Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84201) oriic válasza gerii (#84200) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

180 perc így összesen. :D És még szerintem így is kevés lesz.

Live-Die-Respawn

(#84202) dokee78 válasza gerii (#84200) üzenetére


dokee78
félisten

:C

(#84203) Magnum_ válasza gerii (#84200) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tehat tobb baromsagot forgattak le. Hell yeah! ;]

De akkor is varom es megyek moziba :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#84204) gerii válasza Magnum_ (#84203) üzenetére


gerii
addikt

Remélem inkább Songoku Edition lesz, letépett karok, szétszabdalt testek, kitépett belek (és Zseniális Teknős) :D

(#84205) brownus válasza somasz (#84198) üzenetére


brownus
veterán

:D koszi, tényleg olyan film, csak lestem hogy ezek kicsit tultoltak hofmannt, valamit....
erdekes egy film, a franket meg nem láttam de pótolni fogom.

(#84206) devil-k válasza gerii (#84200) üzenetére


devil-k
nagyúr

Akkor inkább azt várom meg. ;]

- mozi bolondéria -

(#84207) callmeakos válasza devil-k (#84206) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Talán kapunk eddig nem látott jelenetek is ;]

All→M8

(#84208) devil-k válasza callmeakos (#84207) üzenetére


devil-k
nagyúr

Igen, valami olyasmi. ;)

- mozi bolondéria -

(#84209) k-adi válasza spiky03 (#84199) üzenetére


k-adi
nagyúr

a csaj jól néz ki, de miről fog szólni a film? egész végig a szikladarabon szenved aztán a végén megmenti egy mentőhelikopter vagy egy kigyúrt baywatchos pasi? ;]

(#84210) atike válasza k-adi (#84209) üzenetére


atike
nagyúr

Rövidfilm lesz. Megpróbál kiúszni, de a vérző lábára rárabol a cápa. Happy End. ;] ;] ;] :P

(#84211) ígyvanferi válasza Magnum_ (#84194) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Már hogy a Vili a veréb című rajzfilmet nézted? De miért paraj? A többi stimmel. Abban mondta mindig Spagyi, hogy "Van kérdés, nincs kérdés!? Gyerünk!" Épp az előző hétvégén néztem meg, és imádtam így felnőtt fejjel is. A rajzolás, a zenék, a szövegek, a szinkronhangok, minden tökéletes. Veri a legtöbb disney-pixar mesét, vagy legalábbis pariban van velük szerény véleményem szerint.

(#84212) Magnum_ válasza ígyvanferi (#84211) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Igen, azt. Egyetertek.
Paraj Vilmos a kisfiu böcsületes neve

I humbly and respectfully decline™

(#84213) ígyvanferi válasza Magnum_ (#84212) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, tényleg. :DDD

(#84214) BITBOYS válasza brownus (#84205) üzenetére


BITBOYS
addikt

Frank vége nekem tetszett, a többi azóta is feldolgozás alatt.. :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#84215) Pearce


Pearce
aktív tag

"Daisy Ridley megerősítette, hogy tárgyalt Lara Croft szerepéről a tervezett új TOMB RAIDER-filmben, és lényegében csak arra vár, hogy szóljanak neki, belevágnak. A film a rebootolt játéksorozatot veszi majd alapul, amelyik 2013-ban startolt, és tavaly jelent meg a második része." via Geekz

(#84216) k-adi válasza Pearce (#84215) üzenetére


k-adi
nagyúr

Eszméletlen hogy ha tényleg belevágnak! :C elsőre azt hittem valami troll-hír ez, de utána olvasva a hír még igaz is lehet :W

A film a rebootolt játéksorozatot veszi majd alapul,
--------------- amelyben egy bombanő van, ha nem is nagy, de méretes mellekkel és szép kerek posival :D szegény Daisy Ridley kapni fogja majd a savat kivéve ha valami cgi trükkel nem segítenek rajta... ;]

--------------- +akkor már most sejthető, hogy kb. 0 köze lesz a "tombokhoz" :DD

[ Szerkesztve ]

(#84217) callmeakos válasza Pearce (#84215) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én még mindig izgatottan várom. Azért a CGI csöcsöket tessék kihagyni :D

All→M8

(#84218) gyuromoj válasza k-adi (#84216) üzenetére


gyuromoj
veterán

WW is eléggé bögyös a rajzfilmekben és még is olyan kapta, aki egyáltalán nem az.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#84219) abridabri válasza Pearce (#84215) üzenetére


abridabri
veterán

Miert nem jatekban Larat jatszo Camilla Luddington -t valasztottak a filmbe is ??? Jobb valasztas lenne Dézinél az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#84220) emiki6 válasza abridabri (#84219) üzenetére


emiki6
veterán

Mert hype. :P

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#84221) WayneGace válasza abridabri (#84219) üzenetére


WayneGace
őstag

Ahogy látom ő inkább sorozatszínész. Azokban sem főszereplőként van szerepeltetve. Azért nem mindegy, hogy a színész milyen színészi képességekkel rendelkezik.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#84222) k-adi válasza gyuromoj (#84218) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát megmondom őszintén azt sem értem! Szép nő ő is de.... khm. :U

következő az lesz hogy baywatchos szekrény (The Rock) helyett jbieber lesz a főszereplő merthát úgyis mindegy a karakter-hitelesség? :)) ;]

[ Szerkesztve ]

(#84223) Dilikutya válasza k-adi (#84222) üzenetére


Dilikutya
félisten

mondjuk Rock mióta hiteles a Baywatch-ban ilyen alapon? A régi sorozatban izmos, de inkább szálkás, nem pedig kigyúrt szereplők voltak. :) És David Hasselhoff mellszőre! :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84224) abridabri válasza WayneGace (#84221) üzenetére


abridabri
veterán

Csak azt ne mondd ,hogy Daisy Ridley ,aki 2013 ban kezdett szineszkedni (szinten only sorozat)jobb szinesz nala akinek kb 3x annyi tapasztalata van :DDD

(#84225) Pearce válasza abridabri (#84224) üzenetére


Pearce
aktív tag

Hiába szerepelt most először nagyobb budget-ű filmben, a Star Wars szélesen ismert franchise és baromi sokan látták, így már benne van kis túlzással a köztudatban, eladható. A játékokban Lara-t megszemélyesítő színésznőről ez nem mondható el.

[ Szerkesztve ]

(#84226) Dilikutya válasza Pearce (#84225) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hányan tudják egy film után, ki is ő? :)
Ma már nem úgy van, mint 40 éve, hogy Harrison Ford-ból sztárt csinált a film. Rengeteg film jön, rengeteg új arccal, ma már senkiből sem lesz sztár vagy akár csak húzónév egyetlen film után. Hiába volt ő gyakorlatilag a főszereplő az SW7-ben, sőt, valószínűleg kulcsfontosságú, az igazi főhős Han Solo volt, pedig ő a régi trilógiának is csak mellékszereplője volt. Csak annyira egymásra talált a színész és a karakter, amire azért ilyen mértékben kevés példa van, és Ford még ezt is tudta tetézni Indiana Jones-szal.

A tapasztalt színész meg nem minden, Angelina Jolie abszolút nem számított kezdőnek 2003-ban, de a Tomb Raider mégis egy szar film lett, a 2. részét nem is akartam látni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84227) Pearce válasza Dilikutya (#84226) üzenetére


Pearce
aktív tag

"A tapasztalt színész meg nem minden"

Persze, hogy a forgatókönyv-ön áll vagy bukik az egész. Én csak azt mondtam, hogy Daisy-t most a Star Wars indította el a nagyobb pályán. És erre az új Tomb Raider-es reboot az első példa.

(#84228) emiki6 válasza Dilikutya (#84226) üzenetére


emiki6
veterán

Szerintem a SW eléggé ismertté tette. Talán még komoly rajongótábora is alakult ki.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#84229) Jim-X válasza ígyvanferi (#84211) üzenetére


Jim-X
őstag

+1 :K

"Par ugras a Lomezo"

De hol van az mar... :Y

A játék az nem játék!

(#84230) ígyvanferi válasza Jim-X (#84229) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az is nagyon jó volt. Meg a végefőcím pláne. Keserédes, de szeretem. Visszahozza kicsit a gyerekkort.

(#84231) Pearce


Pearce
aktív tag

(#84232) james001 válasza Dilikutya (#84226) üzenetére


james001
veterán

Az első Tomb Raider szerintem még jó volt,valamennyire még próbált a játékra hasonlítani. Na a 2 viszont egy kupac kutyagumi volt az már biztos :D Jolie kisasszony ebben a két filmben nézett ki a legjobban ;] Most már szegény nagyon csúnyácska lett,ugye a betegsége miatt :(
Ez a TR reboot film meg abból lesz érdekes hogy vajon R-es lesz-e,mert a 2013-as játék kissé (nagyon) véresre sikerült,ha most ez PG-13 lesz akkor már most kuka mindegy ki játssza Larát...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#84233) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Sziasztok!
Egy igen furcsa kérdéssel fordulnék hozzátok: nemrég végignéztem a Firewatch nevű játék végigjátszását, és nagyon megfogott az egész. Na azóta valami filmet keresnék, ami hasonlít rá. Valaki tud valamit ajánlani ami ilyesmiről szól?

Enyhe spoiler tartalom: Tehát elég nagy hangsúly van az izoláltságon, hogy (itt a hegyekben) a csávó tök egyedül van az őrtornyában és csak egy másik, messze lévő őrtoronyban lévő hölggyel tud beszélgetni, végzi a munkáját, túrázgat a gyönyörű hegyekben, de egyszer csak rájönnek, hogy lehallgatják őket, meg egyéb rejtélyekre is fény derül, és tényleg úgy kezd el nyomozni, mint egy magánember, nem tudja, hogy kell, mit kéne csinálni, de mégis azért nyomok után kutat és folyamatosan elmélyül a rejtély. Remélem átjött annak is, aki nem nézte/játszotta végig a játékot.

(#84234) monstre
Az egyik a Vanishing of Ethan Carter, nem?

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#84234) #54715584 válasza DokiBaxxi (#84233) üzenetére


#54715584
törölt tag

Volt még ehhez hasonló 2 másik játék, de most nem ugrik be hirtelen a neve. Mindkettő kb. másfél órás kis utazás.

(#84235) Dilikutya válasza james001 (#84232) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lemaradtam, milyen betegsége van Angelina Jolie-nak?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#84236) genndy válasza DokiBaxxi (#84233) üzenetére


genndy
addikt

Monsters (2010), Stranded. Esetleg a The Colony, meg a Screamers.
Bármelyik Bear Grylls vadonban túlélős rész :DDD

monstre: Vanishing of Ethan Carter, Dear Esther, Homesick, Lifeless Planet, de kijött azóta még jópár ilyen sétaszimulátor (legutóbb mondjuk a The Town of Light) Mondjuk a VoEC kimondottan nyomozós, a DE meg tényleg csak sétálós, figyelős, de van egy csomó ijesztgetős is.

Dilikutya: nagy valószínűsége van nála a mellráknak, mert családjában öröklődős, ezért inkább maszektómiát csináltatott. Azért abba eléggé bele tud reccsenni egy nő :( Viszont én úgy tudom hogy egyébként nem beteg.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#84237) james001 válasza Dilikutya (#84235) üzenetére


james001
veterán

Most így jobban utánanézve tévedtem,nincs betegsége,csak ugye ez a mellrákos dolog volt neki. Hát akkor nem tudom mitől soványodott így le :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#84238) abridabri válasza Pearce (#84231) üzenetére


abridabri
veterán

Es komolyan van olyan ember aki ezt a filmet megnezi ? Ennyire igenytelen lenne az emberiseg ? :O Remelem a dinok sorsara jutnak ezek a tipusu "vigjatekok " hamarosan ,jobb hely lenne a vilag.

[ Szerkesztve ]

(#84239) cyberkind válasza abridabri (#84238) üzenetére


cyberkind
félisten

Én simán megnézem akár többször is ha jó mint Az emberi százlábú.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#84240) k-adi válasza james001 (#84237) üzenetére


k-adi
nagyúr

mitől? lelki okai vannak, 100% + a műtét mellékhatásai gondolom :(

(#84241) radi8tor válasza james001 (#84237) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Régebben is ilyen volt. Lásd Mr és Mrs Smith-ben. (9 éves film)

⭐ Stella

(#84242) james001 válasza radi8tor (#84241) üzenetére


james001
veterán

Abban azért annyira nem volt ilyen vészes mint most pl. Az Utazó filmben már azért látszódik rajta.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#84243) DokiBaxxi válasza genndy (#84236) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Köszi ezek nem rosszak, csak az a baj, hogy mindegyiknek van horror beütése. Elfelejtettem megemlíteni, hogy fontos, hogy ne legyen horror. :R

Játékok közül aminek hasonlóan jó a hangulata az szerintem az Everybody has gone to the Rapture. Ethan Carter se rossz csak ott már véresebb a dolog.

Filmek közül ami átadja az izoláltság hangulatát az a Shining csak ott megőrül a csávó meg úgy az egész cselekmény nem úgy formálódik, mint a Firewatchban.

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#84244) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Udv, Batman v Supermanrol kritika szivárgott már ki mostansag?

(#84245) dokee78 válasza DokiBaxxi (#84233) üzenetére


dokee78
félisten

Komoly játék,sok film megirigyelhetné a történetét.
Én végig is játszottam,igaz nem sokat értettem belőle,csak amit ami a TheVR-os végigjátszás alatt maradt meg bennem.
Ha lesz magyarítás újra neki esek.

(#84246) Bad Pritt válasza lionshamlet (#84244) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megbízható nem. Mostmár nem is nagyon fog szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84247) devil-k


devil-k
nagyúr

Erősen gondolkoztunk rajta, hogy megnézzük-e a Beavatott 3. részét, de nem sok jót hallottam/olvastam róla, ezért skippeltük a dolgot a filmkezdés előtt 1 órával, így néztük meg a következőt:

Hogyan legyünk szinglik?
How to be single

6/10

A trailer alapján egy nagyon gané filmmel számoltam, de kellemes csalódás volt a "várthoz" képest. Nem volt rossz, eléggé élvezhetőre sikeredett, bár a történet vége béna lett. Nem éreztem kínosan erőltetett poénokat (mint a Deadpool-nál), lehetett nevetni, de azért hagy kívánnivalót maga után az alkotás. Levezetésnek tökéletes volt. Dakota Johnson olyan semmilyen volt, nem ismertem meg a Fekete mise után, de látom, hogy ő a Szürke 50-es csaj... No comment. :))

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#84248) madgie


madgie
titán

Na, meg szerettem volna nézni csütörtök, vagy péntek délután a BvS-t, hát nem elkotortak a lyány munkatársak húsvét előtti szabira? :D Péntek estétől hétvégén át meg tuti tele lesz a mozi, az meg brrrr...

(#84249) Magnum_ válasza madgie (#84248) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En majd csak apr.6. utan, de kritikak johetnek, spoilert nem fogok olvasni

I humbly and respectfully decline™

(#84250) callmeakos válasza madgie (#84248) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Utolsó vetítésre próbálj beférkőzni. Akkor talán nem lesz tele, pláne nem tahóval :D

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.