Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119001) Cs1csó válasza aelod (#119000) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jó színész ezzel nem is vitatkozik senki kb. a Marvel-es univerzum legjobbja, a Hangya karaktere lazább, nem szükséges akkora színészi alakítás a megformálásához.

(#119002) aelod válasza lezso6 (#118956) üzenetére


aelod
veterán

[link]

Összezavarodtam. Most akkor ő eredetileg DC karakter? Vagy a film címe kavar be és Carol Danvers Ms. Marvel és nem Marvel kapitány?
Wtf? :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119003) FollowTheORI válasza aelod (#118996) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem. Esélytelen...
A rendező miatt is, meg szerintem most a franchise is pihire került jópár évre.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#119004) FollowTheORI válasza aelod (#119002) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

El is olvastad amit linkeltél? :D

"Mivel a szereplő beszüntetése alatti időszakban (1953-1972) Marvel Comics a Captain Marvel névre védjegyet szerzett, a DC Comics Shazam! cím alatt jelentette meg a Marvel Kapitány könyveket. Az évtizedek során sokan inkább ezzel a jelzővel illették a szereplőt és a megújult The New 52 DC képregény sorozatokban (Március 2012) Marvel Kapitány már hivatalosan is Shazam-re lett átnevezve."

Nyilván nem ugyanaz a karakter.
Csak karakter név egyezés (és ebből problémák) voltak anno nagyon rég, ezért átnevezték.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#119005) freelanced válasza oriic (#118984) üzenetére


freelanced
addikt

Üdv!

No eljutottam én is a tegnapi nap folyamán a Marvel Kapitányra.

Őszintén egyetértek a kollégával, valóban nem volt rossz a film, először én is csak néztem mikor utólag rákerestem IMDB-n és láttam a pontszámokat.

Ha reális lenne minimum a Fekete Párduc alá került volna. Nekem az a film összességében az egyik legrosszabb Marvel film amit mostanában láttam, borzasztó volt. A Hangyában legalább volt humor, de az előbbit fapofával kellett végignézni, talán 1-2 alkalom volt amikor egyáltalán megpróbálkoztak bármilyen formában a humorral, és akkor még a karakterekről meg némelyik színészi alakításról nem is szóltam semmit... :U

Szóval lényegében szerintem is simán megér 7/10-et a film, főleg mellé teszek egy másikat.

Akit kicsit is érdekel a dolog mindenképp nézze meg, nem bántam meg, pedig nem a kedvenceim az ilyen jellegű filmek. Szóval ne hagyjátok, hogy a netes értékelések elvegyék a kedvet tőle, nem tükrözi a valóságot.

#értékelés

[ Módosította: vond ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#119006) Viszlát válasza freelanced (#119005) üzenetére


Viszlát
addikt

Szóval ne hagyjátok, hogy a netes értékelések elvegyék a kedvet tőle, nem tükrözi a valóságot.

A tiéd is netes értékelés. ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119007) aelod válasza FollowTheORI (#119004) üzenetére


aelod
veterán

El, azért kérdeztem mert nem volt tiszta.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119008) Ispy válasza Viszlát (#119006) üzenetére


Ispy
veterán

De az ő értékelése nem elveszi, hanem meghozza, az más. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#119009) BITBOYS válasza aelod (#118994) üzenetére


BITBOYS
addikt

+1 a Dr. Strange mozira. Meglepően jó lett.

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#119010) freelanced válasza Viszlát (#119006) üzenetére


freelanced
addikt

No igen, de elvette a kedved tőle?? :U :DDD

Ispy

Lassú voltam, de valóban így van :C

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#119011) tuki2200 válasza aelod (#118994) üzenetére


tuki2200
senior tag

Igen, nekem az Ultron kora volt az utolsó amit megnéztem moziba, besokalltam.. mindegyikben ugyan az megy, csak a gumibugyis idiotat kicserélik egy másikra..

[ Szerkesztve ]

(#119012) aelod válasza tuki2200 (#119011) üzenetére


aelod
veterán

Az is elég harmatos lett. Szerencsére egyiket sem moziban néztem, max csak az otthoni moziban :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119013) Viszlát válasza Ispy (#119008) üzenetére


Viszlát
addikt

+freelanced:

A befolyásolás az befolyásolás, akár pozitív akár negatív. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119014) Cs1csó válasza Viszlát (#119013) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha valaki véleményt ír egy filmhez 2 dolog fontos:
1. ne legyen spoiler
2. ne röviden, és végletesen írjon róla pl.: ez a film szar, vagy ez a film qva jó. Ez így kevés, írja le hogy lassú volt vagy pörgős, béna volt a CGI vagy sem, jó volt a színészi játék ,volt e benne pár csavar ami izgalmassá tette vagy unalmas, kiszámítható volt a sztori. Mely korábban látott film hangulatához hasonlít, van e benne idgesítő kézikamerás cucc vagy nincs stb. ezzel lehet segíteni.

Amúgy kb. már minden vélemény "netes" újságos ajánlót ki olvas? A véleményeket másként osztályoznám:
1. profik: pl. Réz András (a mai neveket nem ismerem) vagy pl. Hetedik sor közepe, Smoking Barrels stb.
2. mindenki más

(#119015) vond


vond
MODERÁTOR

Green Book

Sokan írtak már róla, nagyjából egyet is értek a pozitív véleményekkel. Nem az évezred filmje, de olyan jó kis léleksimogató alkotás. :) Az az igazság, elnéztem volna még pár óráig, ahogy a két főszereplő kocsikázik USA szerte, és beszélgetnek, meg különféle helyzetekbe kerülnek.

Nyilván volt egy erős(nek tervezett) mondanivaló is a film mögött, de szerencsére nem tolták túl, és számomra megmaradt inkább egy kellemes, szórakoztató, drámai szálakkal átitatott road movie-nak, ami - nem utolsó sorban - sokszor meg is nevettetett. :) "Jajjj, zsíros lesz a kis pokróckája." :DDD

Kicsit sablonos történet (nem tudom, mennyire ragaszkodtak a megtörtént eseményekhez), viszont nagyon jó párbeszédek, szép fényképezés, szuper zenék, brillírozó színészek, akik közül Viggo Mortensen még ki is emelkedik. Kegyetlen jól hozta a figurát, főleg dán-amerikai létére. Tony Lip szerintem az utóbbi idők egyik legjobban megformált filmes karaktere.

Örülök, hogy láttam. :K Még egyszer-kétszer megnézem, aztán pontozom is. De 8-asnál kevesebbet nem fog kapni.

Utóirat: (Olyan Tony Lip-esen :D):
Az olyan apróságok meg külön jól esnek, mint pl. amikor egy végigautózott nap után, lefekvés előtt nem egy frissen vasalt atlétában sétál ki a sofőr a szálloda erkélyére, hanem az tényleg úgy is néz ki, mintha 8-10 órát ült volna benne a volán mögött. :) Nem nagy dolog, de örülök, ha ilyet látok, és nem pont az ellenkezőjét.

#értékelés

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#119016) lezso6 válasza vond (#119015) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Az az igazság, elnéztem volna még pár óráig, ahogy a két főszereplő kocsikázik USA szerte, és beszélgetnek, meg különféle helyzetekbe kerülnek."

Na, nekem ez a problémám a filmmel. A közös utazás valahogy kevés.

Ami nekem a +1 pontot hozta, hogy a zenész doktor úr nem a szokásos feka gettóba van bezárva a társadalom legaljára, hanem felülre, a sznobság elefántcsonttronyába. Egy KFC-s kajával nem tud mit kezdeni. :D És ezt nem fejtik ki eléggé, pedig lenne benne bőven potenciál, hogy a bőrszínek a szokásoshoz képest meg vannak cserélve.

Ott van a Driving Miss Daisy (1989) (Miss Daisy Sofőrje), ami hasonló film és sokkal jobb, lazán megvan egy 8/10, mert teljes a sztori. Meg is nézem újra. :))

szerk: bazz, itt csak egyetlen hsz van a fent említett filmről? :Y Aki nem látta, annak nagyon ajánlom a Green Book mellé. :K

#értékelés

[ Módosította: vond ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#119017) vond válasza lezso6 (#119016) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nekem meg pont az tetszett benne a legjobban, ahogyan szelték át Amerikát, beszélgettek, és hétköznapi dolgokon keresztül ütköztették a két teljesen különböző habitust, és társadalmi réteget. :K

Az a KFC-s jelenetsor nagyon állat volt. :DDD

A Driving Miss Daisy-t nagyon régen láttam, de most előveszem. :K

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#119018) lezso6 válasza vond (#119017) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem is, ez a film erőssége. :D De szerintem kevés volt, sokkal többet ki lehetett volna belőle hozni. Ha nem lenne hiányérzetem, akkor 8/10 simán meglett volna.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#119019) aelod válasza vond (#119017) üzenetére


aelod
veterán

Ha beszélgetős akkor kávé és cigaretta. Egy cigi és egy kávé ideje alatt random emberek párbeszédeiből készült film. Nagyon jó. Főleg Bill Murray :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119020) freelanced válasza lezso6 (#119016) üzenetére


freelanced
addikt

Én hallottam már róla, de ezek szerint itt az idő, hogy meg is nézzem

Kedveli itt valaki David Lynch műveit? ( Blue Velvet, Mulholland Drive, Twin Peaks, esetleg Radírfej és társai :DDD )

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#119021) lezso6 válasza aelod (#119019) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hm, ez érdekes, köszi.

Ha beszélgetős kamaradrámánál vagyunk, akkor a The Sunset Limited (2011) szerintem mindent visz. Samuel L. Jackson és Tommy Lee Jones beszélgetnek egy szobában végig, semmi több. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#119022) Cs1csó válasza aelod (#119019) üzenetére


Cs1csó
félisten

Harvey Keitel-lel a Füst /Smoke/ -öt ajánlom egyik kedvenc írom - Paul Auster - félig-meddig összefüggő novelláiból áll, van egy folytatása Egy füst alatt - Beindulva (1995) kisebb szerepekben is pazar szereplőgárdával:
- Michael J. Fox
- Lou Reed
- Jim Jarmusch
- Lily Tomlin
- Jared Harris
- Giancarlo Espsito
- Madonna
- Mira Sorvino
- Harvey Keitel

(#119023) gbors válasza aelod (#119019) üzenetére


gbors
nagyúr

Oh yes. Nekem az Iggy Pop / Tom Waits jelenet a kedvencem, de szinte mindegyik kiváló.

(#119020) freelanced: jelen :)

[ Szerkesztve ]

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#119024) aelod válasza gbors (#119023) üzenetére


aelod
veterán

Igen igen meg ugye Bill Murray :K

(#119020) freelanced

Én csak a Dűnét láttam tőle. Az atta. Frank Herbert 1965 regényén alapul (nem olvastam még) amiben Giger látványtervezőként dolgozott vele együtt ha jól tudom.

Lynch Straight Story-ja fenomenális road movie.

Ha már Lynch és fekete fehér film akkor a Pi Aranofsky-tól hagyott bennem elég nagy nyomot :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119025) FollowTheORI válasza freelanced (#119020) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak a Dűnét. :D

A többit annyira nem. :N

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#119026) Viszlát


Viszlát
addikt

Vice: a Big Shorthoz hasonló szórakoztató stílusban tálalt, elképesztő tartalommal. Szinte minden tekintetben remek film, az egyetlen problémám, hogy helyenként nagyon összemosódtak a tényeken alapuló és a feltételezett dolgok. Oké, hogy logikailag összeáll a dolog, de ha egyszer rögtön az első képkockákban megfogalmazták, hogy lehetetlen mindenre fényt deríteni, akkor ügyelni kellett volna arra, hogy egyértelműen elkülönüljenek ezek egymástól.

Sam Rockwell George W. Bush-a zseniális volt, pedig Rockwell talán legvisszafogottabb szerepe, Amy Adams is nagyon jó Mrs. Cheney szerepében és persze Christian Bale is, bár Dick Cheney mint ember messze nem annyira "érdekes", mint a tettei.

8/10

#értékelés

[ Módosította: vond ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119027) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Captain Marvel

Vagy nem figyeltem jól valamire korábban, vagy találtam egy hibát.

SPOILER

Részlet az Avengersből:

Tesseractról van szó:

"Howard Stark az óceán mélyén találta,
amikor maga után kutatott." - Fury mondja ezt Amerika Kapitánynak. Kapitány ugye 1945-ben zuhant le, nem sokkal utána találta meg Howard a kockát. Hogy került akkor vajon Mar-Vellhez a cucc a 90-es években, hogy aztán utána Fury-hoz és a SHIELD-hez kerüljön?

Live-Die-Respawn

(#119028) Cs1csó válasza Viszlát (#119026) üzenetére


Cs1csó
félisten

Amit én tudok Dick-ről ő egy igazi szürke eminenciás kb. fölösleges és merész vállalkozás volt róla filmet készíteni.

(#119029) Viszlát


Viszlát
addikt

Alita: Battle Angel: mivótez? Még a Cameron rajongó unokatesóm is csak szomorúan ingatta a fejét, pedig miatta ültünk be rá. Úgy tűnik, hogy ahogy fejlődik a CG technológia, úgy csökevényesedik a történetírás. Igaz, az adaptált képregény sem egy irodalmi remekmű (valahol a 30. fejezet környékén feladtam azt is), valóban sokat változtattak, de ettől se jobb, se rosszabb nem lett. Kínomban csak röhögni tudok azon, hogy több nyál van egy Battle Angel titulussal rendelkező filmben mint egy átlag romkomban. Valószínű, hogy 6-7 évesen ámultam-bámultam volna a látványon, a gyökkettő sztori felfogása nem jelentett volna gondot és nem zavartak volna a végtelenül lapos karakterek, logikátlanságok, stb. Így 40 felé közeledve viszont arra jutottam, hogy a technika fejlődésével a nukleáris mellett egy újabb szemét kategóriát sikerült megteremteni, csak a CG szemét nem a környezetet szennyezi, hanem az elménket...

Tibi, te Waltz-on akadtál fenn, én meg E. Norton láttán ingattam a fejem erősen... :(

3/10

#értékelés

[ Módosította: vond ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119030) bendeguz76 válasza Viszlát (#119029) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

sajna jó sok pénzért mindent elvállalnak.

bendeguz_HUN

(#119031) Viszlát válasza Cs1csó (#119028) üzenetére


Viszlát
addikt

Feleslegesnek semmiképpen nem mondanám, jóval többről szól a film mint csupán DC személye. Az a politikai ökiszisztéma ahol egy Cheney féle karakter érvényesülhet már önmagában is meglehetősen érdekes, a film pedig többet között erre is rávilágít.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119032) lezso6 válasza Viszlát (#119026) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na, ha a Big Shorthoz hasonló, akkor nekem mustsee. :R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#119033) vond válasza Viszlát (#119026) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Moziban nézted, vagy már elérhető a neten is?

A Serious Man-t még mindig nem emésztetted meg? :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#119034) Alexios válasza Viszlát (#119026) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem messze túl sok mindenben tér el a valóságtól a film ahhoz hogy tényleg komolyan lehessen venni. Én úgy ültem be a mozira, hogy nem sok mindent tudtam az emberről, és úgy jöttem ki, hogy egészen valószerűtlen, hogy egyetlen ember tehet kb. mindenről ami a világban jelenleg rossz.
Ami kár, mert amúgy ha csak az igaz dolgokat veszik bele is elég durva lenne, de nagyon ezt a Cheney = sátán vonalat akarták vinni a narratívában - főleg annak fényében szomorú ez, ahogy mondod, az első képkockában azt mondják, hogy mindent megtettek azért, hogy annyira igaz legyen amennyire lehet, ami egyértelműen nem igaz.
[link] Ha az ember csak ezt átfutja látja, hogy mennyi jelentős dologban tér el a valóság a filmben állítottaktól/sugalltaktól.

(#119035) Viszlát válasza Alexios (#119034) üzenetére


Viszlát
addikt

Először is, én másképp értelmeztem a filmet, Cheney soha de soha nem lehetett volna az aki lett belőle, ha nincsenek körülötte olyan emberek akik ezt lehetővé teszik (Rumsfeld, a Bush család, Addington, stb.).

Másodszor egy források nélküli cikket valóság-alapnak elfogadni szerintem legalább akkora melléfogás, mint magával a filmmel ezt tenni. Egyébként nem véletlenül fogalmaztam meg én sem az egyetlen kritikámat a filmmel kapcsolatban, tényleg jobban külön kellett volna választani a tényeket.

Vond: moziban. Még mindig nem, őszintén szólva meglehetősen kettős élmény volt számomra, de majd írok róla. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119036) Alexios válasza Viszlát (#119035) üzenetére


Alexios
veterán

Most ez az első google találat volt, de azzal nehéz vitatkozni, hogy az öbölháborúban miniszter volt, szóval nem igazán a semmiből került elő, vagy hogy pl. nyíltan kiállt a melegházasság ellen, meg hasonlók :)

De amúgy ez a bajom, hogy maguk a tények bőven elegek lennének hogy már önmagában elég negatív figura legyen Cheney, és rámutassanak arra, hogy mennyire problémás is tud lenni pl. a rendszer ha vissza akarnak élni a hatalommal még amerikában is.
Az hogy ő teremtette az isis-t azzal hogy a terrorista nevét az ensz-ben pl. egy nagyon nagyon erős leegyszerűsítése az egésznek, és így tovább, enélkül is teljesen megállt volna a film

[ Szerkesztve ]

(#119037) Ispy válasza Viszlát (#119029) üzenetére


Ispy
veterán

Baszki, ez nekem le se esett, lehet annyira bealudtam már a végére (mármint EN=Nova). :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#119038) Viszlát válasza Alexios (#119036) üzenetére


Viszlát
addikt

Azért azt ne felejtsük el, hogy ez egy dramatizáció, nem dokumentumfilm, helyén kell kezelni. Számomra éppen ezért önmagában nem von le az értékéből, egy-két dolgot megvilágít és beszélünk róla, ezt fontosnak tartom. No meg nyilván nem a GOP finanszírozta a projectet. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119039) PuMbA válasza Viszlát (#119029) üzenetére


PuMbA
titán

Én egyáltalán nem értem a rugózást a sztorin, karakterfejlődésen meg hogy hány dimenziósak karakterek a filmek esetében. Tokyo story, Lost in translation...milyen sztori van ezekben és milyen karakterfejlődés? Szinte nem létezik bennük sztori. Ezeknek nem kell jelen lenniük kötelezően egy filmben. Én főként az érzésekre, világra, zenére, mit próbáltak a készítők átadni stb. koncentrálok és ezeket szoktam nézni a filmekben, ha a sztori nem kiemelkedő. De a sztorin, ha valaki felakad, onnastól már nem bír figyelni a filmre....

[ Szerkesztve ]

(#119040) Viszlát válasza PuMbA (#119039) üzenetére


Viszlát
addikt

Hát ööö, oké. Nem akarom előjelezni a hozzáállásod, ha neked így jó, ez vált be, nekem nem jelent gondot. Mások az igényeink. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119041) PuMbA válasza Viszlát (#119040) üzenetére


PuMbA
titán

A kritikusok például egyszer egy olyan filmre, ahol nincs sztori adnak 90%-ot, aztán meg egy másik filmnél rugóznak a sztorin... ezt már úgy megfigyeltem, szóval kicsit azért el van szerintem túlozva a dolog :) Igen, Hollywoodiasan van benne több alapfogás, ezt megírtam anno a véleményemben de inkább mást kezdtem el vizslatni. Szerintem igazából ettől függ a film megítélése. Aki sztorit meg karakterfejlődést vár és keresi a film alatt annak nem tetszik, aki világot, hangulatot, mi lehetett a cél stb. annak tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#119042) Viszlát válasza PuMbA (#119041) üzenetére


Viszlát
addikt

A kritikusok (és senki más) nevében nem tudok (és nem is akarok) nyilatkozni, csak a sajátoméban.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119043) PuMbA válasza Viszlát (#119042) üzenetére


PuMbA
titán

Értem, csak kifejtettem, hogy szerintem talán ez a két fő csapás van az emberek között és ezért lehet, hogy sokaknak a Lost in Translation is 1/10, másoknak meg 9/10 :) Amelyik filmben ott van minden együtt az általában mindenkinél jó pontot kap, de amikor egy film az egyikben fő szempontban hiányt szenved (sztori ,karakterfejlődés vagy világ, hangulat), akkor jönnek a megosztó pontozások, mert valaki félre tudja tenni azt a szempontot és nem olyan fontos neki, valakinek meg az a legfontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#119044) Viszlát válasza PuMbA (#119043) üzenetére


Viszlát
addikt

Szerintem ennyire nem fekete fehér ez. Egy Alita jellegű akciófilmtől természetes, hogy nem várok Lost in Translation szintű mélységet sem karakterek, sem sztori szintjén, de teljesen leadni semmiképpen nem fogom. Ha valami bugyuta és bárgyú, akkor engem nem tud megfogni, a látvány/világ önmagában nem sokat ér számomra, olyan mint szép, laposhasú, jó seggű, de üresfejű nő, fél pillanatra lehet, hogy megakad rajta a szemem, de ha összesen ennyit tud felmutatni, akkor veszett fejsze nyele.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119045) lezso6 válasza Viszlát (#119044) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A látványfilm olyan, mint a pornó: nem a jó forgatókönyv miatt nézed. ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#119046) Viszlát válasza lezso6 (#119045) üzenetére


Viszlát
addikt

Hehe, pornót egyáltalán nem nézek, igaz nem a forgatókönyv milyensége miatt. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119047) Ispy válasza lezso6 (#119045) üzenetére


Ispy
veterán

Mindig beleszövöd a mondandódba a pornót, gyanús. ;] :P

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#119048) RetepNyaraB válasza Ispy (#119047) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Lezso"Kovi"6

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#119049) Tibiajax válasza Viszlát (#119046) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Hehe, pornót egyáltalán nem nézek
persze..láttam, hogy a cuckoldoknál is te vagy az egyik topseeder

(#119050) #75376384


#75376384
törölt tag

Aquaman

hátöööö... ez ööö

egyszerűen nem tudom mit gondoljak, hogy tetszett e vagy sem. :D minden korábbi dc-s filmből van benne, ami vagy jó, vagy rossz.
lehet nem tökéletesek a filmjeik, de a szinészeket szinte mindig eltalálják. nálam a ww egyik nagy előnye volt a két főszereplő. mindegyiket birom és emiatt sokat dobott a filmen (ugyanez igaz a superman-batman szereplőire is). Momoa szintén nagy kedvencem. a "párja" viszont, majd kiesett a képernyőről annyira nem illett oda. és az öreg Dolph is azzal a festett, gagyi vöröses lenőtt hajjal mégis mi volt? :D
a történet ugyebár fekete párduc a viz alatt. bár személy szerint a tenger szennyezése problémát valamiért valósabbnak érzem, mint a "miért nem rohangál minden kis negró wakandai csúzlival?" dolgot.
amit viszont még mindig nem értek. miért kell erőltetni a lassitást? nem mondták még nekik, hogy a kevesebb néha több lenne? nem beszélve arról, hogy minden ötödik percre jutott valami epikus zenével megtámogatott jelenet is.
látványban amúgy tényleg kitettek magukért és a szökőáras jelenet az elején nálam mindent vitt.

egynek jó volt, bár lehet két filmként jobb lett volna.

#értékelés

[ Módosította: vond ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.