Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) Dilikutya válasza br.rak (#54993) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerencsére nem erőlteti Abrams a CGI-t, a Millenium Falcont is életnagyságban építette meg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#55002) kexksz


kexksz
addikt

Nagyon-nagy SW fan vagyok, de ez a trailer igazából semmi nem volt azon a kardon kívül, ami amúgy nem tetszik. :D

(#55004) #54715584 válasza Dilikutya (#54991) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ez egy teaser trailer, nem értem mit vártál :) Pont ez a célja.

(#55005) james001 válasza oriic (#54985) üzenetére


james001
veterán

Hát ez eléggé gagyinak tűnik. A sith azzal a fénykarddal egyedül ami egész jónak néz ki,de kicsit azért érdekes. Remélem lesznek benne fénydobókések is :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55006) bAtt001 válasza bok92 (#54997) üzenetére


bAtt001
addikt

én nem, de a hajamat letettem, úristen de várom :Y :Y és akkor ennyi trailert néztem meg, jövő év végén fogok új képkockát látni a filmből :) de azt be kell vallanom h a régi zene nélkül még nagyobbat ütött volna a trailer, ami azelőtt volt, az annyira dark és sötét volt, iszonyatosan brutáljó ááááh :DDD

(#55007) br.rak válasza Pearce (#54998) üzenetére


br.rak
őstag

Akkor az anyjuk tökéért mutatják, ha a végső filmben bent se lesz...

Hogy legyen miről beszélni. Ha minden igaz van még minimum egy ilyen kamu jelenet (Egy csuklyás alak, mandaloria maszkban, gondolom hogy Revan-nak gondolják a fanok és elárasszák a netet az elméleteikkel, viral marketing szerűség :DDD ) Ez van, ma már a marketing sok esetben elérheti a forgatási költségeket, de itt kb mindegy 2 milliárdos bevétel tuti (minimum)

[ Szerkesztve ]

(#55008) oriic válasza #54715584 (#55004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor tudjuk le a kötelező köröket is, mielőtt más lesz. :DDD

"Szerintem ez a film szar lesz. Már most gáz, fúj az SW saga meggyalázása. Hogy lehet ilyeneket beletenni. Pfúj már megint Tatuin, báh az a kard. Szar szar szar. Én tuti nem nézem meg. Gáz"

stb stb stb. :DDDD

Live-Die-Respawn

(#55009) Dilikutya válasza br.rak (#55007) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy Star Wars filmnek minek marketing? Elég kitenni a trailert a youtube-ra, meg mozikban filmek előtt vetíteni. Ez aligha 50-60M $, vagy még több, amennyit néha elszórnak marketingre.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#55010) negyven2 válasza oriic (#55008) üzenetére


negyven2
veterán

Kimarad, hogy ez egy Tarr Béla filmhez képest még a kutyakaki jelzőt se illetné meg. :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#55011) pohár


pohár
félisten

az itthoni mozikban is játsszák a trailert?

amúgy a kardon sok értelmét nem látom annak a két oldalágnak, mit csinálna vele? :D

az X-Wingek a víz fölött mocsokjóóóóóóól néznek ki :C

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#55012) br.rak válasza Dilikutya (#55009) üzenetére


br.rak
őstag

Itt nem a youtube trailer a tényező
TV-spotok, plakátok, újsághirdetések később közönségtalálkozók,reklámozni kell majd a regényváltozatot, legyártott babákat,játékokat egyéb szuveníreket, stb stb.
Itt még 2-300M dollár is elhanyagolható az első film és a franchise jövőbeli bevételéhez képest.

(#55013) lezso6 válasza oriic (#54985) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Így kell valami eredeti alkotásra felágaskodva belesz@rni a blockbusterek fostengerébe. :(

(#54976) devil-k: Így oké, mondjuk nálam az Edge Of Tomorrow-ban múlta felül magát Tom Cruise, ami nagyon szép szó. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#55014) ollie válasza Dilikutya (#55001) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nyilván repülni is tudnak vele. ;]

***

(#55015) kexksz válasza lezso6 (#55013) üzenetére


kexksz
addikt

Ez elég messzemenő következtetés a látottak alapján.

(#55016) #54715584 válasza oriic (#55008) üzenetére


#54715584
törölt tag

Jah, temessük el jól a filmet, úgyis majd utána mindenki lelkendezni fog. De mivel alapból sikerre van ítélve, igazából mindegy is ki mit mond... :D

(#55017) ollie válasza pohár (#55011) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgyanaz az értelme, mint egy normál kardon.

***

(#55018) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#55019) rt06 válasza negyven2 (#55018) üzenetére


rt06
veterán

pont ezt kerestem orichalcos hozzaszolasat latva

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#55020) pohár válasza ollie (#55017) üzenetére


pohár
félisten

ööö igen, de az nem vágja le a kezed, ha hozzáérsz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#55021) james001


james001
veterán

Ez az ágymozi mostanában nyílt meg nem? Van aki próbálta már? Olcsó ahogy láttam ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55022) ollie válasza pohár (#55020) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont segít, ha nemet akarsz váltani.

***

(#55023) Malachi


Malachi
addikt

hujujj, hát ez, ez, ez... alig pár hete írogatok ide, szóval nem tudjátok, de rettentő nagy SW fan vagyok. azért nem a beöltözős, de majdnem. :D

nekem gyorsabban ver a szívem, mióta láttam ezt a másfél percet. ahogy követi a kamera a Falcont, mint az EP6 nagy csatájának az elején, ahogy az X-Wingek csapják a vizet, meg az egész szín és képi világa, jááááj de k*rva jóó! :D

aztán remélem, tesznek majd mögé sztorit is. de eddig tetszik. :D

na, kikockáztam, azok lehet, hogy nem X-wingek és a Falconra tényleg téglalap alakú antenna került. akkor talán mégsem volt kamu pár napja az a gif?

[ Szerkesztve ]

(#55024) aizen92 válasza negyven2 (#55018) üzenetére


aizen92
addikt

köszönöm! Pont linkelni akartam! :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#55025) ollie válasza Malachi (#55023) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem vagy túl izgatott? Akarsz pihenni? Elintézhetek egy kis bant. ;]

***

(#55026) batai15


batai15
félisten

[link]
volt már?
van itt minden pallosos sith , sok repkedés tatooin...

(#55027) negyven2


negyven2
veterán

Here's every scene from the first 'Star Wars: The Force Awakens' trailer

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#55028) Dilikutya válasza batai15 (#55026) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem, még nem volt, nem is beszéltünk róla. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#55029) BITBOYS válasza pohár (#55011) üzenetére


BITBOYS
addikt

Remélem mocskosgyorsan lecsapják róla azt a két bütyköt :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#55030) batai15 válasza Dilikutya (#55028) üzenetére


batai15
félisten

Jólvan most látom! :DDD

(#55031) Pearce válasza oriic (#55008) üzenetére


Pearce
aktív tag

Mondjuk a végén a Falconos jelenetnél a kamerarángatás vagy mi ölég érdekes...

#55021) james001

Ja, jó olcsó. 7 kiló, hát mi az. :D
A három farok ma beszélt a Class-on róla, áhh...

[ Szerkesztve ]

(#55032) Malachi válasza ollie (#55025) üzenetére


Malachi
addikt

kösz, nem, úgyis mennem kell éppen. :) na nem úgy, hanem a városba. de este még elmélyülök a maradék jelenetekben is, látom jött több.

(#55033) lezso6 válasza kexksz (#55015) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az a baj, hogy számítottam rá, hogy ilyen lesz. De szeretek pozitívan csalódni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#55034) br.rak válasza BITBOYS (#55029) üzenetére


br.rak
őstag

Az a fénykard 99% hogy nem lesz benne a filmben, csak azért van a trailerben hogy fokozzák a flamet, érdeklődést. Lesz még pár ilyen jelenet, ami nem lesz benne a véglegesben, de ilyen trailerekbe jó lesz.

szerk: a régieken kívül valami ismertebb arc szerepelni fog a filmben? ( Max von Sydow-ról tudok, de lehet neki praktikus okokból az össze jelenete fel van véve a 7-8-9 -hez)

[ Szerkesztve ]

(#55035) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szegény Integra véleményére de kíváncsi lennék most... :(

"Az a fénykard 99% hogy nem lesz benne a filmben, csak azért van a trailerben hogy fokozzák a flamet, érdeklődést. "

Ezt mondta mindenki a concept artot is meglátva. hogy ez tuti nem lesz benne. Már most benne van. Szerintem ez fix már.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#55036) james001 válasza Pearce (#55031) üzenetére


james001
veterán

Én 5500-at olvastam. Meg azt is hogy tilos a szex. Akkor mi értelme van a dolognak ;]
Tényleg a mai morning show-t meg kéne hallgatnom,reggel nem tudtam,én csípem őket :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#55037) HuMarc válasza br.rak (#55034) üzenetére


HuMarc
addikt

Miért ne lenne benne a filmben? Bár kicsit rossz helyen van (felette pont átvágható a kard), de egyébként hasznos is lehetne, a normál kardokon sem véletlenül van ott az a cucc, aminek most nem ugrik be a neve.

(#55038) BITBOYS válasza br.rak (#55034) üzenetére


BITBOYS
addikt

Gyanítom ugyanaz a helyzet mint JW-nél, amin fanyalognak a rajongók majd változtatnak rajta. Nekem a rohamosztagosok sisakja az első perctől nem tetszett, ezen biztos nem tudnak már változtatni. A Sólyom kocka radarja is érdekes, de nem zavaró...most nem szeretném elemezni mert így is eszméletlen jó látni, hogy feléledt/folytatódik a gyermekkorom álma :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#55039) Pearce válasza HuMarc (#55037) üzenetére


Pearce
aktív tag

Ez a bővített előzetesből van:


;]

(#55036) james001

Alapesetben nekem sincs bajom velük, csak amikor van egy jó téma és akkor ezt elviszik idióta irányba meg amikor csak a folyamatos röhögés van, az annyira nem...

[ Szerkesztve ]

(#55040) rt06 válasza Pearce (#55039) üzenetére


rt06
veterán

ezeket (es minden tovabbi SW-hez kapcsolodo kepet) lehetne link formajaban beszurni?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#55041) pohár


pohár
félisten

Godzi VFX

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#55042) callmeakos válasza aizen92 (#54990) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez miiiii? Rotációs kapa? Nebasszanak mát föl :DDD

All→M8

(#55043) batai15 válasza aizen92 (#54990) üzenetére


batai15
félisten

annyira amugy nem rossz a kard csak nem sok haszna van a "kereszt vasnak"

(#55044) .LnB válasza negyven2 (#54984) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Üres ez a trailer mint a Magyar Állami kassza...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#55045) batai15 válasza .LnB (#55044) üzenetére


batai15
félisten

jajj :DDD

(#55046) aizen92 válasza rt06 (#55040) üzenetére


aizen92
addikt

+1. Régóta hisztizek én is emiatt, de mindenki szarik rá.

(#55044) .LnB : NEeeeee :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#55047) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Teaserhez képest azért nem is rossz.

Williams nem csinál hozzá új zenéket?

(#55048) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Amúgy max 50 másodpernyi látnivaló van ebben a trailerben és mind libabőr. Na az a nem mind1.

All→M8

(#55049) whitezo88 válasza .LnB (#55044) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igaz, de az a keresztvasas lightsaber eléggé wtf. (nem a jó értelemben) de majd kiderül.

amúgy a JW-ről meg azt olvastam hogy kikerült a netre az egész film...

Saint_
eleinte, de később csatlakoztak nem-klónok is az évtizedek alatt. Amúgy ez az új SW film mikor játszódik? nemsokkal a Jedi Returns után?

[ Szerkesztve ]

(#55050) Magnum_ válasza negyven2 (#54984) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem úgy volt, hogy a birodalmi rohamosztagosok klónok voltak? (és fehér emberről mintázták)

I humbly and respectfully decline™

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.