Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85101) k-adi válasza cyberkind (#85100) üzenetére


k-adi
nagyúr

sokan a szó jelentését se tudják ----------------- jó hát azokon nem lehet segíteni :D de szerintem a wiki jól leírja kb: A spoiler irodalmi művekre, filmekre, videojátékokra stb. vonatkozó információ: leggyakrabban a végkifejlet elárulását jelenti, de kulcsfontosságú pontok (főleg hosszabb alkotások esetén) nem csak a mű végén találhatók. Idő előtti közlése elronthatja, tönkreteheti a befogadás élményét

(#85102) aizen92


aizen92
addikt

Ne menjünk el a spoiler irányába, lerágott csont.
Inkább tényleg az értékeléseket öntsük normális formába, vitassuk meg, alakuljon valami kezdetleges konszenzus, és menjen összefoglalóba.

én javaslatom:
- Cím Angolul és ha van akkor a magyar mellé! , IMDB linkkel mögötte.
- utána jöhet egy rövidebb áttekintés a filmről.

Ismerve a topicot, ez 3 stílusba teljesedik ki:
1. 3 soros tetszett/nem tetszett spoiler nélkül ( vagy valami hasonló rövid élmény átadás )
vagy
2. 5-6 sorban spoiler nélkül
3. Hosszabb leírások. itt szokott lenni a full spoileres változat értelemszerűen ezeket spoiler gomb mögé rejteni!
illetve egy spoilermentes bevezető és utána a spoileres rész.( spoilerbe zárva )

ezután lehetne egy egységesebb értekelési rendszer, amit be kéne tartani.
Lenne egy X/10 illetve ha valaki nem szeret pontozni, akkor egy (_hoffman úrból kiindulva ) ajánlott / nem ajánlott kategória.

És tényleg a legfontosabb a címre vonatkozó és az értékelés egységességét kéne betartani.
Persze van aki trailert is beszúr, képeket, az mehet ugyanúgy tovább, csak az alap formát kéne ráeröltetni mindenkire.

Ha valaki ezt nem teszi, szólunk/TG szól Radinak/ori-nak, ők meg megformázzák és néha napján ránk szólnak, hogy "hé tesó az összefoglalóban lévő formát tartsuk már meg, mert dádá lesz"

ennyi a javaslatom, várom a kiegészítést-ellenérveket.

és ésszel, ne fröcsögjünk kivételesen.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#85103) cyberkind válasza aizen92 (#85102) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem ez tökéletesen tetszik, ezt így bele is lehetne tenni az összefoglalóba, és innentől kezdve ellehetne kerülni szinte minden félreértést.

Na pl Dilikutya már nagyon durván tolja a spoilert. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#85104) Dilikutya válasza Tibiajax (#85072) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem vágom betéve a DC-t. Épp ezért elfogadhatatlan, hogy Az acélemberen kívül más is kell, hogy minden jelenet a helyén legyen. Álmában kimegy Batman a lerombolt városba, és lát egy nagy omegát a homokban, aztán jönnek repülő izék, ez így jól érthető bárkinek. A Luthortól ellopott videókról sem derült ki semmi. Én nem ültem tűkön várakozás közben, az előzetesek nem éreztették azt, hogy az évtized filmje lesz. Ezt a virágboltos kirohanásod nem értem, szerintem minimum a fele HD cuccot te is onnan szeded, így azért ez elég álszent dolog. Azért a Marvelnél nagyobb gondot fordítanak a történet kohéziójára, önmagukban is érthetőek, leszámítva 1-2 apróbb utalást. Szándékosan nem nézem se a Marvel, se a DC animációs filmjeit, mert legyenek bármennyire is felnőttes sztorik, egyszerűen irritál a mai animációk stílusa. Tök egyforma, baltával faragott karakterek, kissé a japán animációkra emlékeztetnek. Semmi bajom a képregénymozikkal, a 90-es évek eleje óta vártam, hogy legyen rendes film, egész egyszerűen csak a BvS túl sokat akart, Superman sok volt, Batman kevés, Csodanő is csak úgy beesik a végén. Luthor pedig egy lájtosabb Joker lett a régi filmek parókás idiótája helyett. Érezhető volt, hogy Snyder annyira, de annyira nagyon ávszom és epik akar lenni a filmmel, jó esély van rá, hogy a következő rész executive producere Nolan helyett Michael Bay lesz, Snyder pedig megkapja az Armageddon 3-at (magyarul már van 2. rész :) ) és a Transformers 5-öt. Ha 7/10-et adok rá, attól jobban érezted volna magad? Annál többet semmiképp sem ér. Nem bűnrossz film, vannak jó pillanatai, de összességében nem ér többet. Egy Batman Forever sokkal szórakoztatóbb. Batman nem is kellett volna bele, úgy se sokat tud tenni Luthor vagy Doomsday ellen, lehetett volna ez egy Az acélember 2, és egy önálló Batfleck mozi után megágyazni kettejük ellentétének. Túl sokat akart Snyder beletömni, így egyik részlet sem lett annyira jó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85105) #54715584 válasza aizen92 (#85102) üzenetére


#54715584
törölt tag

De ja vu

(#85106) Pearce válasza aizen92 (#85102) üzenetére


Pearce
aktív tag

"Cím Angolul és ha van akkor a magyar mellé! , IMDB linkkel mögötte."

Miért? Valakinek fáradság fél perc google-özés egy angol címnél, hogy mi a magyar megfelelője? Ennyire azért ne legyen már senki elkényelmesedve.

"Lenne egy X/10 illetve ha valaki nem szeret pontozni, akkor egy (_hoffman úrból kiindulva ) ajánlott / nem ajánlott kategória."

Valaki pontoz, valaki ajánlott / nem ajánlott-oz, valaki meg tetszett, nem tetszett, marha jó volt, egy adag trágya volt, stb. Szerintem mindhárom értékelés egyértelműsíti, hogy az egyénnek tetszett vagy nem tetszett az adott mozgókép.

Megint annyira meg akarjátok reformálni a topikot, mikor mi volt a kiindulás? Hogy valakinek nem tetszett, hogy most oldalakon keresztül a BvS megy. Szerintem eddig is átláthatóak voltak az eddigi írások és ha valaki nem volt lusta, akkor simán meg tudta keresni, amit meg akart.

[ Szerkesztve ]

(#85107) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ha már spoiler. Tudtátok, hogy a britek 83%-a jobban fél a spoilerektől, mint a haláltól? ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85108) cyberkind válasza Dilikutya (#85107) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha már ezt linkelgeted állandóan te miért sopilereztél most is?(méghozzá rengeteget) ;)
Engem nem zavar csak úgy érdekelne.

(#85109) Vikthor
Ha még csak a britek lennének...

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#85109) Vikthor válasza Dilikutya (#85107) üzenetére


Vikthor
nagyúr

britek...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#85110) Dilikutya válasza cyberkind (#85108) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem kötelező végigolvasni. :)
Utálom, mikor valakinek a hozzászólása tele van spoilerrel, esetleg több részletben is, gyakran már el se olvasom, ami spoilerben van, mert máshol van a kurzor, én meg csak le-fel nyíllal görgetem végig. Ez van. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85111) aizen92 válasza Pearce (#85106) üzenetére


aizen92
addikt

a magyar cím tényleg lehet kicsit sok. de az angol min legyen ott szerintem. aztán opcionálisan mellédobni a magyart.
De véleményem szerint az ilyen hogy BvS, JW, SWhét és társai ne legyen. Ha "kontextus" nélkül rövidítgetünk attól megörülök. és itt félre értés ne essék, nem arról beszélek, hogy egy pl. BvS threadben rövidítitek hogy BvS vagy SW, hanem értékelésnél a címben.
Kereshetőség legyen szempont értékelésnél. Ha az értékelésre reflektálunk értelemszerűen, ott nyugodtan mehessen a rövidítés, mert szar is úgy megírni a hsz-eket, hogy ki kéne írni a teljeset.

és annyira jó látni a pozitív hozzáállást mindenkitől! ( ja nem )

(#85110) Dilikutya : vagy full spoiler mögé az egész vagy ha van egy olyan bekezdés, akkor az egész bekezdés spoiler mögöt. Ebben most igazat adok neked.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#85112) devil-k válasza aizen92 (#85111) üzenetére


devil-k
nagyúr

Erről van szó. Birdman ne legyen "Bördmen"... stb.

- mozi bolondéria -

(#85113) spammer válasza Dilikutya (#85110) üzenetére


spammer
veterán

Akkor nem olvasod el, a te dolgod. Mi meg nem akarunk spoilereket olvasni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#85114) ígyvanferi válasza aizen92 (#85102) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nekem tetszik. Mondjuk akiknek eddig is adtam az értékeléseire, azok többnyire és nagyjából így csinálták. Akié meg nem érdekelt, azét meg eddig is, ezután is csak átfutom jobb esetben.

(#85115) Dilikutya válasza Pearce (#85106) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha van imdb link, nem kell külön az angol cím. Van, amikor nem is tudom az angol címét valaminek. Pl. ott van a kommandós fegyver, megvan 2x éve VHS-en, sose tudtam, hogy Instant Justice, csak a minap kerestem volna DVD-t vagy BD-t külföldi webshopokban, és ki kellett nyomoznom, mi ez. Amúgy nem kapható BD-n, mielőtt valaki kedvet kapna egy jó kis Michael Paré/Tawny Kitaen/Charles Napier akciófilmhez 1987-ből. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85116) Dilikutya válasza spammer (#85113) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor te meg nem olvasod el a filmről az írást, a te dolgod. :)
Egy képregényfilmnél azért a spoilernek nem sok értelme van, úgyis mindenki tudja, hogy Batman valójában Clark Kent.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85117) cyberkind válasza Dilikutya (#85116) üzenetére


cyberkind
félisten

De ehhez az is kéne hogy az írás elejére odaírd hogy melyik az a film, meg nem pont a Clark Kent téma a lényeg. :D

Paranormal Cocktivity

(#85118) #54715584 válasza aizen92 (#85111) üzenetére


#54715584
törölt tag

Egyem a drága szíved, de irigylem az optimizmusodat.

Csak hogy értsd a helyzetet:

Pár éve volt már ilyen próbálkozás, akkor megbeszéltük, hogy kiírjuk a filmcímeket, 10-es pontrendszert használunk, esetleg beleírjuk, hogy kritika vagy értékelés és akkor könnyebben visszakereshető 1-1 film, amiről van érdemi kritika.

És csak hogy lásd a nagyobb képet: a legelső topik 2005 végén indult, van már 2 archívum, a régi "öregek" közül már csak páran vagyunk itt, mi sem rendszeresen. Sajnos lassan már egy kezemen meg tudom számolni kik ezek az emberek. Aztán néha jönnek ifjú titánok, lelkesek, értelmesek, kicsit felborítják a topik életét (jó értelemben), de a vége mindig ugyanaz.

Ugyanaz a dolog ismétlődik 2-3-4 évente. Végre kialakul egy közösség, egy normális kommunikációs rendszer, közben jönnek újoncok vagy akik eddig nem is találkoztak ezzel a topikkal. Aztán azok szépen telibetojják az addig felállított rendszert. Jönnek a 2-3 soros tetszik / nem tetszik kritikák, egymás csesztetése, személyeskedés, belekötés a kritikákba értelmezés nélkül, szájkarate. Majd aki már itt van hosszabb ideje, az megunja ezt, néha benéz, van aki kikopik a topikból. Ja és mindig van 2-3 aktuális trollunk.

Szóval a többségnek fel kellene ismernie, hogy mi az, amit már 10 éve próbálunk itt felállítani, mint normális és követendő standard, de hiába, a többség nem képes az intelligens kommunikációra vagy egyszerűen csak nem érdeklik a környezeti változók.

Lehet próbálkozni, mi is megtettük már többször is, sok kezdeményezés volt, semmi értelme, mert sok a birka. Akinek nem inge...

(#85119) marilllyo válasza Dilikutya (#85104) üzenetére


marilllyo
veterán

Mondjuk nekem is az jött le, hogy Jesse emlékezetes szeretett volna lenni nem pedig jó Luthor. Mintha csak az járt volna az eszébe, hogy nekem most bizony le kell játszanom a Heath Ledger-t. Szerintem már túl much volt. Kevin és Gene is jók voltak. Humoros de mégis komoly. Szerintem túljátszotta a szerepét...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#85120) Bad Pritt válasza aizen92 (#85102) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én egy dolgot szeretnék: ne szavakat rejtsünk spoiler mögé, hanem egész mondatokat. Ezek szoktak kikészíteni: és akkor Károly kiment a feleségéhez a konyhába, hogy megkérdezze tőle, mi lesz az ebéd.

(#85110) Dilikutya: Akkor nem csak engem zavar. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85121) lionshamlet válasza #54715584 (#85118) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Ki az aktualis 2-3 troll?

(#85122) aizen92 válasza #54715584 (#85118) üzenetére


aizen92
addikt

szerintem ezért van a TG, ezért vannak itt a modik, hogy csudajó világot alakítsunk ki.
Hallottam már mi volt itt régen, nem pár hónapja olvasom a topicot, ismerem a flow-, értem én a helyzetet.

Ahogy írtam nem kötelező a 10-es, csak mellette legyen egy ajánlott/nem ajánlott.

ahogy írtam, lesznek 1-2 sorosak ahogy eddig is, lesznek 5-10 sorosak, és lesznek a kisregények.
Nem kötelezhetünk senkit a tartalomra.
Csak valami keretet adjunk a dolognak.

mondjuk a trollokat én személy szerint kitiltanám a topicból, de az modi felelőssége ennek az eldöntése.

Az hogy van személyeskedés, trollok, csesztetés, megint a TG és modi felelőssége.

Ha valaki nem képes az összefoglalóban megfelelt dolgoknak, akkor moderálni kell, egyszerű. 2.-3. ra meg fogják tanulni. Ha nem, puff x hét kitiltás a topicból ( bár ez megint nem az én tisztem eldönteni, hanem modiké ).

Birka mindenhol volt, van és lesz is. Ha már van egy TG rendszer, vannak visszajáró modijaink, akkor valamit úgy tehetnénk, szerintem.

Kicsit náciskodni kell az elején, aztán ennyi. Kettős mérce pedig elfelejtve, mindenkit egyenlően szankcionálni.

De ez biztos a topic felének nem tetszene ez a része, egyelőre kezdjük az alapok lefektetésével, menjen valami az összefoglalóban valami konszenzus után, és utána lehetne beszélni a szankciókról és azoknak a mértékéről.

*insert "szerintem" in every line.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#85120) HáGé: ezzel egyetértek újfent. ha van olyan, hogy 1 max 2 szó tényleg spoileres az elmegy.
de ha 10 soron keresztül kell olvasni egy ilyet én is tépem a hajam ( és amúgy érdekel amit az illető ír ), akkor az egészet spoiler mögé, azt a full bekezdést, ennyi.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#85123) devil-k válasza aizen92 (#85122) üzenetére


devil-k
nagyúr

Az én javaslatom, mindenféle bonyolítás nélkül.

Egységes cím, formázás és pontozási rendszer legalább.

------------------------------------------------------------------

XYZ magyar címe
XYZ eredeti címe

pontszám/10

------------------------------------------------------------------

(#85124) cyberkind
Pontosan. :K

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#85124) cyberkind válasza devil-k (#85123) üzenetére


cyberkind
félisten

A tartalomra meg az lehetne érvényes amit aizen92 írt.
Most már tényleg jó lenne érdemben előrelépni ha már annyira benne vagyunk ebben a témában.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#85125) #54715584 válasza aizen92 (#85122) üzenetére


#54715584
törölt tag

Annyi változás van, hogy újabban van spoiler tag + Tg, amik eddig nem voltak.
Mivel nem szakmai a topik, a moderálásnak nem sok értelme van, max nagyon kirívó esetben, ami már tényleg szabályt sért.
Egy trollnak meg próbáld meg megmagyarázni, hogy ő a troll és miért. :)
Próbálkoztunk mi már sokszor sok dologban, nem volt értelme. Szerintem.
De hátha az új lendület és lelkesedés vezet valami jóra.
Bár én már közömbös vagyok ezzel a topikkal szemben. Régebben minden hsz-t olvastam. Most már nagyon sokat átpörgetek, mert értékelhető filmkritika talán 2 van egy hónapban és csak néhány user hsz-eit olvasom. Tiltani meg azért nem tiltok, mert akkor meg megfogyatkoznának a hsz-ek, Tg-t meg egyébként sem lehet tiltani.
Úgyhogy hajrá, hátha sikerül megváltani a világot. :)

(#85121) lionshamlet ezt megtartanám magamnak, aki olvassa rendszeresen a topik többségét, az tudja. :)

[ Szerkesztve ]

(#85126) pelenka35


pelenka35
őstag

God Will Hunting 9/10
Nem tudom,hogy hagyattam ki talan mert nem birtam Matt Damon "beképzelt" arcát. Utolsó filmjével megváltozott a véleményem.
(Eredeti nyelven kellett volna megnéznem)

Gamertag:Rob3rt75

(#85127) spammer válasza pelenka35 (#85126) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem jó a szinkronja.

"Matematikus köcsög". :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#85128) k-adi válasza #54715584 (#85118) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pontosan ez az, hogy az ifjú titánokat nehéz kordában tartani..... :D épp ezért nem is kéne ezzel próbálkozni (formai követelmények? mi fán terem az? és társai), csupán az egyetlen dolgot kéne betartatni, ami eddig is ott volt az összefoglalóban: ha a komment tartalom spoileres, legyen SP mögött (ugye innen indult el a "vita").... aztán, hogy az adott user hogyan írja meg a kommentet, milyen formában, stílusban.... a fejedre állhatsz akkor se lesz egység.... :K de talán ez már nem is akkora baj

(#85129) emiki6 válasza oriic (#85070) üzenetére


emiki6
veterán

Elvileg igen, de szinte köze nincs a filmekhez, még csak folytonosság sincs szinte benne. Amit az egyik részben lerombolnak, az a másikban már sértetlen.

Többieknek: Ha telefonról írok, akkor biztosan nem fogok linkelgetni formázgatni. A kétnyelvű címet sem ígérem meg. A pontozás felesleges, mindenkinek mást jelent egy 6/10 és sokszor teljesen irreális (pl egy vállalható filmre 1/10-et adni vagy egy Deadpoolra 10/10-et...).
Annyit megígérhetek, hogy a címet az elejére írom és nem spoilerezek, ha nem muszáj. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#85130) gerii válasza Magnum_ (#85093) üzenetére


gerii
addikt

Ezt megnézem, köszi. Mi a legjobb filmje, Hail, Caesar? :D

Emberek: Mi folyik itt Gyöngyösön? 20 fok van, menjetek már ki levegőzni :)

[ Szerkesztve ]

(#85131) callmeakos válasza devil-k (#85074) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az utolsó ember akitől vártam ilyen ragelést az te.

All→M8

(#85132) cyberkind válasza gerii (#85130) üzenetére


cyberkind
félisten

De kint támadhat a spoiler minden előjel nélkül. ;]

(#85131) noxwill
Itt is kitört a Cywyl Var. :P
Ezen még lehet tuningolni, Sywyl Var. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#85133) devil-k válasza callmeakos (#85131) üzenetére


devil-k
nagyúr

Miért?

- mozi bolondéria -

(#85134) Tibiajax válasza spammer (#85127) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nagyszerű volt a szinkronja... azzal együtt imádtuk/imádjuk a filmet
fantasztikus alkotás a két cimborától

(#85135) Magnum_ válasza gerii (#85130) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Azt meg nem lattam.
Az utodok (the descendants) a legjobb filmje szerintem.

Tibiajax: nem is igen volt jobb filmjuk azota se

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#85136) k-adi


k-adi
nagyúr

Na közben végre sikerült megnézni eredeti nyelven a Deadpool-t (angol cím: Deadpool | magyar cím: Deadpool | olasz cím: Deadpool | spanyol cím: Deadpool .. ;] )..... Nos én nem voltam elragadtatva tőle... Poénos, itt-ott tényleg vicces, de kicsit úgy érzem, mintha ez a 1ó 40p kevés lett volna a filmnek :U arról nem is beszélve, hogy a CGI sajna néhol fapados - remélhetőleg a köv. részre már kap elegendő pénzt. :K többet felesleges írnom róla, mert ahogy látom itt a BvS a téma, ez már lecsengett film

(#85137) brownus válasza devil-k (#85076) üzenetére


brownus
veterán

hasznos... hasznos az lenne ha ezen a kibaszott kozgaz ic-en lenne resti es tudnek venni egy sort...
boven eleg ez a topik, ez legalabb porog, szines es tele mindenfele emberrel. amugy uncsi lenne

troll? mar nincs is :(

[ Szerkesztve ]

(#85138) kovsol válasza aizen92 (#85111) üzenetére


kovsol
titán

Egy magyar nyelvű fórumon a magyar cím lehet, hogy már kicsit sok? LOL hova jutottunk.

May the Force be with you!

(#85139) Pearce


Pearce
aktív tag

(#85140) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Kung Fu Panda 3, 3D, szinkronizált

Számomra az első rész a vicces animációs filmek etalonja. Anno fél éven belül megnéztük 3x a haverokkal. A 2. rész már sokkal gyengébb volt mind történetileg, mind poénokban, de még elért egy elviselhető szintet.
Na, most a 3. részre a készítők megint nagyot tudtak alkotni. Nem olyan jó, mint az 1., de a története, poénok és az egész rajzfilm felépítése korrekt volt.
Érdekesség, hogy menyasszonyommal és a 9 éves unokahúgával néztük, de csak nekünk felnőtteknek tetszett igazán, a kislány nem volt oda érte. Mondjuk a többi gyerek jól szórakozott a teremben, de kétség sem fér hozzá, hogy bizonyos értelmi szint kell némelyik poén megértéséhez. A 2. rész miatt erre el se akartam menni, sőt a későbbiekben még egy virágbolti verzió megnézését sem szántam volna rá, de nagy meglepetést tudott okozni.
Jó kis családi mozi, amin a felnőttek lehet jobban szórakoznak, mint a kölykök. :)

7/10-et megadom rá.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#85141) genndy válasza k-adi (#85136) üzenetére


genndy
addikt

És az IMDB link az hol marad, he? Modi, vizes takarítást kérünk permabannal a #85136 sorba!

:((( :DDD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#85142) callmeakos válasza devil-k (#85133) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Amilyen képet festettél le magadról eddig így fórumilag, nem gondoltam volna hogy egy ilyen picsogós mémindigképregényfilmek meg állandóanaképregényfilmek típusú kommentet eleresztesz. Aztán lehet olyan durcás lehetsz mint a profilképed, kitudja... :U

All→M8

(#85143) spiky03


spiky03
veterán

Csak, hogy ne csak a cicaharccal legyen tele most meg a topik. :DDD ;]

Egy érdekes kis orosz trailer. Nem tudom ez az a film-e amit már korábban linkeltetek itt, a Guradians, csak egy másik trailere, vagy egy teljesen másik fil.
Érdekesnek néz ki szó se róla. :)

[link]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#85144) cyberkind válasza spiky03 (#85143) üzenetére


cyberkind
félisten

Más ez mint érdekes, de engem is érdekel. :D

Paranormal Cocktivity

(#85145) abridabri


abridabri
veterán

Hat ez az uj Tim Burton film is igeretesnk tunik ! Eva Green !!!!!! Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

(#85146) Dilikutya válasza spiky03 (#85143) üzenetére


Dilikutya
félisten

Teljesen más van a trailerben, de a két film szerintem ugyanaz, itt is van hosszú hajú fazon, meg különleges erő.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#85147) spiky03 válasza Dilikutya (#85146) üzenetére


spiky03
veterán

Igen azt én is láttam, hogy teljesen más van a trailerben, mint az előzőben. :P :DDD

Csak a medvéből gondoltam, hogy ez ugyan az lehet, mert mintha azt olvastam volna, hogy lesz benne valami medveember vagy mi. :)

Nah de majd otthon megnézzük ha kijön. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#85148) Pitterix


Pitterix
őstag

Baywatch--magyarul Béjváccs

:D

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#85149) oriic válasza Pitterix (#85148) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Továbbra sem hiszem el hogy ezt komolyan gondolják. :D

Live-Die-Respawn

(#85150) Pitterix válasza oriic (#85149) üzenetére


Pitterix
őstag

Pedig de és képzeld most megy a tv-ben is Dévid Házelnúttal, bocsi már csak Núttal.
Ha moziban nem is, de itthon mindenképpnézős.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.