint a Netflixes zombibankrablós film előzménye (Tolvajok hadserege (2021)). Más bankrablós sztori meg nem is rémlik az elmúlt évekből.

Simán ajánlom egy esti programnak.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#163042) makoss válasza bbmt (#163034) üzenetére


makoss
addikt

Az nem a Tűzparancs volt? :P

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#163043) fant0mi válasza paatrick (#163041) üzenetére


fant0mi
addikt

Szódával szörppel elmegy. Nem mutat semmi újat, zsáner. Egy unalmas délutánra pont jó.

(#163044) makoss válasza oriic (#163027) üzenetére


makoss
addikt

Természetesen nem pörgős akció filmet vártam, kevés politikát, de ennyit :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#163045) Ispy válasza makoss (#163042) üzenetére


Ispy
veterán

De, az volt, de volt az 20-30 perc is, ha jól emlékszem.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#163046) negyven2


negyven2
veterán

Godzilla x Kong : The New Empire - Official Trailer

2024

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#163047) paatrick


paatrick
senior tag

Robbantsuk be a karácsonyi szezont :D avagy ne mindig csak a vér folyjon meg robbanás, dráma, akció, kell a romantika is. Nagy elvárásokat nem támasztottam: legyen imdb 6+, legyen benne fehérnép, képek alapján ne tűnjön nagyon gagyinak értsd ne 50-60 éves szétplasztikázott nőkről szóljon :B (meglepően sok ilyen volt). Durva hogy ilyen kevés szempont alapján is alig találtam valamit :U

A kedvenc karácsonyfám / My Favorite Christmas Tree (2022)
imdb: 6,1

Hátőőő, remélem a leggagyibbal kezdtem bele :DDD elég kis vérszegény filmecske volt.
Főszereplő csajszi egy karácsonyfafarmra megy tanulmányt írni mert egy örökségvédelmi szervezetnél dolgozik. Ugye hogy máris kedvet kaptatok ;]
Nagy bonyodalom és dráma nincs ami tetszett, viszont szinte semmi kémiát nem érezni a szereplők között.
Szóval ezt mindenki skippelheti.

Karácsony a vadonban / Holiday in the Wild (2019)
imdb: 6,2

Becsapós volt a magyar cím, mert bár van benne Karácsony a film közben de nem erről szól.
Főszereplő MILF (Charlotte a Szex és New Yorkból ;] ) egyedül utazik Afrikába, ahol egy véletlen folyamán egy elefántmentő szervezetnél találja magát.
Nagy bonyodalom itt se volt, totál lineáris a történet, kiszámítható, de nem volt rossz. A romantikus szál itt is olyan erőtlen volt, mint az előző filmben.
Nagy bizodalommal ezt se ajánlanám a fa alá de meg lehet nézni.

---
Jövő héten folytatás :P

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#163048) oriic válasza negyven2 (#163046) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én bírtam előző filmeket nagyon is, de huh, a CGI nem tűnik a legjobbnak, meg mi ez a befagyott, majd vöröses Godzilla? :D (A Thanos kesztyűs Kong is LOL)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#163049) negyven2 válasza oriic (#163048) üzenetére


negyven2
veterán

GenZ edition? Vagy ezzel fejezi ki magát, hogy ő mostantól monsterfluid... :D

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#163050) k-adi válasza negyven2 (#163046) üzenetére


k-adi
nagyúr

mini-kong :D OMG

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.